TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto 2. Lig » 2014 - 2015 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
  O G B M A Y AV P
1.YENİ MALATYASPOR 27 13 8 6 42 25 17 47
2.ÜMRANİYESPOR 25 11 11 3 30 15 15 44
3.PENDİKSPOR 25 13 5 7 42 31 11 44
4.MENEMEN BELEDİYE SPOR 26 11 10 5 33 24 9 43
5.AYDINSPOR 1923 26 12 7 7 34 29 5 43
6.CENTONE KARAGÜMRÜK 27 10 12 5 31 26 5 42
7.1461 TRABZON 26 10 8 8 35 24 11 38
8.KEÇİÖRENGÜCÜ 26 9 9 8 39 30 9 36
9.BAYRAMPAŞA 26 8 12 6 25 26 -1 36
10.HACETTEPE SPOR 27 9 8 10 29 27 2 35
11.KARTALSPOR 26 10 10 6 30 26 4 34
12.KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 26 7 10 9 26 32 -6 31
13.FETHİYESPOR 26 7 9 10 20 29 -9 30
14.KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 27 7 8 12 28 33 -5 29
15.OFSPOR A.Ş. 27 7 8 12 28 35 -7 29
16.TURGUTLUSPOR 26 6 9 11 20 29 -9 27
17.TOKATSPOR 26 5 11 10 26 37 -11 26
18.TARSUS İDMAN YURDU 25 5 10 10 22 35 -13 25
19.TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 26 3 5 18 21 48 -27 14

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
8 Mart 2015 13:30 PENDİKSPOR - KARTALSPOR Detaylar Detaylar
8 Mart 2015 13:30 CENTONE KARAGÜMRÜK - TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
8 Mart 2015 13:30 AYDINSPOR 1923 - 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
8 Mart 2015 13:30 FETHİYESPOR - ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
8 Mart 2015 13:30 HACETTEPE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
8 Mart 2015 13:30 KEÇİÖRENGÜCÜ - OFSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
8 Mart 2015 13:30 MENEMEN BELEDİYE SPOR - TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR Detaylar Detaylar
8 Mart 2015 13:30 BAYRAMPAŞA - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
8 Mart 2015 13:30 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR - TOKATSPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
AYDINSPOR 1923 2 - 3 BAYRAMPAŞA
1461 TRABZON 2 - 0 TOKATSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 OFSPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş. 0 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
2.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
KARTALSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
TOKATSPOR 3 - 1 ÜMRANİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 AYDINSPOR 1923
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 HACETTEPE SPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 FETHİYESPOR
3.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
AYDINSPOR 1923 0 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 TOKATSPOR
1461 TRABZON 1 - 2 TURGUTLUSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 KARTALSPOR
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş. 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
4.Hafta
TOKATSPOR 1 - 3 YENİ MALATYASPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 3 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 3 HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 AYDINSPOR 1923
KARTALSPOR 2 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
5.Hafta
HACETTEPE SPOR 0 - 1 TOKATSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
AYDINSPOR 1923 4 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 TURGUTLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 KARTALSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş. 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 1461 TRABZON
6.Hafta
TURGUTLUSPOR 3 - 2 YENİ MALATYASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 PENDİKSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
KARTALSPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
1461 TRABZON 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 AYDINSPOR 1923
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
TOKATSPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
7.Hafta
AYDINSPOR 1923 0 - 0 TOKATSPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
PENDİKSPOR 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 1 TURGUTLUSPOR
FETHİYESPOR 0 - 2 KARTALSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 5 OFSPOR A.Ş.
CENTONE KARAGÜMRÜK 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 1461 TRABZON
8.Hafta
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 2 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
1461 TRABZON 1 - 0 HACETTEPE SPOR
TOKATSPOR 1 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
KARTALSPOR 2 - 2 AYDINSPOR 1923
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 BAYRAMPAŞA
TURGUTLUSPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
9.Hafta
PENDİKSPOR 5 - 1 TOKATSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 0 TURGUTLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BAYRAMPAŞA 0 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 1 - 1 KARTALSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 1 - 4 ÜMRANİYESPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 1461 TRABZON
10.Hafta
TOKATSPOR 0 - 2 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
KARTALSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
1461 TRABZON 1 - 1 AYDINSPOR 1923
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 HACETTEPE SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
OFSPOR A.Ş. 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
11.Hafta
BAYRAMPAŞA 0 - 0 TOKATSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 TURGUTLUSPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 3 - 0 KARTALSPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 2 YENİ MALATYASPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 1 - 4 1461 TRABZON
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
12.Hafta
TURGUTLUSPOR 2 - 3 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 OFSPOR A.Ş.
