TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
08.09.2018 15:30 SİVAS BELEDİYE SPOR 3-0 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
08.09.2018 16:00 TOKATSPOR 0-2 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
08.09.2018 16:00 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1-0 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
08.09.2018 16:00 BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2-1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
08.09.2018 16:30 TUZLASPOR A.Ş. 2-0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Detaylar Detaylar
08.09.2018 16:30 KIRKLARELİSPOR 0-0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
08.09.2018 19:00 FETHİYESPOR 2-2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
08.09.2018 19:00 MENEMEN BELEDİYE SPOR 5-1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
08.09.2018 19:00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1-1 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 2 0 0 6 1 5 6
2.KIRKLARELİSPOR 2 1 1 0 3 0 3 4
3.SİVAS BELEDİYE SPOR 2 1 1 0 3 0 3 4
4.TARSUS İDMAN YURDU 2 1 1 0 4 2 2 4
5.TUZLASPOR A.Ş. 2 1 1 0 3 1 2 4
6.BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 1 1 0 4 3 1 4
7.ŞANLIURFASPOR 2 1 1 0 3 2 1 4
8.MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 1 1 0 2 1 1 4
9.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 1 0 1 2 2 0 3
10.BANDIRMASPOR 2 1 0 1 1 3 -2 3
11.KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 0 2 0 3 3 0 2
12.FETHİYESPOR 2 0 1 1 3 4 -1 1
13.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 0 1 1 1 2 -1 1
14.PENDİKSPOR 2 0 1 1 0 1 -1 1
15.TOKATSPOR 2 0 1 1 0 2 -2 1
16.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2 0 1 1 1 5 -4 1
17.FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 0 0 2 0 3 -3 0
18.ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 0 0 2 1 5 -4 0

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
BANDIRMASPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 3 KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 TOKATSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
2.Hafta
FETHİYESPOR 2 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR
TOKATSPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
3.Hafta
PENDİKSPOR 3 - 0 KIRKLARELİSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 1 FETHİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TOKATSPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
4.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR 3 - 1 BANDIRMASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 TOKATSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 0 - 4 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
5.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 4 TUZLASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 0 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TOKATSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
6.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 TOKATSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 3 - 2 ŞANLIURFASPOR
7.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 FETHİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TOKATSPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
8.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - TUZLASPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ŞANLIURFASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - TOKATSPOR
FETHİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
SİVAS BELEDİYE SPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR - BANDIRMASPOR
9.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - BANDIRMASPOR
FETHİYESPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TOKATSPOR - KIRKLARELİSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ŞANLIURFASPOR - PENDİKSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
10.Hafta
PENDİKSPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
SİVAS BELEDİYE SPOR - FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR - ŞANLIURFASPOR
KIRKLARELİSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - TOKATSPOR
11.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - BANDIRMASPOR
FETHİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ŞANLIURFASPOR
TUZLASPOR A.Ş. - KIRKLARELİSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - PENDİKSPOR
TOKATSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
12.Hafta
PENDİKSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - TOKATSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR - FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BANDIRMASPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - TUZLASPOR A.Ş.
