TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U17 Milli Takımı'nın Viktor Bannikov Turnuvası aday kadrosu açıklandı 8.08.2019
U17 Milli Takımının Viktor Bannikov Turnuvası aday kadrosu açıklandı

U17 Milli Takımımızın 25-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Ukrayna'da katılacağı Viktor Bannikov Turnuvası maçları aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 20 Ağustos 2019 Salı günü saat 15.00'de, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.

U17 Milli Takımı'nın Viktor Bannikov Turnuvası aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler: Ahmet Çağrı Güney (Bursaspor), Atalay Gökçe (Gençlerbirliği)

Defans:  Ahmet Gülay (Beşiktaş A.Ş.), Kadir Arslan (Bursaspor), Emin Bayram (Galatasaray A.Ş.), Yusuf Erdem Gümüş (Galatasaray A.Ş.), Abdullah Şahindere (Gençlerbirliği), Ahmetcan Kaplan (Trabzonspor A.Ş.), Furkan Yaşa (Kasımpaşa A.Ş.)

Orta Saha: Yiğit Emre Çeltik (Altınordu A.Ş.), İsmail Zehir (Galatasaray A.Ş), Abdullah Soğucak (Altınordu A.Ş.), Tuğbey Akgün (Bursaspor), Ömer Turan Görgüç (Bursaspor), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe A.Ş.), Bartuğ Elmaz (Galatasaray A.Ş.), Selman Faruk Dibek (Galatasaray A.Ş.), Kaan Öztürk (Fenerbahçe A.Ş.)

Forvet: Efecan Barlık (Ci Group Buca), Abdulsamet Kaya (Konyaspor)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Mehmet Yıldırım

Gruplar:

A GRUBU / GROUP A

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. UKRAYNA

0

0

0

0

0

0

0

0

2. İSRAİL

0

0

0

0

0

0

0

0

3. AZERBAYCAN

0

0

0

0

0

0

0

0

4. LETONYA

0

0

0

0

0

0

0

0








B GRUBU / GROUP B

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. TÜRKİYE

0

0

0

0

0

0

0

0

2. BELARUS

0

0

0

0

0

0

0

0

3. SLOVAKYA

0

0

0

0

0

0

0

0

4. LİTVANYA

0

0

0

0

0

0

0

0


Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

26.08.2019 - 17.00

Ukrayna

-

Letonya

Bucha

26.08.2019 - 17.00

Azerbaycan

-

İsrail

Bannikov

26.08.2019 - 17.00

Türkiye

-

Litvanya

Borispol

26.08.2019 - 17.00

Slovakya

-

Belarus

Obuchov

27.08.2019 - 17.00

Ukrayna

-

Azerbaycan

Bucha

27.08.2019 - 17.00

İsrail

-

Letonya

Bannikov

27.08.2019 - 17.00

Türkiye

-

Slovakya

Borispol

27.08.2019 - 17.00

Belarus

-

Litvanya

Obuchov

29.08.2019 - 17.00

İsrail

-

Ukrayna

Bucha

29.08.2019 - 17.00

Letonya

-

Azerbaycan

Bannikov

29.08.2019 - 17.00

Belarus

-

Türkiye

Borispol

29.08.2019 - 17.00

Litvanya

-

Slovakya

Obuchov

30.08.2019 - 15.00

7.lik Maçı

-

A4-B4

Bucha

30.08.2019 - 15.00

5.lik Maçı

-

A3-B3

Borispol

30.08.2019 - 15.00

3.lük Maçı

-

A2-B2

Obuchov

30.08.2019 - 17.00

Final Maçı

-

A1-B1

Bannikov


Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.