TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto 2. Lig » 2016 - 2017 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
26 Mart 2017 15:00 KEÇİÖRENGÜCÜ - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Mart 2017 15:00 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Mart 2017 15:00 KOCAELİ BİRLİK SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Mart 2017 15:00 OFSPOR A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
26 Mart 2017 15:00 SİVAS BELEDİYE SPOR - HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
26 Mart 2017 15:00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
26 Mart 2017 15:00 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR Detaylar Detaylar
26 Mart 2017 15:00 FETHİYESPOR - İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Mart 2017 15:00 BUCASPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
  O G B M A Y AV P
1.İSTANBULSPOR A.Ş. 23 15 2 6 31 15 16 47
2.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 24 13 7 4 45 22 23 46
3.AMED SPORTİF FAALİYETLER 24 13 5 6 37 25 12 44
4.KEÇİÖRENGÜCÜ 24 12 6 6 43 32 11 42
5.KOCAELİ BİRLİK SPOR 24 12 5 7 26 21 5 41
6.SİVAS BELEDİYE SPOR 24 11 7 6 32 23 9 40
7.PENDİKSPOR 24 10 5 9 26 25 1 35
8.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 24 9 6 9 25 30 -5 33
9.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 24 8 8 8 31 27 4 32
10.BUCASPOR 24 10 4 10 29 35 -6 31
11.KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 24 9 3 12 20 29 -9 30
12.FETHİYESPOR 24 7 7 10 24 29 -5 28
13.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 24 6 9 9 25 31 -6 27
14.HACETTEPE SPOR 23 6 7 10 22 23 -1 25
15.FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 24 6 6 12 22 30 -8 24
16.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 24 5 9 10 20 30 -10 24
17.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 24 6 5 13 23 36 -13 23
18.OFSPOR A.Ş. 24 5 3 16 20 38 -18 18

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Spor Toto 2.Lig
Beyaz Grup
Sezon 2016-2017

1.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 BUCASPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
PENDİKSPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BUCASPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
3.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 3 BUCASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 3 HACETTEPE SPOR
4.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 3 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BUCASPOR 0 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
5.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 5 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUCASPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 PENDİKSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 3 HACETTEPE SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
6.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 3 BUCASPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
7.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUCASPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
8.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
PENDİKSPOR 1 - 0 BUCASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
9.Hafta
BUCASPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 PENDİKSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
10.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
11.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
BUCASPOR 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
12.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 4 KEÇİÖRENGÜCÜ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 BUCASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
13.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
14.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 BUCASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 OFSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 3 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
15.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BUCASPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
PENDİKSPOR 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
16.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 5 HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 BUCASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
17.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
HACETTEPE SPOR 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUCASPOR 2 - 4 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FETHİYESPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
PENDİKSPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
18.Hafta
OFSPOR A.Ş. 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUCASPOR 4 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
HACETTEPE SPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 FETHİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
19.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 0 OFSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 4 - 0 BUCASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
20.Hafta
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 FETHİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 2 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
21.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 4 - 2 OFSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
22.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 4 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 BUCASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
23.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 OFSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 HACETTEPE SPOR
BUCASPOR 2 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
FETHİYESPOR 0 - 2 PENDİKSPOR
24.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 BUCASPOR
25.Hafta
OFSPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR - PENDİKSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
26.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
HACETTEPE SPOR - BUCASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - FETHİYESPOR
PENDİKSPOR - OFSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
27.Hafta
OFSPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - PENDİKSPOR
BUCASPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
