TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Beyaz Grup
YILDIRAY KOÇAL
KEÇİÖRENGÜCÜ
17
DENİZ NAKİ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
14
MELİH OKUTAN
FENERBAHÇE A.Ş.
12
MERT NOBRE
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
12
ONUR ERİŞ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
12
ONUR GARİP
KOCAELİ BİRLİK SPOR
12
YAKUP RAMAZAN ZORLU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
12
MEHMET ALAEDDİNOĞLU
PENDİKSPOR
11
OKAN EKEN
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
11
ERKAN TAŞKIRAN
BUCASPOR
10
İBRAHİM HALİL ÇOLAK
İSTANBULSPOR A.Ş.
10
MEHMET ALBAYRAK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
10
MERT SOMAY
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
9
ÖMER YALÇIN
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
9
ZAFER ÇEVİK
BUCASPOR
9
NİYAZİ BATUHAN SALMAN
SİVAS BELEDİYE SPOR
8
ONUR RAMAZAN TOPRAK
TRABZONSPOR A.Ş.
8
CEMRE ATMACA
FETHİYESPOR
7
EREN TAŞKIN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
7
FATİH ÜGE
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
7
HALİL ÇELİK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
7
HALİL İBRAHİM TUNA
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
7
İBRAHİM YILMAZ
İSTANBULSPOR A.Ş.
7
MEHMET SIDDIK İSTEMİ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
7
NOYAN ÖZ
GENÇLERBİRLİĞİ
7
SEMİH MUSTAFA USTA
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
7
SİNAN UZUN
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
7
COŞKUN YILMAZ
SAKARYASPOR A.Ş.
6
GÖKHAN AYDAŞ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
6
KADİR ARİ
HACETTEPE SPOR
6
TALHA AYDEMİR
OFSPOR A.Ş.
6
ABDULKADİR KAPLAN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
ABDURRAHMAN KUYUCU
SİVAS BELEDİYE SPOR
5
AHMET GÜVEN
KEÇİÖRENGÜCÜ
5
ALİ AKBURÇ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
BAYRAM ÇETİN
FETHİYESPOR
5
BURAK GÖKSEL
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
5
EMRAH BEDİR
SİVAS BELEDİYE SPOR
5
ENGİN BAYTAR
İSTANBULSPOR A.Ş.
5
FATİH GÜL
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
5
FEYYAZ AYDİL
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
5
MEHMET BEKTAŞ
GENÇLERBİRLİĞİ
5
MEHMET UĞUR TÜLÜMEN
SİVAS BELEDİYE SPOR
5
MERT ÇAPAR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
MUHAMMED DEMİRCİ
İSTANBULSPOR A.Ş.
5
NEVZAT BİLEN
OFSPOR A.Ş.
5
OZAN KILIÇOĞLU
SİVAS BELEDİYE SPOR
5
SEYİD AHMET HAN
SİVAS BELEDİYE SPOR
5
SÜLEYMAN TÜRKEŞ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
5
ŞABAN YILMAZ GENİŞYÜREK
İSTANBULSPOR A.Ş.
5
TURGAY GÖLBAŞI
KOCAELİ BİRLİK SPOR
5
UMUT KAYA
KOCAELİ BİRLİK SPOR
5
YASİN GÖRKEM ARSLAN
PENDİKSPOR
5
YUNUS EMRE YALÇIN
ATİKER KONYASPOR
5
ABDULKADİR KUZEY
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
4
DENİS TAŞKESEN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
4
DEVRİM TAŞKAYA
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
4
EFE CAN ÇÖLBEKLER
KEÇİÖRENGÜCÜ
4
ERHAN ÇELENK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
4
ERSEL ASLIYÜKSEK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
4
HÜSEYİN YILMAZ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
4
MEHMET GÜRKAN ÖZTÜRK
KOCAELİ BİRLİK SPOR
4
MUSTAFA ÖZTÜRK
PENDİKSPOR
4
OKTAY POP
FETHİYESPOR
4
RECEP METİN
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
4
SELÇUK KABAN
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
4
ŞEHMUS ÖZER
AMED SPORTİF FAALİYETLER
4
TAYFUR EMRE YILMAZ
PENDİKSPOR
4
TİMUR KOSOVALI
KEÇİÖRENGÜCÜ
4
YUSUF YAĞMUR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
4
ALİ DERE
ATİKER KONYASPOR
3
ALİ KEMAL YÜKSEKER
KOCAELİ BİRLİK SPOR
3
ALİ KULELİ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
3
ALPAY ALDEMİR
BUCASPOR
3
AYDIN ÇETİN
KOCAELİ BİRLİK SPOR
3
AYTAÇ DENİZ
FETHİYESPOR
3
BEKİR OZAN HAS
FETHİYESPOR
3
BERTUĞ BAŞDEMİR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
3
BORA YELKEN
KEÇİÖRENGÜCÜ
3
CANBERK ÖZÇAKIR
OFSPOR A.Ş.
