TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 3. Lig » TFF 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
16 Eylül 2017 13:30 12 BİNGÖL SPOR 0-0 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
16 Eylül 2017 15:30 YOMRASPOR 0-2 ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
16 Eylül 2017 15:30 OFSPOR A.Ş. 0-0 ERBAASPOR Detaylar Detaylar
16 Eylül 2017 16:00 KEMERSPOR 2003 1-1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
16 Eylül 2017 16:00 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0-3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR Detaylar Detaylar
16 Eylül 2017 16:00 DÜZCESPOR 2-0 BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Eylül 2017 16:00 ERZİN BELEDİYESPOR 1-3 KOZAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Eylül 2017 16:30 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 1-0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
16 Eylül 2017 19:00 DARDANELSPOR A.Ş. 0-0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.ÇATALCA SPOR 3 2 1 0 5 2 3 7
2.OFSPOR A.Ş. 3 2 1 0 4 1 3 7
3.DÜZCESPOR 3 2 0 1 5 4 1 6
4.ERZİN BELEDİYESPOR 3 2 0 1 4 4 0 6
5.KEMERSPOR 2003 3 1 2 0 9 4 5 5
6.ÇANAKKALE DARDANEL SK 3 1 2 0 3 2 1 5
7.ERBAASPOR 3 1 1 1 4 1 3 4
8.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 3 1 1 1 5 3 2 4
9.BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 1 1 1 4 3 1 4
10.BAYRAMPAŞA 3 1 1 1 2 2 0 4
11.ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 3 1 1 1 3 4 -1 4
12.YOMRASPOR 3 1 1 1 1 2 -1 4
13.KOZAN BELEDİYESPOR 3 1 1 1 4 7 -3 4
14.BERGAMA BELEDİYESPOR 3 1 0 2 5 6 -1 3
15.MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 0 2 1 2 3 -1 2
16.12 BİNGÖL SPOR 3 0 2 1 2 4 -2 2
17.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 0 1 2 1 3 -2 1
18.YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 3 0 0 3 0 8 -8 0

TFF 3. Lig
01 Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
BAYRAMPAŞA 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 2 - 4 BERGAMA BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 6 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
YOMRASPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 ERBAASPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
2.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 YOMRASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 KEMERSPOR 2003
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 4 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 12 BİNGÖL SPOR
3.Hafta
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 ERBAASPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRASPOR 0 - 2 ÇATALCA SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 3 KOZAN BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
KEMERSPOR 2003 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
4.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 4 - 2 ÇANAKKALE DARDANEL SK
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 1 - 3 KEMERSPOR 2003
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 1 - 0 12 BİNGÖL SPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 1 YOMRASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 2 DÜZCESPOR
5.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 1 - 1 BAYRAMPAŞA
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
DÜZCESPOR 0 - 4 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 0 YOMRASPOR
6.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 DÜZCESPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 1 - 2 KEMERSPOR 2003
BAYRAMPAŞA 0 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 4 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 ERBAASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 4 OFSPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 12 BİNGÖL SPOR
7.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 2 BAYRAMPAŞA
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 1 - 1 YOMRASPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERBAASPOR 0 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 3 - 1 KEMERSPOR 2003
DÜZCESPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
8.Hafta
YOMRASPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 0 DÜZCESPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 ERBAASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 3 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 12 BİNGÖL SPOR
9.Hafta
12 BİNGÖL SPOR 2 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 2 KEMERSPOR 2003
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 YOMRASPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 2 BAYRAMPAŞA
ERBAASPOR 0 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
10.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 3 - 2 ÇANAKKALE DARDANEL SK
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 2 DÜZCESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 2 ERBAASPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 3 OFSPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 12 BİNGÖL SPOR
11.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 3 - 0 YOMRASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 0 BAYRAMPAŞA
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 0 KEMERSPOR 2003
DÜZCESPOR 3 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 2 - 0 ÇATALCA SPOR
12.Hafta
BAYRAMPAŞA 1 - 0 ERBAASPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 2 DÜZCESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 2 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRASPOR 2 - 1 OFSPOR A.Ş.
