U15 Milli Takımımız, 5-8 Aralık 2017 tarihleri arasında katılacağı Uluslararası U15 Turnuvası için Gürcistan'ın başkenti Tiflis'e gitti.
1 Aralık 2017 Cuma günü Beykoz-Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde kampa giren U15 Milliler, Uluslararası U15 Turnuvası'nda ev sahibi Gürcistan'ın yanı sıra, Belarus ve Litvanya U15 Milli Takımları ile mücadele edecek.
Sorumluluğunu Tolunay Kafkas'ın, teknik direktörlüğünü Nedim Yiğit'in yaptığı U15 Milli Takımımızın, Uluslararası U15 Turnuvası aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:
Adı Soyadı |
Kulübü |
Mevkii |
Doğum Tarihi |
Osman Ertuğrul Çetin |
Fenerbahçe A.Ş. |
Kaleci |
21.04.2003 |
Kerem Yusuf Ersunar |
Galatasaray A.Ş. |
Kaleci |
09.06.2003 |
Ahmet Gülay |
Beşiktaş A.Ş. |
Defans |
13.01.2003 |
Serdar Saatçı |
Beşiktaş A.Ş. |
Defans |
14.02.2003 |
Murat Şenel |
Bucaspor |
Defans |
05.02.2003 |
Abdullah Tazgel |
Bursaspor |
Defans |
12.04.2003 |
Ruhan Arda Aksoy |
Fenerbahçe A.Ş. |
Defans |
31.03.2003 |
Emin Bayram |
Galatasaray A.Ş. |
Defans |
02.04.2003 |
Yusuf Erdem Gümüş |
Galatasaray A.Ş. |
Defans |
21.07.2003 |
Abdullah Şahindere |
Gençlerbirliği |
Defans |
09.06.2003 |
Ata Öztürk |
Kasımpaşa A.Ş. |
Defans |
23.01.2003 |
Seymen Yağmur |
Amed Sportif Faaliyetler |
Orta Saha |
01.01.2003 |
Eren Güler |
Bursaspor |
Orta Saha |
29.01.2003 |
Tuğbey Akgün |
Bursaspor |
Orta Saha |
09.04.2003 |
Ömer Faruk Beyaz |
Fenerbahçe A.Ş. |
Orta Saha |
29.08.2003 |
Samet Halvaci |
Galatasaray A.Ş. |
Orta Saha |
05.02.2003 |
Selman Faruk Dibek |
Galatasaray A.Ş. |
Orta Saha |
14.01.2003 |
Emre Demir |
Kayserispor |
Orta Saha |
15.01.2004 |
Metin Emre Karaal |
Medipol Başakşehir FK |
Orta Saha |
15.01.2003 |
Süleyman Cebeci |
Trabzonspor A.Ş. |
Orta Saha |
05.01.2003 |
Fehmi Koç |
Antalyaspor A.Ş. |
Forvet |
28.08.2003 |
Abdulsamet Kaya |
Atiker Konyaspor |
Forvet |
03.03.2003 |
Gürol Demirezen |
Fenerbahçe A.Ş. |
Forvet |
21.01.2003 |
Uluslararası U15 Turnuvası Maç Programı:
Tarih - Saat |
Takım |
Skor |
Takım |
Stat - Yer |
05.12.2017 - 11.00 TSİ |
Türkiye |
- |
Belarus |
Gürcistan Milli Takımlar Tesisleri " Basa" - Tiflis |
05.12.2017 - 13.00 TSİ |
Gürcistan |
- |
Litvanya |
David Petriashvili Arena - Tiflis |
06.12.2017 - 11.00 TSİ |
Litvanya |
- |
Türkiye |
Gürcistan Milli Takımlar Tesisleri " Basa" - Tiflis |
06.12.2017 - 13.00 TSİ |
Gürcistan |
- |
Belarus |
David Petriashvili Arena - Tiflis |
08.12.2017 - 11.00 TSİ |
Belarus |
- |
Litvanya |
Gürcistan Milli Takımlar Tesisleri " Basa" - Tiflis |
08.12.2017 - 13.00 TSİ |
Gürcistan |
- |
Türkiye |
David Petriashvili Arena - Tiflis |