TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
1. Grup
FATİH ÇAKIR
YEŞİL BURSA A.Ş.
18
MUSTAFA KAYA
SİLİVRİSPOR
16
TURGAY AN
BERGAMA BELEDİYESPOR
14
SİNAN UZUN
BALIKESİRSPOR
12
MELİH VARDAR
BUCASPOR
11
OSMAN MERTOĞLU
BEYLERBEYİSPOR
11
ALİ YILDIRIM
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
10
TAHİR KURT
ÜMRANİYESPOR
10
BAHADIR TAŞDELEN
ÜMRANİYESPOR
8
DENİZ SERT
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
8
FEYYAZ BELEN
ADIYAMANSPOR
8
MUSTAFA CEVRET
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
8
ÖZER KUTLU
ÜMRANİYESPOR
8
RECEP AKKEMİK
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
8
UMUT ASLAN
TEKİROVA BELEDİYESPOR
8
MURAT ALMIŞ
ADLİYESPOR
7
MURAT TORUN
ORDUSPOR
7
MUSTAFA ALTUN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
7
MUSTAFA TAHRAN
DENİZLİSPOR
7
OĞUZ SALTABAŞ
TEKİROVA BELEDİYESPOR
7
TANER GÜRSOY
SİLİVRİSPOR
7
ZİYA İNDAY
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
7
AHMET GÜNEY
DERİNCE SPOR A.Ş.
6
HÜSEYİN ÇELİK
KIZILCABÖLÜKSPOR
6
MANSUR ÇALAR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
6
SAMET ALBAYRAK
ÜMRANİYESPOR
6
UĞUR KARAKOÇ
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
6
ALİ ERDEM AVUNCANER
TEKİROVA BELEDİYESPOR
5
BURAK AYDIN
BUCASPOR
5
BÜNYAMİN KILINÇ
ÇANKIRISPOR
5
HALİL UYSAL
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
5
İSMAİL DÜZGÜN
SİLİVRİSPOR
5
İSMAİL KIZILYER
ADIYAMANSPOR
5
KAAN DORAK
BEYLERBEYİSPOR
5
MEHMET FUAT GÖLBAŞI
GAZİANTEPSPOR
5
MEHMET MURAT UÇAR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
5
MUHAMMET YILMAZ
BEYLERBEYİSPOR
5
ONUR ALGÜL
ADLİYESPOR
5
SEMİH DURMUŞ
YEŞİL BURSA A.Ş.
5
ŞAHİN FISTIKCI
ANKARASPOR A.Ş.
5
TUFAN SEVİM
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
5
UĞUR YALÇIN
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
5
ABDULLAH ÖZPINAR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
4
ALİ KURT
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
4
BARIŞ KAZER
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
4
CEM ÖZYİĞİT
BEYLERBEYİSPOR
4
ERGİN ERSİN
KIZILCABÖLÜKSPOR
4
GÖKHAN KORKMAZ
ELAZIĞSPOR
4
GÖKHAN ÖZER
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
4
GÖKHAN ŞEN
BANDIRMASPOR
4
KEREM TULGAR
BEYLERBEYİSPOR
4
MEHMET ÇAĞRI ALPASLAN
YEŞİL BURSA A.Ş.
4
MEHMET OSMAN CANLI
ADLİYESPOR
4
MEHMET ÖZDIRAZ
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
4
MUHAMMET HAŞİM ÇOBAN
ANKARASPOR A.Ş.
4
MURAT KURT
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
4
NİHAT YILMAZ
ANKARA DEMİRSPOR
4
OLTAN KARAKULLUKÇU
DERİNCE SPOR A.Ş.
4
ORKUN DERVİŞLER
BEYLERBEYİSPOR
4
ÖNDER AKDAĞ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
4
SEMİH KAHRAMAN
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
4
TUGAY KOMŞU
ADIYAMANSPOR
4
TURAN YILMAZ
ADLİYESPOR
4
UTKU BAŞMAN
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
4
YUNUS ÜNSAL
ADANA DEMİRSPOR
4
ALPER HAMDİ BAYRAKTAR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
3
ARİF GÜNER
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
3
BARIŞ SİNAN ÜSTÜN
BURSASPOR
3
BURAK GÖKBEL
KIZILCABÖLÜKSPOR
3
BURAK KOYUNCU
SİİRT KARTALSPOR
3
CENK CENGİZ
DERİNCE SPOR A.Ş.
3
EDİP SARUHAN
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
3
EMİN ERGÜN
BERGAMA BELEDİYESPOR
3
EMRAH İNANÇ
ANKARA DEMİRSPOR
3
ERDEM KOÇAL
DERİNCE SPOR A.Ş.
3
GÖKHAN KAYA
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
3
İRFAN BAL
ANKARA DEMİRSPOR
3
KAAN GÜDÜ
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
3
KADİR TURHAN
YEŞİL BURSA A.Ş.
3
MAHMUT ORTAK
ARSİNSPOR
3
MERT NARİN
TURGUTLUSPOR
3
MUSTAFA ÇAKIR
ÜMRANİYESPOR
3
MUSTAFA DEMİRCİ
ANKARA DEMİRSPOR
3
OĞUZ KÜÇÜK
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
3
ONUR AYDIN
ÇIKSALIN SPOR
3
SERHAT BAŞTAN
DERİNCE SPOR A.Ş.
3
ŞAHİN ÇAKIR
ANKARA DEMİRSPOR
3
TUNCAY ÖNDEL
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
3
UĞUR AYHAN
GALATASARAY A.Ş.
3
VEYSİ ÖZ
ÜMRANİYESPOR
3
VOLKAN DİKMEN
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
3
YASİN ELMAS
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
3
ABDULLAH TOPKARA
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
2
AHMET SEFA EMMİOĞLU
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
2
AHMET TÜZÜN
BERGAMA BELEDİYESPOR
2
ALİ KEMAL YÜKSEKER
PENDİKSPOR
2
ALİ YAKUP
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
2
ALP ERTUNGA ERSAGUN ÇAKIROĞLU
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
2
CANER YILMAZ
HACETTEPE SPOR
2
CENGİZHAN ÖZTAŞI
YEŞİL BURSA A.Ş.
2
CÜNEYT ÖZTÜRK
ADIYAMANSPOR
2
ÇAĞLAYAN İRECE
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
EMRE TAŞKOPARAN
BOLUSPOR
2
ERHAN GÖÇ
BEYLERBEYİSPOR
2
FATİH ÖZÇELİK
BUCASPOR
2
FATİH SERCAN EKİNCİ
BEYLERBEYİSPOR
2
FATİH ŞERİFOĞLU
ANKARA DEMİRSPOR
2
FATİH YILMAZ
HATAYSPOR
2
GÖKHAN YILMAZ
SİLİVRİSPOR
2
GÜRAY KULA
SİLİVRİSPOR
2
HÜSEYİN ATEŞ
BERGAMA BELEDİYESPOR
2
HÜSEYİN CİVELEK
YEŞİL BURSA A.Ş.
2
HÜSEYİN EROL
ANKARA DEMİRSPOR
2
İBRAHİM KELEŞ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
İBRAHİM YAY
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
2
KADİR TURAN PEKER
ETİMESGUT BLD. SPOR
2
MELİS VOLKAN ERSUCAN
TEKİROVA BELEDİYESPOR
2
METEHAN BAYRAKÇI
YEŞİL BURSA A.Ş.
2
MUHAMMET ÇİÇEK
BELEDİYE BİNGÖLSPOR
2
MUHAMMET HASTÜRK
TEKİROVA BELEDİYESPOR
2
MUSTAFA TAHİR BABAOĞLU
GÖZTEPE A.Ş.
2
OĞUZ BUDAK
ADIYAMANSPOR
2
OĞUZHAN AZĞAR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
OSMAN TALHA KOTARAN
ÇIKSALIN SPOR
2
SADIK ÇİFTPINAR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
2
SAMET ASATEKİN
ÜMRANİYESPOR
2
SEDAT CENGİZ
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
2
SEFA AYVAZ
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
2
SERDAR SUDUN
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
2
SERGEN YILMAZ
TEKİROVA BELEDİYESPOR
2
TOLGA KARA
DERİNCE SPOR A.Ş.