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 12 BİNGÖL SPOR
13.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 1 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 2 - 2 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 KEMERSPOR 2003
12 BİNGÖL SPOR 0 - 0 DÜZCESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
ERBAASPOR 4 - 1 YOMRASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
14.Hafta
ÇATALCA SPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 3 - 3 ERBAASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 0 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 4 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
DÜZCESPOR 1 - 1 ÇANAKKALE DARDANEL SK
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 12 BİNGÖL SPOR
15.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 1 DÜZCESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 0 KEMERSPOR 2003
ERBAASPOR 2 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 YOMRASPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 1 12 BİNGÖL SPOR
16.Hafta
BAYRAMPAŞA 0 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 1 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 2 ERBAASPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
YOMRASPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 2 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 0 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
17.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 3 KEMERSPOR 2003
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 0 ÇATALCA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 4 - 3 ÇANAKKALE DARDANEL SK
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 YOMRASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA
ERBAASPOR 0 - 0 DÜZCESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 12 BİNGÖL SPOR
18.Hafta
ÇATALCA SPOR 2 - 0 12 BİNGÖL SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 DÜZCESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 1 KEMERSPOR 2003
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 0 - 0 ÇANAKKALE DARDANEL SK
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 YOMRASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 BAYRAMPAŞA
19.Hafta
YOMRASPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 2 - 1 ÇATALCA SPOR
12 BİNGÖL SPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 1 - 1 ERBAASPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DÜZCESPOR 0 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 2 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
20.Hafta
ÇATALCA SPOR 0 - 1 YOMRASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 2 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 1 - 3 OFSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 KEMERSPOR 2003
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ÇANAKKALE DARDANEL SK
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 2 DÜZCESPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 1 12 BİNGÖL SPOR
21.Hafta
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YOMRASPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 2 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 3 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 2 ÇATALCA SPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 2 ERBAASPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
22.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 1 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 ERBAASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 2 KEMERSPOR 2003
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 ÇANAKKALE DARDANEL SK
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 DÜZCESPOR
YOMRASPOR 2 - 1 12 BİNGÖL SPOR
23.Hafta
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 1 - 3 BAYRAMPAŞA
DÜZCESPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 2 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 1 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KEMERSPOR 2003 3 - 0 YOMRASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 3 ÇATALCA SPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
24.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 4 ERBAASPOR
BAYRAMPAŞA 5 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 0 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 3 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇATALCA SPOR 2 - 1 DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 2 ÇANAKKALE DARDANEL SK
KEMERSPOR 2003 2 - 0 12 BİNGÖL SPOR
25.Hafta
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 3 KEMERSPOR 2003
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 1 ÇATALCA SPOR
ERBAASPOR 3 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 1 YOMRASPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 3 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 4 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 3 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DÜZCESPOR 2 - 0 BAYRAMPAŞA
26.Hafta
YOMRASPOR 1 - 1 DÜZCESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 2 ÇANAKKALE DARDANEL SK
KEMERSPOR 2003 4 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 ERBAASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 1 - 1 12 BİNGÖL SPOR
27.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 ÇATALCA SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 5 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
ERBAASPOR 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 2 KOZAN BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR 2 - 2 KEMERSPOR 2003
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 1 YOMRASPOR
28.Hafta
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 1 - 4 DÜZCESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KEMERSPOR 2003 3 - 1 ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 2 OFSPOR A.Ş.
YOMRASPOR 0 - 3 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 2 ERBAASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 1 12 BİNGÖL SPOR
29.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 ÇATALCA SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 YOMRASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERBAASPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 2 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 4 - 4 KEMERSPOR 2003
DÜZCESPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
30.Hafta
YOMRASPOR 2 - 1 ERBAASPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 2 KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 1 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
DÜZCESPOR 1 - 1 12 BİNGÖL SPOR
31.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 2 ÇATALCA SPOR
ERBAASPOR 2 - 3 KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
KOZAN BELEDİYESPOR 2 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇANAKKALE DARDANEL SK 3 - 3 DÜZCESPOR
12 BİNGÖL SPOR 2 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 0 YOMRASPOR
32.Hafta
YOMRASPOR 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
12 BİNGÖL SPOR 0 - 0 ÇANAKKALE DARDANEL SK
ÇATALCA SPOR 1 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 4 OFSPOR A.Ş.
