TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
2. Uluslararası Gençlik Turnuvası'nda ikinci gün maçları tamamlandı 1.04.2018
2. Uluslararası Gençlik Turnuvasında ikinci gün maçları tamamlandı
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen 2. Uluslararası Gençlik Turnuvası'na, tüm gruplarda bugün oynanan ikinci maçlarla devam edildi.

Turnuvanın bugün oynanan ilk grup maçlarında, U15 kategorisindeki A Grubu'nda Shakhtar Donetsk, Torino FC'yi 2-0 ile geçerken, Medipol Başakşehir FK ile Gençlerbirliği 2-2 berabere kaldı. B Grubu'nda ise Altınordu A.Ş., Galatasaray A.Ş. ile 2-2 berabere kalırken; PAOK, Rangers FC'yi 5-1 mağlup etti.

U14 kategorisindeki A Grubu'nda Trabzonspor A.Ş., Bursaspor'u 2-0 yenerken, FC Nordsjaelland ile GNK Dinamo 1-1 berabere kaldı. B Grubu'nda ise Fenerbahçe A.Ş., Göztepe A.Ş.'yi 6-0 mağlup ederken, VfB Stuttgart ile Valencia FC 1-1 berabere kaldı.

Antalya'da gerçekleştirilen ve U14 ile U15 olmak üzere iki yaş kategorisinde organize edilen turnuvaya 8'i Türkiye'den, 8'i yurt dışından olmak üzere toplam 16 takım katılıyor.

Turnuvanın U15 kategorisinde Altınordu A.Ş., Galatasaray A.Ş., Gençlerbirliği, Medipol Başakşehir FK, PAOK (Yunanistan), Rangers FC (İskoçya), Shakhtar Donetsk (Ukrayna) ve Torino FC (İtalya) mücadele ediyor. U14 kategorisinde ise; Bursaspor, FC Nordsjaelland (Danimarka), Fenerbahçe A.Ş., GNK Dinamo (Hırvatistan), Göztepe A.Ş., VfB Stuttgart (Almanya), Trabzonspor A.Ş. ve Valencia FC (İspanya) yer alıyor.

2. Uluslararası Gençlik Turnuvası'ndaki maçlara, Antalya'nın Manavgat ilçesinde yer alan ve Emir Hotels bünyesindeki Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi ev sahipliği yapıyor. U14 kategorisindeki maçlar, 35'er dakikadan iki devre olmak üzere toplam 70, U15 kategorisindeki müsabakalar ise 40'ar dakikadan iki devre olmak üzere toplam 80 dakika üzerinden oynanıyor.

2. Uluslararası Gençlik Turnuvası gruplarındaki üçüncü ve son karşılaşmalar, 3 Nisan 2018 Salı günü oynanacak.

2. Uluslararası Gençlik Turnuvası'nda kendi yaş kategorilerinde gruplarını lider bitirecek takımlar final, grup ikincileri 3.lük, grup üçüncüleri 5.lik, grup dördüncüleri de 7.lik müsabakalarında karşılaşacak. Finaller ve sıralama maçları, 5 Nisan 2018 Perşembe günü oynanacak.

Turnuvada, online VAR uygulaması yapılıyor

2. Uluslararası Gençlik Turnuvası'nda online (çevrimiçi) VAR (Video Yardımcı Hakem) uygulaması yapılıyor ve karşılaşmalar, Spor Toto Süper Lig hakemleri tarafından yönetiliyor.

2. ULUSLARARASI GENÇLİK TURNUVASI PUAN DURUMU VE MAÇ PROGRAMI (U15):

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV.

P

1.Shakhtar Donetsk

2

2

0

0

6

1

+5

6

2.Torino FC

2

1

0

1

5

5

0

3

3.Gençlerbirliği

2

0

1

1

5

7

-2

1

4.Medipol Başakşehir FK

2

0

1

1

3

6

-3

1









B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV.

P

1.Galatasaray A.Ş.

2

1

1

0

4

2

+2

4

2.Altınordu A.Ş.

