TFF
HOME
TFF
NATIONAL TEAMS
LEAGUES
CUPS
INFO BANK
 
 
TFF 3. League
Groups:  01 02 03
1. Half 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Half 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
24 February 2018 13:30 BAYRAMPAŞA 5-2 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Details
24 February 2018 13:30 BERGAMA BELEDİYESPOR 1-4 ERBAASPOR Detaylar Details
25 February 2018 13:30 KOZAN BELEDİYESPOR 1-0 OFSPOR A.Ş. Detaylar Details
25 February 2018 13:30 KEMERSPOR 2003 2-0 12 BİNGÖL SPOR Detaylar Details
25 February 2018 13:30 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2-3 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR Detaylar Details
25 February 2018 13:30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1-0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR Detaylar Details
25 February 2018 13:30 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3-2 ÇANAKKALE DARDANEL SK Detaylar Details
25 February 2018 13:30 ÇATALCA SPOR 2-1 DÜZCESPOR Detaylar Details
25 February 2018 13:30 YOMRASPOR 0-0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR Detaylar Details
1. Half 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Half 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  P W D L F A AV P
1.MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 24 16 5 3 43 15 28 53
2.BAYRAMPAŞA 24 12 8 4 32 20 12 44
3.BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 24 11 8 5 31 21 10 41
4.KEMERSPOR 2003 24 10 9 5 41 30 11 39
5.DÜZCESPOR 24 11 6 7 25 24 1 39
6.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 24 9 10 5 30 20 10 37
7.ERBAASPOR 24 9 9 6 33 25 8 36
8.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 24 8 11 5 31 23 8 35
9.OFSPOR A.Ş. 24 9 6 9 27 21 6 33
10.KOZAN BELEDİYESPOR 24 9 5 10 29 31 -2 32
11.YOMRASPOR 24 7 7 10 17 29 -12 28
12.YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 24 7 6 11 27 34 -7 27
13.ÇATALCA SPOR 24 6 7 11 20 28 -8 25
14.BERGAMA BELEDİYESPOR 24 7 4 13 23 38 -15 25
15.ÇANAKKALE DARDANEL SK 24 5 8 11 28 36 -8 23
16.12 BİNGÖL SPOR 24 5 8 11 20 32 -12 23
17.ERZİN BELEDİYESPOR 24 6 4 14 19 37 -18 22
18.ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 24 3 11 10 20 32 -12 20

P.S. According to Football Competition Regulation of TFF, if two or more teams are on equal points after the end of the season, higher number of points obtained in the matches played among the teams in question will be used to seperate teams.
TFF 3. League
01 Group
Season 2017-2018

1.Week
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
DÜZCESPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 ERBAASPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 2 - 4 BERGAMA BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 6 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
2.Week
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 YOMRASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 KEMERSPOR 2003
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 DÜZCESPOR
ERBAASPOR 4 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 12 BİNGÖL SPOR
3.Week
12 BİNGÖL SPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DÜZCESPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 3 KOZAN BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 0 - 2 ÇATALCA SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 ERBAASPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
4.Week
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 4 - 2 ÇANAKKALE DARDANEL SK
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
ERBAASPOR 1 - 0 12 BİNGÖL SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 3 KEMERSPOR 2003
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 1 YOMRASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 2 DÜZCESPOR
5.Week
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR 0 - 4 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 1 BAYRAMPAŞA
12 BİNGÖL SPOR 1 - 0 YOMRASPOR
6.Week
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 ERBAASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 12 BİNGÖL SPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ÇANAKKALE DARDANEL SK
KOZAN BELEDİYESPOR 4 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 4 OFSPOR A.Ş.
YOMRASPOR 1 - 2 KEMERSPOR 2003
BAYRAMPAŞA 0 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 DÜZCESPOR
7.Week
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 2 BAYRAMPAŞA
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 1 - 1 YOMRASPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 3 - 1 KEMERSPOR 2003
ERBAASPOR 0 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DÜZCESPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
8.Week
ÇATALCA SPOR 1 - 1 ÇANAKKALE DARDANEL SK
BAYRAMPAŞA 2 - 0 DÜZCESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRASPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 12 BİNGÖL SPOR
KEMERSPOR 2003 3 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 ERBAASPOR
9.Week
DÜZCESPOR 1 - 0 YOMRASPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 2 BAYRAMPAŞA
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 2 KEMERSPOR 2003
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 2 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 0 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
10.Week
YOMRASPOR 3 - 2 ÇANAKKALE DARDANEL SK
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 12 BİNGÖL SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 2 DÜZCESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 2 ERBAASPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 3 OFSPOR A.Ş.