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 4 - 0 ERBAASPOR
DÜZCESPOR 0 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
33.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 KEMERSPOR 2003
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 4 ÇATALCA SPOR
ERBAASPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 3 BAYRAMPAŞA
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 DÜZCESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 3 - 1 ÇANAKKALE DARDANEL SK
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 YOMRASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 12 BİNGÖL SPOR
34.Hafta
BAYRAMPAŞA 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 3 - 4 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
YOMRASPOR 0 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR 2 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 ERBAASPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 2 OFSPOR A.Ş.
TFF 3. Lig
02 Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
EROKSPOR A.Ş. 2 - 0 MUĞLASPOR
1461 TRABZON 1 - 1 KIRIKHANSPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 PAZARSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
2.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 0 - 0 TURGUTLUSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 EROKSPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR 3 - 3 TİRE 1922 SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLASPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 2 1461 TRABZON
3.Hafta
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
EROKSPOR A.Ş. 1 - 2 PAZARSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
1461 TRABZON 2 - 3 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 YENİ ORDUSPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 MUĞLASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
4.Hafta
YENİ ORDUSPOR 2 - 2 TURGUTLUSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 TİRE 1922 SPOR
PAZARSPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 0 KIRIKHANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 2 EROKSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 1461 TRABZON
5.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
EROKSPOR A.Ş. 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 PAZARSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1461 TRABZON 1 - 0 YENİ ORDUSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
6.Hafta
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 EROKSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 GÖLCÜKSPOR
PAZARSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 3 - 0 1461 TRABZON
7.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 3 YENİ ORDUSPOR
TİRE 1922 SPOR 5 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 EROKSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 0 - 1 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
1461 TRABZON 0 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TURGUTLUSPOR 1 - 1 PAZARSPOR
8.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 TİRE 1922 SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 4 TURGUTLUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 KIRIKHANSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
MUĞLASPOR 2 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
EROKSPOR A.Ş. 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
9.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRIKHANSPOR 1 - 2 PAZARSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 EROKSPOR A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 0 MUĞLASPOR
1461 TRABZON 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
10.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 TURGUTLUSPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 2 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
PAZARSPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
EROKSPOR A.Ş. 1 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 1461 TRABZON
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
11.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 EROKSPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 MUĞLASPOR
1461 TRABZON 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 2 GÖLCÜKSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 PAZARSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
12.Hafta
EROKSPOR A.Ş. 1 - 4 1461 TRABZON
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
MUĞLASPOR 1 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 KIRIKHANSPOR
PAZARSPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TİRE 1922 SPOR 4 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 2 - 5 TURGUTLUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 4 YENİ ORDUSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
13.Hafta
1461 TRABZON 2 - 3 GÖLCÜKSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 1 EROKSPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR 1 - 0 PAZARSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 0 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
14.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 YENİ ORDUSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR 3 - 2 MUĞLASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
EROKSPOR A.Ş. 2 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 1461 TRABZON
15.Hafta
KIRIKHANSPOR 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
1461 TRABZON 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR 5 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 4 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 0 - 0 EROKSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
16.Hafta
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 2 YENİ ORDUSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 4 PAZARSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 4 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 KIRIKHANSPOR
EROKSPOR A.Ş. 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 3 1461 TRABZON
17.Hafta
1461 TRABZON 5 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR 2 - 1 EROKSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
PAZARSPOR 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 0 TURGUTLUSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 3 - 1 TİRE 1922 SPOR
18.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 TURGUTLUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
MUĞLASPOR 2 - 2 EROKSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
YENİ ORDUSPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
19.Hafta
1461 TRABZON 5 - 3 YEŞİL BURSA A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 KIRIKHANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 PAZARSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 3 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
EROKSPOR A.Ş. 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
20.Hafta
MUĞLASPOR 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
YENİ ORDUSPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 2 KIRIKHANSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 10 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 1 EROKSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5 - 0 TURGUTLUSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 1 1461 TRABZON
21.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 2 YENİ ORDUSPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
