TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
TFF'den Olimpiyat Şampiyonu Millilere moral yemeği 29.10.2017
TFFden Olimpiyat Şampiyonu Millilere moral yemeği
TFF'nin "Türkiye Futbol Oynuyor" projesi kapsamında destek verdiği Turkcell sponsorluğundaki İşitme Engelliler Futbol Milli Takımımıza, Avrupa Şampiyonası elemelerinde 29 Ekim Pazar günü İngiltere ile karşılaşacağı maç öncesinde Türkiye Futbol Federasyonu moral yemeği verdi. 
 
Türkiye Futbol Federasyonu İdari İşler, Organizasyonlar ve Engelli Federasyonlarından Sorumlu Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, son Olimpiyat Şampiyonu İşitme Engelliler Futbol Milli Takımı ile İngiltere karşılaşması öncesi Antalya Belek Regnum Otel'de yemekte bir araya geldi.
 
Yemeğe Milli Takım Teknik Direktörü Ali Metin ve milli futbolcularının yanı sıra İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Yakup Ümit Kihtir ve Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.
 
Cengiz Zülfikaroğlu; son iki dünya ve son Avrupa şampiyonu millileri Samsun'da yapılan İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'ndaki şampiyonluğundan dolayı kutlarken, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in İngiltere maçı öncesi takıma başarı dileklerini de iletti.
 
İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Yakup Ümit Kihtir de TFF Yönetimi'nin her zaman kendilerinin yanında olması ve olimpiyat şampiyonluğu için verdiği özel ödül nedeniyle Cengiz Zülfikaroğlu ile şahsında TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e teşekkür etti. Cengiz Zülfikaroğlu, yemeğin ardından hazırlattığı sürpriz hediyeleri Milli Takım oyuncularına verdi.
 
Antalya Stadyumu'nda saat 16.00'da oynanacak Türkiye-İngiltere karşılaşması TRT Avaz'dan naklen yayınlanacak.
 
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.