TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
24 Şubat 2018 13:30 HATAYSPOR 3-0 TUZLASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Şubat 2018 13:30 İNEGÖLSPOR 2-1 SARIYER Detaylar Detaylar
24 Şubat 2018 13:30 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 4-0 KOCAELİ BİRLİK SPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 13:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER - EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 13:30 MERSİN İDMANYURDU - BUCASPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 13:30 AFJET AFYONSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 13:30 KASTAMONUSPOR 1966 - MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 13:30 KEÇİÖRENGÜCÜ - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 13:30 TOKATSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.MENEMEN BELEDİYE SPOR 23 17 2 4 48 15 33 53
2.HATAYSPOR 24 16 4 4 39 11 28 52
3.AFJET AFYONSPOR 23 15 6 2 46 19 27 51
4.SİVAS BELEDİYE SPOR 23 13 7 3 37 17 20 46
5.İNEGÖLSPOR 24 13 7 4 38 28 10 46
6.SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 24 12 8 4 37 19 18 44
7.KEÇİÖRENGÜCÜ 23 13 4 6 55 25 30 43
8.SARIYER 24 11 3 10 35 29 6 36
9.KASTAMONUSPOR 1966 23 10 3 10 35 28 7 33
10.TOKATSPOR 23 8 7 8 25 31 -6 31
11.ETİMESGUT BLD. SPOR 23 8 5 10 24 28 -4 29
12.EYÜPSPOR 23 7 4 12 32 44 -12 25
13.AMED SPORTİF FAALİYETLER 23 7 6 10 29 31 -2 24
14.BUCASPOR 23 6 5 12 28 39 -11 20
15.TUZLASPOR A.Ş. 24 5 4 15 26 45 -19 19
16.BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 23 4 6 13 17 35 -18 18
17.KOCAELİ BİRLİK SPOR 24 2 3 19 17 53 -36 6
18.MERSİN İDMANYURDU 23 1 0 22 11 82 -71 -18
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3
BUCASPOR 3
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3
MERSİN İDMANYURDU 21

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
BUCASPOR 2 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 0 SARIYER
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 7 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HATAYSPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
2.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 1 HATAYSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 2 TOKATSPOR
EYÜPSPOR 1 - 4 BUCASPOR
AFJET AFYONSPOR 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
3.Hafta
TOKATSPOR 3 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
BUCASPOR 1 - 2 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 İNEGÖLSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 SARIYER
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 4 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MERSİN İDMANYURDU 0 - 6 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 3 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
4.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
HATAYSPOR 3 - 0 TOKATSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 8 - 0 MERSİN İDMANYURDU
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 BUCASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SARIYER 2 - 2 EYÜPSPOR
AFJET AFYONSPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
5.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 2 SARIYER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
EYÜPSPOR 1 - 3 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 3 HATAYSPOR
BUCASPOR 0 - 0 TOKATSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
6.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
SARIYER 3 - 1 BUCASPOR
TOKATSPOR 2 - 0 MERSİN İDMANYURDU
HATAYSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
7.Hafta
SARIYER 1 - 0 İNEGÖLSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 5 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 HATAYSPOR
BUCASPOR 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 0 TOKATSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
8.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 SARIYER
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 BUCASPOR
TOKATSPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
HATAYSPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
9.Hafta
BUCASPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 3 - 4 KASTAMONUSPOR 1966
SARIYER 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 4 AFJET AFYONSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 6 - 1 MERSİN İDMANYURDU
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 TOKATSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 HATAYSPOR
10.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 BUCASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 SARIYER
HATAYSPOR 3 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 1 EYÜPSPOR
11.Hafta
BUCASPOR 3 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 0 MERSİN İDMANYURDU
EYÜPSPOR 0 - 2 HATAYSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 TOKATSPOR
SARIYER 4 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
İNEGÖLSPOR 2 - 3 AFJET AFYONSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
12.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 SARIYER
HATAYSPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MERSİN İDMANYURDU 3 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
TOKATSPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BUCASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 3 İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
13.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
SARIYER 0 - 2 HATAYSPOR
EYÜPSPOR 5 - 2 MERSİN İDMANYURDU
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
BUCASPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
14.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
HATAYSPOR 4 - 0 İNEGÖLSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 BUCASPOR
TOKATSPOR 2 - 0 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MERSİN İDMANYURDU 0 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
15.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 BUCASPOR
SARIYER 6 - 1 MERSİN İDMANYURDU
İNEGÖLSPOR 1 - 0 TOKATSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 2 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 4 SİVAS BELEDİYE SPOR
16.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 SARIYER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BUCASPOR 3 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
MERSİN İDMANYURDU 1 - 3 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
17.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
SARIYER 2 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 0 BUCASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 TOKATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 0 HATAYSPOR
18.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
SARIYER 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 HATAYSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 TOKATSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 3 BUCASPOR
19.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 3 - 2 EYÜPSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
TOKATSPOR 1 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 SARIYER
MERSİN İDMANYURDU 0 - 6 AFJET AFYONSPOR
HATAYSPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
