TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U-21 » U-21 Milli Takım Haber Detay Sayfası
Ümit Millilerin, Kıbrıs Rum Kesimi ve Macaristan maçları aday kadrosu açıklandı 30.09.2017
Ümit Millilerin, Kıbrıs Rum Kesimi ve Macaristan maçları aday kadrosu açıklandı
Ümit Milli Takımımızın, 05 Ekim 2017 tarihinde Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nin Larnaka kentinde Kıbrıs Rum Kesimi ve 10 Ekim 2017 tarihinde Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda Macaristan ile yapacağı 2019 U21 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçları aday kadrosu açıklandı.

Aday kadroya davet edilen oyuncular 2 Ekim Pazartesi günü saat 13.00'de Le Meridien Otel Etiler İstanbul'da toplanacak.

Teknik Direktör Abdullah Ercan yönetimindeki Ümit Milli Takımımızın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Mevkii

Doğum Tarihi

Muhammed ŞENGEZER

Bursaspor

Kaleci

05.01.1997

Uğurcan ÇAKIR

Trabzonspor A.Ş.

Kaleci

05.04.1996

Alperen BABACAN

Teleset Mobilya Akhisarspor

Defans

18.07.1997

Kerim ALICI

Altınordu A.Ş.

Defans

24.06.1997

Merih DEMİRAL

Sporting Lizbon II

Defans

05.03.1998

Ertuğrul ERSOY

Bursaspor

Defans

13.02.1997

Yusuf Yalçın ARSLAN

Altınordu A.Ş.

Defans

23.03.1998

Mehmet Zeki ÇELİK

İstanbulspor A.Ş.

Defans

17.02.1997

Abdurrahim DURSUN

Trabzonspor A.Ş.

Defans

01.12.1998

Barış ALICI

Altınordu A.Ş.

Orta Saha

24.06.1997

Doğan ERDOĞAN

LASK Linz

Orta Saha

22.08.1996

Orkan ÇINAR

Beşiktaş A.Ş.

Orta Saha

29.01.1996

Berkay ÖZCAN

VfB Stuttgart

Orta Saha

15.02.1998

Abdülkadir ÖMÜR

Trabzonspor A.Ş.

Orta Saha

25.06.1999

Doğanay KILIÇ

Göztepe A.Ş.

Orta Saha

08.06.1996

Dorukhan TOKÖZ

Eskişehirspor

Orta Saha

21.05.1996

Alican ÖZFESLİ

Altınordu A.Ş.

Orta Saha

01.01.1997

Melih OKUTAN

Boluspor

Orta Saha

01.07.1996

Oğulcan ÇAĞLAYAN

Çaykur Rizespor A.Ş.

Orta Saha

22.03.1996

Kubilay KANATSIZKUŞ

Bursaspor

Forvet

28.03.1997

Deniz HÜMMET

Gefle IF

Forvet

13.09.1996

Ahmethan KÖSE

Fenerbahçe A.Ş.

Forvet

07.01.1997



Maç Programı:

Tarih

Maç

Stadyum

05.10.2017-17.00 TSİ

Kıbrıs Rum Kesimi- Türkiye

AEK Arena

10.10.2017-18.00 TSİ

Türkiye-Macaristan

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan



Antrenman Programı:

02.10.2017 Pazartesi

Saat: 17.00

Kasımpaşa Kemerburgaz Tesisleri

03.10.2017 Salı

Saat: 11.00

TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Tesisleri

04.10.2017 Çarşamba

Saat: 17.00

AEK Arena/Larnaka

06.10.2017 Cuma

Saat: 18.00

TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Tesisleri

07.10.2017 Cumartesi

Saat: 18.00

TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Tesisleri

08.10.2017 Pazar

Saat: 18.00

TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Tesisleri

09.10.2017 Pazartesi

Saat: 11.30

TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Tesisleri



Seyahat Programı:

GİDİŞ

03 EKİM İSTANBUL ATİNA 19:15 KALKIŞ 20:45 VARIŞ (THY)

03 EKİM ATİNA LARNACA 22:55 KALKIŞ 00:40 VARIŞ (AEGEAN AİR)



DÖNÜŞ

06 EKİM LARNAKA ATİNA 18:15 KALKIŞ 20:00 VARIŞ (BLUE AİR)

06 EKİM ATİNA İSTANBUL 22:25 KALKIŞ 23:55 VARIŞ (THY)



 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.