TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto 2. Lig » 2014 - 2015 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
  O G B M A Y AV P
1.YENİ MALATYASPOR 35 19 8 8 53 29 24 65
2.PENDİKSPOR 35 18 8 9 56 41 15 62
3.1461 TRABZON 35 16 10 9 50 32 18 58
4.ÜMRANİYESPOR 35 14 14 7 43 30 13 56
5.MENEMEN BELEDİYE SPOR 35 14 14 7 44 35 9 56
6.KARTALSPOR 36 16 12 8 46 34 12 54
7.CENTONE KARAGÜMRÜK 35 13 15 7 38 32 6 54
8.AYDINSPOR 1923 35 14 9 12 40 41 -1 51
9.BAYRAMPAŞA 35 10 15 10 31 42 -11 45
10.KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 35 11 11 13 42 41 1 44
11.HACETTEPE SPOR 35 11 10 14 36 36 0 43
12.KEÇİÖRENGÜCÜ 35 10 12 13 44 41 3 42
13.TOKATSPOR 35 9 15 11 38 46 -8 42
14.FETHİYESPOR 35 9 13 13 27 39 -12 40
15.TURGUTLUSPOR 35 9 12 14 33 36 -3 39
16.KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 35 9 12 14 34 43 -9 39
17.TARSUS İDMAN YURDU 35 8 15 12 36 46 -10 39
18.OFSPOR A.Ş. 35 9 11 15 37 43 -6 38
19.TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 35 3 6 26 28 69 -41 15

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
26 Nisan 2015 15:30 TOKATSPOR 1-4 KARTALSPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2015 15:30 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1-0 TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2015 15:30 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0-1 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
26 Nisan 2015 15:30 OFSPOR A.Ş. 3-1 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2015 15:30 KEÇİÖRENGÜCÜ 0-1 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
26 Nisan 2015 15:30 MENEMEN BELEDİYE SPOR 1-0 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2015 15:30 BAYRAMPAŞA 0-1 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2015 15:30 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0-0 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2015 15:30 PENDİKSPOR 1-2 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
AYDINSPOR 1923 2 - 3 BAYRAMPAŞA
1461 TRABZON 2 - 0 TOKATSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 OFSPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş. 0 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
2.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
KARTALSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
TOKATSPOR 3 - 1 ÜMRANİYESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 HACETTEPE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 AYDINSPOR 1923
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 FETHİYESPOR
3.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 TOKATSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
AYDINSPOR 1923 0 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
1461 TRABZON 1 - 2 TURGUTLUSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş. 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 KARTALSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
4.Hafta
TOKATSPOR 1 - 3 YENİ MALATYASPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 3 PENDİKSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 3 HACETTEPE SPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 AYDINSPOR 1923
KARTALSPOR 2 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
5.Hafta
HACETTEPE SPOR 0 - 1 TOKATSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 TURGUTLUSPOR
AYDINSPOR 1923 4 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 KARTALSPOR
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş. 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 1461 TRABZON
6.Hafta
TURGUTLUSPOR 3 - 2 YENİ MALATYASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 PENDİKSPOR
KARTALSPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 AYDINSPOR 1923
1461 TRABZON 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
TOKATSPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
7.Hafta
AYDINSPOR 1923 0 - 0 TOKATSPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
HACETTEPE SPOR 3 - 1 TURGUTLUSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
FETHİYESPOR 0 - 2 KARTALSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 5 OFSPOR A.Ş.
CENTONE KARAGÜMRÜK 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 1461 TRABZON
8.Hafta
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 2 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
1461 TRABZON 1 - 0 HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KARTALSPOR 2 - 2 AYDINSPOR 1923
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 BAYRAMPAŞA
TURGUTLUSPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
9.Hafta
PENDİKSPOR 5 - 1 TOKATSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 0 TURGUTLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
CENTONE KARAGÜMRÜK 1 - 1 KARTALSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 4 ÜMRANİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 1 1461 TRABZON
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
10.Hafta
TOKATSPOR 0 - 2 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
KARTALSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 HACETTEPE SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
1461 TRABZON 1 - 1 AYDINSPOR 1923
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
OFSPOR A.Ş. 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
11.Hafta
BAYRAMPAŞA 0 - 0 TOKATSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR 1 - 0 TURGUTLUSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 3 - 0 KARTALSPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 2 YENİ MALATYASPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 1 - 4 1461 TRABZON
12.Hafta
1461 TRABZON 1 - 0 PENDİKSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 3 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 OFSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
TOKATSPOR 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 AYDINSPOR 1923
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KARTALSPOR 3 - 0 BAYRAMPAŞA
13.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 TOKATSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 TURGUTLUSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
FETHİYESPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 KARTALSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 0 1461 TRABZON
AYDINSPOR 1923 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
14.Hafta
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 PENDİKSPOR
TOKATSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 CENTONE KARAGÜMRÜK
TURGUTLUSPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1461 TRABZON 1 - 1 BAYRAMPAŞA
KARTALSPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
15.Hafta
AYDINSPOR 1923 1 - 0 FETHİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 TOKATSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 1 TURGUTLUSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 2 - 1 HACETTEPE SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 3 KARTALSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 1461 TRABZON
16.Hafta
1461 TRABZON 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 BAYRAMPAŞA
KARTALSPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 0 PENDİKSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 3 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
TOKATSPOR 1 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
YENİ MALATYASPOR 5 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
17.Hafta
BAYRAMPAŞA 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 1461 TRABZON
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 KARTALSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 2 HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 2 - 1 AYDINSPOR 1923
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 TURGUTLUSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR 3 - 1 FETHİYESPOR
18.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
1461 TRABZON 5 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
KARTALSPOR 1 - 1 TOKATSPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 2 - 0 PENDİKSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
19.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR 1 - 2 CENTONE KARAGÜMRÜK
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 4 ÜMRANİYESPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 2 FETHİYESPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
20.Hafta
KARTALSPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 AYDINSPOR 1923
