TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takım'a aday gurbetçiler mercek altında 17.03.2010
Milli Takıma aday gurbetçiler mercek altında

A Milli Takım'ın yeni teknik sorumlusu Guus Hiddink'in İstanbul'a gelerek Oğuz Çetin ve Engin İpekoğlu ile yaptığı toplantıların ardından, Avrupa'nın çeşitli liglerinde top koşturan futbolcularımız yakın takibe alındı.

A Milli Takım Sorumlu Yardımcısı Oğuz Çetin, yarın Almanya'ya uçarak Wolfsburg-Rubin Kazan Avrupa Ligi karşılaşmasını yerinde izleyecek. Bilindiği gibi, Kazan'ın kadrosunda Gökdeniz Karadeniz, Fatih Tekke ve Hasan Kabze yer alıyor. Daha sonra Freiburg'a geçecek olan Çetin'in programındaki ikinci maç, 20 Mart'ta oynanacak Freiburg-Mainz karşılaşması. Bu maçta Oğuz Çetin'in gözleri, Freiburg'un 21 yaşındaki savunmacısı Ömer Toprak'ın üzerinde olacak.

Hiddink'in yardımcılarından Engin İpekoğlu ise yarın Belçika'da Standard Liege-Panathinaikos Avrupa Ligi maçını izledikten sonra 20 Mart'ta Hamit ve Halil Altıntop kardeşlerin birbirine rakip olacağı Eintracht Frankfurt-Bayern Münih mücadelesinde tribünde olacak. Standard kalecisi Sinan Bolat hakkında detaylı bir rapor hazırlamak isteyen İpekoğlu, 21 Mart'ta bir kez daha Liege'e geçerek Standard Liege-Gent maçını takip ettikten sonra yurda dönecek.

 
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.