3
DOĞAN CAN OTMAN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
3
EMİR GÖKÇE
FETHİYESPOR
3
EMRAH TACİR
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
HALİL UYSAL
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
3
HASAN TÜRK
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
3
HÜSEYİN ATALAY
FETHİYESPOR
3
HÜSEYİN ÇOLAK
HACETTEPE SPOR
3
İLYAS ÇAKMAK
BUCASPOR
3
KAMİL İÇER
EVKUR YENİ MALATYASPOR
3
MEHMET İNCEBACAK
BUCASPOR
3
MUHAMMED AKARSLAN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
3
MURAT AKGÜL
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
3
OĞUZ GÜRBULAK
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
3
ONUR ALKAN
BUCASPOR
3
ONUR KOLAY
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
ONUR USLUCAN
GENÇLERBİRLİĞİ
3
ÖMERCAN ÖNDAŞ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
3
RECEP BERK ELİTEZ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
3
SABRİ TURGUT
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
SEDDAR KARAMAN
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
3
SEMİH ERGÜL
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
TURAN YILMAZ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
3
UMUT ESKİKÖY
PENDİKSPOR
3
UMUT PUSAT
KEÇİÖRENGÜCÜ
3
ZAFER ÖZDEN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
ABDULLAH BALIKÇI
GENÇLERBİRLİĞİ
2
ALİ AYDIN
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
AYBERK ALTAN
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
2
AZAD FİLİZ
PENDİKSPOR
2
BERTUĞ BAYAR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
BURAK SABAN
ATİKER KONYASPOR
2
ERDİNÇ PEKGÖZ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
2
EREN AÇIKGÖZ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
2
ESER AKBAŞ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
EVREN HOROZAL
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
FATİH ŞEN
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
HAKAN DOĞAN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
HAKAN KUTLU
FETHİYESPOR
2
İSMAİL SARI
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
KEMAL AKBABA
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
MAHMUT BİLİR
GENÇLERBİRLİĞİ
2
MANSUR ÇALAR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
2
MEHMET TUĞRUL BAŞKAN
GENÇLERBİRLİĞİ
2
MUHAMMED BURAK TAŞDEMİR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
MURAT YILMAZ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
2
MUSTAFA BEDİRHAN ÇELİK
ELAZİZ BELEDİYESPOR
2
MUSTAFA EMİN BİRİNCİ
OFSPOR A.Ş.
2
MUSTAFA KAYABAŞI
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
MUTLU İLENGÖZ
KOCAELİ BİRLİK SPOR
2
ONUR ERGÜN
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
PEKİN KÖŞNEK
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
SİNAN KURUMUŞ
PENDİKSPOR
2
SÜHEYL ÇETİN
PENDİKSPOR
2
TAYLAN ANTALYALI
GENÇLERBİRLİĞİ
2
TEKİN ADAR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
2
UĞUR ERDOĞAN
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
UĞUR IŞIKAL
KOCAELİ BİRLİK SPOR
2
UĞUR UTLU
KEÇİÖRENGÜCÜ
2
VELİ KIZILKAYA
BUCASPOR
2
YAKUP YİĞİT
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
YUSUF EMRE KASAL
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
ZAFER ŞENSOY
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
ABDULLAH BALIKUV
BUCASPOR
1
ABDULLAH ÇETİN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
ADEM SAĞLAM
OFSPOR A.Ş.
1
ALP ERGİN
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
ATTİLA YILDIRIM
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
AYKUT ÇAKAY
KÜTAHYASPOR
1
BARIŞ ÇİÇEK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
BERAT AYBERK ÖZDEMİR
GENÇLERBİRLİĞİ
1
BERAT AYDOĞDU
HACETTEPE SPOR
1
BERAT ÇETİNKAYA
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
1
BERAT EYÜPOĞLU
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
BERAT SATILMIŞ
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
BERKAN AKDENİZ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
BURAK KESKİN
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
BURAK SARI
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
CANER BULUT
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
CEMİL VATANSEVER
PENDİKSPOR
1
CÖMERT KANDEMİR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
DENİZ YANILMAZ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
DOĞANCAN KOCA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
EGEMEN KULAÇ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
EMİN ALADAĞ
BUCASPOR
1
EMRE AYDIN
OFSPOR A.Ş.
1
EMRE ÖZKAN
BUCASPOR
1
EMRE TEKİN PINAR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
ERAY AÇIKGÖZ
FETHİYESPOR
1
ERCAN ÇAPAR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
ERDİ ÖNER
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
ERDİNÇ ÇEPOĞLU
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
ERHAN EREN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
EVREN KİLARCİ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
FAHRİ TATAN
SAKARYASPOR A.Ş.
1
FETHİ ÖZER
GÖZTEPE A.Ş.