11.Week
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 3 - 0 YOMRASPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 0 KEMERSPOR 2003
DÜZCESPOR 3 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 2 - 0 ÇATALCA SPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 0 BAYRAMPAŞA
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
12.Week
BAYRAMPAŞA 1 - 0 ERBAASPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ÇANAKKALE DARDANEL SK
YOMRASPOR 2 - 1 OFSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 12 BİNGÖL SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 2 DÜZCESPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 2 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
13.Week
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 KEMERSPOR 2003
12 BİNGÖL SPOR 0 - 0 DÜZCESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 2 - 2 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
ERBAASPOR 4 - 1 YOMRASPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 1 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
14.Week
ÇATALCA SPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 3 - 3 ERBAASPOR
YOMRASPOR 0 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 12 BİNGÖL SPOR
DÜZCESPOR 1 - 1 ÇANAKKALE DARDANEL SK
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 4 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
15.Week
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 1 DÜZCESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 0 KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
ERBAASPOR 2 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 1 12 BİNGÖL SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 YOMRASPOR
16.Week
BAYRAMPAŞA 0 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 2 ERBAASPOR
YOMRASPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 2 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 0 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 1 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
17.Week
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 3 KEMERSPOR 2003
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 0 - 0 DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 0 ÇATALCA SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 12 BİNGÖL SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 4 - 3 ÇANAKKALE DARDANEL SK
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 YOMRASPOR
18.Week
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 DÜZCESPOR
ÇATALCA SPOR 2 - 0 12 BİNGÖL SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 0 - 0 ÇANAKKALE DARDANEL SK
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 1 KEMERSPOR 2003
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 YOMRASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 BAYRAMPAŞA
19.Week
YOMRASPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 2 - 1 ÇATALCA SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 2 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR 0 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 1 - 1 ERBAASPOR
12 BİNGÖL SPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
20.Week
ÇATALCA SPOR 0 - 1 YOMRASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 2 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 2 DÜZCESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 1 - 3 OFSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 KEMERSPOR 2003
BAYRAMPAŞA 3 - 1 12 BİNGÖL SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ÇANAKKALE DARDANEL SK
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
21.Week
DÜZCESPOR 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 2 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
YOMRASPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 3 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 2 ERBAASPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 2 - 2 ÇATALCA SPOR
22.Week
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 1 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 ERBAASPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
YOMRASPOR 2 - 1 12 BİNGÖL SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 ÇANAKKALE DARDANEL SK
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 2 KEMERSPOR 2003
23.Week
ERBAASPOR 1 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 3 ÇATALCA SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 2 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 3 - 0 YOMRASPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 1 - 3 BAYRAMPAŞA
DÜZCESPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
24.Week
BAYRAMPAŞA 5 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 4 ERBAASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 2 - 1 DÜZCESPOR
YOMRASPOR 0 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 0 12 BİNGÖL SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 2 ÇANAKKALE DARDANEL SK
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 3 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
25.Week
OFSPOR A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
ERZİN BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇANAKKALE DARDANEL SK - ÇATALCA SPOR
ERBAASPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - BAYRAMPAŞA
26.Week
YOMRASPOR - DÜZCESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - OFSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA - ÇANAKKALE DARDANEL SK
KEMERSPOR 2003 - ERZİN BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ERBAASPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
27.Week
ÇANAKKALE DARDANEL SK - YOMRASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. - ÇATALCA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - KEMERSPOR 2003
ERBAASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
28.Week
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - DÜZCESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR - ERBAASPOR
BAYRAMPAŞA - OFSPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
YOMRASPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - ÇANAKKALE DARDANEL SK
29.Week
OFSPOR A.Ş. - YOMRASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ÇATALCA SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
12 BİNGÖL SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
ERBAASPOR - BAYRAMPAŞA
ÇANAKKALE DARDANEL SK - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
30.Week
ÇATALCA SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BAYRAMPAŞA - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRASPOR - ERBAASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - OFSPOR A.Ş.
DÜZCESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
31.Week
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ÇATALCA SPOR
12 BİNGÖL SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR - KEMERSPOR 2003
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YOMRASPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - BAYRAMPAŞA
KOZAN BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇANAKKALE DARDANEL SK - DÜZCESPOR
32.Week
DÜZCESPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA - BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
12 BİNGÖL SPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
ÇATALCA SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
YOMRASPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KEMERSPOR 2003 - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - OFSPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
33.Week
ERBAASPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - 12 BİNGÖL SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ÇATALCA SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
OFSPOR A.Ş. - DÜZCESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KEMERSPOR 2003
KOZAN BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA
34.Week
12 BİNGÖL SPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - OFSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
YOMRASPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - BERGAMA BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DÜZCESPOR - ERBAASPOR
ÇATALCA SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TFF 3. League
02 Group
Season 2017-2018

1.Week
1461 TRABZON 1 - 1 KIRIKHANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
EROKSPOR A.Ş. 2 - 0 MUĞLASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 PAZARSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
2.Week
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 EROKSPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 2 1461 TRABZON
KIRIKHANSPOR 0 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 3 - 3 TİRE 1922 SPOR
3.Week
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
1461 TRABZON 2 - 3 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 MUĞLASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
EROKSPOR A.Ş. 1 - 2 PAZARSPOR
4.Week
MUĞLASPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 TİRE 1922 SPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 2 - 2 TURGUTLUSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 2 EROKSPOR A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 1461 TRABZON
5.Week
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TURGUTLUSPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 PAZARSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
EROKSPOR A.Ş. 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1461 TRABZON 1 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
6.Week
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
MUĞLASPOR 3 - 0 1461 TRABZON
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 2 - 1 KIRIKHANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 EROKSPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 GÖLCÜKSPOR
PAZARSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
7.Week
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 3 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
TİRE 1922 SPOR 5 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 PAZARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRIKHANSPOR 0 - 1 MUĞLASPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 EROKSPOR A.Ş.
1461 TRABZON 0 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
8.Week
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 4 TURGUTLUSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 TİRE 1922 SPOR
PAZARSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
MUĞLASPOR 2 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 KIRIKHANSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 1 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
EROKSPOR A.Ş. 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
9.Week
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
KIRIKHANSPOR 1 - 2 PAZARSPOR
1461 TRABZON 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 EROKSPOR A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
10.Week
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
MUĞLASPOR 2 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
EROKSPOR A.Ş. 1 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 1461 TRABZON
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
11.Week
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1 - 1 PAZARSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
1461 TRABZON 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TURGUTLUSPOR 0 - 1 EROKSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 2 GÖLCÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 0 - 0 MUĞLASPOR
12.Week
EROKSPOR A.Ş. 1 - 4 1461 TRABZON
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 KIRIKHANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
MUĞLASPOR 1 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 4 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 4 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
PAZARSPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 2 - 5 TURGUTLUSPOR
13.Week
1461 TRABZON 2 - 3 GÖLCÜKSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TURGUTLUSPOR 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
MUĞLASPOR 0 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 1 - 0 PAZARSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 1 EROKSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
14.Week
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
EROKSPOR A.Ş. 2 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 TURGUTLUSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 1461 TRABZON
PAZARSPOR 3 - 2 MUĞLASPOR
15.Week
1461 TRABZON 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
PAZARSPOR 0 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 5 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 4 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 0 - 0 EROKSPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
16.Week
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
EROKSPOR A.Ş. 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 4 MUĞLASPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 2 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 4 PAZARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 3 1461 TRABZON
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 KIRIKHANSPOR
17.Week
1461 TRABZON 5 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 0 TURGUTLUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
MUĞLASPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 2 - 1 EROKSPOR A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 3 - 1 TİRE 1922 SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
18.Week
KIRIKHANSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 TURGUTLUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
MUĞLASPOR 2 - 2 EROKSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
PAZARSPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
19.Week
1461 TRABZON 5 - 3 YEŞİL BURSA A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 3 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 PAZARSPOR
EROKSPOR A.Ş. 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 KIRIKHANSPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
20.Week
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 10 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5 - 0 TURGUTLUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 2 - 1 1461 TRABZON
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 2 KIRIKHANSPOR
PAZARSPOR 1 - 1 EROKSPOR A.Ş.
