TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U-21 » U-21 Milli Takım Haber Detay Sayfası
Ümit Milli Takımımızın, Yunanistan maçı aday kadrosu açıklandı 28.02.2014
Ümit Milli Takımımızın, Yunanistan maçı aday kadrosu açıklandı

Ümit Milli Takımımızın, 5 Mart 2014 tarihinde Yunanistan Ümit Milli Takımı ile yapacağı 2015 Avrupa Ümitler (U21) Şampiyonası Grup Eleme maçı aday kadrosu açıklandı.

Aday kadroya davet edilen oyuncular 2 Mart Pazar günüsaat 13.00'te Wyndham Petek Otel İstanbul'da toplanacak.

Ümit Milli Takımımız; grupta şu ana kadar oynadığı 5 maçta, 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet ile 10 puan kazanarak, ikinci sırada yer alıyor.

52 takımın; 10 grupta 8'i 5'erli, 2'si 6'şarlı olmak üzere mücadele ettiği Eleme Turu maçları sonunda, grup liderleri ile tüm grupların en iyi dört ikincisinden oluşan 14 takım, Play-Off'lara yükselmeye hak kazanacak. Play-Off karşılaşmaları sonunda rakiplerini eleyen 7 takım, Haziran 2015'te yapılacak finallere katılmaya hak kazanacak. Şampiyonaya ev sahipliği yapacak Çek Cumhuriyeti finallere direkt olarak katılacak.

Teknik Direktör Abdullah Ercan yönetimindeki Ümit Milli Takımı'nın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Mevkii

Doğum Tarihi

Onurcan Piri

Bursaspor

Kaleci

28.09.1994

Aykut Özer

Eintracht Frankfurt

Kaleci

01.01.1993

Oğuzhan Berber

Adana Demirspor

Defans

10.04.1992

Hakan Çinemre

Bucaspor

Defans

13.02.1994

Kamil Ahmet Çörekçi

Eskişehirspor

Defans

01.02.1992

Ahmet Yılmaz Çalık

Gençlerbirliği

Defans

26.02.1994

Uğur Çiftçi

Gençlerbirliği

Defans

04.05.1992

Kaan Ayhan

FC Schalke 04

Defans

10.11.1994

Muhammed Demirci

Beşiktaş A.Ş.

Orta Saha

03.01.1995

Oğuzhan Özyakup

Beşiktaş A.Ş.

Orta Saha

23.09.1992

Aytaç Kara

Eskişehirspor

Orta Saha

23.03.1993

Salih Uçan

Fenerbahçe A.Ş.

Orta Saha

06.01.1994

Enver Cenk Şahin

İstanbul BBSK

Orta Saha

22.09.1994

Musa Çağıran

Kardemir Karabükspor

Orta Saha

17.11.1992

Emrah Başsan

Medical Park Antalyaspor

Orta Saha

17.04.1992

Yusuf Erdoğan

Trabzonspor A.Ş.

Orta Saha

07.08.1992

Enes Ünal

Bursaspor

Forvet

10.05.1997

Kenan Karaman

Hoffenheim

Forvet

05.03.1994

Ömer Ali Şahiner

Torku Konyaspor

Forvet

02.01.1992

Seyahat Programı:

03 Mart 2014 İstanbul - Selanik 13.15 - 14.35 TK1881
06 Mart 2014 Selanik - İstanbul 13.35 - 16.50 TK1882

Antrenman programı:

TARİH

SAAT

ANTRENMAN SAHASI

03.03.2014 Pazartesi

18.45 TSİ

Katerini Municipal Stadı

04.03.2014 Salı

16.45 TSİ

Katerini Municipal Stadı

Maç programı:

Tarih-Saat

1. Takım

2. Takım

Stat

05.03.2014 16.30 TSİ

Yunanistan

-

Türkiye

Katerini Municipal Stadı

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.