1
FEYYAZ ALIŞ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
GÖKHAN ÖZTÜRK
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
1
HAKAN AKBAŞ
PENDİKSPOR
1
HAKKI CAN AKSU
FETHİYESPOR
1
HALİL ZEYBEK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
HAMDİ DERELİ
OFSPOR A.Ş.
1
HASAN ERBEY
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
HASAN GÜNDOĞDU
PENDİKSPOR
1
HASAN KAŞIKARA
BUCASPOR
1
HASAN ÜSTÜBÜCÜ
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
HAYRULLAH AKYEL
PENDİKSPOR
1
HÜSEYİN CİHAN AVCU
FETHİYESPOR
1
HÜSEYİN GÜNGÖR
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
HÜSEYİN KAR
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
HÜSEYİN TOKMAK
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
İBRAHİM ŞİRİN
BUCASPOR
1
İSKENDER ÖZBALTA
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
KARAHAN YASİR SUBAŞI
FENERBAHÇE A.Ş.
1
KAYHAN ARDUÇ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
KEMAL TOKAK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
KÜRŞAT ERGUN AYDIN
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
LORENZO PATRİCK OSMAN ÜÇÜNCÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
MAHMUT CANER ALİOĞLU
PENDİKSPOR
1
MEHMET FATİH AYIK
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
MEHMET KURUOĞLU
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
MEHMET YENİLER
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
MERT ÇAKAR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
MUHAMMET FETTAHOĞLU
OFSPOR A.Ş.
1
MUHAMMET YILMAZ
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
MUHSİN YILDIRIM
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
MURAT AKYÜZ
BUCASPOR
1
MURAT TOSUN
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
MUSTAFA SERKAN KOPARAN
HACETTEPE SPOR
1
NURİ MELİH MURSAL
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
OĞUZHAN YILDIRIM
FETHİYESPOR
1
OKAN DERNEK
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
OKAN DURAN
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
OKTAY AYDİN
GAZİANTEPSPOR
1
OKTAY BALCI
PENDİKSPOR
1
ONUR BAYRAMOĞLU
PENDİKSPOR
1
ONUR BEKTAŞ
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
ONUR ERDEM GÜNEL
HACETTEPE SPOR
1
ORHAN AKTAŞ
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
ÖMER DEMİRCAN
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
RAGIP BAŞDAĞ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
1
RAMİZ OK
PENDİKSPOR
1
RIDVAN ÇELİK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
SELÇUK VURAL
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
SERDAR DENİZ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
SERDARCAN ERALP
GENÇLERBİRLİĞİ
1
SERKAN KÜÇÜK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
SEYİT ALİ AKGÜL
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
SONER ERGENÇAY
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
ŞAHİN ŞAFAKOĞLU
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
ŞEVKET GÜNGÖR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
TAHA TUNÇ
PENDİKSPOR
1
TANER YILDIZ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
TOLGA TEKİN
ALANYASPOR
1
TUNAY ACAR
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
UĞURCAN YAZĞILI
BUCASPOR
1
YALÇIN KILINÇ
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
YILDIRIM MERT ÇETİN
HACETTEPE SPOR
1
YUNUS DOĞAN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Arşivi » 2016-2017 Sezonu
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.İSTANBULSPOR A.Ş. 34 21 5 8 48 22 26 68
2.AMED SPORTİF FAALİYETLER 34 19 9 6 51 31 20 66
3.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 34 17 10 7 56 33 23 61
4.KOCAELİ BİRLİK SPOR 34 16 8 10 40 35 5 56
5.SİVAS BELEDİYE SPOR 34 14 11 9 44 35 9 53
6.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 34 13 10 11 41 44 -3 49
7.KEÇİÖRENGÜCÜ 34 13 10 11 51 48 3 49
8.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 34 12 11 11 48 42 6 47
9.HACETTEPE SPOR 34 11 11 12 39 35 4 44
10.PENDİKSPOR 34 12 8 14 43 47 -4 44
11.KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 34 12 6 16 31 40 -9 42
12.FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 34 11 9 14 39 42 -3 42
13.BUCASPOR 34 12 7 15 43 55 -12 40
14.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 34 9 13 12 37 43 -6 40
15.FETHİYESPOR 34 9 11 14 35 44 -9 38
16.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 34 8 13 13 34 43 -9 37
17.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 34 9 5 20 42 58 -16 32
18.OFSPOR A.Ş. 34 7 5 22 30 55 -25 26
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
BUCASPOR 3
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
29.04.2017 15:30 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0-0 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
29.04.2017 15:30 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2-3 KOCAELİ BİRLİK SPOR Detaylar Detaylar
29.04.2017 15:30 KEÇİÖRENGÜCÜ 2-3 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Detaylar Detaylar
29.04.2017 15:30 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1-2 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
29.04.2017 15:30 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4-2 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
29.04.2017 15:30 İSTANBULSPOR A.Ş. 2-0 SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
29.04.2017 15:30 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2-1 OFSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
29.04.2017 15:30 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 4-0 BUCASPOR Detaylar Detaylar
29.04.2017 15:30 AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Spor Toto 2.Lig
Beyaz Grup
Sezon 2016-2017

1.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 BUCASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
2.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BUCASPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
3.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 3 BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 3 HACETTEPE SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
4.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BUCASPOR 0 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
5.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 PENDİKSPOR
BUCASPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 3 HACETTEPE SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 5 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
6.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
PENDİKSPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 3 BUCASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
7.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 PENDİKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
8.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 BUCASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
9.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 PENDİKSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUCASPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
10.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PENDİKSPOR 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
HACETTEPE SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
11.Hafta
BUCASPOR 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
12.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 FETHİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 4 KEÇİÖRENGÜCÜ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 BUCASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
13.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BUCASPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
14.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 OFSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 PENDİKSPOR
15.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 HACETTEPE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BUCASPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
