TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Türkiye Kupası 2. kademe maçları tamamlandı 1.10.2009
Türkiye Kupası 2. kademe karşılaşmaları 30 Eylül ve 1 Ekim'de tamamlandı. Karşılaşmalar sonucu play-off turuna kalan 18 takım belirlendi. Bir önceki sezonda Turkcell Süper Lig'de puan sıralamasında 5 ile 15. dereceler arasında yer alan 11 takım, bir önceki sezonda Banka Asya 1.Ligi'nden Süper Lig'e yükselen 3 takım ve 2. kademe maçları sonucunda tur atlayan 18 takım play-off turunda mücadele edecek. Tek maçlı eleminasyon sistemine göre oynanacak play-off turunda 16 takım, Türkiye Kupası grup maçlarına katılma hakkı kazanacak.  

Karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle;

Türkiye Kupası -  2. Kademe 

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.09.2009
13:30
TURGUTLU 7 EYLÜL TURGUTLUSPOR 1-2 KONYA ŞEKERSPOR (O) OSMAN YİĞİT UZER
(Y) GÜRCAN ÇALIŞKAN
(Y) ESAT SANCAKTAR
(D) UFUK ALTUNBAŞ
30.09.2009
13:30
GAZİOSMANPAŞA TOKATSPOR 3-1 KOCAELİSPOR (O) ABDULLAH KALAFATOĞLU
(Y) MEHMET COŞKUN
(Y) SAMET ÇİÇEK
(D) HASBİ DEDE
30.09.2009
13:30
ADIYAMAN ATATÜRK ADIYAMANSPOR 5-6 YALOVASPOR (O) HASAN KILIÇOĞLU
(Y) FERUDUN KARA
(Y) ÇAĞLAR ÖZKAY
(D) HALİL ERTAN YILMAZ
30.09.2009
13:30
VAN ATATÜRK
(SEYİRCİSİZ)
BELEDİYE VANSPOR 2-1 Ş.URFASPOR (O) MUTLU DALBUDAK
(Y) ATA YILDIRIM
(Y) KENAN KOÇ
(D) MURAT DEMİR
30.09.2009
13:30
DOĞAN SEYFİ ATLI DENİZLİ BELEDİYESPOR 4-1 TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. (O) ALİ KARADUTLU
(Y) NUMAN POLAT
(Y) HALİL ÇAĞLAYAN
(D) ÇAĞDAŞ ÇALLIOĞLU
30.09.2009
13:30
MİMAR YAHYA BAŞ GÜNGÖREN BELEDİYESPOR 3-1 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. (O) ERDEM İREN
(Y) HAKAN KARAYEL
(Y) MEHMET VARGÜN
(D) AYHAN MORALAR
30.09.2009
13:30
KARTAL İLÇE KARTALSPOR 1-2 KARŞIYAKA (O) MÜRVET SEZER
(Y) ENGİN ERDEM
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(D) MUHAMMET BAŞKAN
30.09.2009
13:30
EYÜP EYÜPSPOR 1-2 MERSİN İDMAN YURDU (O) ZAFER KOÇBAY
(Y) BARIŞ BAYDEMİR
(Y) GÜRAY BEKÇİBAŞI
(D) MUSTAFA ALDEMİR
30.09.2009
13:30
GASKİSPOR TESİSLERİ GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1-3 TARSUS İDMAN YURDU (O) MURAT TÜRKER
(Y) ERDİNÇ KIRICI
(Y) TUNAHAN ERTEM
(D) ÖZGÜR SEPİN
30.09.2009
13:30
BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE GİRESUNSPOR 2-1 HACETTEPE SPOR (O) METE KALKAVAN
(Y) FAHRİ AKSOY
(Y) ŞENOL ERSOY
(D) LEVENT AKTAN
30.09.2009
13:30
KASTAMONU GAZİ KASTAMONUSPOR 4-2 BOLUSPOR (O) HAKAN GÜLTEPE
(Y) MAHMUT KOCA
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(D) CEMAL ALPAY
30.09.2009
13:30
19 EYLÜL ORDUSPOR 2-1 PURSAKLARSPOR A.Ş. (O) BURAK ASTAR
(Y) ALİ BURAK BAŞER
(Y) ALİ ŞENCAN
(D) NİHAT KAYA
30.09.2009
13:30
İNEGÖL İLÇE İNEGÖLSPOR 0-2 KAYSERİ ERCİYESSPOR (O) VOLKAN ALABAŞ
(Y) AHMET ŞİMŞEK
(Y) SEBAHATTİN AYVAZOĞLUGİL
(D) FERDİ ULUDAĞ
30.09.2009
16:00
BŞ BLD ATATÜRK KONYASPOR 1-3 ALTAY (O) SERKAN ÇINAR
(Y) AYHAN AKGÖZ
(Y) GÖKMEN OLGAÇ
(D) DİLAN DENİZ GÖKÇEK
30.09.2009
18:00
YENİ BUCA STADI BUCASPOR 4-2 SAKARYASPOR A.Ş. (O) ERDOĞAN ÖZKAYA
(Y) SEDAT BAYRAK
(Y) MEHMET SALİH MAZLUM
(D) ABDURRAHMAN DUMAN
30.09.2009
18:00
YENİ RİZE STADI ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 6-0 MALATYASPOR (O) HÜSEYİN ÇİFTSÜREN
(Y) AHMET ÇİFTÇİ
(Y) ABDÜLHAMİT ÇİFTSÜREN
(D) SERMET TOKTAŞ
30.09.2009
18:00
5 OCAK ADANASPOR A.Ş. 2-1 DARDANELSPOR A.Ş. (O) ERBAY ALDEMİR
(Y) VOLKAN AKÇİT
(Y) GÖKHAN ERCAN
(D) POLAT MERSİN
01.10.2009
18:00
SAMSUN 19 MAYIS SAMSUNSPOR 2-0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR (O) NİHAT AKMAN
(Y) EJDER YAPICI
(Y) BİROL GÜLDANE
(D) İ.HALİL İLERİ

Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.