TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
02.09.2018 16:30 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1-1 TUZLASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
02.09.2018 16:30 ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0-3 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
02.09.2018 17:00 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0-1 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
02.09.2018 17:00 BANDIRMASPOR 1-0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
02.09.2018 17:00 PENDİKSPOR 0-0 SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
02.09.2018 17:00 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2-1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR Detaylar Detaylar
02.09.2018 17:00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0-0 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
02.09.2018 20:00 TARSUS İDMAN YURDU 2-2 BUGSAŞ SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
02.09.2018 20:00 ŞANLIURFASPOR 2-1 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.KIRKLARELİSPOR 1 1 0 0 3 0 3 3
2.MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 1 0 0 2 1 1 3
3.ŞANLIURFASPOR 1 1 0 0 2 1 1 3
4.BANDIRMASPOR 1 1 0 0 1 0 1 3
5.MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 1 0 0 1 0 1 3
6.BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 0 1 0 2 2 0 1
7.TARSUS İDMAN YURDU 1 0 1 0 2 2 0 1
8.KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 0 1 0 1 1 0 1
9.TUZLASPOR A.Ş. 1 0 1 0 1 1 0 1
10.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 0 1 0 0 0 0 1
11.PENDİKSPOR 1 0 1 0 0 0 0 1
12.SİVAS BELEDİYE SPOR 1 0 1 0 0 0 0 1
13.TOKATSPOR 1 0 1 0 0 0 0 1
14.FETHİYESPOR 1 0 0 1 1 2 -1 0
15.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 0 0 1 1 2 -1 0
16.FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 0 0 1 0 1 -1 0
17.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 0 0 1 0 1 -1 0
18.ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 0 0 1 0 3 -3 0
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
BANDIRMASPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 3 KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 TOKATSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
2.Hafta
FETHİYESPOR 2 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR
TOKATSPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
3.Hafta
PENDİKSPOR 3 - 0 KIRKLARELİSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 1 FETHİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TOKATSPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
4.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR 3 - 1 BANDIRMASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 TOKATSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 0 - 4 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
5.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 4 TUZLASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 0 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TOKATSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
6.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 TOKATSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 3 - 2 ŞANLIURFASPOR
7.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 FETHİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TOKATSPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
8.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 4 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 ŞANLIURFASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR 4 - 3 BANDIRMASPOR BALTOK
9.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 3 BANDIRMASPOR BALTOK
FETHİYESPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 4 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
10.Hafta
PENDİKSPOR 3 - 3 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 0 - 1 ŞANLIURFASPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
11.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR BALTOK
FETHİYESPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 4 - 0 KIRKLARELİSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 4 - 1 PENDİKSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
12.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 5 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 3 TUZLASPOR A.Ş.
13.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 0 BANDIRMASPOR BALTOK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 4 - 2 ŞANLIURFASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 3 PENDİKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 4 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
14.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 3 - 2 TOKATSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 3 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 3 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
15.Hafta
FETHİYESPOR 0 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 BANDIRMASPOR BALTOK
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
16.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 4 FETHİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 1 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 4 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
17.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR BALTOK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 BAK SPOR KULÜBÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
18.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BAK SPOR KULÜBÜ 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
FETHİYESPOR 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 BANDIRMASPOR BALTOK
TOKATSPOR A.Ş. 4 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
19.Hafta
PENDİKSPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BAK SPOR KULÜBÜ
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 TOKATSPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 6 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 2 FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
20.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR BALTOK
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 2 ŞANLIURFASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 7 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 3 PENDİKSPOR
BAK SPOR KULÜBÜ 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
21.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 2 BAK SPOR KULÜBÜ
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 3 FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
22.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BAK SPOR KULÜBÜ 1 - 0 BANDIRMASPOR BALTOK
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
FETHİYESPOR 0 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
23.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 5 KIRKLARELİSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 3 TUZLASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 3 BAK SPOR KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
24.Hafta
BAK SPOR KULÜBÜ 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 4 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR BALTOK
25.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 4 KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 FETHİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 5 - 1 PENDİKSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 BAK SPOR KULÜBÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
26.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BAK SPOR KULÜBÜ 3 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 0 - 1 ŞANLIURFASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
27.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 2 - 1 BAK SPOR KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 3 PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR BALTOK
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
28.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BANDIRMASPOR BALTOK 3 - 3 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BAK SPOR KULÜBÜ 0 - 7 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
29.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
FETHİYESPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 2 BANDIRMASPOR BALTOK
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 3 BAK SPOR KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 3 PENDİKSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 5 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
30.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 4 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 5 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 TOKATSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BAK SPOR KULÜBÜ 1 - 1 FETHİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
31.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 BAK SPOR KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 6 ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 1 BANDIRMASPOR BALTOK
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
32.Hafta