2
TOLGA TARAKÇI
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
TUGAY KACAR
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
UĞUR KESKİN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
YASİN ÖZTOP
ORDUSPOR
2
YUSUF AKBULUT
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
ABDULKADİR PARMAK
1461 TRABZON
1
ABDULLAH CEMAL KÜÇÜKYILMAZ
BEYLERBEYİSPOR
1
ABDULLAH SÖNMEZ
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
1
ABDURRAHMAN AYHANOĞLU
DENİZLİSPOR
1
AHMET KILIÇARSLAN
ÜNYESPOR
1
AKIN KARAASLAN
ÜMRANİYESPOR
1
ALİCAN TEZ
ORHANGAZİSPOR
1
ALİHAN ÜNAL
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
1
BARAN YARDIMCI
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
BEREKET ÜZÜMCÜ
ADIYAMANSPOR
1
BİLAL ŞEFLEK
YEŞİL BURSA A.Ş.
1
BİRKAN KANBER
HACETTEPE SPOR
1
CEBRAİL KARAYEL
ANKARASPOR A.Ş.
1
CELAL ÇELEBİ
TEKİROVA BELEDİYESPOR
1
CEMAL ŞENER
SİLİVRİSPOR
1
CEMİL KARAKUM
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
CİHAN KAAN KAPTAN
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
1
ÇAĞRI YASAN
ADLİYESPOR
1
DOĞA İŞERİ
TEKİROVA BELEDİYESPOR
1
DOĞUŞ GÜNEŞ
BEYLERBEYİSPOR
1
EMRE GÜRBÜZ
ADIYAMANSPOR
1
FAHRİ GENÇ
ADLİYESPOR
1
FATİH SÖZGEN
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
1
GÖKHAN SÜRÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR
1
HAKAN SAYAR
SİLİVRİSPOR
1
HARUN TORUN
ADLİYESPOR
1
HASAN KARAÇENGEL
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
1
HAYRETTİN CENGİZ
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
HIFSULLAH İSMAİL ERDOĞAN
BEYLERBEYİSPOR
1
HİKMET ARSLAN
ADIYAMANSPOR
1
HÜSEYİN BUDANCAMANAK
BELEDİYE BİNGÖLSPOR
1
HÜSEYİN CANKURT ATASOY
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
1
HÜSEYİN İRİÇ
TEKİROVA BELEDİYESPOR
1
İBRAHİM EREN AKDUMAN
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
1
İLKER NEMLİ
ADIYAMANSPOR
1
İSMAİL ÖZGÜR GÖKTAŞ
DERİNCE SPOR A.Ş.
1
İSMAİL SEVİNDİ
ADLİYESPOR
1
KERİM AYDIN
TEKİROVA BELEDİYESPOR
1
MEHMET KARAKEÇİLİ
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
1
MEHMET TOPÇU
ANKARASPOR A.Ş.
1
MERT ILIMAN
BURSASPOR
1
MUCAHİT ALBAYRAK
ÜMRANİYESPOR
1
MURAT KÜRÜM
ÜNYESPOR
1
MUSTAFA ATEŞ
BEYLERBEYİSPOR
1
MUSTAFA SEVİM
BURSASPOR
1
MUSTAFA ZORLU
GİRESUNSPOR
1
MÜMİN TALİP PAZARLI
BEYLERBEYİSPOR
1
NAZMİ CANDOĞAN
ÇİNE MADRANSPOR
1
NİYAZİ NAYERNAZLI
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
ONUR KARA
ERDEKSPOR
1
ORHAN GAZİ KELCE
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
1
ÖMER ÇİÇEK
BUGSAŞSPOR
1
POLAT GÜREN
ÜMRANİYESPOR
1
RAMAZAN AKSOY
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
1
RECEP DOĞAN
BEYLERBEYİSPOR
1
RECEP EGİL
SİİRTSPOR
1
RIDVAN SÜREN
SİİRTSPOR
1
RİFAT ERDEM
KONYASPOR
1
RUHİ TIRAK
DERİNCE SPOR A.Ş.
1
SAFA YILDIRIM
SİVASSPOR
1
SAMET KARTOP
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
SEMİH MUSTAFA USTA
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
SERKAN URGANCI
SİLİVRİSPOR
1
SİNAN KILIÇASLAN
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
ŞABAN KELEŞ
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
1
ŞAFAK BAYRAKTAR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
1
TARIK TEKDAL
ÜMRANİYESPOR
1
UĞUR AYDIN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
YAKUP KARAKUM
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
1
YASİN TOSUN
ÜMRANİYESPOR
1
YUNUS AKMAN
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
1
YUNUS EMRE SEZER
SİİRTSPOR
1
YUNUS NAMDAR
YEŞİL BURSA A.Ş.
1
YUNUS YAŞAR
SİLİVRİSPOR
1
ZAFER CANSIZ
BALIKESİRSPOR
1
ZAFER KARGOĞLU
DERİNCE SPOR A.Ş.
1
ZEKERİYA DENİZER
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
1
2. Grup
HASAN AHMET SARİ
TRABZONSPOR A.Ş.
23
BERAT TOSUN
GENÇLERBİRLİĞİ
15
EMİR GÖKÇE
ÇORUM BELEDİYESPOR
12
HALİL İBRAHİM CENİK
DÜZYURTSPOR
12
İLKER AVŞAR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
11
TAHİR KURT
ÜMRANİYESPOR
11
UMUT PUSAT
SANDIKLISPOR
11
ABDÜLKADİR AKYILDIZ
SAKARYASPOR A.Ş.
10
BURAK ÇOLAK
HACETTEPE SPOR
10
GÖKHAN ERDÖL
DARICA G.BİRLİĞİ
10
HALİL İBRAHİM SÖNMEZ
SANDIKLISPOR
10
NURİ KAYA
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
10
ÇAĞLAR YILDIRIM
MALTEPESPOR
9
MEHMET ALAEDDİNOĞLU
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
9
BARIŞ ÇİÇEK
ORHANGAZİSPOR
8
BERAT ALİ GENÇ
SAKARYASPOR A.Ş.
8
DENİZ SERT
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
8
ENES ERDAL İÇ
1461 TRABZON
8
ETHEM ÖZDEN
MALTEPESPOR
8
HAKAN KUŞ
KARŞIYAKA
8
İBRAHİM FATİH DİLEK
DARICA G.BİRLİĞİ
8
MEHMET ŞÜKRÜ ÖNDER
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
8
MURATHAN BURUŞ
ÇORUM BELEDİYESPOR
8
SEFER SEVER
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
8
HAKAN AYDIN
DÜZYURTSPOR
7
HAKAN DOĞAN
68 YENİ AKSARAY SPOR
7
HAKAN OLKAN
ÇIKSALIN SPOR
7
OĞUZHAN YALÇIN
ÇORUM BELEDİYESPOR
7
AHMET BUĞRAHAN TUNCAY
ORHANGAZİSPOR
6
AHMET KUTLUER
DARICA G.BİRLİĞİ
6
ATAKAN CANGÖZ
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
6
CEMİL KARAKUM
68 YENİ AKSARAY SPOR
6
FERHAT GÜÇLÜ
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
6
GÖKHAN GÜNEY
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
6
MUSTAFA ÖZTÜRK
HACETTEPE SPOR
6
SEMİH GÖÇMEN
ÇIKSALIN SPOR
6
VOLKAN BEKCİ
DÜZYURTSPOR
6
AHMET BUĞRA ERDOĞAN
ÇORUM BELEDİYESPOR
5
COŞKUN KORKMAZ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
5
FATİH GÜLTEKİN
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
5
HACI ÖMER DOĞRU
SAKARYASPOR A.Ş.
5
İMAM ALMAS
ÇORUM BELEDİYESPOR
5
MEHMET CAN KASAP
ÇIKSALIN SPOR
5
OĞUZ GÜRBULAK
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
5
OKAN BEBEK
ÇIKSALIN SPOR
5
OSMAN ŞİMŞEK
ELAZIĞ BELEDİYESPOR
5
SÜLEYMAN OLGUN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
5
YETKİN DEMİR
DÜZYURTSPOR
5
AYHAN GÜRBÜZ
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
4
BURAK SERES
ANKARASPOR A.Ş.
