U21 Ümit Milli Takımımızın, 11 Ekim Cuma akşamı Yunanistan ve 15 Ekim Salı akşamı Polonya ile yapacağı U21 2015 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçlarının aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 7 Ekim 2013 Pazartesi günü saat 13.00'te Rixos Downtown Hotel Antalya'da toplanacak.
Teknik Direktör Abdullah Ercan yönetimindeki U21 Ümit Milli Takım'ın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:
Oyuncu Adı Soyadı |
Kulübü |
Doğum Tarihi |
Mevkii |
Kamil Ahmet ÇÖREKÇİ |
Adana Demirspor |
01.02.1992 |
Defans |
Berkay Can DEĞİRMENCİOĞLU |
Ankaraspor |
12.01.1993 |
Defans |
Kerim KOYUNLU |
Beşiktaş A.Ş. |
19.11.1993 |
Orta Saha |
Muhammed DEMİRCİ |
Beşiktaş A.Ş. |
03.01.1995 |
Orta Saha |
Okan ALKAN |
Bucaspor |
01.10.1992 |
Defans |
Enes ÜNAL |
Bursaspor |
10.05.1997 |
Forvet |
Musa ÇAĞIRAN |
Bursaspor |
17.11.1992 |
Orta Saha |
Oğuzhan BERBER |
Çaykur Rizespor A.Ş. |
10.04.1992 |
Defans |
Ozan Evrim ÖZENÇ |
Denizlispor |
07.01.1993 |
Kaleci |
Aytaç KARA |
Eskişehirspor |
23.03.1993 |
Orta Saha |
Salih UÇAN |
Fenerbahçe A.Ş. |
06.01.1994 |
Orta Saha |
Ahmet Yılmaz ÇALIK |
Gençlerbirliği |
26.02.1994 |
Defans |
Uğur ÇİFTÇİ |
Gençlerbirliği |
04.05.1992 |
Defans |
Engin BEKDEMİR |
Kayserispor |
07.02.1992 |
Orta Saha |
Emrah BAŞSAN |
MP Antalyaspor |
17.04.1992 |
Orta Saha |
Ömer Ali ŞAHİNER |
Torku Konyaspor |
02.01.1992 |
Forvet |
Yusuf ERDOĞAN |
Trabzonspor A.Ş. |
07.08.1992 |
Orta Saha |
Aykut ÖZER |
Eintracht Frankfurt |
01.01.1993 |
Kaleci |
Kaan AYHAN |
Schalke 04 |
10.11.1994 |
Defans |
Okay YOKUŞLU |
Kayserispor |
09.03.1994 |
Orta Saha |
Alim Öztürk |
1461 Trabzon |
17.11.1992 |
Defans |
Antrenman programı:
TARİH |
SAAT |
ANTRENMAN SAHASI |
07.10.2013 Pazartesi |
18.00 |
Antalyaspor Tesisleri |
08.10.2013 Salı |
10.45 ve 18.00 |
Antalyaspor Tesisleri |
09.10.2013 Çarşamba |
18.00 |
Akdeniz Üniversitesi Stadı |
10.10.2013 Perşembe |
18.00 |
GSİM Zeytinköy Sahası |
12.10.2013 Cumartesi |
12.30 |
Antalyaspor Tesisleri |
13.10.2013 Pazar |
18.00 |
Akdeniz Üniversitesi Stadı |
14.10.2013 Pazartesi |
18.00 |
GSİM Zeytinköy Sahası |
Maç programı:
Tarih-Saat |
1. Takım |
|
2. Takım |
Stat |
11.10.2013 - 18.30 |
Türkiye |
- |
Yunanistan |
Akdeniz Üniversitesi |
15.10.2013 - 18.30 |
Türkiye |
- |
Polonya |
Akdeniz Üniversitesi |