BAK SPOR KULÜBÜ 0 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 1 - 4 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 2 KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 2 TOKATSPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
PENDİKSPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
33.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BAK SPOR KULÜBÜ
TOKATSPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR - PENDİKSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - ŞANLIURFASPOR
TUZLASPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR BALTOK
KIRKLARELİSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
34.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - TOKATSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR BALTOK - FETHİYESPOR
BAK SPOR KULÜBÜ - KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER 2 - 1 MANİSASPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
2.Hafta
MANİSASPOR 1 - 2 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
3.Hafta
BAYRAMPAŞA 0 - 0 EYÜPSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 3 - 0 MANİSASPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 0 İNEGÖLSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
4.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
MANİSASPOR 2 - 3 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 HACETTEPE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 3 SARIYER
EYÜPSPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
5.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 EYÜPSPOR
MANİSASPOR 3 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SAMSUNSPOR 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER 3 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 1 GAZİANTEPSPOR
6.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 4 - 0 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 3 SAMSUNSPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 SARIYER
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER 6 - 2 MANİSASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
7.Hafta
HACETTEPE SPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAYRAMPAŞA 0 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SARIYER 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 İNEGÖLSPOR
MANİSASPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
8.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 MANİSASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 1 BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 2 SARIYER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
9.Hafta
MANİSASPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 BAYRAMPAŞA
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SARIYER 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
10.Hafta
GAZİANTEPSPOR 3 - 2 HACETTEPE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 MANİSASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 3 SARIYER
BAYRAMPAŞA 0 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
EYÜPSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
11.Hafta
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 EYÜPSPOR
SARIYER 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 BAYRAMPAŞA
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR 0 - 2 İNEGÖLSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
12.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAYRAMPAŞA 0 - 2 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 6 - 2 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 MANİSASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 1 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
13.Hafta
MANİSASPOR 1 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 0 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
SARIYER 1 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
HACETTEPE SPOR 6 - 1 BAYRAMPAŞA
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 6 - 0 GAZİANTEPSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 İNEGÖLSPOR
14.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 SARIYER
GAZİANTEPSPOR 0 - 4 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAYRAMPAŞA 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 4 - 3 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 5 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 0 MANİSASPOR
15.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
SARIYER 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MANİSASPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 3 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
16.Hafta
SARIYER 3 - 3 HACETTEPE SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 4 - 0 MANİSASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 4 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
17.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 3 İNEGÖLSPOR
MANİSASPOR 0 - 4 KEÇİÖRENGÜCÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 BAYRAMPAŞA
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 0 - 1 SARIYER
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
18.Hafta
EYÜPSPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 6 - 0 GAZİANTEPSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
İNEGÖLSPOR 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MANİSASPOR 0 - 4 SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 2 - 2 HACETTEPE SPOR
19.Hafta
HACETTEPE SPOR 0 - 2 MANİSASPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 İNEGÖLSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 5 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 EYÜPSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
20.Hafta
MANİSASPOR 0 - 4 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 SARIYER
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 HACETTEPE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 3 - 1 BAYRAMPAŞA
21.Hafta
SARIYER 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 İNEGÖLSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 5 - 1 MANİSASPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
22.Hafta
EYÜPSPOR 1 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 2 SARIYER
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 2 MANİSASPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
23.Hafta
SARIYER 1 - 2 EYÜPSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 İNEGÖLSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 2 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
MANİSASPOR 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
24.Hafta
EYÜPSPOR 3 - 0 HACETTEPE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 4 - 3 BAYRAMPAŞA
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 0 MANİSASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 YILPORT SAMSUNSPOR
25.Hafta
HACETTEPE SPOR 3 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SARIYER 4 - 0 İNEGÖLSPOR
MANİSASPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
26.Hafta
İNEGÖLSPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 7 - 2 MANİSASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAYRAMPAŞA 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 SARIYER
27.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 EYÜPSPOR
SARIYER 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 BAYRAMPAŞA
MANİSASPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 2 İNEGÖLSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
28.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 4 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 3 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 SARIYER
İNEGÖLSPOR 5 - 1 MANİSASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
29.Hafta
SARIYER 0 - 2 BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 İNEGÖLSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 EYÜPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
MANİSASPOR 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
30.Hafta
EYÜPSPOR 3 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 1 HACETTEPE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 0 MANİSASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 0 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 1 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
31.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 0 - 0 BAYRAMPAŞA
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
MANİSASPOR 0 - 6 KASTAMONUSPOR 1966
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
32.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 1 MANİSASPOR
EYÜPSPOR 0 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 4 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
33.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - GAZİANTEPSPOR
EYÜPSPOR - İNEGÖLSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - KEÇİÖRENGÜCÜ
SAKARYASPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA
MANİSASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
HACETTEPE SPOR - SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KASTAMONUSPOR 1966
ANKARA DEMİRSPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
34.Hafta
BAYRAMPAŞA - AMED SPORTİF FAALİYETLER
GAZİANTEPSPOR - EYÜPSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - MANİSASPOR
İNEGÖLSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - GÜMÜŞHANESPOR
SARIYER - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.