16.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 BUCASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 5 HACETTEPE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
17.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
PENDİKSPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 2 - 4 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
18.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 FETHİYESPOR
BUCASPOR 4 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
19.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 0 OFSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 4 - 0 BUCASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 HACETTEPE SPOR
20.Hafta
BUCASPOR 2 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 FETHİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
21.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 BUCASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 4 - 2 OFSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
22.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 BUCASPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 4 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
23.Hafta
FETHİYESPOR 0 - 2 PENDİKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 OFSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUCASPOR 2 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 HACETTEPE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
24.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 BUCASPOR
PENDİKSPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
25.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 HACETTEPE SPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
BUCASPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
26.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
HACETTEPE SPOR 2 - 0 BUCASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
27.Hafta
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 HACETTEPE SPOR
BUCASPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 PENDİKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
28.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 4 SİVAS BELEDİYE SPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 BUCASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
29.Hafta
FETHİYESPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 HACETTEPE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 4 PENDİKSPOR
BUCASPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
30.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 5 - 1 FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 2 BUCASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 2 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
31.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 4 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 4 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 2 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
32.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 2 BUCASPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
HACETTEPE SPOR 4 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 KOCAELİ BİRLİK SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 PENDİKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 OFSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
33.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FETHİYESPOR 3 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
34.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 3 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 4 - 0 BUCASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 HACETTEPE SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 3 KOCAELİ BİRLİK SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 2 PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 1 OFSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
Spor Toto 2.Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2016-2017

1.Hafta
TUZLASPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 1 TOKATSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 AYDINSPOR 1923
1461 TRABZON 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 KARŞIYAKA
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 SARIYER
EYÜPSPOR 1 - 3 NİĞDE BELEDİYESPOR
2.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SARIYER 4 - 1 EYÜPSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
HATAYSPOR 4 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
KARŞIYAKA 2 - 0 TUZLASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AYDINSPOR 1923 6 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
3.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 KIRKLARELİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 TOKATSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
TUZLASPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 KARŞIYAKA
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 4 EYÜPSPOR
1461 TRABZON 5 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
4.Hafta
TOKATSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 0 - 4 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 TUZLASPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 HATAYSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SARIYER 1 - 0 1461 TRABZON
5.Hafta
AYDINSPOR 1923 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
TUZLASPOR 3 - 1 TOKATSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 İNEGÖLSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
1461 TRABZON 1 - 2 EYÜPSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
6.Hafta
SARIYER 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
TOKATSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 2 TUZLASPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 3 - 4 AYDINSPOR 1923
İNEGÖLSPOR 1 - 0 HATAYSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 1461 TRABZON
7.Hafta
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 3 1461 TRABZON
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 İNEGÖLSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 TOKATSPOR
HATAYSPOR 0 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
TUZLASPOR 1 - 1 SARIYER
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 4 - 2 EYÜPSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
8.Hafta
1461 TRABZON 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 0 - 1 HATAYSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SARIYER 2 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
EYÜPSPOR 1 - 1 TUZLASPOR
9.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 EYÜPSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 SARIYER
HATAYSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
TUZLASPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 0 TOKATSPOR
KARŞIYAKA 3 - 3 İNEGÖLSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 2 1461 TRABZON
10.Hafta
1461 TRABZON 2 - 0 TUZLASPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
SARIYER 0 - 2 HATAYSPOR
TOKATSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
EYÜPSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
11.Hafta
AYDINSPOR 1923 2 - 3 SARIYER
HATAYSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 5 ETİMESGUT BLD. SPOR
KARŞIYAKA 4 - 0 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
TUZLASPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 6 - 2 1461 TRABZON
12.Hafta
EYÜPSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 HATAYSPOR
1461 TRABZON 4 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SARIYER 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 5 - 2 TUZLASPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
13.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 TUZLASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 TOKATSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
HATAYSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
14.Hafta
1461 TRABZON 1 - 1 AYDINSPOR 1923
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SARIYER 0 - 0 İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 3 HATAYSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 5 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
TUZLASPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
EYÜPSPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
15.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 SARIYER
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
KARŞIYAKA 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
HATAYSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 TOKATSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 3 TUZLASPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 3 1461 TRABZON
16.Hafta
TUZLASPOR 1 - 0 HATAYSPOR
SARIYER 0 - 1 TOKATSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 4 KIRKLARELİSPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 AYDINSPOR 1923
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 0 - 1 KARŞIYAKA
17.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
HATAYSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
TOKATSPOR 4 - 0 EYÜPSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 2 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
KARŞIYAKA 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 3 TUZLASPOR
18.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
TOKATSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
HATAYSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 1461 TRABZON
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 TUZLASPOR
19.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 İNEGÖLSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 5 AYDINSPOR 1923
TUZLASPOR 2 - 3 KARŞIYAKA
EYÜPSPOR 1 - 0 SARIYER
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
1461 TRABZON 0 - 0 TOKATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 HATAYSPOR
20.Hafta
AYDINSPOR 1923 1 - 1 HATAYSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR 4 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 TUZLASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
EYÜPSPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
KARŞIYAKA 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 1461 TRABZON
21.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 6 KARŞIYAKA
1461 TRABZON 0 - 2 SARIYER
ETİMESGUT BLD. SPOR 4 - 0 EYÜPSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 AYDINSPOR 1923
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 TOKATSPOR
TUZLASPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
22.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 3 HATAYSPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
SARIYER 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 0 - 1 TUZLASPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
EYÜPSPOR 3 - 3 1461 TRABZON
23.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 TOKATSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 1 KIRKLARELİSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 7 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 SARIYER
AYDINSPOR 1923 1 - 1 KARŞIYAKA
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
1461 TRABZON 0 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
TUZLASPOR 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
24.Hafta
EYÜPSPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
1461 TRABZON 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
SARIYER 3 - 2 TUZLASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 3 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 HATAYSPOR
25.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 NİĞDE BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 KARŞIYAKA
TUZLASPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 SARIYER
AYDINSPOR 1923 0 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR 1 - 1 TOKATSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 1461 TRABZON
26.Hafta
1461 TRABZON 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
İNEGÖLSPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
EYÜPSPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 HATAYSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 5 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR 2 - 0 AYDINSPOR 1923
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 TUZLASPOR
27.Hafta
KARŞIYAKA 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 İNEGÖLSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 TOKATSPOR
HATAYSPOR 0 - 0 SARIYER
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
TUZLASPOR 0 - 0 1461 TRABZON
28.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
TOKATSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
1461 TRABZON 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
EYÜPSPOR 3 - 4 HATAYSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
SARIYER 3 - 0 AYDINSPOR 1923
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 TUZLASPOR
29.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 5 - 1 TOKATSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 EYÜPSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 SARIYER
HATAYSPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
TUZLASPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 0 1461 TRABZON
KARŞIYAKA 5 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
30.Hafta
1461 TRABZON 0 - 0 HATAYSPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 KIRKLARELİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 0 AYDINSPOR 1923
TUZLASPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
SARIYER 2 - 0 KARŞIYAKA
31.Hafta
KARŞIYAKA 2 - 1 EYÜPSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 4 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 TUZLASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 0 TOKATSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 0 1461 TRABZON
32.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 HATAYSPOR
TUZLASPOR 6 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
1461 TRABZON 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
EYÜPSPOR 3 - 2 İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 4 - 1 KARŞIYAKA
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
33.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
TOKATSPOR 1 - 0 SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 0 EYÜPSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
HATAYSPOR 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 7 - 3 1461 TRABZON
34.Hafta
SARIYER 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 AYDINSPOR 1923
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
1461 TRABZON 7 - 4 İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 HATAYSPOR
EYÜPSPOR 1 - 4 TOKATSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 3 KARŞIYAKA
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Kırmızı Grup
ALİ ÖZGÜN
GÜMÜŞHANESPOR
19
EMRAH UZUN
SARIYER
18
CAN ERDEM
KARŞIYAKA
17
MEHMET FUAT GÖLBAŞI
ETİMESGUT BLD. SPOR
13
MİTHAT YAŞAR
HATAYSPOR
13
CEM EKİNCİ
EYÜPSPOR
12
ÖMER BOZAN
MKE ANKARAGÜCÜ
12
EMRE OKUR
İNEGÖLSPOR
11
MUHARREM OZAN CENGİZ
MKE ANKARAGÜCÜ
11
OZAN PAPAKER
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
11
RAŞİT SEVİNDİR
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
11
ALİ KUCIK
1461 TRABZON
10
HALUK TÜRKERİ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
10
MERT HAKAN YANDAŞ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
10
İBRAHİM ALAN
ATİKER KONYASPOR
9
BERAT ALİ GENÇ
AYDINSPOR 1923
8
HASAN AYAROĞLU
ESKİŞEHİRSPOR
8
YAŞAR ÇETİN
KASTAMONUSPOR 1966
8
ALİ SAY
KARŞIYAKA
7
ERHAN ŞENTÜRK
MKE ANKARAGÜCÜ
7
GÖKHAN KILINÇ
EYÜPSPOR
7
MUSTAFA TAHİR BABAOĞLU
AYDINSPOR 1923
7
OKAN ŞAHİNGÖZ
KARŞIYAKA
7
SAVAŞ ÇAKIR
TRABZONSPOR A.Ş.