KIRIKHANSPOR 2 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR 6 - 6 PAZARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 MUĞLASPOR
EROKSPOR A.Ş. 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 5 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
1461 TRABZON 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
22.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4 - 0 KIRIKHANSPOR
MUĞLASPOR 0 - 2 TURGUTLUSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 4 EROKSPOR A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
PAZARSPOR 0 - 2 TİRE 1922 SPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
23.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 2 YENİ ORDUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 4 - 2 PAZARSPOR
GÖLCÜKSPOR 9 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1461 TRABZON 1 - 2 MUĞLASPOR
EROKSPOR A.Ş. 0 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
24.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
EROKSPOR A.Ş. 0 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
PAZARSPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 5 TİRE 1922 SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 1461 TRABZON
25.Hafta
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 1 YENİ ORDUSPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
1461 TRABZON 1 - 1 PAZARSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 2 MUĞLASPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 10 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 EROKSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
26.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
EROKSPOR A.Ş. 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 9 TURGUTLUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 1461 TRABZON
YENİ ORDUSPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
MUĞLASPOR 1 - 2 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
27.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 2 PAZARSPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
1461 TRABZON 8 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 4 ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 EROKSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 YENİ ORDUSPOR
28.Hafta
MUĞLASPOR 0 - 2 YENİ ORDUSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
PAZARSPOR 3 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 5 KIRIKHANSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
EROKSPOR A.Ş. 2 - 0 TURGUTLUSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 0 1461 TRABZON
29.Hafta
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 4 ANKARA DEMİRSPOR
1461 TRABZON 2 - 1 EROKSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 0 - 5 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TURGUTLUSPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 PAZARSPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 5 - 3 KAYSERİ ERCİYESSPOR
30.Hafta
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
EROKSPOR A.Ş. 0 - 0 KIRIKHANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 5 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 5 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 4 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
PAZARSPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 2 MUĞLASPOR
GÖLCÜKSPOR 3 - 1 1461 TRABZON
31.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 EROKSPOR A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRIKHANSPOR 0 - 2 GÖLCÜKSPOR
MUĞLASPOR 2 - 1 PAZARSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
1461 TRABZON 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 9 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
32.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 5 - 1 TURGUTLUSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 KIRIKHANSPOR
EROKSPOR A.Ş. 4 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 10 YENİ ORDUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 PAZARSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 1461 TRABZON
33.Hafta
ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRIKHANSPOR 1 - 6 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 3 TİRE 1922 SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5 - 1 EROKSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 0 - 1 TURGUTLUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
MUĞLASPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
34.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 MUĞLASPOR
GÖLCÜKSPOR 5 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TURGUTLUSPOR 4 - 1 KIRIKHANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 3 YEŞİL BURSA A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 4 - 2 ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
EROKSPOR A.Ş. 4 - 1 YENİ ORDUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 PAZARSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 1 1461 TRABZON
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
TFF 3. Lig
03 Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 0 AYDINSPOR 1923
TEKİRDAĞSPOR 0 - 0 ARSİNSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 2 PAYASSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 1 CİZRE SPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
2.Hafta
PAYASSPOR 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 TEKİRDAĞSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
3.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 3 - 1 PAYASSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
TEKİRDAĞSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 3 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 0 ARSİNSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 CİZRE SPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
4.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 AYDINSPOR 1923
PAYASSPOR 0 - 1 TEKİRDAĞSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR 2 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
5.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 3 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ARSİNSPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
AYDINSPOR 1923 0 - 1 KOCAELİSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 4 - 0 PAYASSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 3 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
6.Hafta
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 2 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
CİZRE SPOR 3 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
PAYASSPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 1 TEKİRDAĞSPOR
7.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 KOCAELİSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TEKİRDAĞSPOR 3 - 1 CİZRE SPOR
ARSİNSPOR 1 - 2 PAYASSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 4 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
8.Hafta
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 4 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 3 - 2 TEKİRDAĞSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 4 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
CİZRE SPOR 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
