TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U-19 » U-19 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U19 Milli Takımı, Litvanya'yı 1-0 yendi 7.09.2018
U19 Milli Takımı, Litvanyayı 1-0 yendi
Geri
İleri
U19 Milli Takımımız, Rusya'da düzenlenen Valentin Granatkin Turnuvası yarı final maçında Litvanya'yı 1-0 mağlup etti. Moskova kentindeki Petrovsky Stadı'nda oynanan karşılaşmada Milli Takımımızın golünü 44. dakikada penaltıdan Yunus Akgün kaydetti.

Turnuva kuralları gereği her iki takımdan birer oyuncu maçın oyuncuları olarak seçildi. Millilerimizden Erdem Seçgin takımımız adına maçın oyuncusu oldu.

Milli Takımımız, bu sonucun ardından Valentin Granatkin Turnuvası'nda finale kaldı. Millilerimiz, final maçında 9 Eylül 2018 Pazar günü TSİ 15:00'de Petrovsky Stadı'nda St. Petersburg Karması - Rusya maçının galibi ile karşılaşacak.


Türkiye: Doğukan Özkan, Şahan Akyüz, Onur Taha Takır, Muhammet Ömer Çakı (Dk. 90 Berkehan Biçer), Abdussamed Karnuçu, Recep Gül (Dk. 72 Berkin Taşkın), Sefa Akgün, Yunus Akgün (Dk. 90 Emre Aytun), Fatih Bektaş (Dk. 72 Ramazan Emirhan Civelek), Erdem Seçgin, Berkay Görmez (Dk. 83 Bekir Melih Gökçimen)

Litvanya: Kajus Urbietis, Ernestas Mockus, Gustas Graziunas, Arnas Paura, Neilas Urba (Dk. 53 Deividas Raulinaitis / Dk. 89 Vilius Armalas), Justinas Marazas, Artur Dolznikov (Dk. 82 Dominyk Kodz), Renatas Banevicius (Dk. 46 Matas Vareika), Mindaugas Butkus (Dk. 46 Benas Anisas), Edgaras Utkus, Jonas Bickus (Dk. Darius Zubauskas)

Sarı Kartlar: Dk. 31 Erdem Seçgin, Dk. 33 Şahan Akyüz, Dk. 64 Sefa Akgün, Dk. 69 Fatih Bektaş, Dk. 85 Ramazan Emirhan Civelek, Dk. 87 Bekir Melih Gökçimen, Dk. 89 Doğukan Özkan (Türkiye) - Dk. 43 Justinas Marazas, Dk. 60 Ernestas Mockus

Kırmızı Kart: Dk. 70 Justinas Marazas

U19 Milli Takımı'nın Valentin Granatkin Turnuvası aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Doğukan Özkan (Beşiktaş A.Ş.), Ozan Can Oruç (Altınordu A.Ş.)


Defans:

Bekir Melih Gökçimen (Galatasaray A.Ş.), Berkehan Biçer (Altınordu A.Ş.), Emre Aytun (Hannover 96), Muhammet Ömer Çakı (Fenerbahçe A.Ş.), Onur Taha Takır (Altınordu A.Ş.), Ramazan Emirhan Civelek (Galatasaray A.Ş.), Şahan Akyüz (Altınordu A.Ş.)


Orta Saha:

Abdussamed Karnuçu (Galatasaray A.Ş.), Berkay Görmez (Altınordu A.Ş.), Berkin Taşkın (Altınordu A.Ş.), Erdem Seçgin (Beşiktaş A.Ş.), Fatih Bektaş (Fenerbahçe A.Ş.), Recep Gül (Galatasaray A.Ş.), Sefa Akgün (B.B. Erzurumspor), Yunus Akgün (Galatasaray A.Ş.)


Forvet:

Ali Yavuz Kol (Galatasaray A.Ş.), Embiya Ayyıldız (Altınordu A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas


Teknik Direktör:
Şenol Ustaömer

Valentin Granatkin Turnuvası Programı:

Tarih - Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

30.08.2018 - 12:00

KIRGIZİSTAN

2 - 1

KAZAKİSTAN

Roschino Arena, Moskova

30.08.2018 - 19:00

ST. PETERSBURG K.

1 - 1

TÜRKİYE

Roschino Arena, Moskova

31.08.2018 - 12:00

LİTVANYA

1 - 0

ERMENİSTAN

Petrovsky Stadı, Moskova

31.08.2018 - 19:00

RUSYA

2 - 1

MOLDOVA

Petrovsky Stadı, Moskova

01.09.2018 - 12:00

TÜRKİYE

0 - 1

KAZAKİSTAN

Roschino Arena, Moskova

01.09.2018 - 17:00

ST. PETERSBURG K.

1 - 1

KIRGIZİSTAN

Roschino Arena, Moskova

02.09.2018 - 10:00

MOLDOVA

4 - 1

ERMENİSTAN

Petrovsky Stadı, Moskova

02.09.2018 - 15:00

RUSYA

0 - 2

LİTVANYA

Petrovsky Stadı, Moskova

04.09.2018 - 12:00

KIRGIZİSTAN

0 - 3

TÜRKİYE

Roschino Arena, Moskova

04.09.2018 - 19:00

KAZAKİSTAN

1 - 4

ST. PETERSBURG K.

Roschino Arena, Moskova

05.09.2018 - 12:00

LİTVANYA

2 - 0

MOLDOVA

Petrovsky Stadı, Moskova

05.09.2018 - 19:00

ERMENİSTAN

0 - 2

RUSYA

Petrovsky Stadı, Moskova

06.09.2018 - 12:00

MOLDOVA

2 - 1

KAZAKİSTAN

Roschino Arena, Moskova

06.09.2018 - 19:00

KIRGIZİSTAN

1 - 2

ERMENİSTAN

Roschino Arena, Moskova

07.09.2018 - 12:00

LİTVANYA

0 - 1

TÜRKİYE

Petrovsky Stadı, Moskova

07.09.2018 - 19:00

ST. PETERSBURG K.

-

RUSYA

Petrovsky Stadı, Moskova

08.09.2018 - 12:00

KIRGIZİSTAN

-

KAZAKİSTAN

Roschino Arena, Moskova

08.09.2018 - 17:00

ERMENİSTAN

-

MOLDOVA

Roschino Arena, Moskova

09.09.2018 - 10:00

3.lük Maçı

Petrovsky Stadı, Moskova

09.09.2018 - 15:00

Final

Petrovsky Stadı, Moskova



Puan Durumları:

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. SAINT PETERSBURG KARMASI

3

1

2

0

6

3

3

5

2. TÜRKİYE

3

1

1

1

4

2

2

4

3. KIRGIZİSTAN

3

1

1

1

3

5

-2

4

4. KAZAKİSTAN

3

1

0

2

3

6

-3

3



B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. LİTVANYA

3

3

0

0

5

0

5

9

2. RUSYA

3

2

0

1

4

3

1

6

3. MOLDOVA

3

1

0

2

5

5

0

3

4. ERMENİSTAN

3

0

0

3

1

7

-6

0



Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.