TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur programı açıklandı 7.09.2018
Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu karşılaşmalarının programı açıklandı. Kupa'da 11, 12 ve 13 Eylül 2018 tarihlerinde oynanacak müsabakaların programı şöyle;

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 2. ELEME TURU MÜSABAKALARI

11 Eylül 2018 Salı

OFSPOR A.Ş.

1461 TRABZON

İSMET GÜRBÜZ CİVELEK

13.00

PAZARSPOR

BAYBURT İL ÖZEL İDARE

HOPA İLÇE STADYUMU

14.30

KARBEL KARAKÖPRÜ BLD. SPOR

DERSİM 62 SPOR

GAP STADYUMU

14.30

IĞDIRESSPOR

BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR

IĞDIR MERKEZ KARAAĞAÇ

15.00

BUCAK BELEDİYE OĞUZHAN SPOR

KIZILCABÖLÜKSPOR

BUCAK İLÇE STADI

15.00

PAYASSPOR

KOZAN BLD. SPOR

ŞEHİT MUHAMMET OĞUZ KILINÇ

15.00

ANKARA ADLİYE SPOR

BOZÜYÜK VİTRASPOR

OSTİM STADI

15.00

12 Eylül 2018 Çarşamba

ARTVİN HOPASPOR

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR

HOPA İLÇE STADYUMU

13.00

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

YÜKSEKOVA BLD. SPOR

16 MAYIS STADI

14.30

SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR

CİZRE SPOR

SİİRT ATATÜRK (SEYİRCİSİZ)

14.30

VAN BÜYÜKŞEHİR BLD. SPOR

SARIKAMIŞ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

VAN ATATÜRK ŞEHİR STADI

14.30

HEKİMOĞLU TRABZON

YOMRASPOR

AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI

14.30

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.

ELAZİZ BLD. SPOR

SEYRANTEPE SPOR KOMP.

14.30

KIRŞEHİR BLD. SPOR

NEVŞEHİR BLD. SPOR

KIRŞEHİR AHİ STADYUMU

15.00

KEMERSPOR 2003

MUĞLASPOR

DR.FEHMİ ÖNCEL STADI

15.00

ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR

KÜTAHYASPOR

AKTEPE STADI

15.00

KİLİS BLD. SPOR

OSMANİYESPOR FK

7 ARALIK STADI (SEYİRCİSİZ)

15.00

ERZİN BLD. SPOR

ADIYAMAN 1954 SPOR

ŞEHİT MUHAMMET OĞUZ KILINÇ

15.00

KARAMAN BELEDİYE SPOR

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR

KEMAL KAYNAŞ STADI

15.00

ERBAASPOR

FATSA BLD. SPOR

ERBAA İLÇE STADI

15.00

SERİK BLD. SPOR

KALE BLD. SPOR

SERİK İSMAİL OGAN

15.00

KARADENİZ EREĞLİ BLD. SPOR

GEBZESPOR

BEYÇAYIRI STADI

15.00

SİNOPSPOR

YENİ ORDUSPOR

SİNOP MERKEZ 80.YIL SAHASI

15.30

KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ

DÜZCESPOR

ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI

15.30

BERGAMA BLD. SPOR

BUCASPOR

BERGAMA 14 EYLÜL STADI

15.30

HALİDE EDİP ADIVARSPOR

ÇENGELKÖY FUTBOL YAT. A.Ş.

15.30

MALTEPESPOR

SULTANBEYLİ BLD. SPOR

MALTEPE HASAN POLAT

15.30

B.ÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.

GAZİOSMANPAŞA

TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ

15.30

ŞİLE YILDIZSPOR

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.

15.30

ESENLER EROKSPOR

ERGENE VELİMEŞE SPOR

BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ

15.30

SİLİVRİSPOR

ALİBEYKÖYSPOR

SİLİVRİ STADI

15.30

TİRE 1922 SPOR

TURGUTLUSPOR

TİRE TAYFUR ÇİÇEK

19.00

KOCAELİSPOR

GÖLCÜKSPOR

KOCAELİ STADYUMU

19.00

13 Eylül 2018 Perşembe

YENİ AMASYASPOR

ÇORUM BLD. SPOR

AMASYA 12 HAZİRAN STADI

13.00

BARTINSPOR

ÇAYIROVASPOR

BARTIN ATATÜRK

15.00

NAZİLLİ BLD. SPOR

KARŞIYAKA

NAZİLLİ İLÇE STADI

15.30

BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ

HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR

15.30


NOT: Saha bilgisi boş bırakılmış olan müsabakaların oynanacağı saha bilgileri daha sonra ilan edilecektir.
Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.