9.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 0 PAYASSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 6 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 2 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 1 CİZRE SPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
10.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 AYDINSPOR 1923
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 2 KOCAELİSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
CİZRE SPOR 1 - 2 ARSİNSPOR
PAYASSPOR 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
11.Hafta
ARSİNSPOR 0 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 CİZRE SPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
PAYASSPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
12.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 PAYASSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 ARSİNSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 2 TEKİRDAĞSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 1 AYDINSPOR 1923
CİZRE SPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
13.Hafta
ARSİNSPOR 0 - 2 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 2 - 2 CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
KOCAELİSPOR 2 - 2 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 3 ELAZİZ BELEDİYESPOR
14.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 PAYASSPOR
CİZRE SPOR 1 - 5 ÇORUM BELEDİYESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 2 - 0 TEKİRDAĞSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 ARSİNSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
15.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 0 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
16.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 KOCAELİSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 2 - 0 AYDINSPOR 1923
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 4 TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 1 PAYASSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 0 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 CİZRE SPOR
17.Hafta
PAYASSPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 0 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 3 ANKARA ADLİYE SPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 1 TEKİRDAĞSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 3 - 4 KIZILCABÖLÜKSPOR
18.Hafta
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
CİZRE SPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 4 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 0 - 2 TEKİRDAĞSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 1 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
19.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 0 CİZRE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 2 ELAZİZ BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 PAYASSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 3 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 AYDINSPOR 1923
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 2 KOCAELİSPOR
20.Hafta
ARSİNSPOR 1 - 2 AYDINSPOR 1923
KOCAELİSPOR 2 - 0 TEKİRDAĞSPOR
PAYASSPOR 2 - 3 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 5 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
21.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 ARSİNSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 4 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 2 PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
22.Hafta
PAYASSPOR 0 - 1 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 4 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 2 - 1 AYDINSPOR 1923
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 TEKİRDAĞSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 ARSİNSPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
23.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 0 CİZRE SPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 5 PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 2 ELAZİZ BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
24.Hafta
KOCAELİSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 0 - 5 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
CİZRE SPOR 3 - 0 TEKİRDAĞSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 1 - 2 ARSİNSPOR
25.Hafta
ARSİNSPOR 3 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 1 CİZRE SPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 4 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 PAYASSPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 2 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KOCAELİSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
26.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
PAYASSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 1 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR 2 - 0 AYDINSPOR 1923
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
27.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
ARSİNSPOR 0 - 1 CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 PAYASSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 2 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
28.Hafta
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 3 TEKİRDAĞSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 1 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 1 PAYASSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 0 AYDINSPOR 1923
ELAZİZ BELEDİYESPOR 3 - 2 KOCAELİSPOR
29.Hafta
KOCAELİSPOR 2 - 1 CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
PAYASSPOR 2 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
30.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 5 - 3 TEKİRDAĞSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 3 - 1 KOCAELİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 AYDINSPOR 1923
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 1 ARSİNSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 2 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
CİZRE SPOR 2 - 2 PAYASSPOR
31.Hafta
ARSİNSPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 1 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
KOCAELİSPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 2 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
32.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 AYDINSPOR 1923
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 0 KOCAELİSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 3 TEKİRDAĞSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 2 CİZRE SPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 0 PAYASSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 3 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
33.Hafta
PAYASSPOR 2 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
CİZRE SPOR 1 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KOCAELİSPOR 1 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 4 - 0 TEKİRDAĞSPOR
ARSİNSPOR 0 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 5 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
34.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 4 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
TEKİRDAĞSPOR 3 - 2 AYDINSPOR 1923
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 5 - 1 CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 4 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 2 PAYASSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 3 - 0 ARSİNSPOR
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.