4
BURÇAĞ BAŞEL
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
4
EKREM SÜTÇÜ
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
4
EMRAH SANSAR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR
4
FATİH ARAT
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
4
GANİ BALKAN
MALTEPESPOR
4
HAKAN BAHRAN
DARICA G.BİRLİĞİ
4
İBRAHİM AKDAĞ
İSTANBUL BBSK
4
İRFAN CAN KAHVECİ
GENÇLERBİRLİĞİ
4
KAAN YILDIRIM
ORHANGAZİSPOR
4
KEMAL AKBABA
SANDIKLISPOR
4
MAHMUT GÜLEÇ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
4
MEHMET ÇAĞRI ALPASLAN
YEŞİL BURSA A.Ş.
4
MUSTAFA ÖZKAYA
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
4
NURULLAH DAĞAŞAN
DÜZYURTSPOR
4
SELÇUK YILDIRIM
BALÇOVA BELEDİYE SPOR
4
TURGUT YILMAZ
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
4
UFUK BALTÜRK
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
4
UĞUR DURMUŞ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
4
UTKU DEMİREL
DÜZYURTSPOR
4
VEYSİ ÖZ
ÜMRANİYESPOR
4
YASİN YEŞİLYURT
68 YENİ AKSARAY SPOR
4
AKİF KARAKUŞ
68 YENİ AKSARAY SPOR
3
BARIŞ BOZKURT
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
3
BURAK SÜRMELİ
DARICA G.BİRLİĞİ
3
ÇAĞRI TEKİN
BUCASPOR
3
DOĞAN ATEŞ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
3
EMİR CAN SAYAR
SANDIKLISPOR
3
EREN CAN ÖZÇELİK
ELAZIĞSPOR
3
EREN TOKAT
HACETTEPE SPOR
3
FERHAT ÇOBAN
DARICA G.BİRLİĞİ
3
HAKAN YAĞMURKAYA
DÜZYURTSPOR
3
HAKKI HAKAN ÖZHAN
68 YENİ AKSARAY SPOR
3
KEMAL ÜNAL
SANDIKLISPOR
3
MAHMUT BİLİR
GENÇLERBİRLİĞİ
3
MELIK DERIN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
3
MURAT AKGÜL
ÇORUM BELEDİYESPOR
3
OKTAY YİĞİT
ÜNYESPOR
3
ONUR KOLAY
Ş.URFASPOR
3
OSMAN DEMİR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
3
ÖMER SÜMER
MALTEPESPOR
3
RAMAZAN ERARSLAN
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
3
SEMİH DURMUŞ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
3
SONER DİKMEN
HACETTEPE SPOR
3
YUSUF ORHAN
SANDIKLISPOR
3
AHMET DEMİR
SAKARYASPOR A.Ş.
2
AHMET KILIÇARSLAN
ÜNYESPOR
2
ALAATTİN HAMZA OK
SAKARYASPOR A.Ş.
2
ALİCAN TEZ
ORHANGAZİSPOR
2
ALİHAN ÜNAL
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
2
BERAT AYDOĞDU
HACETTEPE SPOR
2
BÜLENT UZUN
MALTEPESPOR
2
CANBERK ÖMER ÖZDEMİR
SAKARYASPOR A.Ş.
2
ÇOŞKUN ARSLAN
DÜZYURTSPOR
2
DOĞAN SEÇKİN ŞAVKIN
SANDIKLISPOR
2
EMRE BAYRAM
1461 TRABZON
2
FATİH MUSTAFA BAYDEMİR
ADANASPOR A.Ş.
2
FATİH ÜGE
SANDIKLISPOR
2
GÜVEN ÇAVUŞ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
HAKAN ÇALIŞKAN
SAKARYASPOR A.Ş.
2
HALİT GÜNDOĞDU
DÜZYURTSPOR
2
HALUK ZEYBEK
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
2
HURŞİT TAŞCI
ÜNYESPOR
2
HÜSEYİN YAHYAOĞLU
TRABZONSPOR A.Ş.
2
İBRAHİM KONUKSEVER
68 YENİ AKSARAY SPOR
2
KADİR ARİ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
KADİR DEMİR
ORHANGAZİSPOR
2
MEHMET BOZCAN
BALÇOVA BELEDİYE SPOR
2
MEHMET TOSUN
EYÜPSPOR
2
MERT EGE ÖZEREN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
MUHAMMET FETTAHOĞLU
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
2
MURAT CAN BÖLÜKBAŞI
GENÇLERBİRLİĞİ
2
MUZAFFER ÖZKAYA
MALTEPESPOR
2
NURETTİN ÇAĞLAR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
OĞUZHAN ÖZTÜRK
GÖZTEPE A.Ş.
2
OĞUZHAN SARAÇOĞLU
ÇORUM BELEDİYESPOR
2
OKAN KARABIYIK
ÇIKSALIN SPOR
2
ÖMER DEMİRCAN
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
2
ÖZGÜR KEDİKLİ
SAKARYASPOR A.Ş.
2
RECEP EREN KARABACAK
GENÇLERBİRLİĞİ
2
SEYFETTİN SERKAN AKIN
BALÇOVA BELEDİYE SPOR
2
SEYİTHAN DEMİRCAN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
TANER YILMAZ
ORHANGAZİSPOR
2
TURGUT SELİM ÖZDEMİR
HACETTEPE SPOR
2
UĞUR ADEM GEZER
EYÜPSPOR
2
UĞURCAN ARSLANTÜRK
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
YALÇIN KILINÇ
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
YASİN BAYRAM
YENİBOSNA SPOR
2
YAVUZ AYAZOĞLU
MALTEPESPOR
2
YUNUS EMRE MEST
Ş.URFASPOR
2
ZAFER DOĞAN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
ABDULSAMET KIRIM
BOLUSPOR
1
ABUZER GAFFAR TOPLU
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
1
ADEM ŞAHİN
BALÇOVA BELEDİYE SPOR
1
AHMET BURAK KÖMÜRCÜ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
AHMET OĞUZ
HACETTEPE SPOR
1
ALİ YILDIRIM
ELAZIĞ BELEDİYESPOR
1
AYKUT EREN
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
1
AYKUT KARAMAN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
BARIŞ AYSU
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
BİLAL KILIÇ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
BURÇAK ÖZKANCA
ÇIKSALIN SPOR
1
BÜLENT TEK
BALÇOVA BELEDİYE SPOR
1
CENGİZ ÇOBAN
GAZİOSMANPAŞA
1
ÇAĞLAYAN ALPSATAN
ANKARASPOR A.Ş.
1
ÇAĞRI BÜLBÜL
HACETTEPE SPOR
1
EMRAH UÇAR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
1
EMRE EROL
ÜNYESPOR
1
EMRE YÜCE
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
ENDER ACAR
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
ENİS KAHRAMAN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
ERDİNÇ KARAKAŞ
İNEGÖLSPOR
1
ERDİNÇ KEDİKLİ
DÜZYURTSPOR
1
ERDİNÇ PEKGÖZ
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
1
ERHAN GÜZEL
GÜMÜŞORDU SPOR
1
FAHRİ GENÇ
ADLİYESPOR
1
FATİH NAZLIM
ÜNYESPOR
1
FATİH YILMAZLAR
ADLİYESPOR
1
FUAT ATEŞ
ÇIKSALIN SPOR
1
FURKAN ÇALIŞIR
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
GÖKHAN DEMİR
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
GÖKHAN GÜMÜŞSU
DARICA G.BİRLİĞİ
1
GÖKHAN GÜNAYDIN
1930 BAFRA SPOR
1
GÖKHAN KARAKUM
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
GÜNER OKAY
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
1
GÜRKAN DURMUŞ
DÜZYURTSPOR
1
HAKAN ÇAKIR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
1
HALİL İBRAHİM PEHLİVAN
HACETTEPE SPOR
1
HALİL İBRAHİM YÜKSEL
DARICA G.BİRLİĞİ
1
HALİL ÜNSAL
SANDIKLISPOR
1
HASAN DİNÇEL
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
HÜSEYİN TERZİ
DÜZYURTSPOR
1
HÜSEYİN TOKMAK
GALATASARAY A.Ş.
