TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Temsilciler » Temsilciler Detay Sayfası
Temsilciler Kurulu 2. Bölgesel Toplantısı'nı Ordu'da yaptı 4.11.2014
Temsilciler Kurulu 2. Bölgesel Toplantısını Orduda yaptı

Temsilciler Kurulu tarafından düzenlenen bölgesel değerlendirme toplantılarının ikincisi Ordu'da gerçekleştirildi. Toplantıya Temsilciler Kurulu Başkanı Fatih Tanfer, Kurul üyeleri Şener Aydın ve Adnan Müftüoğlu, Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Yılmaz, Ordu ASKF Başkanı Mustafa Kılıç ile Ordu, Trabzon, Giresun, Samsun ve Tokat illerinde bulunan temsilciler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Fatih Tanfer, temsilcilerin geçen süreçteki görevlerde son derece olumlu hizmetler sergilediğini vurgulayarak, temsilcilerin statü ve talimatlarla ilgili donanımlarıyla başta emniyet teşkilatı olmak üzere gerek kulüp yöneticileri ve gerek stat görevlileriyle stadyumlarda uyum içindeki hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti belirtti. Bundan sonraki görevlerde de aynı anlayışla temsilciliğin önleyici ve eğitici rolünün daha da etkinleştirilmesi gerektiğine dikkat çekti. Ayrıca, Elektronik Bilet uygulamalarının da yakından takip edilmesini herhangi bir sorun yaşandığında raporlanmasını ve ilgililere gerekli konularda yardımcı olunmasını istedi.

Bölgesel toplantıda, Temsilciler Kurulu Eşgüdüm Yönetmeni Bedri Dölkeleş de rapor düzenlemeleri ile ilgili karşılaşılan sorun ve sorular konusunda temsilcileri bilgilendirdi.

Değerlendirme toplantıları, Ankara, Eskişehir, Kocaeli ve Karabük'te devam edecek.

Orjinal boyutları için tıklayınız
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.