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 HACETTEPE SPOR
TOKATSPOR 2 - 1 1461 TRABZON
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 YENİ MALATYASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
21.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 6 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 1 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
1461 TRABZON 3 - 1 KARTALSPOR
ÜMRANİYESPOR 4 - 1 TOKATSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 1 - 1 BAYRAMPAŞA
FETHİYESPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
22.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 1 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 FETHİYESPOR
KARTALSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 1 PENDİKSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 3 HACETTEPE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 2 CENTONE KARAGÜMRÜK
TURGUTLUSPOR 0 - 0 1461 TRABZON
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
23.Hafta
CENTONE KARAGÜMRÜK 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
YENİ MALATYASPOR 2 - 2 TOKATSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 KARTALSPOR
PENDİKSPOR 3 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
24.Hafta
KARTALSPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
1461 TRABZON 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 3 PENDİKSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 3 AYDINSPOR 1923
TURGUTLUSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
25.Hafta
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KARTALSPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 TURGUTLUSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 4 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 TOKATSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
AYDINSPOR 1923 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 4 1461 TRABZON
26.Hafta
1461 TRABZON 0 - 2 YENİ MALATYASPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 BAYRAMPAŞA
TURGUTLUSPOR 0 - 2 HACETTEPE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 CENTONE KARAGÜMRÜK
TOKATSPOR 2 - 0 AYDINSPOR 1923
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 3 PENDİKSPOR
KARTALSPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
27.Hafta
AYDINSPOR 1923 4 - 2 KARTALSPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 2 OFSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
CENTONE KARAGÜMRÜK 2 - 1 TOKATSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
FETHİYESPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
PENDİKSPOR 3 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 1461 TRABZON
28.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 2 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
1461 TRABZON 4 - 0 FETHİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
TOKATSPOR 1 - 3 PENDİKSPOR
KARTALSPOR 0 - 0 CENTONE KARAGÜMRÜK
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 HACETTEPE SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
29.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 1 KARTALSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 2 TOKATSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 1 - 1 TURGUTLUSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
BAYRAMPAŞA 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 3 1461 TRABZON
30.Hafta
ÜMRANİYESPOR 2 - 2 AYDINSPOR 1923
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 FETHİYESPOR
TOKATSPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KARTALSPOR 2 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 2 PENDİKSPOR
1461 TRABZON 0 - 2 CENTONE KARAGÜMRÜK
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
31.Hafta
AYDINSPOR 1923 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 0 TURGUTLUSPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 1 - 0 ÜMRANİYESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 3 KARTALSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 3 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 TOKATSPOR
32.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
TOKATSPOR 3 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
TURGUTLUSPOR 6 - 0 BAYRAMPAŞA
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 2 CENTONE KARAGÜMRÜK
KARTALSPOR 2 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
1461 TRABZON 2 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
33.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 4 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 0 - 1 YENİ MALATYASPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 1461 TRABZON
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 1 HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 KARTALSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 TURGUTLUSPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 TOKATSPOR
34.Hafta
ÜMRANİYESPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA
TURGUTLUSPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
FETHİYESPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
1461 TRABZON 3 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KARTALSPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 CENTONE KARAGÜMRÜK
35.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 KARTALSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 TURGUTLUSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 2 TOKATSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 0 - 0 FETHİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 1461 TRABZON
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
36.Hafta
KARTALSPOR 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
YENİ MALATYASPOR 3 - 0 BAYRAMPAŞA
TURGUTLUSPOR 2 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
FETHİYESPOR 2 - 2 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
1461 TRABZON 3 - 2 OFSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
37.Hafta
TOKATSPOR 1 - 4 KARTALSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 HACETTEPE SPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 ÜMRANİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 2 AYDINSPOR 1923
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 TURGUTLUSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 1461 TRABZON
38.Hafta
1461 TRABZON - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
TURGUTLUSPOR - TOKATSPOR
FETHİYESPOR - BAYRAMPAŞA
YENİ MALATYASPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
ÜMRANİYESPOR - TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK - PENDİKSPOR
AYDINSPOR 1923 - KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TARSUS İDMAN YURDU - OFSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
Spor Toto 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
ALTAY 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
HATAYSPOR 2 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 3 - 1 PAZARSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 2 BANDIRMASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SARIYER 2 - 2 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
2.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 İNEGÖLSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 HATAYSPOR
PAZARSPOR 0 - 0 SARIYER
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 ALTAY
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
3.Hafta
BANDIRMASPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 3 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SARIYER 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
ALTAY 3 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 2 - 2 PAZARSPOR
4.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 SARIYER
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 1 BANDIRMASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 HATAYSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 0 ALTAY
5.Hafta
ALTAY 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 1 PAZARSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 2 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
6.Hafta
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
PAZARSPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 HATAYSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 3 SARIYER
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 0 ALTAY
7.Hafta
BANDIRMASPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 PAZARSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 4 GÖZTEPE A.Ş.