1
İBRAHİM KORAY ARSLAN
ELAZIĞ BELEDİYESPOR
1
İBRAHİM UTKU İNCE
HACETTEPE SPOR
1
İSMAİL TÜRKASLAN
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
1
İZZET ANDAÇ KAYA
ELAZIĞ BELEDİYESPOR
1
KAYHAN ARDUÇ
SANDIKLISPOR
1
KEREM KAYA
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
1
KIVANÇ DAĞ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
1
MEHMET ERSAVAŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
MEHMET GÜNEŞ
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
MERT TOLGA KOÇAK
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
MESUT YILMAZ
YOMRASPOR
1
METEHAN ÇAKAL
PENDİKSPOR
1
MUHAMMED AKİF SEVİNÇ
ÜNYESPOR
1
MUHAMMET ARAN
BALIKESİRSPOR
1
MUHİTTİN TÜMBÜL
ADANA DEMİRSPOR
1
MURAT YETİMHELLAÇ
DÜZYURTSPOR
1
MUSTAFA AYDOĞDU
KIRIKHANSPOR
1
MUSTAFA EREN YENİÇERİ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
NECAT KALABAY
ELAZIĞ BELEDİYESPOR
1
OĞUZHAN ŞENYİĞİT
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
OĞUZKAN TELCİ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
1
OKAN ASLAN
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
1
OKAN AVCI
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
OSMAN BODUR
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
OSMAN ÇELİK
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
1
OSMAN OĞUZ
SANDIKLISPOR
1
ÖMER ALTINAY
ÜNYESPOR
1
ÖMER FARUK BİLGİN
DARICA G.BİRLİĞİ
1
ÖMER POLAT
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
1
RAMAZAN COŞKUNER
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
SADIK BAŞ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
1
SAFA ÇAĞLAR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
SAMET CANTÜRK
GÖZTEPE A.Ş.
1
SEMİH RAMAZAN
MALTEPESPOR
1
SERHAN KARAHAN
ÇIKSALIN SPOR
1
SERVER YILMAZ
ANKARA DEMİRSPOR
1
SEYİT ALİ AKGÜL
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
ŞEMSETTİN ENDER KILIÇ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
ŞÜKRÜ ÖZTÜRK
BALÇOVA BELEDİYE SPOR
1
TOLGA YILDIZ
ÜNYESPOR
1
YAŞAR YURDUSEVEN
ORHANGAZİSPOR
1
YUSUF ATAY
DARICA G.BİRLİĞİ
1
ZÜLKÜF ELGÖRMÜŞ
ELAZIĞ BELEDİYESPOR
1
 
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.ÜMRANİYESPOR 34 20 9 5 57 32 25 69
2.BERGAMA BELEDİYESPOR 34 16 10 8 52 30 22 58
3.ANKARA DEMİRSPOR 34 16 10 8 40 22 18 58
4.FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 34 15 12 7 45 24 21 57
5.1920 MARAŞ SPOR 34 16 9 9 56 37 19 57
6.SİLİVRİSPOR 34 14 13 7 42 30 12 55
7.DERİNCE SPOR A.Ş. 34 15 10 9 40 31 9 55
8.BEYLERBEYİSPOR 34 13 14 7 52 34 18 53
9.SİVAS BELEDİYE SPOR 34 14 10 10 51 32 19 52
10.TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 34 14 9 11 39 30 9 51
11.KEMERSPOR 2003 34 13 9 12 47 31 16 48
12.YEŞİL BURSA A.Ş. 34 12 9 13 49 40 9 45
13.PAYASSPOR 34 12 9 13 47 37 10 45
14.KIZILCABÖLÜKSPOR 34 11 11 12 41 36 5 44
15.ANKARA ADLİYE SPOR 34 11 6 17 46 59 -13 39
16.ADIYAMANSPOR 34 11 6 17 36 47 -11 39
17.SİİRTSPOR 33 2 4 27 9 76 -67 7
18.BELEDİYE BİNGÖLSPOR 33 0 0 33 3 124 -121 -3
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
SİİRTSPOR 3
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 3

Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
4 Mayıs 2014 15:30 ADIYAMANSPOR 1-0 BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15:30 ADLİYESPOR 1-0 DERİNCE SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15:30 PAYAS BELEDİYESPOR 1975 2-1 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15:30 BEYLERBEYİSPOR 4-1 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15:30 KIZILCABÖLÜKSPOR 1-2 YEŞİL BURSA A.Ş. Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15:30 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2-1 SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15:30 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1-1 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15:30 SİİRTSPOR 0-3 TEKİROVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15:30 ANKARA DEMİRSPOR 3-0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 3. Lig
01 Grup
Sezon 2013-2014

1.Hafta
ADIYAMANSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
SİİRTSPOR 1 - 0 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
ADLİYESPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 8 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 2 - 2 TEKİROVA BELEDİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
2.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 2 - 0 SİİRTSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 4 ADLİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ADIYAMANSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 4 KIZILCABÖLÜKSPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
3.Hafta
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 1 - 2 DERİNCE BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
ADLİYESPOR 2 - 2 ÜMRANİYESPOR
ADIYAMANSPOR 3 - 0 BEYLERBEYİSPOR
SİİRTSPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 11 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
4.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 4 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 1 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 3 ADLİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 4 - 0 SİİRTSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 4 - 1 ADIYAMANSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
5.Hafta
TEKİROVA BELEDİYESPOR 0 - 0 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 DERİNCE BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 2 BEYLERBEYİSPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
SİİRTSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 4 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
6.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 0 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 2 SİİRTSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 4 - 2 ADLİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 2 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 0 ADIYAMANSPOR
7.Hafta
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 5 - 1 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADLİYESPOR 0 - 4 KIZILCABÖLÜKSPOR
SİİRTSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
8.Hafta
SİLİVRİSPOR 2 - 3 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 0 - 3 ADIYAMANSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 BERGAMA BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 SİİRTSPOR
9.Hafta
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 2 - 0 ÜMRANİYESPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
ADIYAMANSPOR 2 - 1 ADLİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
SİİRTSPOR 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
10.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 0 ADIYAMANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
ADLİYESPOR 2 - 5 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 1 DERİNCE BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
BEYLERBEYİSPOR 2 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 7 TEKİROVA BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 0 SİİRTSPOR
11.Hafta
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
SİİRTSPOR 1 - 2 ADLİYESPOR
ADIYAMANSPOR 2 - 5 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
12.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 ADIYAMANSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 2 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 DERİNCE BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
ADLİYESPOR 1 - 2 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 SİİRTSPOR
13.Hafta
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 ADLİYESPOR
ADIYAMANSPOR 3 - 1 SİİRTSPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 3 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
14.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADIYAMANSPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 2 DERİNCE BELEDİYESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 YEŞİL BURSA A.Ş.
SİİRTSPOR 0 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 SİLİVRİSPOR
ADLİYESPOR 1 - 0 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 3 - 4 BERGAMA BELEDİYESPOR
15.Hafta
SİLİVRİSPOR 2 - 0 BEYLERBEYİSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 4 - 0 ADIYAMANSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 1 ADLİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 7 ÜMRANİYESPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 4 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 SİİRTSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
16.Hafta
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 3 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR 0 - 4 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
ADIYAMANSPOR 2 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
SİİRTSPOR 1 - 2 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 SİLİVRİSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
17.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 6 - 0 SİİRTSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 ADIYAMANSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 5 ANKARA DEMİRSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 2 - 1 ADLİYESPOR
18.Hafta
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 BEYLERBEYİSPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 3 - 0 SİİRTSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 0 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 0 ADLİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 0 ADIYAMANSPOR
19.Hafta
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADLİYESPOR 0 - 4 YEŞİL BURSA A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 2 TEKİROVA BELEDİYESPOR
ADIYAMANSPOR 1 - 1 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
SİİRTSPOR 0 - 3 DERİNCE BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 2 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 4 - 0 SİLİVRİSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
20.Hafta
ÜMRANİYESPOR 3 - 2 ADLİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 1 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 ADIYAMANSPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 2 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SİLİVRİSPOR 3 - 0 SİİRTSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
21.Hafta
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 2 - 3 SİLİVRİSPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 2 DERİNCE BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADLİYESPOR 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
SİİRTSPOR 0 - 3 YEŞİL BURSA A.Ş.
