TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
UEFA Antrenör Eğitimi Kursiyer Değişim Programı sona erdi 15.04.2017
UEFA Antrenör Eğitimi Kursiyer Değişim Programı sona erdi
Geri
İleri

UEFA tarafından İsviçre'nin Nyon kentinde düzenlenen UEFA Antrenör Eğitimi Kursiyer Değişim Programı organizasyonu sona erdi.

Etkinliğe Türkiye, Avusturya, Çek Cumhuriyeti ve İsveç'ten eğitim direktörleri, eğitmenler ve UEFA Pro Lisans Kursu öğrencileri katıldı. UEFA Jira Paneli üyeleri Peter Rudbaek ve Dany Ryser ile UEFA Teknik Eğiticileri Packie Bonner, Jim Fleeting, Werner Mickler ve Howard Wilkinson tarafından eğitimlerin verildiği organizasyonda, ülkeler Pro Lisans Kursları'ndaki uygulamalarını aktardı ve bilgi paylaşımında bulunuldu.

10 Nisan'da başlayan ve 13 Nisan'da sona eren değişim programına katılan Türk kafilesinde Türkiye Futbol Federasyonu Antrenör Eğitim Sorumlusu Yücel Uyar, Pro Lisans Kursu eğitmenleri Ömer Kaner, Muammer Birdal ve Nur Mustafa Gülen ile Pro Lisans Kursu öğrencileri Abdurrahman Baysangur, Ahmet Taşyürek, Ahmet Yavuz, Ahmet Yıldırım, Alaattin Gülerce, Ayhan Alemdaroğlu, Cafer Aydın ,Hamdi Zıvalıoğlu, Hasan Şermet, İlker Erdem, İsmail Demirci, İsmet Taşdemir, Mehmet Ak, Mert Korkmaz, Metin İlhan, Namık Altunsoy, Ömer Faruk Serin, Recep Uçar, Tamer Tuna, Taner Taşkın, Tarık Daşgün, Tuğrul Metin, Turgay Altay Ve Zekeriya Altıparmak katıldı.

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.