TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Domergue ve Stankovic'ten Tolunay Kafkas'a ziyaret 16.03.2018
Domergue ve Stankovicten Tolunay Kafkasa ziyaret
UEFA Elit Futbolcu Gelişim Direktörü Jean-François Domergue ile Futbol Gelişiminden Sorumlu UEFA Başkan Danışmanı Dejan Stankovic, Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas'a ziyarette bulundu.

Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen ziyaretin ana gündem maddesi genç futbolcu gelişimi oldu. Tolunay Kafkas, konuklarına TFF'nin genç futbolcu gelişimi ve antrenör eğitimi alanlarında yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Domergue ve Stankovic ise UEFA'nın projelerini ve hedeflerini aktardı. Daha sonra TFF ile UEFA arasında yapılabilecek ortak çalışmalar ele alındı. Bu çerçevede yeni düzenlenecek UEFA Elit A Kursu için TFF eğitmenlerinin Fransa'da bir sertifikasyon programına katılması konusunda fikir birliğine varıldı.

Ziyarette, Futbol Gelişim Direktörlüğü  UEFA ve FIFA Teknik Koordinatörü Cezmi Turhan da hazır bulundu. UEFA Elit Futbolcu Gelişim Direktörü Jean-François Domergue ile Futbol Gelişiminden Sorumlu UEFA Başkan Danışmanı Dejan Stankovic, daha sonra Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ni inceledi.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.