1461 TRABZON 1 - 0 PENDİKSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
TOKATSPOR 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 AYDINSPOR 1923
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KARTALSPOR 3 - 0 BAYRAMPAŞA
13.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 TOKATSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BAYRAMPAŞA 0 - 0 TURGUTLUSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 KARTALSPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 0 1461 TRABZON
AYDINSPOR 1923 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
14.Hafta
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 PENDİKSPOR
TOKATSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 CENTONE KARAGÜMRÜK
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1461 TRABZON 1 - 1 BAYRAMPAŞA
KARTALSPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
15.Hafta
AYDINSPOR 1923 1 - 0 FETHİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 TOKATSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 1 TURGUTLUSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
OFSPOR A.Ş. 1 - 3 KARTALSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 2 - 1 HACETTEPE SPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 1461 TRABZON
16.Hafta
1461 TRABZON 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 BAYRAMPAŞA
KARTALSPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 0 PENDİKSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 2 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
ÜMRANİYESPOR 3 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
YENİ MALATYASPOR 5 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TOKATSPOR 1 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
17.Hafta
BAYRAMPAŞA 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 1461 TRABZON
CENTONE KARAGÜMRÜK 2 - 1 AYDINSPOR 1923
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 2 HACETTEPE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 KARTALSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 TURGUTLUSPOR
PENDİKSPOR 3 - 1 FETHİYESPOR
18.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
1461 TRABZON 5 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
KARTALSPOR 1 - 1 TOKATSPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 0 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
19.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
PENDİKSPOR 1 - 2 CENTONE KARAGÜMRÜK
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 4 ÜMRANİYESPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 2 FETHİYESPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
20.Hafta
KARTALSPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 AYDINSPOR 1923
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 HACETTEPE SPOR
TOKATSPOR 2 - 1 1461 TRABZON
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 YENİ MALATYASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
21.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 6 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
1461 TRABZON 3 - 1 KARTALSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 4 - 1 TOKATSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 1 - 1 BAYRAMPAŞA
FETHİYESPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
22.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 1 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 FETHİYESPOR
KARTALSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 1 PENDİKSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 2 CENTONE KARAGÜMRÜK
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 3 HACETTEPE SPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 1461 TRABZON
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
23.Hafta
CENTONE KARAGÜMRÜK 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
YENİ MALATYASPOR 2 - 2 TOKATSPOR
PENDİKSPOR 3 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 KARTALSPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
24.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
KARTALSPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
1461 TRABZON 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 3 PENDİKSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
TOKATSPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 3 AYDINSPOR 1923
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
25.Hafta
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KARTALSPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 TURGUTLUSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 4 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 TOKATSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 4 1461 TRABZON
AYDINSPOR 1923 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
26.Hafta
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
1461 TRABZON 0 - 2 YENİ MALATYASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 BAYRAMPAŞA
TURGUTLUSPOR 0 - 2 HACETTEPE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 CENTONE KARAGÜMRÜK
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR - PENDİKSPOR
KARTALSPOR - FETHİYESPOR
TOKATSPOR - AYDINSPOR 1923
ÜMRANİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
27.Hafta
BAYRAMPAŞA 3 - 2 OFSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
AYDINSPOR 1923 4 - 2 KARTALSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
CENTONE KARAGÜMRÜK 2 - 1 TOKATSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
FETHİYESPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 1461 TRABZON
PENDİKSPOR 3 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
28.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 2 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
1461 TRABZON 4 - 0 FETHİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
TOKATSPOR 1 - 3 PENDİKSPOR
KARTALSPOR 0 - 0 CENTONE KARAGÜMRÜK
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 HACETTEPE SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
29.Hafta
PENDİKSPOR - KARTALSPOR
FETHİYESPOR - ÜMRANİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - OFSPOR A.Ş.