20.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 0 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SARIYER 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
HATAYSPOR 4 - 0 BUCASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 0 MERSİN İDMANYURDU
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
21.Hafta
EYÜPSPOR 2 - 0 SARIYER
TUZLASPOR A.Ş. 4 - 4 AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
BUCASPOR 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 3 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 0 - 0 HATAYSPOR
22.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
HATAYSPOR 3 - 0 MERSİN İDMANYURDU
TOKATSPOR 1 - 0 BUCASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
SARIYER 3 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 3 - 0 EYÜPSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
23.Hafta
BUCASPOR 1 - 3 SARIYER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
MERSİN İDMANYURDU 0 - 4 TOKATSPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 HATAYSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
24.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 4 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 SARIYER
HATAYSPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - EYÜPSPOR
AFJET AFYONSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - MENEMEN BELEDİYE SPOR
MERSİN İDMANYURDU - BUCASPOR
TOKATSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
25.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - HATAYSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ETİMESGUT BLD. SPOR - KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR - AFJET AFYONSPOR
BUCASPOR - İNEGÖLSPOR
SARIYER - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - TOKATSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - MERSİN İDMANYURDU
26.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - İNEGÖLSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - ETİMESGUT BLD. SPOR
AFJET AFYONSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 - EYÜPSPOR
MERSİN İDMANYURDU - TUZLASPOR A.Ş.
HATAYSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BUCASPOR
TOKATSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
27.Hafta
SARIYER - AFJET AFYONSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - KASTAMONUSPOR 1966
İNEGÖLSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - MERSİN İDMANYURDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR - TOKATSPOR
EYÜPSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
BUCASPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - HATAYSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
28.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - BUCASPOR
HATAYSPOR - EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - SARIYER
TOKATSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - KOCAELİ BİRLİK SPOR
AFJET AFYONSPOR - İNEGÖLSPOR
MERSİN İDMANYURDU - MENEMEN BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
29.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - MERSİN İDMANYURDU
EYÜPSPOR - TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
BUCASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - AFJET AFYONSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
SARIYER - KEÇİÖRENGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR - HATAYSPOR
30.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ - İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR - SARIYER
MERSİN İDMANYURDU - EYÜPSPOR
AFJET AFYONSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SİVAS BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
TOKATSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - BUCASPOR
31.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR - MERSİN İDMANYURDU
SARIYER - TOKATSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
İNEGÖLSPOR - HATAYSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KASTAMONUSPOR 1966
ETİMESGUT BLD. SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
BUCASPOR - AFJET AFYONSPOR
EYÜPSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
32.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
MERSİN İDMANYURDU - SARIYER
AFJET AFYONSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
SİVAS BELEDİYE SPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - AMED SPORTİF FAALİYETLER
TOKATSPOR - İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BUCASPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
33.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - HATAYSPOR
AFJET AFYONSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR - MERSİN İDMANYURDU
KASTAMONUSPOR 1966 - BUCASPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SARIYER - SİVAS BELEDİYE SPOR
34.Hafta
HATAYSPOR - AFJET AFYONSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - SARIYER
MENEMEN BELEDİYE SPOR - EYÜPSPOR
TOKATSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BUCASPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - KASTAMONUSPOR 1966
SİVAS BELEDİYE SPOR - İNEGÖLSPOR
MERSİN İDMANYURDU - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 3 BANDIRMASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
ALTAY 4 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 KARŞIYAKA
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
2.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 SİLİVRİSPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 ALTAY
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
3.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 HACETTEPE SPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
SİLİVRİSPOR 0 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ALTAY 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
4.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 0 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 6 ALTAY
KARŞIYAKA 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 BANDIRMASPOR
5.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 0 ALTAY
BANDIRMASPOR 0 - 2 HACETTEPE SPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
KARŞIYAKA 2 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
6.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ALTAY 2 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
HACETTEPE SPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 1 SİLİVRİSPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 2 - 3 BANDIRMASPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
7.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 4 - 2 HACETTEPE SPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 PENDİKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
SİLİVRİSPOR 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 ALTAY
BANDIRMASPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
8.Hafta
ALTAY 2 - 1 FETHİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 5 - 0 KARŞIYAKA
PENDİKSPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 BANDIRMASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
9.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 5 - 3 ALTAY
KARŞIYAKA 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
10.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 SİLİVRİSPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 BANDIRMASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 3 FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 HACETTEPE SPOR