22.Hafta
SİLİVRİSPOR 2 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 ADLİYESPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 2 - 0 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 ADIYAMANSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 3 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 2 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 0 SİİRTSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
23.Hafta
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ADLİYESPOR 0 - 1 BEYLERBEYİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
ADIYAMANSPOR 0 - 1 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 SİLİVRİSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 2 - 3 ÜMRANİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
SİİRTSPOR - BELEDİYE BİNGÖLSPOR
24.Hafta
SİLİVRİSPOR 2 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 3 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 3 - 2 ADIYAMANSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 2 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
BEYLERBEYİSPOR 2 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 SİİRTSPOR
25.Hafta
ADIYAMANSPOR 0 - 1 DERİNCE BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR 2 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 ÜMRANİYESPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 0 SİLİVRİSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
SİİRTSPOR 0 - 3 BEYLERBEYİSPOR
26.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR 3 - 1 ADIYAMANSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
ÜMRANİYESPOR 4 - 2 TEKİROVA BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 0 SİİRTSPOR
27.Hafta
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 0 BEYLERBEYİSPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 1 SİLİVRİSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 ADLİYESPOR
SİİRTSPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
28.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 3 SİLİVRİSPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 1 ADIYAMANSPOR
ADLİYESPOR 3 - 0 SİİRTSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
29.Hafta
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 3 - 0 ADLİYESPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ADIYAMANSPOR 4 - 3 YEŞİL BURSA A.Ş.
SİLİVRİSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
SİİRTSPOR 0 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
30.Hafta
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 0 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
ADLİYESPOR 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SİİRTSPOR 0 - 3 ADIYAMANSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 SİLİVRİSPOR
31.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 4 BEYLERBEYİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
ADIYAMANSPOR 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 ADLİYESPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 3 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 2 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 3 - 0 SİİRTSPOR
32.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 2 - 2 SİLİVRİSPOR
ADIYAMANSPOR 1 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 3 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
ADLİYESPOR 2 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 1 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
SİİRTSPOR 0 - 3 BERGAMA BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
33.Hafta
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 BEYLERBEYİSPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 2 - 1 ADLİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
DERİNCE SPOR A.Ş. 2 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 ADIYAMANSPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 SİİRTSPOR
34.Hafta
BEYLERBEYİSPOR 4 - 1 ÜMRANİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
ADLİYESPOR 1 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
ADIYAMANSPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 1 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 2 - 1 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
SİİRTSPOR 0 - 3 TEKİROVA BELEDİYESPOR
Spor Toto 3. Lig
02 Grup
Sezon 2013-2014

1.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 BATMAN PETROLSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 3 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 3 - 2 MALTEPESPOR
DÜZYURTSPOR 1 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 7 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 0 ÜNYESPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 0 ELİBOL SANDIKLISPOR
ÇIKSALIN SPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
2.Hafta
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 3 DÜZYURTSPOR
MALTEPESPOR 0 - 0 ÇIKSALIN SPOR
ÜNYESPOR 1 - 0 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
BATMAN PETROLSPOR 1 - 3 HACETTEPE SPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
3.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 ELİBOL SANDIKLISPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 0 - 1 BATMAN PETROLSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 5 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 4 DÜZYURTSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 0 MALTEPESPOR
ORHANGAZİSPOR 3 - 0 ÜNYESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 4 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÇIKSALIN SPOR 0 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
4.Hafta
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇIKSALIN SPOR
MALTEPESPOR 2 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
BATMAN PETROLSPOR 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
DÜZYURTSPOR 1 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ÜNYESPOR 3 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
5.Hafta
ORHANGAZİSPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 3 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 0 ÜNYESPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 1 - 2 ELİBOL SANDIKLISPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
BATMAN PETROLSPOR 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
ÇIKSALIN SPOR 2 - 2 DÜZYURTSPOR
6.Hafta
ELİBOL SANDIKLISPOR 1 - 0 BATMAN PETROLSPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 3 - 1 ORHANGAZİSPOR
DÜZYURTSPOR 2 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 2 - 1 ÇIKSALIN SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 HACETTEPE SPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 2 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ÜNYESPOR 0 - 0 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
MALTEPESPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
7.Hafta
ORHANGAZİSPOR 3 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 2 ELİBOL SANDIKLISPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 ÇIKSALIN SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 2 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 1 MALTEPESPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
BATMAN PETROLSPOR 2 - 1 ÜNYESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 2 DÜZYURTSPOR
8.Hafta
ÇIKSALIN SPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
ELİBOL SANDIKLISPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 5 HACETTEPE SPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 1 - 2 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
DÜZYURTSPOR 2 - 0 ORHANGAZİSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 1 BATMAN PETROLSPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MALTEPESPOR 1 - 2 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
ÜNYESPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
9.Hafta
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
HACETTEPE SPOR 4 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 2 DÜZYURTSPOR
BATMAN PETROLSPOR 5 - 1 MALTEPESPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 2 - 1 ÜNYESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 0 ÇIKSALIN SPOR
10.Hafta
DÜZYURTSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 2 BATMAN PETROLSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 0 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 ELİBOL SANDIKLISPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 2 - 1 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
ÜNYESPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
ÇIKSALIN SPOR 0 - 3 ORHANGAZİSPOR
11.Hafta
ÜNYESPOR 2 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 1 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 2 - 0 MALTEPESPOR
BATMAN PETROLSPOR 0 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 ÇIKSALIN SPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 0 - 1 DÜZYURTSPOR
12.Hafta
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 1 - 1 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
DÜZYURTSPOR 1 - 0 BATMAN PETROLSPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 0 ELİBOL SANDIKLISPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 2 - 1 ÜNYESPOR
ÇIKSALIN SPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 3 - 1 ORHANGAZİSPOR
13.Hafta
ÜNYESPOR 1 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 DÜZYURTSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 2 MALTEPESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
BATMAN PETROLSPOR 3 - 3 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 1 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 3 - 2 ÇIKSALIN SPOR
14.Hafta
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 1 - 4 ÇORUM BELEDİYESPOR
DÜZYURTSPOR 0 - 0 ELİBOL SANDIKLISPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ 4 - 0 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 - 0 ÜNYESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
MALTEPESPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÇIKSALIN SPOR 1 - 1 BATMAN PETROLSPOR
15.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 4 - 2 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 3 - 3 MALTEPESPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 3 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
BATMAN PETROLSPOR 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
ÜNYESPOR 0 - 1 DÜZYURTSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3 - 2 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇIKSALIN SPOR
16.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 3 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 0 BATMAN PETROLSPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 MALTEPESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
DÜZYURTSPOR 0 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 0 - 2 ÜNYESPOR
ÇIKSALIN SPOR 2 - 1 ELİBOL SANDIKLISPOR
17.Hafta
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROLSPOR 3 - 2 ORHANGAZİSPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
MALTEPESPOR 1 - 0 DÜZYURTSPOR
ÜNYESPOR 0 - 1 ÇIKSALIN SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
18.Hafta
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 0 ÇIKSALIN SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 5 - 0 ORHANGAZİSPOR
MALTEPESPOR 2 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ÜNYESPOR 0 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ELİBOL SANDIKLISPOR 1 - 0 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
BATMAN PETROLSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 3 DÜZYURTSPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 1 - 2 HACETTEPE SPOR
19.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 1 BATMAN PETROLSPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 1 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
DÜZYURTSPOR 6 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 3 - 0 ÜNYESPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 2 ELİBOL SANDIKLISPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÇIKSALIN SPOR 1 - 0 MALTEPESPOR
20.Hafta
DÜZYURTSPOR 5 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 0 ÇIKSALIN SPOR
BATMAN PETROLSPOR 2 - 0 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ÜNYESPOR 1 - 2 ORHANGAZİSPOR
MALTEPESPOR 2 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
21.Hafta
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 2 BATMAN PETROLSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 ÜNYESPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 3 - 1 DÜZYURTSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 ELİBOL SANDIKLISPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ÇIKSALIN SPOR 5 - 2 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
22.Hafta
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 4 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
DÜZYURTSPOR 2 - 1 ÇIKSALIN SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 0 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 3 - 0 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 1 BATMAN PETROLSPOR
