TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto 2. Lig » Spor Toto 2. Lig 2015 - 2016 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
Spor Toto 2. Lig Fikstür ve Puan Cetveli
30 Nisan 2016 15:30 ORDUSPOR 1-2 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 HACETTEPE SPOR 1-0 BUGSAŞ SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 PENDİKSPOR 6-0 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1-4 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 BANDIRMASPOR 7-2 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0-2 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 0-0 SARIYER Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1-1 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 İSTANBULSPOR A.Ş. 0-0 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
  O G B M A Y AV P
1.ÜMRANİYESPOR 34 23 6 5 56 29 27 75
2.İSTANBULSPOR A.Ş. 34 20 11 3 49 20 29 71
3.BANDIRMASPOR 34 17 9 8 64 40 24 60
4.HACETTEPE SPOR 34 15 12 7 45 28 17 57
5.SARIYER 34 15 10 9 37 27 10 55
6.MENEMEN BELEDİYE SPOR 34 14 11 9 49 36 13 53
7.KIRKLARELİSPOR 34 14 9 11 38 32 6 51
8.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 34 11 15 8 38 30 8 48
9.PENDİKSPOR 34 11 12 11 35 35 0 45
10.FETHİYESPOR 34 11 11 12 37 39 -2 44
11.BUGSAŞ SPOR A.Ş. 34 11 10 13 29 36 -7 43
12.KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 34 9 11 14 34 39 -5 38
13.HATAYSPOR 34 8 11 15 31 39 -8 35
14.ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 34 9 10 15 35 43 -8 34
15.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 34 8 10 16 39 49 -10 34
16.BAYRAMPAŞA 34 8 9 17 24 39 -15 33
17.PAZARSPOR 34 6 6 22 32 80 -48 24
18.ORDUSPOR 34 5 9 20 28 59 -31 15

Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2015-2016

1.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR 1 - 2 KIRKLARELİSPOR
HACETTEPE SPOR 4 - 2 HATAYSPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 1 SARIYER
ORDUSPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 1 PAZARSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
2.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PAZARSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
SARIYER 1 - 0 PENDİKSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
FETHİYESPOR 1 - 3 BANDIRMASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 1 BAYRAMPAŞA
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HATAYSPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
3.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 1 HATAYSPOR
PAZARSPOR 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 1 - 2 SARIYER
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 4 ÜMRANİYESPOR
PENDİKSPOR 0 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ORDUSPOR 2 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
4.Hafta
ÜMRANİYESPOR 3 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SARIYER 5 - 0 PAZARSPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
HATAYSPOR 4 - 1 PENDİKSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 ORDUSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 BANDIRMASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 BAYRAMPAŞA
5.Hafta
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 HATAYSPOR
ORDUSPOR 1 - 4 BANDIRMASPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 SARIYER
PENDİKSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
6.Hafta
SARIYER 2 - 0 ORDUSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
HATAYSPOR 2 - 1 PAZARSPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 1 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
BANDIRMASPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
7.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 2 BANDIRMASPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 HATAYSPOR
ORDUSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 3 FETHİYESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
8.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 PENDİKSPOR
HATAYSPOR 0 - 3 SARIYER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 ORDUSPOR
KIRKLARELİSPOR 4 - 0 PAZARSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
BANDIRMASPOR 3 - 0 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
9.Hafta
ORDUSPOR 2 - 3 HACETTEPE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 HATAYSPOR
PAZARSPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 0 - 2 ÜMRANİYESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
10.Hafta
FETHİYESPOR 2 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 PAZARSPOR
HATAYSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 2 PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 SARIYER
11.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
ORDUSPOR 0 - 2 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 1 - 1 FETHİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 BANDIRMASPOR
PAZARSPOR 1 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
12.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 HATAYSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
BANDIRMASPOR 1 - 0 PAZARSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ORDUSPOR
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 SARIYER
HACETTEPE SPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
13.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 0 - 1 HACETTEPE SPOR
ORDUSPOR 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
PAZARSPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 BANDIRMASPOR
HATAYSPOR 2 - 3 FETHİYESPOR
SARIYER 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
14.Hafta
BANDIRMASPOR 2 - 2 SARIYER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 2 ORDUSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 6 - 0 PAZARSPOR
FETHİYESPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 HATAYSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
15.Hafta
PAZARSPOR 2 - 1 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 KIRKLARELİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 4 - 3 BANDIRMASPOR
SARIYER 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 4 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 ORDUSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 1 HACETTEPE SPOR
HATAYSPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
16.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 4 - 1 PAZARSPOR
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 HATAYSPOR
PENDİKSPOR 2 - 0 BAYRAMPAŞA
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
ORDUSPOR 3 - 3 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 1 SARIYER
17.Hafta
FETHİYESPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 0 - 0 ORDUSPOR
PAZARSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SARIYER 1 - 0 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
HATAYSPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 2 BANDIRMASPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 HACETTEPE SPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
18.Hafta
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 2 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
PAZARSPOR 0 - 3 BAYRAMPAŞA
HATAYSPOR 1 - 2 HACETTEPE SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 BANDIRMASPOR
SARIYER 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 ORDUSPOR
FETHİYESPOR 3 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
19.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 1 SARIYER
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 1 HATAYSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
BANDIRMASPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
ORDUSPOR 4 - 2 PAZARSPOR
20.Hafta
SARIYER 2 - 0 BAYRAMPAŞA
ÜMRANİYESPOR 3 - 1 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 ORDUSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 2 PAZARSPOR
HATAYSPOR 2 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BANDIRMASPOR
21.Hafta
ORDUSPOR 0 - 6 MENEMEN BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 HATAYSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 3 ÜMRANİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 1 SARIYER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