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR - TOKATSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK - TURGUTLUSPOR
HACETTEPE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
BAYRAMPAŞA - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
AYDINSPOR 1923 - 1461 TRABZON
30.Hafta
KARTALSPOR - KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
ÜMRANİYESPOR - AYDINSPOR 1923
TARSUS İDMAN YURDU - FETHİYESPOR
TOKATSPOR - BAYRAMPAŞA
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
TURGUTLUSPOR - PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
YENİ MALATYASPOR - HACETTEPE SPOR
1461 TRABZON - CENTONE KARAGÜMRÜK
31.Hafta
AYDINSPOR 1923 - TARSUS İDMAN YURDU
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR - TURGUTLUSPOR
OFSPOR A.Ş. - TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - TOKATSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK - ÜMRANİYESPOR
BAYRAMPAŞA - KARTALSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR - YENİ MALATYASPOR
PENDİKSPOR - 1461 TRABZON
32.Hafta
1461 TRABZON - KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TARSUS İDMAN YURDU - CENTONE KARAGÜMRÜK
KARTALSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - OFSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR - PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR - FETHİYESPOR
TOKATSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
TURGUTLUSPOR - BAYRAMPAŞA
YENİ MALATYASPOR - AYDINSPOR 1923
33.Hafta
PENDİKSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR - TURGUTLUSPOR
OFSPOR A.Ş. - TOKATSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR - ÜMRANİYESPOR
AYDINSPOR 1923 - HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - KARTALSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BAYRAMPAŞA - 1461 TRABZON
CENTONE KARAGÜMRÜK - YENİ MALATYASPOR
34.Hafta
1461 TRABZON - MENEMEN BELEDİYE SPOR
YENİ MALATYASPOR - PENDİKSPOR
KARTALSPOR - OFSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
ÜMRANİYESPOR - BAYRAMPAŞA
TURGUTLUSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
TOKATSPOR - TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
FETHİYESPOR - AYDINSPOR 1923
HACETTEPE SPOR - CENTONE KARAGÜMRÜK
35.Hafta
PENDİKSPOR - HACETTEPE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - ÜMRANİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR - KARTALSPOR
OFSPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
BAYRAMPAŞA - TARSUS İDMAN YURDU
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - TOKATSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK - FETHİYESPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR - YENİ MALATYASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - 1461 TRABZON
36.Hafta
KARTALSPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HACETTEPE SPOR - KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
ÜMRANİYESPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
YENİ MALATYASPOR - BAYRAMPAŞA
TURGUTLUSPOR - TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
FETHİYESPOR - PENDİKSPOR
1461 TRABZON - OFSPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 - CENTONE KARAGÜMRÜK
TARSUS İDMAN YURDU - MENEMEN BELEDİYE SPOR
37.Hafta
PENDİKSPOR - AYDINSPOR 1923
BAYRAMPAŞA - HACETTEPE SPOR
TOKATSPOR - KARTALSPOR
OFSPOR A.Ş. - ÜMRANİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - TARSUS İDMAN YURDU
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - TURGUTLUSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR - FETHİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - YENİ MALATYASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR - 1461 TRABZON
38.Hafta
AYDINSPOR 1923 - KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
1461 TRABZON - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
TURGUTLUSPOR - TOKATSPOR
FETHİYESPOR - BAYRAMPAŞA
YENİ MALATYASPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
ÜMRANİYESPOR - TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK - PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - OFSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
Spor Toto 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
ALTAY 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 3 - 1 PAZARSPOR
HATAYSPOR 2 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 2 BANDIRMASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SARIYER 2 - 2 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
2.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 İNEGÖLSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 HATAYSPOR
PAZARSPOR 0 - 0 SARIYER
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 ALTAY
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
3.Hafta
BANDIRMASPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 3 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
SARIYER 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ALTAY 3 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
HATAYSPOR 2 - 2 PAZARSPOR
4.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 SARIYER
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 1 BANDIRMASPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 HATAYSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 0 ALTAY
5.Hafta
ALTAY 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 1 PAZARSPOR
HATAYSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 2 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
6.Hafta
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
PAZARSPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 HATAYSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 3 SARIYER
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 0 ALTAY
7.Hafta
BANDIRMASPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 PAZARSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 4 GÖZTEPE A.Ş.