MALTEPESPOR 5 - 2 ORHANGAZİSPOR
ÜNYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 - 4 DARICA G.BİRLİĞİ
23.Hafta
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 1 DÜZYURTSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
BATMAN PETROLSPOR 1 - 0 ELİBOL SANDIKLISPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 MALTEPESPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 0 - 0 ÜNYESPOR
HACETTEPE SPOR 5 - 2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 3 - 2 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
ÇIKSALIN SPOR 1 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
24.Hafta
DÜZYURTSPOR 1 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 2 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
ELİBOL SANDIKLISPOR 4 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 1 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
MALTEPESPOR 0 - 1 HACETTEPE SPOR
ÜNYESPOR 0 - 1 BATMAN PETROLSPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
ÇIKSALIN SPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
25.Hafta
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 4 DÜZYURTSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ELİBOL SANDIKLISPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 ÜNYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 1 ÇIKSALIN SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 5 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROLSPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 0 - 1 MALTEPESPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
26.Hafta
DÜZYURTSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 3 - 2 ORHANGAZİSPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 1 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 2 - 0 BATMAN PETROLSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 2 HACETTEPE SPOR
ÜNYESPOR 0 - 1 ELİBOL SANDIKLISPOR
ÇIKSALIN SPOR 1 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
27.Hafta
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 0 - 3 DARICA G.BİRLİĞİ
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 ÇIKSALIN SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 ÜNYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 MALTEPESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 2 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 2 - 0 DÜZYURTSPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 1 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
28.Hafta
DÜZYURTSPOR 1 - 2 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 1 - 4 HACETTEPE SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 ÜNYESPOR
MALTEPESPOR 1 - 0 ELİBOL SANDIKLISPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇIKSALIN SPOR 4 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
29.Hafta
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ÜNYESPOR 2 - 0 MALTEPESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 2 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
ELİBOL SANDIKLISPOR 2 - 3 68 YENİ AKSARAY SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 DÜZYURTSPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 1 - 4 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 3 ÇIKSALIN SPOR
30.Hafta
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 0 ÜNYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 1 HACETTEPE SPOR
MALTEPESPOR 1 - 3 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 1 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 3 ELİBOL SANDIKLISPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÇIKSALIN SPOR 1 - 1 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
DÜZYURTSPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
31.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 2 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 1 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
ELİBOL SANDIKLISPOR 1 - 1 DÜZYURTSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 ÇIKSALIN SPOR
ÜNYESPOR 1 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 3 MALTEPESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 2 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
32.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MALTEPESPOR 0 - 3 68 YENİ AKSARAY SPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 0 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DÜZYURTSPOR 3 - 0 ÜNYESPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 1 - 2 ELİBOL SANDIKLISPOR
ÇIKSALIN SPOR 3 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
33.Hafta
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 6 - 3 ORHANGAZİSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 1 - 0 ÇIKSALIN SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ÜNYESPOR 0 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
MALTEPESPOR 5 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 1 DÜZYURTSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
34.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 HACETTEPE SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 1 ELİBOL SANDIKLISPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DÜZYURTSPOR 1 - 0 MALTEPESPOR
ÇIKSALIN SPOR 3 - 0 ÜNYESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
Spor Toto 3. Lig
03 Grup
Sezon 2013-2014

1.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 2 BELEDİYE VANSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 0 KIRIKHANSPOR
1930 BAFRA SPOR 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 TUZLASPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 YENİ DİYARBAKIR SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 4 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2.Hafta
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
TUZLASPOR 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR SPOR 0 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 ŞEKERSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 3 - 1 1930 BAFRA SPOR
3.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 1 YENİ DİYARBAKIR SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 BELEDİYE VANSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 3 - 3 KIRIKHANSPOR
ARSİNSPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
1930 BAFRA SPOR 1 - 4 İSTANBULSPOR A.Ş.
KAYSERİ ŞEKERSPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 TUZLASPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
4.Hafta
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 1930 BAFRA SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR SPOR 4 - 0 ARSİNSPOR
BELEDİYE VANSPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 1 ŞEKERSPOR A.Ş.
TUZLASPOR 4 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
5.Hafta
1930 BAFRA SPOR 1 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ARSİNSPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. 1 - 0 TUZLASPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 3 - 0 BELEDİYE VANSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 0 KOCAELİSPOR
6.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 4 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
TUZLASPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BELEDİYE VANSPOR 2 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 1930 BAFRA SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 ŞEKERSPOR A.Ş.
7.Hafta
KOCAELİSPOR 2 - 1 BELEDİYE VANSPOR
ARSİNSPOR 3 - 5 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 1 TUZLASPOR
1930 BAFRA SPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
KAYSERİ ŞEKERSPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 4 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
8.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 1 ARSİNSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 0 ŞEKERSPOR A.Ş.
TUZLASPOR 1 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 KOCAELİSPOR
BELEDİYE VANSPOR 4 - 2 1930 BAFRA SPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 3 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
9.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 5 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
ARSİNSPOR 0 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1930 BAFRA SPOR 2 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 3 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 1 TUZLASPOR
10.Hafta
GÖLCÜKSPOR 3 - 1 ARSİNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 1 BELEDİYE VANSPOR
TUZLASPOR 3 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 3 - 2 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 1 KOCAELİSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 1 ŞEKERSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 1930 BAFRA SPOR
11.Hafta
BELEDİYE VANSPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
1930 BAFRA SPOR 1 - 2 ŞEKERSPOR A.Ş.
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 4 TUZLASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 3 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
12.Hafta
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. 1 - 1 ARSİNSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 1 KOCAELİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 4 - 0 1930 BAFRA SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
TUZLASPOR 2 - 1 BELEDİYE VANSPOR
13.Hafta
1930 BAFRA SPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 2 - 1 KIRIKHANSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 3 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 0 - 6 İSTANBULSPOR A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 TUZLASPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 2 ŞEKERSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
14.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 3 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
ARSİNSPOR 2 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KIRIKHANSPOR 2 - 1 1930 BAFRA SPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BELEDİYE VANSPOR
TUZLASPOR 2 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
15.Hafta
TUZLASPOR 3 - 0 KIRIKHANSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 2 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KAYSERİ ŞEKERSPOR 3 - 0 ARSİNSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 ŞEKERSPOR A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR 0 - 2 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
KOCAELİSPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 4 - 0 1930 BAFRA SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
16.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 2 - 3 KOCAELİSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 3 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ARSİNSPOR 2 - 3 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 2 KIRIKHANSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 3 BELEDİYE VANSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 2 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
1930 BAFRA SPOR 1 - 0 TUZLASPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
17.Hafta
TUZLASPOR 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 2 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 1930 BAFRA SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR 1 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 2 - 0 ŞEKERSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
18.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR 0 - 0 ŞEKERSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 1930 BAFRA SPOR
KOCAELİSPOR 0 - 2 ARSİNSPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 3 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
TUZLASPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
19.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 4 - 1 KOCAELİSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ARSİNSPOR 0 - 0 BELEDİYE VANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 1 TUZLASPOR
1930 BAFRA SPOR 0 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 3 KIRIKHANSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
20.Hafta
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 1930 BAFRA SPOR
TUZLASPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 0 ŞEKERSPOR A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 3 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 1 ARSİNSPOR
21.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 0 KIRIKHANSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 2 - 1 TUZLASPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ARSİNSPOR 1 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
1930 BAFRA SPOR 1 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 BELEDİYE VANSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
22.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 1 1930 BAFRA SPOR
TUZLASPOR 4 - 1 ŞEKERSPOR A.Ş.
