TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Spor Toto Süper Lig Haberleri
Spor Toto Süper Lig 6, 7, 8 ve 9. hafta programı 7.10.2011

Spor Toto Süper Lig'in 6, 7, 8 ve 9. hafta programları açılandı. Karşılaşmaların programı şöyle:

07 EKİM 2011 CUMA
AVRUPA FUTBOL ŞAMPİYONASI GRUP ELEME MAÇI A MİLLİ

TÜRKİYE

ALMANYA

TÜRK TELEKOM ARENA

21:30

11 EKİM 2011 SALI
AVRUPA FUTBOL ŞAMPİYONASI GRUP ELEME MAÇI A MİLLİ

TÜRKİYE

AZERBAYCAN

TÜRK TELEKOM ARENA

20:00

SPOR TOTO SÜPER LİG 6. HAFTA

14 EKİM 2011 CUMA

TRABZONSPOR A.Ş.

MKE ANKARAGÜCÜ

HÜSEYİN AVNİ AKER

20:00

15 EKİM 2011 CUMARTESİ

ORDUSPOR

ESKİŞEHİRSPOR

ORDU 19 EYLÜL

15:00

SİVASSPOR

GAZİANTEPSPOR

SİVAS 4 EYLÜL

19:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

KAYSERİSPOR

Fİ-YAPI İNÖNÜ

19:00

16 EKİM 2011 PAZAR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

SAMSUNSPOR

ATATÜRK OLİMPİYAT

15:00

GENÇLERBİRLİĞİ

MP ANTALYASPOR

ANKARA 19 MAYIS

15:00

MANİSASPOR

KDÇ KARABÜKSPOR

MANİSA 19 MAYIS

19:00

GALATASARAY A.Ş.

BURSASPOR

T. TELEKOM ARENA

19:00

17 EKİM 2011 PAZARTESİ

MERSİN İDMANYURDU

FENERBAHÇE A.Ş.

TEVFİK SIRRI GÜR

20:00

18 EKİM 2011 SALI UCL GRUP 3

CSKA MOSKOVA

TRABZONSPOR A.Ş.

LUZHNIKI

19.00

20 EKİM 2011 PERŞEMBE UEL GRUP 3

DINAMO KIEV

BEŞİKTAŞ A.Ş.

VALERIY LOBANOVSKY

22:05

SPOR TOTO SÜPER LİG 7. HAFTA

21 EKİM 2011 CUMA

MP ANTALYASPOR

GALATASARAY A.Ş.

MARDAN ANTALYASPOR

20:00

22 EKİM 2011 CUMARTESİ

ESKİŞEHİRSPOR

MANİSASPOR

ESKİŞEHİR ATATÜRK

15:00

KDÇ KARABÜKSPOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

NECMETTİN ŞEYHOĞLU

19:00

BURSASPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

BURSA ATATÜRK

19:00

23 EKİM 2011 PAZAR

MKE ANKARAGÜCÜ

ORDUSPOR

ANKARA 19 MAYIS

15:00

KAYSERİSPOR

SİVASSPOR

B.Ş. BLD. KADİR HAS

15:00

GAZİANTEPSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

KAMİL OCAK

19:00

FENERBAHÇE A.Ş.

SAMSUNSPOR

FB. ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU

19:00

24 EKİM 2011 PAZARTESİ

MERSİN İDMANYURDU

BEŞİKTAŞ A.Ş.

TEVFİK SIRRI GÜR

20:00

SPOR TOTO SÜPER LİG 8. HAFTA

26 EKİM 2011 ÇARŞAMBA

SAMSUNSPOR

KDÇ KARABÜKSPOR

SAMSUN 19 MAYIS

18:00

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

ESKİŞEHİRSPOR

ATATÜRK OLİMPİYAT

18:00

ORDUSPOR

BURSASPOR

ORDU 19 EYLÜL

18:30

TRABZONSPOR A.Ş.

MP ANTALYASPOR

HÜSEYİN AVNİ AKER

20:30

GALATASARAY A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

T. TELEKOM ARENA

20:30

27 EKİM 2011 PERŞEMBE

GENÇLERBİRLİĞİ

KAYSERİSPOR

ANKARA 19 MAYIS

18:00

SİVASSPOR

MERSİN İDMANYURDU

SİVAS 4 EYLÜL

18:30

MANİSASPOR

MKE ANKARAGÜCÜ

MANİSA 19 MAYIS

20:30

BEŞİKTAŞ A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

Fİ-YAPI İNÖNÜ

20:30

SPOR TOTO SÜPER LİG 9. HAFTA

29 EKİM 2011 CUMARTESİ

MP ANTALYASPOR

ORDUSPOR

MARDAN ANTALYASPOR

15:00

ESKİŞEHİRSPOR

SAMSUNSPOR

ESKİŞEHİR ATATÜRK

19:00

GAZİANTEPSPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

KAMİL OCAK

19:00

30 EKİM 2011 PAZAR

BURSASPOR

MANİSASPOR

BURSA ATATÜRK

15:00

KAYSERİSPOR

GALATASARAY A.Ş.

B.Ş. BLD. KADİR HAS

16:00

MKE ANKARAGÜCÜ

B.Ş. BELEDİYESPOR

ANKARA 19 MAYIS

19:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

SİVASSPOR

Fİ-YAPI İNÖNÜ

19:00

31 EKİM 2011 PAZARTESİ

MERSİN İDMANYURDU

GENÇLERBİRLİĞİ

TEVFİK SIRRI GÜR

20:00

FENERBAHÇE A.Ş.

KDÇ KARABÜKSPOR

FB. ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU

20:00

02 KASIM 2011 ÇARŞAMBA UCL GRUP 4

TRABZONSPOR A.Ş.

CSKA MOSKOVA

HÜSEYİN AVNİ AKER

21:45

03 KASIM 2011 PERŞEMBE UEL GRUP 4

BEŞİKTAŞ A.Ş.

DINAMO KIEV

Fİ-YAPI İNÖNÜ

20:00


 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.