13.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - BANDIRMASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - KIRKLARELİSPOR
FETHİYESPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
TOKATSPOR - PENDİKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
14.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - FETHİYESPOR
PENDİKSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR - TOKATSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
15.Hafta
FETHİYESPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR - BANDIRMASPOR
TOKATSPOR - ŞANLIURFASPOR
KIRKLARELİSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
16.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
PENDİKSPOR - FETHİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - KIRKLARELİSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - TOKATSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BANDIRMASPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
17.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - TARSUS İDMAN YURDU
TUZLASPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
FETHİYESPOR - BANDIRMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
18.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
MENEMEN BELEDİYE SPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
FETHİYESPOR - ŞANLIURFASPOR
19.Hafta
ŞANLIURFASPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - KIRKLARELİSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - FETHİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - TOKATSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - MENEMEN BELEDİYE SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - TUZLASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
20.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRKLARELİSPOR - PENDİKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BANDIRMASPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - TOKATSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
SİVAS BELEDİYE SPOR - ŞANLIURFASPOR
21.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR - KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - MENEMEN BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
22.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - PENDİKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TUZLASPOR A.Ş. - MENEMEN BELEDİYE SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
FETHİYESPOR - TOKATSPOR
KIRKLARELİSPOR - ŞANLIURFASPOR
23.Hafta
TOKATSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - KIRKLARELİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - FETHİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - TUZLASPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ŞANLIURFASPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - SİVAS BELEDİYE SPOR
24.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
FETHİYESPOR - TUZLASPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - TOKATSPOR
PENDİKSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - MENEMEN BELEDİYE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BANDIRMASPOR
25.Hafta
TOKATSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - FETHİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR - PENDİKSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
26.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
KIRKLARELİSPOR - TOKATSPOR
PENDİKSPOR - ŞANLIURFASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR - TARSUS İDMAN YURDU
27.Hafta
ŞANLIURFASPOR - BANDIRMASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR - KIRKLARELİSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TOKATSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - PENDİKSPOR
FETHİYESPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
28.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
BANDIRMASPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KIRKLARELİSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - FETHİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - TOKATSPOR
ŞANLIURFASPOR - TARSUS İDMAN YURDU
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - MENEMEN BELEDİYE SPOR
29.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - BANDIRMASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - ŞANLIURFASPOR
FETHİYESPOR - KIRKLARELİSPOR
TOKATSPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - PENDİKSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - SİVAS BELEDİYE SPOR
30.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
KIRKLARELİSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR - TOKATSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
31.Hafta
TOKATSPOR - BANDIRMASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - KIRKLARELİSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - PENDİKSPOR
FETHİYESPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
32.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
PENDİKSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR - TOKATSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - FETHİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
33.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
KIRKLARELİSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR - ŞANLIURFASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
TOKATSPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR - PENDİKSPOR
34.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ŞANLIURFASPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR - FETHİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KIRKLARELİSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - TOKATSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER 2 - 1 MANİSASPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
2.Hafta
MANİSASPOR 1 - 2 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
3.Hafta
BAYRAMPAŞA 0 - 0 EYÜPSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 3 - 0 MANİSASPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 0 İNEGÖLSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
4.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
MANİSASPOR 2 - 3 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 HACETTEPE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 3 SARIYER
EYÜPSPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
5.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 EYÜPSPOR
MANİSASPOR 3 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SAMSUNSPOR 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER 3 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 1 GAZİANTEPSPOR
6.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 4 - 0 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 3 SAMSUNSPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 SARIYER
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER 6 - 2 MANİSASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
7.Hafta
HACETTEPE SPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAYRAMPAŞA 0 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SARIYER 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 İNEGÖLSPOR
MANİSASPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
8.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - HACETTEPE SPOR
GAZİANTEPSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - MANİSASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR - SARIYER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - SAMSUNSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
9.Hafta
MANİSASPOR - EYÜPSPOR
SAMSUNSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
KEÇİÖRENGÜCÜ - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BAYRAMPAŞA
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - GÜMÜŞHANESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SARIYER - GAZİANTEPSPOR
HACETTEPE SPOR - İNEGÖLSPOR
10.Hafta
GAZİANTEPSPOR - HACETTEPE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR - MANİSASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - SARIYER
BAYRAMPAŞA - SAMSUNSPOR
EYÜPSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
11.Hafta
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - EYÜPSPOR
SARIYER - KASTAMONUSPOR 1966
SAKARYASPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - BAYRAMPAŞA
GÜMÜŞHANESPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR - İNEGÖLSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - GAZİANTEPSPOR
HACETTEPE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
12.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAYRAMPAŞA - SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 - HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
SAMSUNSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR - MANİSASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
13.Hafta
MANİSASPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - EYÜPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - KASTAMONUSPOR 1966
SARIYER - SAMSUNSPOR
HACETTEPE SPOR - BAYRAMPAŞA
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KEÇİÖRENGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - GAZİANTEPSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - İNEGÖLSPOR
14.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ - SARIYER
BAYRAMPAŞA - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SAMSUNSPOR - HACETTEPE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANKARA DEMİRSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - MANİSASPOR
15.Hafta
HACETTEPE SPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
SARIYER - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MANİSASPOR - BAYRAMPAŞA
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - GAZİANTEPSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KASTAMONUSPOR 1966
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - SAMSUNSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - EYÜPSPOR
16.Hafta
SARIYER - HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA - SAKARYASPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - AMED SPORTİF FAALİYETLER
GAZİANTEPSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
SAMSUNSPOR - MANİSASPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
17.Hafta
MANİSASPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR - GAZİANTEPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - İNEGÖLSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - KASTAMONUSPOR 1966
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - SARIYER
SAKARYASPOR A.Ş. - SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - BAYRAMPAŞA
HACETTEPE SPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
18.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR - BAYRAMPAŞA
SAKARYASPOR A.Ş. - KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR - GAZİANTEPSPOR
MANİSASPOR - SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SAMSUNSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
İNEGÖLSPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
19.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER - SAKARYASPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 - EYÜPSPOR
GAZİANTEPSPOR - İNEGÖLSPOR
BAYRAMPAŞA - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SAMSUNSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
HACETTEPE SPOR - MANİSASPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
20.Hafta
MANİSASPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - BAYRAMPAŞA
GÜMÜŞHANESPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SARIYER
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - SAMSUNSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
GAZİANTEPSPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
21.Hafta
HACETTEPE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SAMSUNSPOR - EYÜPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA - ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - MANİSASPOR
SARIYER - GÜMÜŞHANESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - İNEGÖLSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - GAZİANTEPSPOR
22.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - MANİSASPOR
İNEGÖLSPOR - BAYRAMPAŞA
EYÜPSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR - SAMSUNSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - HACETTEPE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - SARIYER
GAZİANTEPSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
AMED SPORTİF FAALİYETLER - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
23.Hafta
KASTAMONUSPOR 1966 - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SARIYER - EYÜPSPOR
MANİSASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ - ANKARA DEMİRSPOR
BAYRAMPAŞA - GAZİANTEPSPOR
SAMSUNSPOR - İNEGÖLSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
HACETTEPE SPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
24.Hafta
İNEGÖLSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - BAYRAMPAŞA
GÜMÜŞHANESPOR - MANİSASPOR
EYÜPSPOR - HACETTEPE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SAKARYASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR - SAMSUNSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
25.Hafta
SAMSUNSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYRAMPAŞA - KASTAMONUSPOR 1966
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
HACETTEPE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
SARIYER - İNEGÖLSPOR
MANİSASPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - GAZİANTEPSPOR
26.Hafta
İNEGÖLSPOR - HACETTEPE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR - MANİSASPOR
GÜMÜŞHANESPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAYRAMPAŞA - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GAZİANTEPSPOR - SARIYER
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 - SAMSUNSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
27.Hafta
SARIYER - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - KASTAMONUSPOR 1966
SAKARYASPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
SAMSUNSPOR - BAYRAMPAŞA
MANİSASPOR - ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
HACETTEPE SPOR - GAZİANTEPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
28.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
BAYRAMPAŞA - KEÇİÖRENGÜCÜ
İNEGÖLSPOR - MANİSASPOR
EYÜPSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANKARA DEMİRSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - HACETTEPE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - SARIYER
GAZİANTEPSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
29.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ - SAMSUNSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - EYÜPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
HACETTEPE SPOR - KASTAMONUSPOR 1966
SARIYER - BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
MANİSASPOR - GAZİANTEPSPOR
30.Hafta
EYÜPSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
BAYRAMPAŞA - HACETTEPE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - MANİSASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
GAZİANTEPSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR - SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
31.Hafta
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - EYÜPSPOR
HACETTEPE SPOR - SAMSUNSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
MANİSASPOR - KASTAMONUSPOR 1966
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER - KEÇİÖRENGÜCÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER - GAZİANTEPSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - İNEGÖLSPOR
32.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ - HACETTEPE SPOR
GAZİANTEPSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BAYRAMPAŞA - MANİSASPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 - SAKARYASPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
33.Hafta
MANİSASPOR - SAMSUNSPOR
HACETTEPE SPOR - SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KASTAMONUSPOR 1966
ANKARA DEMİRSPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR - İNEGÖLSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - GAZİANTEPSPOR
34.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - MANİSASPOR
BAYRAMPAŞA - AMED SPORTİF FAALİYETLER
GAZİANTEPSPOR - EYÜPSPOR
SAMSUNSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - HACETTEPE SPOR
SARIYER - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.