TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Bölgesel Amatör Ligi » Bölgesel Amatör Lig BAL Puan Cetveli ve Fikstür
Bölgesel Amatör Lig Play Off Maçları

1.Tur Maçları
27 Nisan 2014 15.30 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 15.30 İSTANBUL HALİDE EDİP ADIVARSPOR - SORGUN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 15.30 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
Eleme Maçları
26 Nisan 2014 15.00 MANİSA BELEDİYE SPOR - SOMASPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 13.30 DERSİM SPOR - YOMRASPOR Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig
  O G B M A Y AV P
1.BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 26 20 4 2 63 18 45 64
2.YOMRASPOR 26 16 7 3 58 23 35 55
3.DERSİM SPOR 26 17 4 5 50 16 34 55
4.BEŞİKDÜZÜSPOR 26 15 4 7 41 19 22 49
5.TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR 26 13 8 5 40 21 19 47
6.ÇAYELİ SPOR 26 13 5 8 41 29 12 44
7.PATNOS GENÇLİK SPOR 26 9 7 10 38 43 -5 34
8.ARHAVİ SPOR 26 8 6 12 25 27 -2 30
9.KALKANDERE SPOR 26 8 6 12 42 47 -5 30
10.IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 26 8 6 12 35 50 -15 30
11.KARSSPOR 26 7 3 16 26 42 -16 24
12.YAKUTİYESPOR 26 4 8 14 21 41 -20 20
13.BEŞİRLİSPOR 26 4 7 15 22 44 -22 19
14.GÖLE BELEDİYE SPOR 26 2 1 23 17 99 -82 7

Not: Ligler statüsüne göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Bölgesel Amatör Lig Fikstürü
19 Nisan 2014 13:30 YAKUTİYESPOR 2-2 KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2014 13:30 BEŞİRLİSPOR 4-1 KARSSPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 13:30 ÇAYELİ SPOR 2-2 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13:30 YOMRASPOR 3-1 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13:30 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 2-1 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13:30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 5-1 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13:30 DERSİM SPOR 5-0 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig'e Yükselme Baraj Maçları

Eleme Maçları
4 Mayıs 2014 15.30 AKÇAKOCASPOR - DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15.30 OSMANİYE SPOR 2011 - KADİRLİSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15.30 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR - BURDUR ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15.30 BOZCAADASPOR - KARABİGA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15.00 İSKİLİP BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - ULUKAVAKSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 14.30 TOSYA BELEDİYE SPOR - KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 14.30 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR - GENÇ MURAT SPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 14.00 BOZÜYÜK VİTRASPOR - BİLECİK EDEBALI SPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2014 14.00 ERGANİSPOR - DİYARBAKIR 1968 SPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2014 13.30 CİZRE BASRA SPOR - 1960 SİLOPİ SPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2014 15.00 ÖZ ESPİYE BELEDİYE SPOR - GÖRELESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2014 16.00 BALIKESİR BELEDİYESPOR - GÖNEN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 16.00 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR - DEMRE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 16.00 SERDİVANSPOR - SAPANCA GENÇLİKSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 15.30 DENİZLİ SARAYKÖY SPOR - TAVAS BİRLİKSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 15.00 KARAMAN BELEDİYESPOR - ÖZKON GRUP KARAMAN SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 15.00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK - HİSARSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 15.00 ÇATALHÜYÜK ÇUMRA BLD.SPOR - AKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14.30 ÇERKEZKÖY SPOR - VELİMEŞE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14.30 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR - HACILAR ERCİYES GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14.30 İLKADIM BELEDİYESPOR - TERMESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14.30 BARTINSPOR - KURUCAŞİLESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14.30 ÇAYIROVA SPOR - İZMİT BEKİRPAŞA BAŞARANSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14.30 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - SAKICI İNŞAAT ŞENYURTSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 13.30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR - HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 13.30 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR - BOZTEPE MALYASPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 13.00 MUDURNUSPOR - KIBRISCIKSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 11.00 ARHAVİ SPOR - ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 15.30 KİLİS BLD.SPOR - ÇINARLI GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 15.00 ESKİŞEHİR SAĞLIKSPOR - ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 14.30 MERZİFONSPOR - YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 14.30 KÖRFEZ BELEDİYESİ HEREKE YILDIZSPOR - ÇINARLI SPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 14.00 KURTALAN SPOR - SİİRT KARTALSPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 13.30 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR - 1955 BATMAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.