TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
18 Şubat 2018 - MENEMEN BELEDİYE SPOR - AFJET AFYONSPOR Detaylar Detaylar
18 Şubat 2018 00:00 ETİMESGUT BLD. SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
18 Şubat 2018 00:00 EYÜPSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
18 Şubat 2018 00:00 MERSİN İDMANYURDU - TOKATSPOR Detaylar Detaylar
18 Şubat 2018 00:00 SİVAS BELEDİYE SPOR - HATAYSPOR Detaylar Detaylar
18 Şubat 2018 00:00 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KASTAMONUSPOR 1966 Detaylar Detaylar
18 Şubat 2018 00:00 KOCAELİ BİRLİK SPOR - İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
18 Şubat 2018 00:00 BUCASPOR - SARIYER Detaylar Detaylar
18 Şubat 2018 00:00 TUZLASPOR A.Ş. - KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.MENEMEN BELEDİYE SPOR 16 12 2 2 38 10 28 38
2.SİVAS BELEDİYE SPOR 16 11 4 1 27 7 20 37
3.HATAYSPOR 16 12 1 3 26 8 18 37
4.AFJET AFYONSPOR 16 11 4 1 28 13 15 37
5.KEÇİÖRENGÜCÜ 16 9 2 5 41 18 23 29
6.SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 16 8 5 3 23 13 10 29
7.İNEGÖLSPOR 16 8 4 4 25 24 1 28
8.KASTAMONUSPOR 1966 16 7 2 7 28 22 6 23
9.TOKATSPOR 16 6 5 5 18 21 -3 23
10.SARIYER 16 6 3 7 22 21 1 21
11.AMED SPORTİF FAALİYETLER 16 5 4 7 23 24 -1 19
12.ETİMESGUT BLD. SPOR 16 4 4 8 16 23 -7 16
13.EYÜPSPOR 16 4 3 9 24 35 -11 15
14.BUCASPOR 16 4 4 8 19 23 -4 13
15.BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 16 3 4 9 14 25 -11 13
16.TUZLASPOR A.Ş. 16 4 1 11 18 31 -13 13
17.KOCAELİ BİRLİK SPOR 16 2 2 12 13 35 -22 5
18.MERSİN İDMANYURDU 16 1 0 15 9 59 -50 -6
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
BUCASPOR 3
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3
MERSİN İDMANYURDU 9

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
BUCASPOR 2 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 0 SARIYER
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 7 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HATAYSPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
2.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 1 HATAYSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 2 TOKATSPOR
EYÜPSPOR 1 - 4 BUCASPOR
AFJET AFYONSPOR 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
3.Hafta
TOKATSPOR 3 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
BUCASPOR 1 - 2 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 İNEGÖLSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 SARIYER
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 4 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MERSİN İDMANYURDU 0 - 6 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 3 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
4.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
HATAYSPOR 3 - 0 TOKATSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 8 - 0 MERSİN İDMANYURDU
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 BUCASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SARIYER 2 - 2 EYÜPSPOR
AFJET AFYONSPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
5.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 2 SARIYER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
EYÜPSPOR 1 - 3 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 3 HATAYSPOR
BUCASPOR 0 - 0 TOKATSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
6.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
SARIYER 3 - 1 BUCASPOR
TOKATSPOR 2 - 0 MERSİN İDMANYURDU
HATAYSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
7.Hafta
SARIYER 1 - 0 İNEGÖLSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 5 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 HATAYSPOR
BUCASPOR 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 0 TOKATSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
8.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 SARIYER
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 BUCASPOR
TOKATSPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
HATAYSPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
9.Hafta
BUCASPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 3 - 4 KASTAMONUSPOR 1966
SARIYER 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 4 AFJET AFYONSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 6 - 1 MERSİN İDMANYURDU
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 TOKATSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 HATAYSPOR
10.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 BUCASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 SARIYER
HATAYSPOR 3 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 1 EYÜPSPOR
11.Hafta
BUCASPOR 3 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 0 MERSİN İDMANYURDU
EYÜPSPOR 0 - 2 HATAYSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 TOKATSPOR
SARIYER 4 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
İNEGÖLSPOR 2 - 3 AFJET AFYONSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
12.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 SARIYER
HATAYSPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MERSİN İDMANYURDU 3 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
TOKATSPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BUCASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 3 İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
13.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
SARIYER 0 - 2 HATAYSPOR
EYÜPSPOR 5 - 2 MERSİN İDMANYURDU
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
BUCASPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
14.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
HATAYSPOR 4 - 0 İNEGÖLSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 BUCASPOR
TOKATSPOR 2 - 0 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MERSİN İDMANYURDU 0 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
15.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 BUCASPOR
SARIYER 6 - 1 MERSİN İDMANYURDU
İNEGÖLSPOR 1 - 0 TOKATSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 2 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 4 SİVAS BELEDİYE SPOR
16.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 SARIYER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BUCASPOR 3 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
MERSİN İDMANYURDU 1 - 3 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
17.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - MERSİN İDMANYURDU
SARIYER - TUZLASPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - BUCASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - TOKATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR - HATAYSPOR
18.Hafta
KASTAMONUSPOR 1966 - HATAYSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - MERSİN İDMANYURDU
KOCAELİ BİRLİK SPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR - TOKATSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - BUCASPOR
İNEGÖLSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
SARIYER - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
19.Hafta
TOKATSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
ETİMESGUT BLD. SPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
MERSİN İDMANYURDU - AFJET AFYONSPOR
BUCASPOR - EYÜPSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - SARIYER
HATAYSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
TUZLASPOR A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - İNEGÖLSPOR
20.Hafta
İNEGÖLSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - TOKATSPOR
HATAYSPOR - BUCASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - MERSİN İDMANYURDU
KOCAELİ BİRLİK SPOR - EYÜPSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - TUZLASPOR A.Ş.