28.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - OFSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HACETTEPE SPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - KEÇİÖRENGÜCÜ
PENDİKSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
29.Hafta
OFSPOR A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - PENDİKSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
BUCASPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - HACETTEPE SPOR
30.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - OFSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BUCASPOR
HACETTEPE SPOR - PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KOCAELİ BİRLİK SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
31.Hafta
PENDİKSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - HACETTEPE SPOR
BUCASPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
32.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
HACETTEPE SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - BUCASPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - FETHİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - OFSPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - PENDİKSPOR
33.Hafta
PENDİKSPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
OFSPOR A.Ş. - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BUCASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FETHİYESPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
34.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - PENDİKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - OFSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - HACETTEPE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KOCAELİ BİRLİK SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
Spor Toto 2.Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2016-2017

1.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 AYDINSPOR 1923
EYÜPSPOR 1 - 3 NİĞDE BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 1 TOKATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 SARIYER
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 KARŞIYAKA
1461 TRABZON 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
2.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
SARIYER 4 - 1 EYÜPSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 TUZLASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 6 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
TOKATSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
HATAYSPOR 4 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
3.Hafta
HATAYSPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 KIRKLARELİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 TOKATSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 KARŞIYAKA
TUZLASPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 4 EYÜPSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 SARIYER
1461 TRABZON 5 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
4.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
SARIYER 1 - 0 1461 TRABZON
KARŞIYAKA 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 TUZLASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
AYDINSPOR 1923 0 - 4 KASTAMONUSPOR 1966
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 HATAYSPOR
TOKATSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
5.Hafta
HATAYSPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 İNEGÖLSPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 SARIYER
TUZLASPOR 3 - 1 TOKATSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
1461 TRABZON 1 - 2 EYÜPSPOR
6.Hafta
EYÜPSPOR 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 1461 TRABZON
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 2 TUZLASPOR
KARŞIYAKA 3 - 4 AYDINSPOR 1923
SARIYER 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 HATAYSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
TOKATSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
7.Hafta
HATAYSPOR 0 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 TOKATSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
TUZLASPOR 1 - 1 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 3 1461 TRABZON
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 4 - 2 EYÜPSPOR
8.Hafta
1461 TRABZON 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 1 - 1 TUZLASPOR
SARIYER 2 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
İNEGÖLSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
TOKATSPOR 0 - 1 HATAYSPOR
9.Hafta
HATAYSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 0 TOKATSPOR
TUZLASPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
KARŞIYAKA 3 - 3 İNEGÖLSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 2 1461 TRABZON
10.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
EYÜPSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
SARIYER 0 - 2 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
İNEGÖLSPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
TOKATSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
1461 TRABZON 2 - 0 TUZLASPOR
11.Hafta
HATAYSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 5 ETİMESGUT BLD. SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 3 SARIYER
KARŞIYAKA 4 - 0 TOKATSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 6 - 2 1461 TRABZON
TUZLASPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
12.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 5 - 2 TUZLASPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 HATAYSPOR
SARIYER 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
TOKATSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
1461 TRABZON 4 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
13.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 TOKATSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 0 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 TUZLASPOR
14.Hafta
1461 TRABZON 1 - 1 AYDINSPOR 1923
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 5 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TUZLASPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
EYÜPSPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
SARIYER 0 - 0 İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 3 HATAYSPOR
TOKATSPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
15.Hafta
HATAYSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 3 1461 TRABZON
