TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ukrayna-Türkiye maçının genel bilet satışı başladı 21.7.2017
Ukrayna-Türkiye maçının genel bilet satışı başladı

A Milli Takımımızın Ukrayna ile 2 Eylül 2017 Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri maçının Türk seyirciler için genel bilet satışı başladı. 

Ukrayna'nın Kharkiv kentindeki Metalist Stadyumu'nda saat 21.45'te başlayacak karşılaşma için öncelikli bilet satın alma hakkı olan Milli Takım Taraftar Kulübü Kırmızı Üyeleri'nin yanı sıra bugünden itibaren Milli Takım Taraftar Kulübü Beyaz Üyeleri de bilet alabilecek.

Milli Takım Taraftar Kulübü üzerinden ücretsiz olarak Beyaz Üye olabilirsiniz.

Yurt içinden satın alınan biletler, kargo ile; yurt dışından satın alınan biletler ise "Yurt dışı teslimat noktası" seçeneği ile futbolseverlere ulaştırılacak.

Maçın bilet satışı, internet üzerinden sadece taraftarkulubu.tff.org sitesinden gerçekleşecek. Bir taraftar kulübü üyesi, en fazla 4 bilet satın alabilecek. Yurt dışı teslimat noktasını önümüzdeki günlerde www.tff.org ve https://taraftarkulubu.tff.org sitelerinden öğrenebilirsiniz.

Ukrayna Futbol Federasyonu, biletlerin üzerinde futbolseverlerin ad ve soyadı bilgilerine yer verecek. Futbolseverler, Metalist Stadyumu'na alınırken, biletlerin üzerindeki kişisel bilgiler ile pasaport ve kimlik bilgilerinin eşleşip eşleşmediği kontrol edilecek.

Ukrayna-Türkiye maçının Türk seyirciler için bilet fiyatı 40 TL'dir.

Bilet almak için tıklayınız...

 
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.