TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Temsilciler » Temsilciler Detay Sayfası
TFF Temsilciler Semineri sona erdi 4.08.2017
TFF Temsilciler Semineri sona erdi
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu tarafından düzenlenen 2017-2018 Sezonu Temsilciler Semineri, Klasman Temsilcileri'ne yönelik eğitim çalışmalarının ardından sona erdi.

02 Ağustos 2017 Salı günü başlayan ve bugün sona eren seminerin son gününde, temsilcilere, Merkez Hakem Kurulu Başkanevkili Bedri Dölkeleş, statü ve talimat düzenlemeleri, olay analizleri ve rapor hataları, Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin idari konular hakkında sunum yaptı.

Ayrıca, temsilciler görsel ve yazılı sınava tabi tutuldular. Klasman Temsilcisi Gürol Korkmaz, maçlarda yaşanmış ve yaşanabilecek olaylar ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu.

Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı; "Sizler, TFF Başkanını ve TFF Yönetim Kurulunu temsil ediyorsunuz. Rapor standardı kurulumuz ve ilgili kurumlar için çok önemlidir.

Gözlem, denetim ve raporlama standardını en yüksek düzeye çıkarmak zorundayız. 2016-2017 sezonundaki göstermiş olduğunuz performanstan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. 2017-2018 sezonunda hepinize başarılar diliyorum" dedi.

Geri
İleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.