SARIYER 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
ALTAY 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
8.Hafta
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 4 BANDIRMASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 İNEGÖLSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 HATAYSPOR
PAZARSPOR 2 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 2 - 2 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ALTAY
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
9.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 1 PAZARSPOR
ALTAY 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 4 - 4 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 4 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
BANDIRMASPOR 3 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 0 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
10.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 2 - 0 SARIYER
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 2 - 1 ALTAY
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 BANDIRMASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 3 HATAYSPOR
PAZARSPOR 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
11.Hafta
TEPECİKSPOR A.Ş. 4 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
ALTAY 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 0 - 1 İNEGÖLSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
PAZARSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 SARIYER
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
12.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 2 PAZARSPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 2 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 ALTAY
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 3 - 2 BANDIRMASPOR
SARIYER 1 - 0 HATAYSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
13.Hafta
PAZARSPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 2 İNEGÖLSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 HATAYSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
ALTAY 0 - 3 SARIYER
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
14.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SARIYER 2 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 PAZARSPOR
HATAYSPOR 3 - 1 ALTAY
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 2 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
15.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 KIRKLARELİSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 2 HATAYSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 İNEGÖLSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 3 SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
ALTAY 0 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
16.Hafta
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SARIYER 1 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ALTAY 0 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 1 PAZARSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
HATAYSPOR 3 - 3 BANDIRMASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
17.Hafta
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 3 İNEGÖLSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 2 HATAYSPOR
PAZARSPOR 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
BANDIRMASPOR 3 - 0 ALTAY
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 SARIYER
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 4 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
18.Hafta
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 SARIYER
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 3 - 0 ALTAY
BANDIRMASPOR 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 3 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 HATAYSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
19.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
SARIYER 2 - 0 PAZARSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ALTAY 0 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 2 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 KIRKLARELİSPOR
20.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 BANDIRMASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 1 HATAYSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 3 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 0 ALTAY
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 SARIYER
21.Hafta
ALTAY 0 - 0 PAZARSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 2 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SARIYER 2 - 4 GÖZTEPE A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
22.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 ALTAY
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 3 SARIYER
PAZARSPOR 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 HATAYSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 2 BANDIRMASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
23.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
ALTAY 2 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 1 PAZARSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SARIYER 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
24.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 ALTAY
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 SARIYER
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 4 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 2 İNEGÖLSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 BANDIRMASPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 0 HATAYSPOR
25.Hafta
HATAYSPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ALTAY 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 3 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 0 PAZARSPOR
SARIYER 0 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
26.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 SARIYER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ALTAY
PAZARSPOR 1 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 2 - 0 HATAYSPOR
27.Hafta
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
HATAYSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SARIYER 0 - 0 İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 PAZARSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
ALTAY 1 - 2 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 5 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
28.Hafta
İNEGÖLSPOR 2 - 3 HATAYSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 0 ALTAY
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 BANDIRMASPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 3 TEPECİKSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 PAZARSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SARIYER 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
29.Hafta
BANDIRMASPOR 3 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
HATAYSPOR 1 - 2 SARIYER
PAZARSPOR 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
ALTAY 3 - 5 İNEGÖLSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
30.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 BANDIRMASPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 3 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
SARIYER 3 - 2 ALTAY
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 PAZARSPOR
31.Hafta
ALTAY 1 - 1 HATAYSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 5 - 4 SARIYER
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
32.Hafta
HATAYSPOR 1 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 PAZARSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 ALTAY
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
SARIYER 3 - 2 BANDIRMASPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 4 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
33.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 0 - 1 HATAYSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 4 İNEGÖLSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 0 ALTAY
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
PAZARSPOR 3 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
34.Hafta
HATAYSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SARIYER - DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - GÖZTEPE A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR - TEPECİKSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - PAZARSPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
ALTAY - BANDIRMASPOR
KIRKLARELİSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR - BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.