7
TAŞKIN ÇALIŞ
EVKUR YENİ MALATYASPOR
7
TAYFUN PEKTÜRK
KARŞIYAKA
7
AHMET BAYKAL
KIRKLARELİSPOR
6
ARİF ÇOBAN
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
6
EMİN YALIN
NİĞDE BELEDİYESPOR
6
ENES KUBAT
MKE ANKARAGÜCÜ
6
ERMAN KILIÇ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
6
ESER YAYLA
TOKATSPOR
6
HAKAN SOYLU
SARIYER
6
HAMZA GÜR
1461 TRABZON
6
KENAN ÖZER
MKE ANKARAGÜCÜ
6
MEHMET ÇAKIR
KASTAMONUSPOR 1966
6
MEHMET TOSUN
EYÜPSPOR
6
SADIK BAŞ
TUZLASPOR A.Ş.
6
TAHA BALCI
HATAYSPOR
6
YASER YILDIZ
SARIYER
6
ARDA HAVAR
KASTAMONUSPOR 1966
5
ATAKAN ARSLAN
EYÜPSPOR
5
ENSAR ENES BAYKAN
SARIYER
5
GÖKHAN ÜNAL
MENEMEN BELEDİYE SPOR
5
KIVANÇ SALİHOĞLU
TUZLASPOR A.Ş.
5
MUSTAFA ÇEÇENOĞLU
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
5
MUSTAFA ŞEN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
5
NAZİF ŞENER
KIRKLARELİSPOR
5
RAİF DEMİR
İNEGÖLSPOR
5
SERKAN ÇALIK
MENEMEN BELEDİYE SPOR
5
SERKAN DEMİREZEN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
5
TAYYİB KANARYA
KAYSERİ ERCİYESSPOR
5
VELİ ÇETİN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
5
AHMET ARI
MENEMEN BELEDİYE SPOR
4
BİLAL GÜLDEN
EYÜPSPOR
4
CEM SULTAN
GÜMÜŞHANESPOR
4
EKREM SARIÇAM
TOKATSPOR
4
FARUK ÖCAL
KASTAMONUSPOR 1966
4
GÖKHAN DEMİR
EYÜPSPOR
4
HAKAN ÇEVİK
NİĞDE BELEDİYESPOR
4
HASAN AHMET SARİ
1461 TRABZON
4
İSKENDER ALIN
KASTAMONUSPOR 1966
4
İSMAİL KÖSE
GÖZTEPE A.Ş.
4
MEHMET ATİK
ETİMESGUT BLD. SPOR
4
OĞUZ KOCABAL
İNEGÖLSPOR
4
OĞUZHAN KAYAR
GALATASARAY A.Ş.
4
TAYFUN AYDOĞAN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
4
TAYFUR EMRE YILMAZ
PENDİKSPOR
4
YASER HACIMUSTAFAOĞLU
1461 TRABZON
4
YILMAZ ÖZEREN
HATAYSPOR
4
ZİYA ŞAKAR
ETİMESGUT BLD. SPOR
4
ABDULHAMİT YILDIZ
KARŞIYAKA
3
ABDULLAH TOPKARA
MENEMEN BELEDİYE SPOR
3
CANER HÜSEYİN BAĞ
HATAYSPOR
3
CENK ÖZBEY
KARŞIYAKA
3
EFE KARAOĞLU
MENEMEN BELEDİYE SPOR
3
EMRAH METOĞLU
TOKATSPOR
3
ENGİN GÜNGÖR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
3
ERDİ ZENGİN
TOKATSPOR
3
FURKAN ULUS
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
GENCAY ERTEN
EYÜPSPOR
3
GÖKHAN ÖZER
NİĞDE BELEDİYESPOR
3
MEHMET MENDERES ÖNKUZU
GÜMÜŞHANESPOR
3
MERT SİNAN PEKESEN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
3
METİNCAN CİCİ
AYDINSPOR 1923
3
MUHAMMET BEŞİR
TRABZONSPOR A.Ş.