SARIYER - ETİMESGUT BLD. SPOR
AFJET AFYONSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
21.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR - KASTAMONUSPOR 1966
BUCASPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
TUZLASPOR A.Ş. - AFJET AFYONSPOR
EYÜPSPOR - SARIYER
MERSİN İDMANYURDU - KEÇİÖRENGÜCÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR - HATAYSPOR
22.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - MENEMEN BELEDİYE SPOR
HATAYSPOR - MERSİN İDMANYURDU
TOKATSPOR - BUCASPOR
İNEGÖLSPOR - EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - TUZLASPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
SARIYER - KOCAELİ BİRLİK SPOR
AFJET AFYONSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - SİVAS BELEDİYE SPOR
23.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
ETİMESGUT BLD. SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BUCASPOR - SARIYER
MENEMEN BELEDİYE SPOR - AFJET AFYONSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - KEÇİÖRENGÜCÜ
MERSİN İDMANYURDU - TOKATSPOR
EYÜPSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - HATAYSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - İNEGÖLSPOR
24.Hafta
KASTAMONUSPOR 1966 - MENEMEN BELEDİYE SPOR
MERSİN İDMANYURDU - BUCASPOR
İNEGÖLSPOR - SARIYER
HATAYSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - EYÜPSPOR
AFJET AFYONSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
TOKATSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
25.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR - KASTAMONUSPOR 1966
KOCAELİ BİRLİK SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
EYÜPSPOR - AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - MERSİN İDMANYURDU
TUZLASPOR A.Ş. - TOKATSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
SARIYER - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BUCASPOR - İNEGÖLSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - HATAYSPOR
26.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BUCASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 - EYÜPSPOR
MERSİN İDMANYURDU - TUZLASPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ - ETİMESGUT BLD. SPOR
AFJET AFYONSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
TOKATSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
27.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - KASTAMONUSPOR 1966
İNEGÖLSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER - AFJET AFYONSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - MERSİN İDMANYURDU
EYÜPSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR - TOKATSPOR
BUCASPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - HATAYSPOR
28.Hafta
AFJET AFYONSPOR - İNEGÖLSPOR
MERSİN İDMANYURDU - MENEMEN BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - BUCASPOR
HATAYSPOR - EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - SARIYER
TOKATSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - KOCAELİ BİRLİK SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
29.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
BUCASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - AFJET AFYONSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BLD. SPOR - MERSİN İDMANYURDU
EYÜPSPOR - TOKATSPOR
SARIYER - KEÇİÖRENGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR - HATAYSPOR
30.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ - İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - BUCASPOR
HATAYSPOR - SARIYER
MERSİN İDMANYURDU - EYÜPSPOR
AFJET AFYONSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SİVAS BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
TOKATSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
31.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KASTAMONUSPOR 1966
ETİMESGUT BLD. SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
BUCASPOR - AFJET AFYONSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - MERSİN İDMANYURDU
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
SARIYER - TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR - HATAYSPOR
EYÜPSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
32.Hafta
TOKATSPOR - İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BUCASPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
MERSİN İDMANYURDU - SARIYER
AFJET AFYONSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
SİVAS BELEDİYE SPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - AMED SPORTİF FAALİYETLER
33.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BLD. SPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - HATAYSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - TOKATSPOR
AFJET AFYONSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
İNEGÖLSPOR - MERSİN İDMANYURDU
KASTAMONUSPOR 1966 - BUCASPOR
EYÜPSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SARIYER - SİVAS BELEDİYE SPOR
34.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR - İNEGÖLSPOR
MERSİN İDMANYURDU - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
HATAYSPOR - AFJET AFYONSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - SARIYER
MENEMEN BELEDİYE SPOR - EYÜPSPOR
TOKATSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BUCASPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - KASTAMONUSPOR 1966
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 3 BANDIRMASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
ALTAY 4 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 KARŞIYAKA
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
2.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 SİLİVRİSPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 ALTAY
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
3.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 HACETTEPE SPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
SİLİVRİSPOR 0 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ALTAY 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
4.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 0 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 6 ALTAY
KARŞIYAKA 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 BANDIRMASPOR
5.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 0 ALTAY
BANDIRMASPOR 0 - 2 HACETTEPE SPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
KARŞIYAKA 2 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
6.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ALTAY 2 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
HACETTEPE SPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 1 SİLİVRİSPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 2 - 3 BANDIRMASPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
7.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 4 - 2 HACETTEPE SPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 PENDİKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
SİLİVRİSPOR 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 ALTAY
BANDIRMASPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
8.Hafta
ALTAY 2 - 1 FETHİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 5 - 0 KARŞIYAKA
PENDİKSPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 BANDIRMASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
9.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 5 - 3 ALTAY
KARŞIYAKA 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
10.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 SİLİVRİSPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 BANDIRMASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 3 FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 HACETTEPE SPOR
ALTAY 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 3 KARŞIYAKA