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 3 TUZLASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 SARIYER
AYDINSPOR 1923 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 TOKATSPOR
16.Hafta
TUZLASPOR 1 - 0 HATAYSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SARIYER 0 - 1 TOKATSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 AYDINSPOR 1923
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 4 KIRKLARELİSPOR
1461 TRABZON 0 - 1 KARŞIYAKA
17.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
HATAYSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
TOKATSPOR 4 - 0 EYÜPSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 1 - 3 TUZLASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 2 SARIYER
KARŞIYAKA 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
18.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 1461 TRABZON
TOKATSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
HATAYSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SARIYER 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 TUZLASPOR
19.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 İNEGÖLSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 5 AYDINSPOR 1923
TUZLASPOR 2 - 3 KARŞIYAKA
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 HATAYSPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 SARIYER
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
1461 TRABZON 0 - 0 TOKATSPOR
20.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
EYÜPSPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
SARIYER 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 1461 TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 1 - 1 HATAYSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 TUZLASPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR 4 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
21.Hafta
HATAYSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 6 KARŞIYAKA
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 TOKATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 AYDINSPOR 1923
ETİMESGUT BLD. SPOR 4 - 0 EYÜPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 İNEGÖLSPOR
1461 TRABZON 0 - 2 SARIYER
TUZLASPOR - GÜMÜŞHANESPOR
22.Hafta
EYÜPSPOR 3 - 3 1461 TRABZON
KARŞIYAKA 0 - 3 HATAYSPOR
SARIYER 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 0 - 1 TUZLASPOR
23.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 TOKATSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 1 KIRKLARELİSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 7 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 KARŞIYAKA
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
TUZLASPOR 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 0 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
24.Hafta
1461 TRABZON 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 HATAYSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 3 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
SARIYER 3 - 2 TUZLASPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
25.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR - İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR - TOKATSPOR
AYDINSPOR 1923 - GÜMÜŞHANESPOR
TUZLASPOR - EYÜPSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - 1461 TRABZON
MKE ANKARAGÜCÜ - SARIYER
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - ETİMESGUT BLD. SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - KARŞIYAKA
26.Hafta
1461 TRABZON - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BLD. SPOR - TUZLASPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - HATAYSPOR
EYÜPSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
SARIYER - KAYSERİ ERCİYESSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - KASTAMONUSPOR 1966
GÜMÜŞHANESPOR - KIRKLARELİSPOR
İNEGÖLSPOR - KARŞIYAKA
TOKATSPOR - AYDINSPOR 1923
27.Hafta
HATAYSPOR - SARIYER
KIRKLARELİSPOR - TOKATSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - EYÜPSPOR
AYDINSPOR 1923 - NİĞDE BELEDİYESPOR
TUZLASPOR - 1461 TRABZON
KARŞIYAKA - GÜMÜŞHANESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - ETİMESGUT BLD. SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - İNEGÖLSPOR
28.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KASTAMONUSPOR 1966
NİĞDE BELEDİYESPOR - KIRKLARELİSPOR
SARIYER - AYDINSPOR 1923
EYÜPSPOR - HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - TUZLASPOR
GÜMÜŞHANESPOR - İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR - KARŞIYAKA
1461 TRABZON - MKE ANKARAGÜCÜ
29.Hafta
HATAYSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - 1461 TRABZON
KIRKLARELİSPOR - SARIYER
TUZLASPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 - EYÜPSPOR
İNEGÖLSPOR - TOKATSPOR
KARŞIYAKA - NİĞDE BELEDİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - GÜMÜŞHANESPOR
30.Hafta
1461 TRABZON - HATAYSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - AYDINSPOR 1923
EYÜPSPOR - KIRKLARELİSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
SARIYER - KARŞIYAKA
TUZLASPOR - KASTAMONUSPOR 1966
MENEMEN BELEDİYE SPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
TOKATSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
31.Hafta
HATAYSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - SARIYER
AYDINSPOR 1923 - 1461 TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - TUZLASPOR
KARŞIYAKA - EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - TOKATSPOR
32.Hafta
KASTAMONUSPOR 1966 - MKE ANKARAGÜCÜ
ETİMESGUT BLD. SPOR - KARŞIYAKA
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - HATAYSPOR
TUZLASPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
SARIYER - GÜMÜŞHANESPOR
EYÜPSPOR - İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
1461 TRABZON - KIRKLARELİSPOR
33.Hafta
TOKATSPOR - SARIYER
HATAYSPOR - TUZLASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
KIRKLARELİSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR - EYÜPSPOR
AYDINSPOR 1923 - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
KARŞIYAKA - 1461 TRABZON
NİĞDE BELEDİYESPOR - KASTAMONUSPOR 1966
34.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
EYÜPSPOR - TOKATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - KAYSERİ ERCİYESSPOR
TUZLASPOR - AYDINSPOR 1923
MKE ANKARAGÜCÜ - HATAYSPOR
SARIYER - NİĞDE BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - KARŞIYAKA
1461 TRABZON - İNEGÖLSPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.