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BELEDİYE VANSPOR 1 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
23.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 0 TUZLASPOR
1930 BAFRA SPOR 2 - 3 KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR A.Ş. 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 BELEDİYE VANSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
24.Hafta
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 1930 BAFRA SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 ŞEKERSPOR A.Ş.
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR A.Ş.
TUZLASPOR 2 - 2 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BELEDİYE VANSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 3 ARSİNSPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
25.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 3 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ARSİNSPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
1930 BAFRA SPOR 0 - 0 BELEDİYE VANSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR A.Ş. 0 - 3 KIRIKHANSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 3 - 2 TUZLASPOR
26.Hafta
GÖLCÜKSPOR 3 - 1 ŞEKERSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
TUZLASPOR 2 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR A.Ş.
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 2 KOCAELİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 0 1930 BAFRA SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 BELEDİYE VANSPOR
27.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 2 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
KOCAELİSPOR 2 - 2 KIRIKHANSPOR
ARSİNSPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
BELEDİYE VANSPOR 1 - 3 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
1930 BAFRA SPOR 1 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 TUZLASPOR
28.Hafta
GÖLCÜKSPOR 3 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
TUZLASPOR 4 - 2 KOCAELİSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 BELEDİYE VANSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 1 ARSİNSPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. 1 - 1 1930 BAFRA SPOR
29.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 0 KIRIKHANSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 3 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BELEDİYE VANSPOR 4 - 0 TUZLASPOR
ARSİNSPOR 1 - 2 ŞEKERSPOR A.Ş.
1930 BAFRA SPOR 1 - 5 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 3 GÖLCÜKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
30.Hafta
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 KOCAELİSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
TUZLASPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
ARSİNSPOR 3 - 0 1930 BAFRA SPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 BELEDİYE VANSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 3 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
31.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 2 ARSİNSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
BELEDİYE VANSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
1930 BAFRA SPOR 2 - 5 KIRIKHANSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 3 - 1 TUZLASPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 2 ŞEKERSPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
32.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
1930 BAFRA SPOR 1 - 4 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 0 BELEDİYE VANSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ARSİNSPOR 2 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 1 TUZLASPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 3 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. 1 - 4 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
33.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
KOCAELİSPOR 2 - 3 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 GÖLCÜKSPOR
TUZLASPOR 6 - 2 1930 BAFRA SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 ŞEKERSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 ARSİNSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 3 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
34.Hafta
GÖLCÜKSPOR 7 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
1930 BAFRA SPOR 1 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 KIRIKHANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 4 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ARSİNSPOR 4 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 TUZLASPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. 2 - 1 KOCAELİSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
3. Grup
YILDIRAY KOÇAL
KEÇİÖRENGÜCÜ
26
YAKUP ALKAN
TUZLASPOR
17
YAVUZ ODABAŞI
İSTANBULSPOR A.Ş.
16
ÇAĞLAR YILDIZER
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
14
FATİH BOLAT
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
14
YELDAR YAMAÇ
GÖLCÜKSPOR
14
SERDAR KARADUMAN
YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
13
ABDULKADİR KAPLAN
İSTANBULSPOR A.Ş.
11
İLHAN ASLANOĞLU
KIRIKHANSPOR
11
HÜSNÜ ZEYBEKOĞLU
YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
10
TAYFUR EMRE YILMAZ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
10
KEMAL SAMET ÖZEN
TUZLASPOR
9
MELİH AHMET KAÇAR
KOCAELİSPOR
9
UMUT AKPINAR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
9
EMRE GEMİCİ
KAYSERİ ŞEKERSPOR
8
EMRE KAHRAMAN
ARSİNSPOR
8
SAMET SAMİ BANK
KIRIKHANSPOR
8
SERHAN YILMAZ
GAZİANTEPSPOR
8
DURDU AHMET BOYRAZ
KAYSERİ ŞEKERSPOR
7
LEVENT YILMAZ
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
7
MUHAMMED BULUT
MENEMEN BELEDİYE SPOR
7
NAZIM ORTAFİDAN
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
7
ONUR ERGÜN
İSTANBULSPOR A.Ş.
7
TAYFUN KARADAĞ
İSTANBULSPOR A.Ş.
7
TUĞAY ADAMCIL
KAYSERİ ŞEKERSPOR
7
AZİZ KIZILGÜN
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
6
BARAN BASUT
YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
6
BERKAY ARSLAN
KOCAELİSPOR
6
EMRE KÜRKÜT
GÖLCÜKSPOR
6
GÖKHAN ŞANLITÜRK
ARSİNSPOR
6
HABİB UZUN
KIRIKHANSPOR
6
MUSTAFA TAHİR BABAOĞLU
GÖZTEPE A.Ş.
6
OKAN BAYDEMİR
TUZLASPOR
6
ÖZGÜR MOLLAMEHMETOĞLU
GÖLCÜKSPOR
6
SERKAN BOZKURT
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
6
AHMET GÜVEN
ANKARASPOR A.Ş.
5
AYKUT ÇİFT
SAMSUNSPOR
5
BİROL YİĞİT
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
5
EMRAH KİRAZ
YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
5
EMRE KART
KEÇİÖRENGÜCÜ
5
HASAN FİDAN
YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
5
HASAN ÜSTÜBÜCÜ
ANKARASPOR A.Ş.
5
HÜSEYİN DURUR
MENEMEN BELEDİYE SPOR
5
İLKER ATASEVEN
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
5
MURAT AKGÜL
ÇORUM BELEDİYESPOR
5
SAMET SAMANCI
MENEMEN BELEDİYE SPOR
5
SEFA NARİN
KOCAELİSPOR
5
SELÇUK VURAL
ARSİNSPOR
5
TUNCAY FINDIKCI
DARICA G.BİRLİĞİ
5
VOLKAN BEKCİ
DÜZYURTSPOR
5
YUSUF ATAY
DARICA G.BİRLİĞİ
5
ABDURRAHMAN EMİR ALAGÖZ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
4
BURAK SÜLEYMAN
GÖLCÜKSPOR
4
EMRAH DURSUN
KIRIKHANSPOR
4
EMRE KURTOĞLU
KOCAELİSPOR
4
EMRE UZUNCA
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
4
EREN ŞEN
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
FATİH SANDALLI
GÖLCÜKSPOR
4
HÜSEYİN BÖYÜK
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
4
KAYHAN ARDUÇ
SANDIKLISPOR
4
MAKSUT TAŞKIRAN
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
4
MUHAMMED KURT
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
4
OĞUZ KAAN YARADANAKUL
ŞEKERSPOR A.Ş.
4
OKAN DURAN
TUZLASPOR
4
ÖZCAN POLAT
YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
4
SAMET GÜNHAN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
4
SERKAN ESEN
1930 BAFRA SPOR
4
SEZGİN BEKTAŞ
GÖLCÜKSPOR
4
TURHAN BURAK İNKAYA
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
4
UĞUR PARLAK
DARDANELSPOR A.Ş.
4
ÜMİT KALE
KIRIKHANSPOR
4
VİJDAN ALADAĞ
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
4
AHMET BAYKAL
KEÇİÖRENGÜCÜ
3
ALİHAN GÜREŞÇİ
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
3
CEMRE CİVELEK
ARSİNSPOR
3
DENİZ SIĞA
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
3
EMRE KOCA
ŞEKERSPOR A.Ş.
3
EMRE TURGUT
ARSİNSPOR
3
ERCÜMENT ERAY ATAKLI
MENEMEN BELEDİYE SPOR
3
EREN AHMET BALKAN
KEÇİÖRENGÜCÜ
3
FURKAN AYDIN
FENERBAHÇE A.Ş.
3
GÖKHAN YILMAZ
SİLİVRİSPOR
3
HÜSEYİN ÇİRAY
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
3
HÜSEYİN DEMİR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
3
HÜSEYİN ÖZGÜN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
3
KADİR KIZILIRMAK
ŞEKERSPOR A.Ş.