ALTAY 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 3 KARŞIYAKA
11.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KARŞIYAKA 3 - 2 ŞANLIURFASPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 ALTAY
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 4 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
12.Hafta
ALTAY 1 - 0 BANDIRMASPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 1 - 1 SİLİVRİSPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 4 HACETTEPE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
13.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
PENDİKSPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR 4 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
KARŞIYAKA 1 - 2 ALTAY
14.Hafta
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 5 HACETTEPE SPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 3 - 5 KARŞIYAKA
ALTAY 3 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 2 BANDIRMASPOR
FETHİYESPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
15.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
KARŞIYAKA 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ALTAY
BANDIRMASPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 5 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
16.Hafta
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 0 - 2 HACETTEPE SPOR
ALTAY 1 - 2 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 5 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 SİLİVRİSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1 - 2 BANDIRMASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
17.Hafta
PENDİKSPOR 0 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
HACETTEPE SPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 ALTAY
BANDIRMASPOR 4 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 3 - 0 FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
18.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ŞANLIURFASPOR 4 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 1 FETHİYESPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 ALTAY
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
19.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 1 HACETTEPE SPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
FETHİYESPOR 2 - 2 PENDİKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 1 BANDIRMASPOR
ALTAY 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
20.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 0 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 BANDIRMASPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ALTAY
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 1 FETHİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
21.Hafta
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ALTAY 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
BANDIRMASPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 2 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
22.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 KARŞIYAKA
HACETTEPE SPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ALTAY 3 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
23.Hafta
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 3 ŞANLIURFASPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 0 - 3 ALTAY
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KARŞIYAKA 1 - 2 HACETTEPE SPOR
24.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - KARŞIYAKA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - FETHİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR - BANDIRMASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - SİLİVRİSPOR
ALTAY - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - NİĞDE BELEDİYESPOR
ŞANLIURFASPOR - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
HACETTEPE SPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
25.Hafta
SİLİVRİSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA - GÜMÜŞHANESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
FETHİYESPOR - ALTAY
NİĞDE BELEDİYESPOR - HACETTEPE SPOR
BANDIRMASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
26.Hafta
PENDİKSPOR - HACETTEPE SPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
ŞANLIURFASPOR - SİLİVRİSPOR
ALTAY - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KARŞIYAKA
GÜMÜŞHANESPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
27.Hafta
FETHİYESPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KARŞIYAKA - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR - ŞANLIURFASPOR
SİLİVRİSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ALTAY
NİĞDE BELEDİYESPOR - PENDİKSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
HACETTEPE SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
28.Hafta
ALTAY - SİLİVRİSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - SAKARYASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - KARŞIYAKA
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - HACETTEPE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BANDIRMASPOR
FETHİYESPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
29.Hafta
HACETTEPE SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - GÜMÜŞHANESPOR
KARŞIYAKA - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - FETHİYESPOR
SİLİVRİSPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
PENDİKSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BANDIRMASPOR - ALTAY
SAKARYASPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
30.Hafta
FETHİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ALTAY - KARŞIYAKA
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - HACETTEPE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - BANDIRMASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - SİLİVRİSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
31.Hafta
PENDİKSPOR - ŞANLIURFASPOR
SİLİVRİSPOR - FETHİYESPOR
KARŞIYAKA - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - ALTAY
NİĞDE BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
HACETTEPE SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
BANDIRMASPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
32.Hafta
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - SİLİVRİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR - BANDIRMASPOR
ŞANLIURFASPOR - GÜMÜŞHANESPOR
ALTAY - HACETTEPE SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - KARŞIYAKA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - PENDİKSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
33.Hafta
HACETTEPE SPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
PENDİKSPOR - ALTAY
SİLİVRİSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA - FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ŞANLIURFASPOR
BANDIRMASPOR - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - NİĞDE BELEDİYESPOR
34.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
ŞANLIURFASPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
ALTAY - GÜMÜŞHANESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - HACETTEPE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - KARŞIYAKA
FETHİYESPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - PENDİKSPOR
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.