TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 3. Lig » TFF 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
25 Şubat 2018 00:00 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 00:00 BAYRAMPAŞA - ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 00:00 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 00:00 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇANAKKALE DARDANEL SK Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 00:00 ÇATALCA SPOR - DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 00:00 YOMRASPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 00:00 BERGAMA BELEDİYESPOR - ERBAASPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 00:00 KOZAN BELEDİYESPOR - OFSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 00:00 KEMERSPOR 2003 - 12 BİNGÖL SPOR Detaylar Detaylar
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 16 11 4 1 27 9 18 37
2.DÜZCESPOR 16 9 3 4 20 17 3 30
3.BAYRAMPAŞA 16 7 6 3 14 9 5 27
4.BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 16 6 7 3 21 14 7 25
5.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 16 6 7 3 21 14 7 25
6.ERBAASPOR 16 6 5 5 22 17 5 23
7.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 16 5 8 3 21 16 5 23
8.KEMERSPOR 2003 16 5 7 4 27 23 4 22
9.KOZAN BELEDİYESPOR 16 6 4 6 21 23 -2 22
10.OFSPOR A.Ş. 16 6 3 7 18 13 5 21
11.12 BİNGÖL SPOR 16 5 6 5 16 18 -2 21
12.ÇANAKKALE DARDANEL SK 16 4 6 6 18 21 -3 18
13.ERZİN BELEDİYESPOR 16 5 3 8 13 19 -6 18
14.YOMRASPOR 16 5 3 8 13 23 -10 18
15.BERGAMA BELEDİYESPOR 16 5 2 9 17 25 -8 17
16.YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 16 4 3 9 16 26 -10 15
17.ÇATALCA SPOR 16 3 5 8 9 17 -8 14
18.ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 16 1 8 7 12 22 -10 11

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 3. Lig
01 Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
BAYRAMPAŞA 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 2 - 4 BERGAMA BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 6 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
YOMRASPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 ERBAASPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
2.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 YOMRASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 KEMERSPOR 2003
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 4 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 12 BİNGÖL SPOR
3.Hafta
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 ERBAASPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRASPOR 0 - 2 ÇATALCA SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 3 KOZAN BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
KEMERSPOR 2003 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
4.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 4 - 2 ÇANAKKALE DARDANEL SK
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 1 - 3 KEMERSPOR 2003
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 1 - 0 12 BİNGÖL SPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 1 YOMRASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 2 DÜZCESPOR
5.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 1 - 1 BAYRAMPAŞA
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
DÜZCESPOR 0 - 4 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 0 YOMRASPOR
6.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 DