TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U17 Milli Takımı, Letonya'yı 2-0 yendi 15.08.2018
U17 Milli Takımı, Letonyayı 2-0 yendi

Ukrayna'nın ev sahipliği yaptığı ve 8 takımın katılımıyla düzenlenen Viktor Bannikov Turnuvası'nda B Grubu'nda yer alan U17 Milli Takımımız ilk maçında Letonya'yı 2-0 mağlup etti.

Kiev kentindeki Boryspil Stadyumu'nda oynanan ve Ukrayna Futbol Federasyonu'ndan Oleh Shkurchenko'nun yönettiği karşılaşmada Milli Takımımızın gollerini 79. ve 80+2. dakikalarda Ali Akman kaydetti.

Grupta bugün oynanan diğer maçta İsrail ile Beyaz Rusya 2-2 berabere kaldı.

U17 Milli Takımımız, turnuvadaki ikinci maçında yarın TSİ 18:00'de İsrail ile karşılaşacak.

Hakemler: Oleh Shkurchenko, Oleh Parasunko, Olexandr Lapytskyi, Andriy Goncharuk

Türkiye: Arda Özçimen, Çağtay Kurukalıp (Dk. 70 Ahmet Emir Özbay), Gürkan Başkan (Dk. 54 Emirhan Çetinbaş), Kemal Bayrak, Berke Avaz, Batın Özdemir (Dk. 54 Tayfun Tatlı), Salih Kavrazlı (Dk. 54 Polat Abay), Ferhat Çoğalan (Dk. 41 Ali Akman), Mustafa Kapı, Gülhan Üreyen, Melih Çalışkan (Dk. 80 Rahmi Salih Kaya)

Letonya: Niks Aleksandrovs, Dmitrijs Rakuls (Dk. 60 Vladimirs Kandalincevs), Rudolfs Reingolcs, Aleksejs Kudelkins (Dk. 66 Svetoslavs Cugunovs), Davis Marcis Valmiers, Deniss Melniks, Jekabs Laguns (Dk. 60 Glebs Cvetkovs), Maksims Muzafarovs, Oskars Vientiess, Rudolfs Zengis (Dk. 76 Krists Balins), Salvis Petriks

Sarı Kartlar: Dk. 18 Gürkan Başkan, Dk. 63 Melih Çalışkan, Dk. 75 Ali Akman (Türkiye) - Dk. 32 Rudolfs Zengis, Dk. 72 Glebs Cvetkovs (Letonya)

U17 Milli Takımı'nın Viktor Bannikov Turnuvası kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Arda Özçimen (Göztepe A.Ş.), Evra Saner Gülal (Galatasaray A.Ş.)

Defans:
Çağtay Kurukalıp (Kasımpaşa A.Ş.), Emirhan Çetinbaş (Bursaspor), Gürkan Başkan (Fenerbahçe A.Ş.), Kemal Bayrak (Fenerbahçe A.Ş.), Melih Çalışkan (Altınordu A.Ş.), Muhammed Emin Sarıkaya (Bursaspor), Rahmi Salih Kaya (Altınordu A.Ş.)

Orta Saha:
Batın Özdemir (Fenerbahçe A.Ş.), Berke Avaz (Beşiktaş A.Ş.) Ferhat Çoğalan (LOSC Lille), Halil İbrahim Sevinç (Antalyaspor A.Ş.), Mustafa Kapı (Galatasaray A.Ş.), Polat Abay (Altınordu A.Ş.), Tayfun Tatlı (Altınordu A.Ş.)

Forvet:
Ahmet Emir Özbay (Beşiktaş A.Ş.), Ali Akman (Bursaspor), Gülhan Üreyen (Fenerbahçe A.Ş.), Salih Kavrazlı (Altınordu A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Turhan Sofuoğlu

Viktor Bannikov Turnuvası Programı:

Tarih - Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

15.08.2018 - 18:00

TÜRKİYE

2 - 0

LETONYA

Boryspil, Kiev

15.08.2018 - 18:00

İSRAİL

2 - 2

BEYAZ RUSYA

Shchaslyve, Kiev

15.08.2018 - 18:00

UKRAYNA

2 - 0

SLOVAKYA

Bannikov, Kiev

15.08.2018 - 18:00

LİTVANYA

1 - 2

GÜRCİSTAN

Obukhiv, Kiev

16.08.2018 - 18:00

İSRAİL

-

TÜRKİYE

Boryspil, Kiev

16.08.2018 - 18:00

BEYAZ RUSYA

-

LETONYA

Shchaslyve, Kiev

16.08.2018 - 18:00

UKRAYNA

LİTVANYA

Bannikov, Kiev

16.08.2018 - 18:00

GÜRCİSTAN

SLOVAKYA

Obukhiv, Kiev

18.08.2018 - 18:00

BEYAZ RUSYA

-

TÜRKİYE

Boryspil, Kiev

18.08.2018 - 18:00

LETONYA

-

İSRAİL

Shchaslyve, Kiev

18.08.2018 - 18:00

GÜRCİSTAN

UKRAYNA

Bannikov, Kiev

18.08.2018 - 18:00

SLOVAKYA

LİTVANYA

Obukhiv, Kiev

19.08.2018 - 15:00

7.lik Maçı

Shchaslyve, Kiev

19.08.2018 - 15:00

5.lik Maçı

Boryspil, Kiev

19.08.2018 - 15:00

3.lük Maçı

Obukhiv, Kiev

19.08.2018 - 17:00

Final

Bannikov, Kiev



Viktor Bannikov Turnuvası Grupları:

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. UKRAYNA

1

1

0

0

2

0

2

3

2. GÜRCİSTAN

1

1

0

0

2

1

1

3

3. LİTVANYA

1

0

0

1

1

2

-1

0

4. SLOVAKYA

1

0

0

1

0

2

-2

0


B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. TÜRKİYE

1

1

0

0

2

0

2

3

2. BEYAZ RUSYA

1

0

1

0

2

2

0

1

3. İSRAİL

1

0

1

0

2

2

0

1

4. LETONYA

 1 

0

0

1

0

2

-2

0

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.