TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Spor Toto 3. Lig bugün başlıyor 28.8.2011
Spor Toto 3. Lig bugün başlıyor

Profesyonel liglerde 2011-2012 sezonu Spor Toto 3. Lig ile başlıyor. 19'ar takımdan oluşan 3 grubun bulunduğu Spor Toto 3.Lig'de yeni sezon bugün oynanacak maçlarla başlayacak. Ligin ilk devresi 25 Aralık 2011'de oynanacak 19. hafta karşılaşmaları ile bitecek. 2. devresi 22 Ocak'ta başlayacak Spor Toto 3.Lig'de 2011-2012 sezonu, 13 Mayıs 2012'de oynanacak maçlarla sona erecek.

Ligde gruplarını ilk sırada tamamlayan takımlar doğrudan Spor Toto 2.Lig'e yükselecek. Her grubu 2., 3.,4. ve 5. bitiren takımlar Play-Off oynama hakkını kazanacak. Play-Off maçları tek maç eleme usulüne göre oynanacak. Bu müsabakalarda kazanan takımlar final oynayacak ve finalde kazanan takımlar ise Spor Toto 2. Ligi'ne yükselecek. Böylece toplam 6 takım Spor Toto 2. Lig'e yükselmiş olacak.

Spor Toto 3. Lig'de gruplarında 16,17, 18 ve 19. sıraları alan toplam 12 takım Bölgesel Amatör Lig'e düşecek.

Diğer liglerde olduğu gibi yeni sezondan itibaren "Spor Toto 3. Lig'de de maç sabahı eş güdüm toplantısı" uygulaması başlatılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ilk defa geçen sezon yapılan Bölgesel Amatör Lig'de gruplarını lider tamamlayan Beşikdüzüspor, Çarşambaspor, Elazığ Belediyespor, Maltepespor, Küçükçekmecespor A.Ş., Erzurum Büyükşehir Belediyespor, Erganispor, Manavgat Evrensekispor, Kilimli Belediyespor, Yeni Sandıklı Belediyespor, Ümraniyespor, Aydınspor 1923 bu sezon Spor Toto 3.Lig'de mücadele edecek.

Spor Toto 3.Lig'de yer alan 57 takım arasında İstanbul 8 kulüp ile en çok temsilci veren il olurken, Trabzon'dan 5, Bursa ve Ankara 4'er, Antalya, Diyarbakır, Hatay ve Koaceli 3'er, Afyon ve Aydın 2'şer kulüp katılacak. 

Spor Toto 3. Lig 1. hafta programı şöyle:

Grup 1

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
28.08.2011
16:00
CEBECİ İNÖNÜ HACETTEPE SPOR -
Detaylar
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR (H) ALPER ULUSOY 
(Y) DOĞUŞ DARIK 
(Y) ULAŞ AKSOY 
(D) AYKOR KARACA 
28.08.2011
16:00
YENİMAHALLE HASAN DOĞAN STADI KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. -
Detaylar
MKE KIRIKKALESPOR (H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ 
(Y) MEHMET KAPLUHAN 
(Y) BARIŞ ÇARDAKLI 
(D) SERDAR KAYHAN 
28.08.2011
16:00
İNEGÖL İLÇE İNEGÖLSPOR -
Detaylar
BAYRAMPAŞA (H) YİĞİT PEŞİN 
(Y) MURAT ŞENER 
(Y) MERT TÜRK 
(D) KADİR SAĞLAM 
28.08.2011
16:00
SEYRANTEPE DİSKİ SPOR TESİSLERİ DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
A.SEBATSPOR (H) ABDULKADİR BİTİGEN 
(Y) EGEMEN EREN 
(Y) MUZAFFER KAŞIKÇI 
(D) YAKUP BAKIR 
28.08.2011
16:00
VAKFIKEBİR İLÇE BEŞİKDÜZÜSPOR -
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR (H) SERDAR AKKOÇOĞLU 
(Y) CÜNEYT TANER 
(Y) YUNUS TAŞKIN 
(D) CİHAN ATAŞ 
28.08.2011
16:00
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR -
Detaylar
ELAZIĞ BELEDİYESPOR (H) MEHMET EMRE ATASOY 
(Y) HULUSİ AKIRŞAN 
(Y) SEZAİ ARSLAN 
(D) MUSTAFA AYÇELİK 
28.08.2011
16:00
ÜMRANİYE BLD. İLÇE ÜMRANİYESPOR -
Detaylar
KASTAMONUSPOR (H) ERHAN SÖNMEZ 
(Y) ARDA ÖZYILDIRIM 
(Y) ERMAN YARDIMCI 
(D) AHMET ASLAN 
28.08.2011
16:00
GEBZE İLÇE GEBZESPOR -
Detaylar
LÜLEBURGAZSPOR (H) ALİ TERZİOĞLU 
(Y) HAKAN ARDA 
(Y) AHMET AYAZ 
(D) OKTAY TAŞ 
28.08.2011
20:00
VAN ATATÜRK BELEDİYE VANSPOR -
Detaylar
KIRIKHANSPOR (H) OĞUZ KAAN TURAN 
(Y) ÇETİN DEMİRHAN 
(Y) SEZGİN ALTUN 
(D) ÇAĞDAŞ CAN TOPRAK 