3
MUHAMMET HAŞİM ÇOBAN
KASTAMONUSPOR 1966
3
NEZİR ÖZER
AYDINSPOR 1923
3
OKAN BAYDEMİR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
OKAN YILDIZ
1461 TRABZON
3
ONUR ATASAYAR
BURSASPOR
3
ONUR OKAN
GÜMÜŞHANESPOR
3
ÖMÜRCAN YILDIRIMLI
İNEGÖLSPOR
3
REŞO AKIN
ALANYASPOR
3
RIDVAN KOÇAK
GÜMÜŞHANESPOR
3
SEÇKİN GETBAY
SARIYER
3
SERDAR EYLİK
TOKATSPOR
3
SONER BİRİNCİ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
3
ŞAHİNALİ TERZİ
KIRKLARELİSPOR
3
TOLUNAY YURTSEVEN
TUZLASPOR A.Ş.
3
VEDAT BUDAK
AYDINSPOR 1923
3
YÜKSEL ŞİŞMAN
TRABZONSPOR A.Ş.
3
ALAADDİN OKUMUŞ
HACETTEPE SPOR
2
ALPEREN PAK
SAMSUNSPOR
2
ARİF CILAK
KARŞIYAKA
2
ARİF ŞAHİN
TUZLASPOR A.Ş.
2
BARIŞ BAKIR
KIRKLARELİSPOR
2
BATTAL DEMİRBİLEK
KARŞIYAKA
2
BATU HAN HİDAYETOĞLU
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
CANER YILMAZ
ETİMESGUT BLD. SPOR
2
CİHAN YILDIZ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2
CUMHUR YILMAZTÜRK
GÜMÜŞHANESPOR
2
DOĞAN ATEŞ
TUZLASPOR A.Ş.
2
EMRAH BOZKURT
ETİMESGUT BLD. SPOR
2
EMRE TORUN
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
2
EREN TOKAT
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
ERKUT TEKİNSOY
SARIYER
2
FAHRİ AKYOL
MANİSASPOR
2
FATİH SELİMHAN SOLMAZ
ETİMESGUT BLD. SPOR
2
FERHAT ÇULCUOĞLU
MKE ANKARAGÜCÜ
2
HACI MUSTAFA KARABULUT
İNEGÖLSPOR
2
HAKAN KUŞ
KARŞIYAKA
2
HALİL ÇELİK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
HALİL İBRAHİM CENİK
ETİMESGUT BLD. SPOR
2
HARUN AYDIN
MKE ANKARAGÜCÜ
2
HASAN KÜÇCÜK
İNEGÖLSPOR
2
HİKMET BALİOĞLU
MANİSASPOR
2
HÜSEYİN ALİ PALA
GÜMÜŞHANESPOR
2
HÜSEYİN BAK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
2
KEMAL HASTÜRK
İNEGÖLSPOR
2
MELIK DERIN
TUZLASPOR A.Ş.
2
MURAT CAN YELKAYA
TOKATSPOR
2
MURAT TÜRKKAN
ALTAY
2
MURAT YILMAZ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
2
MUSTAFA CEVRET
NİĞDE BELEDİYESPOR
2
NUH AŞKIN
ETİMESGUT BLD. SPOR
2
ONUR KINTAŞ
KARŞIYAKA
2
ÖMER YILDIZ
ELAZIĞSPOR
2
RAMAZAN ÇEVİK
EYÜPSPOR
2
SAMED KARTAL
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
SEDAT DEBRELİ
KIRKLARELİSPOR
2
SEFA DURMUŞ
ETİMESGUT BLD. SPOR
2
SONER ERGENÇAY
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
ŞAHİN AYGÜNEŞ
TUZLASPOR A.Ş.
2
TUNCAY FINDIKCI
TUZLASPOR A.Ş.
2
TUNCAY KILIÇ
GÖZTEPE A.Ş.
2
UĞUR AYHAN
NİĞDE BELEDİYESPOR
2
YASİN GÜRELER
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
YAVUZ KOÇ
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
2
ZAHİT FINDIK
GÜMÜŞHANESPOR
2
AHMET AYALOĞLU
KASTAMONUSPOR 1966
1
AHMET DEVRET
KIRKLARELİSPOR
1
AHMET YAZAR
DARDANELSPOR A.Ş.
1
ALAATTİN TOSUN
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
ALİ FIRAT OKUR
ELAZIĞSPOR
1
ALİ HAN TUNÇER
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ALİ KEMAL ÖZKAN
KARŞIYAKA
1
ALİ SAKAL
GÜMÜŞHANESPOR
1
ALİHAN KUBALAS
MKE ANKARAGÜCÜ
1
AYKUT YENEN
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
BAHADIR ÖZTÜRK
ANTALYASPOR A.Ş.