SARIYER 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
ALTAY 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
8.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ALTAY
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 İNEGÖLSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 4 BANDIRMASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 HATAYSPOR
PAZARSPOR 2 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 2 - 2 SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
9.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 1 PAZARSPOR
ALTAY 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 4 - 4 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 4 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
BANDIRMASPOR 3 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 0 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
10.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 0 SARIYER
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 2 - 1 ALTAY
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 3 HATAYSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 BANDIRMASPOR
PAZARSPOR 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
11.Hafta
TEPECİKSPOR A.Ş. 4 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ALTAY 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 0 - 1 İNEGÖLSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 SARIYER
12.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 2 PAZARSPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 2 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 ALTAY
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 3 - 2 BANDIRMASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
SARIYER 1 - 0 HATAYSPOR
13.Hafta
PAZARSPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 2 İNEGÖLSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 HATAYSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ALTAY 0 - 3 SARIYER
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
14.Hafta
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 PAZARSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SARIYER 2 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 2 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
HATAYSPOR 3 - 1 ALTAY
15.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 KIRKLARELİSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 2 HATAYSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 İNEGÖLSPOR
ALTAY 0 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BANDIRMASPOR 1 - 3 SARIYER
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
16.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 1 PAZARSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
SARIYER 1 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ALTAY 0 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 3 - 3 BANDIRMASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
17.Hafta
BANDIRMASPOR 3 - 0 ALTAY
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 3 İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 2 HATAYSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 4 KOCAELİ BİRLİK SPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 SARIYER
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
18.Hafta
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 SARIYER
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 3 - 0 ALTAY
KIRKLARELİSPOR 3 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 HATAYSPOR
PAZARSPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
19.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
SARIYER 2 - 0 PAZARSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
ALTAY 0 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 2 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 KIRKLARELİSPOR
20.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 BANDIRMASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 1 HATAYSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 3 KOCAELİ BİRLİK SPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 0 ALTAY
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 SARIYER
21.Hafta
ALTAY 0 - 0 PAZARSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 2 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SARIYER 2 - 4 GÖZTEPE A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
HATAYSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
22.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 ALTAY
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 3 SARIYER
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 2 BANDIRMASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 HATAYSPOR
23.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
ALTAY 2 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 1 PAZARSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
TEPECİKSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR - DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SARIYER - KIRKLARELİSPOR
24.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 ALTAY
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 SARIYER
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 4 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 2 İNEGÖLSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 BANDIRMASPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 0 HATAYSPOR
25.Hafta
İNEGÖLSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ALTAY 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 3 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 0 PAZARSPOR
SARIYER 0 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
26.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR - TEPECİKSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SARIYER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ALTAY
PAZARSPOR - BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - BANDIRMASPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. - HATAYSPOR
27.Hafta
TEPECİKSPOR A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR - KIRKLARELİSPOR
HATAYSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SARIYER - İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - PAZARSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - GÖZTEPE A.Ş.
ALTAY - GÖLBAŞISPOR A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
28.Hafta
İNEGÖLSPOR - HATAYSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BANDIRMASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - ALTAY
GÖZTEPE A.Ş. - BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - PAZARSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. - TEPECİKSPOR A.Ş.
SARIYER - KOCAELİ BİRLİK SPOR
KIRKLARELİSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
29.Hafta
PAZARSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
HATAYSPOR - SARIYER
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
ALTAY - İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - KIRKLARELİSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR - GÖLBAŞISPOR A.Ş.
30.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
KIRKLARELİSPOR - BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
SARIYER - ALTAY
GÖZTEPE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR - PAZARSPOR
İNEGÖLSPOR - TEPECİKSPOR A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
HATAYSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
31.Hafta
ALTAY - HATAYSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
PAZARSPOR - KIRKLARELİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - GÜMÜŞHANESPOR
BANDIRMASPOR - İNEGÖLSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - GÖZTEPE A.Ş.
TEPECİKSPOR A.Ş. - SARIYER
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - GÖLBAŞISPOR A.Ş.
32.Hafta
KIRKLARELİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR - ALTAY
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - PAZARSPOR
HATAYSPOR - TEPECİKSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SARIYER - BANDIRMASPOR
GÖZTEPE A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. - BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
33.Hafta
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - İNEGÖLSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - KIRKLARELİSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR - HATAYSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. - ALTAY
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - SARIYER
PAZARSPOR - GÖLBAŞISPOR A.Ş.
34.Hafta
GÖLBAŞISPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - PAZARSPOR
HATAYSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR - TEPECİKSPOR A.Ş.
SARIYER - DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - GÖZTEPE A.Ş.
KIRKLARELİSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
ALTAY - BANDIRMASPOR
İNEGÖLSPOR - BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.