11.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KARŞIYAKA 3 - 2 ŞANLIURFASPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 ALTAY
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 4 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
12.Hafta
ALTAY 1 - 0 BANDIRMASPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 1 - 1 SİLİVRİSPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 4 HACETTEPE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
13.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
PENDİKSPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR 4 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
KARŞIYAKA 1 - 2 ALTAY
14.Hafta
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 5 HACETTEPE SPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 3 - 5 KARŞIYAKA
ALTAY 3 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 2 BANDIRMASPOR
FETHİYESPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
15.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
KARŞIYAKA 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ALTAY
BANDIRMASPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 5 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
16.Hafta
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 0 - 2 HACETTEPE SPOR
ALTAY 1 - 2 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 5 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 SİLİVRİSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1 - 2 BANDIRMASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
17.Hafta
PENDİKSPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
HACETTEPE SPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİLİVRİSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR - ALTAY
BANDIRMASPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR - ŞANLIURFASPOR
18.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
BANDIRMASPOR - SİLİVRİSPOR
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR - FETHİYESPOR
KARŞIYAKA - SAKARYASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ALTAY
GÜMÜŞHANESPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
ŞANLIURFASPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
19.Hafta
FETHİYESPOR - PENDİKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR - KARŞIYAKA
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - HACETTEPE SPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - BANDIRMASPOR
ALTAY - KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ŞANLIURFASPOR
20.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - SİLİVRİSPOR
PENDİKSPOR - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KARŞIYAKA - BANDIRMASPOR
GÜMÜŞHANESPOR - FETHİYESPOR
ŞANLIURFASPOR - ALTAY
HACETTEPE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
21.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR - KARŞIYAKA
BANDIRMASPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
FETHİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ALTAY - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
SİLİVRİSPOR - HACETTEPE SPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - ŞANLIURFASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR
22.Hafta
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR - FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR - SİLİVRİSPOR
HACETTEPE SPOR - BANDIRMASPOR
GÜMÜŞHANESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KARŞIYAKA
ALTAY - NİĞDE BELEDİYESPOR
23.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR - PENDİKSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - ALTAY
SAKARYASPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KARŞIYAKA - HACETTEPE SPOR
SİLİVRİSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR
FETHİYESPOR - ŞANLIURFASPOR
24.Hafta
ŞANLIURFASPOR - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - FETHİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR - BANDIRMASPOR
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - KARŞIYAKA
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - NİĞDE BELEDİYESPOR
ALTAY - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
25.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
FETHİYESPOR - ALTAY
NİĞDE BELEDİYESPOR - HACETTEPE SPOR
BANDIRMASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KARŞIYAKA - GÜMÜŞHANESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
SİLİVRİSPOR - KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR
26.Hafta
ŞANLIURFASPOR - SİLİVRİSPOR
ALTAY - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR - BANDIRMASPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - FETHİYESPOR
PENDİKSPOR - HACETTEPE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KARŞIYAKA
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
27.Hafta
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
FETHİYESPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - PENDİKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ALTAY
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİLİVRİSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
KARŞIYAKA - KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR
BANDIRMASPOR - ŞANLIURFASPOR
28.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ALTAY - SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BANDIRMASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - HACETTEPE SPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - SAKARYASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - KARŞIYAKA
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - PENDİKSPOR
FETHİYESPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
29.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİLİVRİSPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
BANDIRMASPOR - ALTAY
PENDİKSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - GÜMÜŞHANESPOR
KARŞIYAKA - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - FETHİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
HACETTEPE SPOR - KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR
30.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - SİLİVRİSPOR
ŞANLIURFASPOR - HACETTEPE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - BANDIRMASPOR
FETHİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ALTAY - KARŞIYAKA
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR - PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
31.Hafta
BANDIRMASPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KARŞIYAKA - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - ALTAY
NİĞDE BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİLİVRİSPOR - FETHİYESPOR
HACETTEPE SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR
PENDİKSPOR - ŞANLIURFASPOR
32.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - SİLİVRİSPOR
FETHİYESPOR - BANDIRMASPOR
ŞANLIURFASPOR - GÜMÜŞHANESPOR
ALTAY - HACETTEPE SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - KARŞIYAKA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - PENDİKSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
33.Hafta
HACETTEPE SPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
PENDİKSPOR - ALTAY
SİLİVRİSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA - FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ŞANLIURFASPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
34.Hafta
ŞANLIURFASPOR - KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
ALTAY - GÜMÜŞHANESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - HACETTEPE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - KARŞIYAKA
FETHİYESPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - PENDİKSPOR
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.