2

1

1

0

3

2

+1

4

3.PAOK

2

1

0

1

5

2

+3

3

4.Rangers FC

2

0

0

2

1

7

-6

0









1. Grup Maçları: (31 Mart 2018 Cumartesi)

14.00 Medipol Başakşehir FK 1-4 Shakhtar Donetsk (A Grubu)
14.00 Torino FC 5-3 Gençlerbirliği (A Grubu)
16.30 Altınordu A.Ş. 1-0 PAOK (B Grubu)
16.30 Rangers FC 0-2 Galatasaray A.Ş. (B Grubu)

2. Grup Maçları: (1 Nisan 2018 Pazar)

14.00 Altınordu A.Ş. 2-2 Galatasaray A.Ş. (B Grubu)
14.00 Rangers FC 1-5 PAOK (B Grubu)
16.00 Medipol Başakşehir FK 2-2 Gençlerbirliği (A Grubu)
16.00 Torino FC 0-2 Shakhtar Donetsk (A Grubu)

3. Grup Maçları: (3 Nisan 2018 Salı)

10.00 Altınordu A.Ş. - Rangers FC (B Grubu)
10.00 Galatasaray A.Ş. - PAOK (B Grubu)
12.00 Medipol Başakşehir FK - Torino FC (A Grubu)
12.00 Torino FC - Shakhtar Donetsk (A Grubu)

FİNAL ve Sıralama Maçları: (5 Nisan 2018 Perşembe)

10.00 A Grubu Dördüncüsü - B Grubu Dördüncüsü (7.lik Maçı)
12.00 A Grubu Üçüncüsü - B Grubu Üçüncüsü (5.lik Maçı)
14.00 A Grubu İkincisi - B Grubu İkincisi (3.lük Maçı)
16.00 A Grubu Birincisi - B Grubu Birincisi (FİNAL)

2. ULUSLARARASI GENÇLİK TURNUVASI PUAN DURUMU VE MAÇ PROGRAMI (U14):

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV.

P

1.Trabzonspor A.Ş.

2

1

1

0

3

1

+2

4

2.Bursaspor

2

1

0

1

5

2

+3

3

3.FC Nordsjaelland

2

0

2

0

2

2

0

2

4.GNK Dinamo

2

0

1

1

1

6

-5

1









B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV.

P

1.Valencia FC

2

1

1

0

4

2

+2

4

2.Fenerbahçe A.Ş.

2

1

0

1

7

3

+4

3

3.Göztepe A.Ş.

2

1

0

1

1

6

-5

3

4.VfB Stuttgart

2

0

1

1

1

2

-1

1









1. Grup Maçları: (31 Mart 2018 Cumartesi)

10.00 Bursaspor 5-0 GNK Dinamo (A Grubu)
10.00 FC Nordsjaelland 1-1 Trabzonspor A.Ş. (A Grubu)
12.00 Fenerbahçe A.Ş. 1-3 Valencia FC (B Grubu)
12.00 VfB Stuttgart 0-1 Göztepe A.Ş. (B Grubu)

2. Grup Maçları: (1 Nisan 2018 Pazar)

10.00 Fenerbahçe A.Ş. 6-0 Göztepe A.Ş. (B Grubu)
10.00 VfB Stuttgart 1-1 Valencia (B Grubu)
12.00 Bursaspor 0-2 Trabzonspor (A Grubu)
12.00 FC Nordsjaelland 1-1 GNK Dinamo (A Grubu)

3. Grup Maçları: (3 Nisan 2018 Salı)

14.00 Fenerbahçe A.Ş. - VfB Stuttgart (B Grubu)
14.00 Göztepe A.Ş. - Valencia FC (B Grubu)
16.00 Bursaspor - FC Nordsjaelland (A Grubu)
16.00 Trabzonspor A.Ş. - GNK Dinamo (A Grubu)

FİNAL ve Sıralama Maçları: (5 Nisan 2018 Perşembe)

10.00 A Grubu Dördüncüsü - B Grubu Dördüncüsü (7.lik Maçı)
12.00 A Grubu Üçüncüsü - B Grubu Üçüncüsü (5.lik Maçı)
14.00 A Grubu İkincisi - B Grubu İkincisi (3.lük Maçı)
16.00 A Grubu Birincisi - B Grubu Birincisi (FİNAL)

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.