1
BARIŞ SİNAN ÜSTÜN
ETİMESGUT BLD. SPOR
1
BERKAY GÜNAY
MUĞLASPOR
1
BERTUL KOCABAŞ
SARIYER
1
BİLAL ÖZDEMİR
İNEGÖLSPOR
1
ÇAĞRI TEKİN
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
DEDE ÇELİK
EYÜPSPOR
1
DOĞUKAN BAD
EYÜPSPOR
1
EMİN ALTUNAY
HATAYSPOR
1
EMRAH DAĞ
İNEGÖLSPOR
1
EMRAH KİRAZ
ETİMESGUT BLD. SPOR
1
EMRE KARA
MKE ANKARAGÜCÜ
1
EMRE ÖZTÜRK
ETİMESGUT BLD. SPOR
1
ENES CEBECİ
1461 TRABZON
1
ERAY HÜDAVERDİ
ÇATALCA SPOR
1
ERDİ BAKIRCI
AYDINSPOR 1923
1
ERDİ GÜNCAN
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
EREN AÇIKGÖZ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
1
ERGÜN ÇAKIR
SARIYER
1
ERHAN AYDIN
EYÜPSPOR
1
ERHAN GÖZETLİK
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
1
ERHAN KARA
1461 TRABZON
1
ERKAN YETİŞMİŞ
EYÜPSPOR
1
ERTUĞRUL ARSLAN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
FATİH ERGEN
KASTAMONUSPOR 1966
1
FATİH KARA
SARIYER
1
FERDİ ELMAS
KASTAMONUSPOR 1966
1
FERHAT DUMAN
TOKATSPOR
1
GÖKHAN KURUMUŞ
İNEGÖLSPOR
1
GÖKHAN SÜZEN
SİVASSPOR
1
HAKAN ALBAYRAK
TOKATSPOR
1
HARUN ATALAY
KARŞIYAKA
1
HAYDAR DENİZ
ETİMESGUT BLD. SPOR
1
İSA AKGÖL
İNEGÖLSPOR
1
KORAY ÇÖLGEÇEN
TOKATSPOR
1
MAHMUT ŞEKER
İNEGÖLSPOR
1
MAHMUT TEMÜR
KARŞIYAKA
1
MEHMET CANSIN ÇİÇEK
GÜMÜŞHANESPOR
1
MEHMET SEÇME
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
MERT KULA
KASIMPAŞA A.Ş.
1
MESUT ÇAYTEMEL
HATAYSPOR
1
METİN PEKER
KARŞIYAKA
1
MİKAİL ALBAYRAK
KIRKLARELİSPOR
1
MUHAMMED EMİN BALCILAR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
MUHAMMED GÖNÜLAÇAR
MKE ANKARAGÜCÜ
1
MUHAMMED YASİN TURGUTALP
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
MUHAMMET EMRE KALKAN
ETİMESGUT BLD. SPOR
1
MURAT CÖMERT
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
1
MUSTAFA AŞAN
KARŞIYAKA
1
MUSTAFA ÖZTÜRK
PENDİKSPOR
1
MÜRSEL CİVELEK
SARIYER
1
OĞUZ MATARACI
ANTALYASPOR A.Ş.
1
ONUR ÇAPIN
TUZLASPOR A.Ş.
1
OSMAN TORUN
KIRKLARELİSPOR
1
OZAN KARABACAK
BOLUSPOR
1
ÖZKAN TOPRAK
KIRKLARELİSPOR
1
RECEP TÜRKÖZ
TOKATSPOR
1
RIDVAN ÇELİK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
SADİ KARADUMAN
HATAYSPOR
1
SAFFET GURUR YAZAR
KIRKLARELİSPOR
1
SALİH SEFERCİK
KASTAMONUSPOR 1966
1
SALİH ZAFER KURŞUNLU
GÜMÜŞHANESPOR
1
SAMET GÜNHAN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
SELİM ILGAZ
HATAYSPOR
1
SELİM ŞAHİN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
SELMAN SEVİNÇ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
SEMİH BEYAZ
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1
SEMİH GÜLER
ESKİŞEHİRSPOR
1
SERHAT MERMER
GÜMÜŞHANESPOR
1
SERKAN GÜRSES
TOKATSPOR
1
SERKAN YALÇIN
SARIYER
1
SEYFETTİN YESÜGEY
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
SONER ÖRNEK
HATAYSPOR
1
SÜLEYMAN ÇELİKYURT
GÜMÜŞHANESPOR
1
ŞAMİL ÜNAL
AYDINSPOR 1923
1
TANER YILMAZ
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
TOLGA ÇAVDAR
HATAYSPOR
1
TOLGAHAN ERBAY
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
TUGAY KIRCALI
KARŞIYAKA
1
TUĞAY ADAMCIL
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
UFUK BUNCUKÇU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
VOLKAN ALTINSOY
HATAYSPOR
1
VOLKAN PALA
GALATASARAY A.Ş.
1
YUNUS ÖZTÜRK
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
YUSUF ORHAN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
1
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.