22.Hafta
ÜMRANİYESPOR 3 - 0 PENDİKSPOR
BANDIRMASPOR 3 - 1 ORDUSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 PAZARSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
HATAYSPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
SARIYER 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 1 HACETTEPE SPOR
23.Hafta
PAZARSPOR 1 - 1 HATAYSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 3 - 1 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 0 - 2 ÜMRANİYESPOR
ORDUSPOR 1 - 2 SARIYER
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
24.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 2 SARIYER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 ORDUSPOR
FETHİYESPOR 4 - 0 PENDİKSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 PAZARSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 BAYRAMPAŞA
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 2 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 3 HACETTEPE SPOR
HATAYSPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
25.Hafta
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 3 BANDIRMASPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SARIYER 2 - 0 HATAYSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 FETHİYESPOR
ORDUSPOR 0 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
26.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ORDUSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 SARIYER
FETHİYESPOR 1 - 2 PAZARSPOR
HATAYSPOR 1 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 5 - 0 BAYRAMPAŞA
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
27.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 3 - 4 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
SARIYER 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
ORDUSPOR 1 - 2 HATAYSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 4 ÜMRANİYESPOR
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
PAZARSPOR 1 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 2 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
28.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 0 ORDUSPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 SARIYER
HACETTEPE SPOR 0 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 0 PAZARSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 HATAYSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 BAYRAMPAŞA
29.Hafta
HATAYSPOR 3 - 2 KIRKLARELİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 FETHİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 3 BANDIRMASPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ORDUSPOR 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
PENDİKSPOR 3 - 1 HACETTEPE SPOR
SARIYER 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
30.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 SARIYER
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 2 PENDİKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 2 ORDUSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 PAZARSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 0 HATAYSPOR
BANDIRMASPOR 3 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 1 BAYRAMPAŞA
31.Hafta
BAYRAMPAŞA 1 - 0 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
ORDUSPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SARIYER 0 - 1 BANDIRMASPOR
PENDİKSPOR 1 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
HATAYSPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
32.Hafta
ORDUSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 0 SARIYER
BANDIRMASPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 4 - 0 PAZARSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 3 ÜMRANİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 0 HATAYSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
33.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SARIYER 1 - 1 HACETTEPE SPOR
HATAYSPOR 3 - 1 BANDIRMASPOR
PAZARSPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 4 İSTANBULSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 3 - 0 ORDUSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 PENDİKSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 3 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
34.Hafta
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 0 SARIYER
HACETTEPE SPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 7 - 2 ÜMRANİYESPOR
PENDİKSPOR 6 - 0 PAZARSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 2 HATAYSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 4 KIRKLARELİSPOR
ORDUSPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA
Spor Toto 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2015-2016

1.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
AMED SPORTİF FALİYETLER 3 - 1 BUCASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR 3 - 1 AYDINSPOR 1923
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
TOKATSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 EYÜPSPOR
MANİSASPOR 1 - 0 KARTALSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
2.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FALİYETLER
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 0 - 1 TUZLASPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 3 MANİSASPOR
EYÜPSPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
AYDINSPOR 1923 0 - 0 TOKATSPOR
KARTALSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
3.Hafta
AMED SPORTİF FALİYETLER 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 2 - 2 BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 AYDINSPOR 1923
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
MANİSASPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 5 - 3 KARTALSPOR
4.Hafta
KARTALSPOR 3 - 1 AMED SPORTİF FALİYETLER
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BUCASPOR 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 TUZLASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 MANİSASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 2 TOKATSPOR
EYÜPSPOR 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
5.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 2 AYDINSPOR 1923
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 İNEGÖLSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 MANİSASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 BUCASPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3 - 2 EYÜPSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
TUZLASPOR 0 - 1 KARTALSPOR
TOKATSPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
6.Hafta
MANİSASPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
KARTALSPOR 2 - 1 TOKATSPOR
BUCASPOR 0 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 1 - 1 TUZLASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 4 AMED SPORTİF FAALİYETLER
AYDINSPOR 1923 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
7.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 KARTALSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
TUZLASPOR 3 - 2 EYÜPSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3 - 0 MANİSASPOR
TOKATSPOR 3 - 1 İNEGÖLSPOR
8.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 2 AYDINSPOR 1923
KARTALSPOR 0 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 0 - 1 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 TUZLASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MANİSASPOR 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BUCASPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
9.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 KARTALSPOR
BUCASPOR 4 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 EYÜPSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR 0 - 1 MANİSASPOR
TOKATSPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
AYDINSPOR 1923 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
10.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 TUZLASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MANİSASPOR 2 - 1 TOKATSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 3 BUCASPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KARTALSPOR 3 - 2 AYDINSPOR 1923
11.Hafta