21.Week
TURGUTLUSPOR 0 - 2 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
KIRIKHANSPOR 2 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 6 - 6 PAZARSPOR
EROKSPOR A.Ş. 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 MUĞLASPOR
1461 TRABZON 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 5 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
22.Week
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 1 - 1 1461 TRABZON
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4 - 0 KIRIKHANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 0 - 2 TURGUTLUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 2 TİRE 1922 SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 4 EROKSPOR A.Ş.
23.Week
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
GÖLCÜKSPOR 9 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 4 - 2 PAZARSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 2 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
EROKSPOR A.Ş. 0 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
1461 TRABZON 1 - 2 MUĞLASPOR
24.Week
EROKSPOR A.Ş. 0 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 0 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
MUĞLASPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 1461 TRABZON
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 5 TİRE 1922 SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
PAZARSPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
25.Week
KIRIKHANSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
1461 TRABZON - PAZARSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KAYSERİ ERCİYESSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÖLCÜKSPOR - EROKSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TURGUTLUSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
26.Week
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - 1461 TRABZON
KAYSERİ ERCİYESSPOR - TURGUTLUSPOR
EROKSPOR A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
MUĞLASPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
GÖLCÜKSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
PAZARSPOR - KIRIKHANSPOR
27.Week
YEŞİL BURSA A.Ş. - PAZARSPOR
TİRE 1922 SPOR - GÖLCÜKSPOR
1461 TRABZON - KAYSERİ ERCİYESSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - EROKSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - MUĞLASPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
28.Week
GÖLCÜKSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR - KIRIKHANSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
PAZARSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
TİRE 1922 SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - 1461 TRABZON
EROKSPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
29.Week
KIRIKHANSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
1461 TRABZON - EROKSPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. - KAYSERİ ERCİYESSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - ERGENE VELİMEŞE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
TURGUTLUSPOR - GÖLCÜKSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - PAZARSPOR
30.Week
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - YEŞİL BURSA A.Ş.
TİRE 1922 SPOR - TURGUTLUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
EROKSPOR A.Ş. - KIRIKHANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - MUĞLASPOR
PAZARSPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR - 1461 TRABZON
KAYSERİ ERCİYESSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
31.Week
YEŞİL BURSA A.Ş. - EROKSPOR A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
TURGUTLUSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1461 TRABZON - TİRE 1922 SPOR
MUĞLASPOR - PAZARSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - ANKARA DEMİRSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
KIRIKHANSPOR - GÖLCÜKSPOR
32.Week
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - 1461 TRABZON
KAYSERİ ERCİYESSPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - TURGUTLUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - MUĞLASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
EROKSPOR A.Ş. - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
TİRE 1922 SPOR - KIRIKHANSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - PAZARSPOR
33.Week
YEŞİL BURSA A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
PAZARSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
1461 TRABZON - TURGUTLUSPOR
KIRIKHANSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - GÖLCÜKSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - EROKSPOR A.Ş.
MUĞLASPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
34.Week
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - 1461 TRABZON
GÖLCÜKSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TURGUTLUSPOR - KIRIKHANSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - MUĞLASPOR
EROKSPOR A.Ş. - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
TİRE 1922 SPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - YEŞİL BURSA A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - PAZARSPOR
TFF 3. League
03 Group
Season 2017-2018

1.Week
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 0 AYDINSPOR 1923
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 0 ARSİNSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 2 PAYASSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 1 CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
2.Week
PAYASSPOR 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 TEKİRDAĞSPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ARSİNSPOR 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
3.Week
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 3 - 1 PAYASSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 3 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 0 ARSİNSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 CİZRE SPOR
4.Week
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
KOCAELİSPOR 2 - 1 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 0 - 1 TEKİRDAĞSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 AYDINSPOR 1923
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR 2 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
5.Week
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 4 - 0 PAYASSPOR
ARSİNSPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
AYDINSPOR 1923 0 - 1 KOCAELİSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 3 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 3 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
6.Week
KOCAELİSPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 2 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
PAYASSPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
CİZRE SPOR 3 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 1 TEKİRDAĞSPOR
7.Week
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 KOCAELİSPOR
TEKİRDAĞSPOR 3 - 1 CİZRE SPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 1 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 2 PAYASSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 4 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
8.Week
PAYASSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 3 - 2 TEKİRDAĞSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 4 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 4 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
KOCAELİSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
9.Week
KOCAELİSPOR 0 - 0 PAYASSPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 1 CİZRE SPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 2 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 6 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
10.Week
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 AYDINSPOR 1923