3
MAZLUM DEMİR
MENEMEN BELEDİYE SPOR
3
MEDENİ BİNGÖL
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
3
MEHMET MERT ÖZKAPTAN
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
3
MEHMET YAMAN
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
3
MUHAMMED HİMMET ERTÜRK
DENİZLİSPOR
3
MUSTAFA SERKAN GÜÇLÜ
KAYSERİ ŞEKERSPOR
3
OSMAN YILDIRGAN
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
3
PEKİN KÖŞNEK
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
3
SEFA DURMUŞ
TUZLASPOR
3
SELAHATTİN ENÜR
TUZLASPOR
3
YEMEN TAŞ
ÜMRANİYESPOR
3
YUNUS EMRE ESERDİ
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
3
ABDÜLKERİM KILIÇ
KONYASPOR
2
AHMET ÇETİNKAYA
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
2
ALİ CAN ÇELİK
ŞEKERSPOR A.Ş.
2
ALİ ÖZGÜR BASA
GÜMÜŞHANESPOR
2
ATİLLA EREL
YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
2
AYKUT ULUÇ
KONYASPOR
2
BAHADIR DAVRAN
TUZLASPOR
2
BARIŞ CİVELEK
KOCAELİSPOR
2
CEMAL DELİKTAŞ
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
2
CEMAL DOĞU
YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
2
CEYHUN YAZAR
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
ÇAĞATAY ÇEKEN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
EMRE AKGÜN
KOCAELİSPOR
2
EMRE EKTİ
ŞEKERSPOR A.Ş.
2
EMRE KARA
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
ERDİ GÜNCAN
GALATASARAY A.Ş.
2
ERSİN ASLANTOĞ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
EVREN HOROZAL
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
2
EYÜP RIDVAN KARAKAŞ
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
2
FATİH ÇOLAK
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
FATİH ÜGE
SANDIKLISPOR
2
GÖKHAN ÇETİNUS
1930 BAFRA SPOR
2
HAKAN YAĞMURKAYA
DÜZYURTSPOR
2
HALİL İBRAHİM KARAKUŞ
ŞEKERSPOR A.Ş.
2
İBRAHİM KONGUR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
MAZLUM ÖNDİL
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
MERT ZAFER AYDIN
ŞEKERSPOR A.Ş.
2
MUSTAFA OLCAYTU ERGEN
KIRIKHANSPOR
2
NEVZAT BİLEN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
OĞUZHAN AFŞİN
KIRIKHANSPOR
2
OKAN MORDAL
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
ÖNDER KILIÇ
KAYSERİ ŞEKERSPOR
2
ÖZGÜR ÇELİK
İSTANBUL BBSK
2
SAMET EKER
BOLUSPOR
2
SAMET HASAN YILDIRAN
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
SEMİH BEYAZ
HATAYSPOR
2
SERCAN USLU
KOCAELİSPOR
2
SERDAR GÖKKAYA
ŞEKERSPOR A.Ş.
2
SEYİTHAN DEMİRCAN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
SONER BİRİNCİ
PENDİKSPOR
2
UMUT CAN BAHALI
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
YAHYA ALPASLAN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
YASİN GÜRELER
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
YILMAZ ERSOY
1930 BAFRA SPOR
2
YOLCU MANSIZ
KOCAELİSPOR
2
YUNUS BABA
ARSİNSPOR
2
YUSUF AKBULUT
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
YUSUF EFİL
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
2
ABDULLAH SÖNMEZ
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
1
AKIN AÇIK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
ALİ DEMİR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
ALİ HELVACI
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
ALİCAN ÖZALTUN
DARICA G.BİRLİĞİ
1
ALTAN GÜNEŞ
KAYSERİ ŞEKERSPOR
1
BATINAY AK
1930 BAFRA SPOR
1
BATUHAN DİNÇER YOKUŞ
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
BİLAL ÇEBİ
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
1
BİLAL DİKİCİ
YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
1
BURAK HALİL
GÖLCÜKSPOR
1
BURAK ODABAŞI
1930 BAFRA SPOR
1
BURAK ÖZGÜR SUBAŞ
KOCAELİSPOR
1
BURHANETTİN ÇAKIREFE
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
COŞKUN AKYİL
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
DOĞANCAN AKKAYA
TUZLASPOR
1
DOĞUŞ ÇAKIN
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
1
EMİRHAN ATİLLA
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
1
EMRAH GÖRKEM ALP
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
1
EMRAH TACİR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
EMRAH TAYSI
KARTALSPOR
1
ENSAR ÇETİNKAYA
GÖLCÜKSPOR
1
ERBAY EKER
KIRIKHANSPOR
1
ERKAN GAZİOĞLU
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
ERSOY DİNÇER
ŞEKERSPOR A.Ş.
1
ERSOY YILMAZ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
FATİH SELİMHAN SOLMAZ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
FİKRET ENHOŞ
ÇİĞLİ BELEDİYESPOR
1
GÖKHAN DEMİR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
GÖKHAN KÖSE
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
GÜNEY GÜRBÜZ
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
GÜNEY POLAT
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
HAKAN SUSAMCILAR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
1
HALİM BOŞNAK
YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
1
HAMİ ÇOLAK
ŞEKERSPOR A.Ş.
1
HASAN CAN ÖZKAN
TUZLASPOR
1
HASAN ÖZCAN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
HAŞİM HANDİL
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
HİKMET YİĞİT YÖNEY
ESKİŞEHİRSPOR
1
İBRAHİM DEMİRER
GÖLCÜKSPOR
1
İBRAHİM SELEN
KAYSERİ ŞEKERSPOR
1
İSKENDER ÖZBALTA
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
İSMAİL TÜRK
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
KEREM ERYILMAZ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
KERİM DELER
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
1
KORAY GÖKSU
KOCAELİSPOR
1
MEHMET UZUN
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
MEHMET YILMAZ
SAMSUNSPOR
1
MİKDAT HALİLOĞLU
ÜNYESPOR
1
MUHAMMET CİHAT KOCATÜRK
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
1
MUHSİN POLAT
ŞEKERSPOR A.Ş.
1
MURAT ERDEMİR
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
MURAT TAN
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
1
MUSTAFA AYDOĞDU
KIRIKHANSPOR
1
MUSTAFA ERTUĞ
KOCAELİSPOR
1
MUSTAFA KARA
1930 BAFRA SPOR
1
MUSTAFA KEMAL KÜÇÜK
FETHİYESPOR
1
MUSTAFA KURU
YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
1
MUSTAFA YAŞAR BOŞNAK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
MUZAFFER ERKİŞ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
OĞUZHAN BAYKAL
ŞEKERSPOR A.Ş.
1
OKAN AKDENİZ
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
OSMAN BERKAY ÖZÇELİK
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
OSMAN KANDEMİR
KOCAELİSPOR
1
ÖMER ALTINAY
ÜNYESPOR
1
ÖMER FARUK ÇELİMLİ
İNEGÖLSPOR
1
RAMAZAN ÖVÜÇ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
SALİH TUNAR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
SAVAŞ DOĞAN
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
SAVAŞ ÜNLÜ
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
SEBAHATTİN HOROZ
1930 BAFRA SPOR
1
SEDAT YÜCE
ANKARASPOR A.Ş.
1
SEMİH KATİP
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
SERDAR SARGIN
TUZLASPOR
1
SERTAÇ SUNER
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
1
SİNAN DEMİR
GÖLCÜKSPOR
1
SİNAN KALAYCI
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
ŞAHİN ŞAFAKOĞLU
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
ŞENOL BÜYÜKÇEKİÇ
KAYSERİ ŞEKERSPOR
1
TAYFUN YANAR
KAYSERİ ŞEKERSPOR
1
UĞUR FINDIK
TUZLASPOR
1
UĞUR KESKİN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
UĞUR YILMAZ
ŞEKERSPOR A.Ş.
1
ULAŞ ÖNSAL
TUZLASPOR
1
ÜMİT KOCABAŞ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
VEHBİ FURKAN YILDIRIM
KAYSERİ ŞEKERSPOR
1
YAĞIZ GÖKTUĞ TAŞBULAK
GÖLCÜKSPOR
1
YAĞIZHAN BİBER
KARTALSPOR
1
YAKUP DEMİR
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
YANKI ŞENGÜN
1930 BAFRA SPOR
1
YASİN ÇAĞAN
KOCAELİSPOR
1
YİĞİT GÜLER
ALTAY
1
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.