Grup 2

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
28.08.2011
16:00
DEMİRTAŞ BELEDİYE SENTETİK ÇİM SAHA OYAK RENAULTSPOR -
Detaylar
YALISPOR (H) CİHAN BURGAN 
(Y) NİHAT KAYA 
(Y) BURAK AĞLAMIŞ 
(D) OSMAN DOĞAN 
28.08.2011
16:00
HASAN DOĞAN STADI KEPEZ BELEDİYESPOR -
Detaylar
MALTEPESPOR (H) MEHMET KARANLIK 
(Y) ASKER AÇIKGÖZ 
(Y) İLKER KARACİĞER 
(D) MUSTAFA SAVAŞ 
28.08.2011
16:00
BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE İSTANBULSPOR A.Ş. -
Detaylar
NAZİLLİ BELEDİYESPOR (H) ERKAN ENGİN 
(Y) MUSTAFA ALDEMİR 
(Y) AHMET ŞANSLI 
(D) AHMET ÖZTÜRK 
28.08.2011
16:00
ARSİN İLÇE ARSİNSPOR -
Detaylar
BATMAN PETROLSPOR (H) OSMAN KAYA 
(Y) GÜRCAN ÇALIŞKAN 
(Y) YUSUF BOZDOĞAN 
(D) HAKAN TEZCAN 
28.08.2011
16:00
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. -
Detaylar
ORHANGAZİSPOR (H) ÖMER MURAT ÜLGER 
(Y) SERHAT TEKGÖZ 
(Y) SUHA ADIYAMAN 
(D) BİLAL EMEKTAR 
28.08.2011
16:00
DÜZCE 18 TEMMUZ
(TARAFSIZ SAHADA SEYİRCİSİZ)
KİLİMLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ (H) HAKKI GÜLER 
(Y) FATİH DOKSANOĞLU 
(Y) KEREM YÜKÜNÇ 
(D) MUSTAFA BAŞKAN 
28.08.2011
16:00
4 EYLÜL DIŞ SAHA SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR -
Detaylar
İSKENDERUNSPOR 1967 (H) MUSTAFA AYDIN 
(Y) ALİ YETİM 
(Y) TURGAY EMRE MEMİŞOĞLU 
(D) ADNAN KALYONCU 
28.08.2011
16:00
KARS ŞEHİR KARSSPOR -
Detaylar
GÖLCÜKSPOR (H) MURAT GÖZE 
(Y) SAMET ÇİÇEK 
(Y) BÜLENT ULUDOĞAN 
(D) AHMET ATEŞ 
29.08.2011
16:00
SEYRANTEPE 1 NO.LU SAHA ERGANİSPOR -
Detaylar
KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. (H) HÜDAVERDİ SAVCI 
(Y) MURAT EMİN ÖZŞAKRAK 
(Y) MEHMET CEVRİN 
(D) FERİT GÜN 

Grup 3

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
28.08.2011
16:00
AFYON ATATÜRK AFYONKARAHİSARSPOR -
Detaylar
DARICA G.BİRLİĞİ (H) EMRE MALOK 
(Y) GÜRSEL YELKENCİ 
(Y) UFUK ALTUNBAŞ 
(D) MUSTAFA DİNÇER 
28.08.2011
16:00
SİİRT ATATÜRK SİİRTSPOR -
Detaylar
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. (H) AYKUT ÇAKMAK 
(Y) CANDAŞ ELBİL 
(Y) SEYFETTİN ÜNAL 
(D) ÇAĞDAŞ ALTAY 
28.08.2011
16:00
YENİ ERZURUM ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR -
Detaylar
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR (H) MEHMET KAFTANCI 
(Y) ERSAN ANŞİN 
(Y) ŞABAN AZİZOĞLU 
(D) CEM BALO 
28.08.2011
16:00
ÇARŞAMBA YEŞİLIRMAK ÇARŞAMBASPOR -
Detaylar
ARAKLISPOR (H) MEHMET KÜRŞAT ÖNER 
(Y) MUSTAFA CANKER 
(Y) SERKAN YAŞAR DUMAN 
(D) MURAT YAVUZ 
28.08.2011
16:00
ADNAN MENDERES
(SEYİRCİSİZ)
AYDINSPOR 1923 -
Detaylar
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR (H) EVREN ATIŞ 
(Y) KAMİL TURAN 
(Y) AHMET ALEMDAR 
(D) SERKAN KELEŞ 
28.08.2011
16:00
PAZAR İLÇE PAZARSPOR -
Detaylar
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR (H) ÖNER FIRAT 
(Y) MEHMET ÖZKAN 
(Y) ERHAN GÜNDOĞDU 
(D) AHMET HİLMİ KESİCİ 
28.08.2011
16:00
HATAY ATATÜRK
(SEYİRCİSİZ)
HATAYSPOR -
Detaylar
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. (H) HARUN YÜCEDAĞ 
(Y) ARDA ERGENE 
(Y) ABDURRAHMAN DUMAN 
(D) ÖZGÜR ACAR 
28.08.2011
16:00
BEYLERBEYİ 75.YIL BEYLERBEYİ A.Ş. -
Detaylar
TARSUS İDMAN YURDU (H) BİLAL KÖSEOĞLU 
(Y) ÖZCAN GENEL 
(Y) ÖZGÜR DEMİRCİ 
(D) ADEM KARAKAYA 
28.08.2011
16:00
DR FEHMİ ÖNCEL TEKİROVA BELEDİYESPOR -
Detaylar
DARDANELSPOR A.Ş. (H) YAŞAR KEMAL UĞURLU 
(Y) EJDER YAPICI 
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ 
(D) GÖKHAN EMECEN 
 
.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.