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 2 KOCAELİSPOR
PAYASSPOR 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
CİZRE SPOR 1 - 2 ARSİNSPOR
11.Week
KOCAELİSPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR 0 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 2 - 3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
PAYASSPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
12.Week
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 ARSİNSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 2 TEKİRDAĞSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 1 AYDINSPOR 1923
CİZRE SPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 PAYASSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
13.Week
ARSİNSPOR 0 - 2 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 2 - 2 CİZRE SPOR
KOCAELİSPOR 2 - 2 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 3 ELAZİZ BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
14.Week
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 ARSİNSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
CİZRE SPOR 1 - 5 ÇORUM BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 PAYASSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 2 - 0 TEKİRDAĞSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
15.Week
KOCAELİSPOR 0 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 0 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
PAYASSPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
16.Week
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 KOCAELİSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 1 PAYASSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 CİZRE SPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 0 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 2 - 0 AYDINSPOR 1923
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 4 TARSUS İDMAN YURDU
17.Week
KOCAELİSPOR 1 - 3 ANKARA ADLİYE SPOR
PAYASSPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 0 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
CİZRE SPOR 1 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 1 TEKİRDAĞSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR 3 - 4 KIZILCABÖLÜKSPOR
18.Week
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
AYDINSPOR 1923 1 - 4 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
KOCAELİSPOR 0 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR 0 - 2 TEKİRDAĞSPOR
PAYASSPOR 1 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
CİZRE SPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
19.Week
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 0 CİZRE SPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 1 - 2 KOCAELİSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 AYDINSPOR 1923
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 PAYASSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 3 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 2 ELAZİZ BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
20.Week
ARSİNSPOR 1 - 2 AYDINSPOR 1923
KOCAELİSPOR 2 - 0 TEKİRDAĞSPOR
PAYASSPOR 2 - 3 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 5 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
21.Week
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 4 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 2 PAYASSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 ARSİNSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
22.Week
PAYASSPOR 0 - 1 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 ARSİNSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 AYDINSPOR 1923
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 4 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 TEKİRDAĞSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
CİZRE SPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
23.Week
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 2 ELAZİZ BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 5 PAYASSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 1 - 0 CİZRE SPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
24.Week
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 0 - 5 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
KOCAELİSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR 3 - 0 TEKİRDAĞSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
PAYASSPOR 1 - 2 ARSİNSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
25.Week
ARSİNSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - CİZRE SPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - KIZILCABÖLÜKSPOR
AYDINSPOR 1923 - ELAZİZ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - PAYASSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - KOCAELİSPOR
TEKİRDAĞSPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
26.Week
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ARSİNSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
PAYASSPOR - KOCAELİSPOR
CİZRE SPOR - AYDINSPOR 1923
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - TEKİRDAĞSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ANKARA ADLİYE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
27.Week
ARSİNSPOR - CİZRE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
AYDINSPOR 1923 - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ELAZİZ BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - PAYASSPOR
TEKİRDAĞSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
28.Week
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - TEKİRDAĞSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ARSİNSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - AYDINSPOR 1923
ÇORUM BELEDİYESPOR - PAYASSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - KOCAELİSPOR
CİZRE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
29.Week
KOCAELİSPOR - CİZRE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
PAYASSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ÇORUM BELEDİYESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
TEKİRDAĞSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
AYDINSPOR 1923 - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
30.Week
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - TEKİRDAĞSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR - PAYASSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - KOCAELİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - AYDINSPOR 1923
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA ADLİYE SPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - ARSİNSPOR
31.Week
PAYASSPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ARSİNSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ELAZİZ BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 - ANKARA ADLİYE SPOR
TEKİRDAĞSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - CİZRE SPOR
32.Week
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - ARSİNSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - TEKİRDAĞSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - AYDINSPOR 1923
ELAZİZ BELEDİYESPOR - CİZRE SPOR
33.Week
ARSİNSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
CİZRE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - TEKİRDAĞSPOR
AYDINSPOR 1923 - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
TARSUS İDMAN YURDU - ANKARA ADLİYE SPOR
KOCAELİSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
34.Week
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - KOCAELİSPOR
TEKİRDAĞSPOR - AYDINSPOR 1923
KIZILCABÖLÜKSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - ÇORUM BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - PAYASSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - ARSİNSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - CİZRE SPOR
 
 
 

Contact | Copyrights | Term of Use | Sponsors
All rights reserved.