AYDINSPOR 1923 1 - 1 İNEGÖLSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 0 MANİSASPOR
TOKATSPOR 3 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 2 EYÜPSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BUCASPOR 0 - 1 KARTALSPOR
TUZLASPOR 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 5 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
12.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 3 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KARTALSPOR 1 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 TUZLASPOR
MANİSASPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 1 - 2 BUCASPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3 - 0 TOKATSPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 AYDINSPOR 1923
13.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
AYDINSPOR 1923 4 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 MANİSASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 TUZLASPOR
BUCASPOR 2 - 4 EYÜPSPOR
TOKATSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SİVAS BELEDİYE SPOR 5 - 0 KARTALSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
14.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KARTALSPOR 0 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 5 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
MANİSASPOR 2 - 1 AYDINSPOR 1923
TUZLASPOR 1 - 0 TOKATSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 BUCASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
EYÜPSPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
15.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 TUZLASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TOKATSPOR 4 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
BUCASPOR 1 - 0 MANİSASPOR
16.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 0 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
MANİSASPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
TOKATSPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
EYÜPSPOR 3 - 2 KARTALSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 2 AYDINSPOR 1923
TUZLASPOR 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 BUCASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
17.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 0 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
İNEGÖLSPOR 2 - 1 EYÜPSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 1 MANİSASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 TOKATSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 TUZLASPOR
18.Hafta
İNEGÖLSPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KARTALSPOR 0 - 0 MANİSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 TOKATSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 TUZLASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 4 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BUCASPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
19.Hafta
MANİSASPOR 3 - 4 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
TOKATSPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
TUZLASPOR 2 - 1 BUCASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 KARTALSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 EYÜPSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
20.Hafta
KARTALSPOR 0 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 TUZLASPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
İNEGÖLSPOR 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 1 - 2 MANİSASPOR
BUCASPOR 1 - 1 TOKATSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
21.Hafta
MANİSASPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 KARTALSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
TOKATSPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 AYDINSPOR 1923
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 2 BUCASPOR
TUZLASPOR 3 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
22.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 1 TOKATSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BUCASPOR 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KARTALSPOR 2 - 4 TUZLASPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
EYÜPSPOR 0 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MANİSASPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
23.Hafta
TOKATSPOR 1 - 1 KARTALSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 3 EYÜPSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 BUCASPOR
TUZLASPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 AYDINSPOR 1923
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 MANİSASPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
24.Hafta
BUCASPOR 2 - 1 AYDINSPOR 1923
İNEGÖLSPOR 1 - 0 TOKATSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 1 - 0 TUZLASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
KARTALSPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MANİSASPOR 3 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
25.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 BUCASPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 5 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
TUZLASPOR 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 3 MANİSASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 0 KARTALSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 EYÜPSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
26.Hafta
KARTALSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
MANİSASPOR 0 - 1 TUZLASPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
İNEGÖLSPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 5 - 1 BUCASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 TOKATSPOR
27.Hafta
AYDINSPOR 1923 2 - 1 KARTALSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 0 EYÜPSPOR
TUZLASPOR 3 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 MANİSASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BUCASPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
28.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MANİSASPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 TUZLASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 AYDINSPOR 1923
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 4 KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 TOKATSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 BUCASPOR
29.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BUCASPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 MANİSASPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 0 EYÜPSPOR
TOKATSPOR 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 KARTALSPOR
TUZLASPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
30.Hafta
KARTALSPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
TUZLASPOR 4 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MANİSASPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 AYDINSPOR 1923
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 0 - 3 BUCASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 TOKATSPOR
31.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 0 MANİSASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 TUZLASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 KARTALSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BUCASPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
32.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
KARTALSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 TOKATSPOR
MANİSASPOR 2 - 0 BUCASPOR
TUZLASPOR 4 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
33.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 TUZLASPOR
KARTALSPOR 2 - 1 EYÜPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
AYDINSPOR 1923 0 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 TOKATSPOR
BUCASPOR 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 MANİSASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
34.Hafta
EYÜPSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 BUCASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 KARTALSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
TUZLASPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
MANİSASPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.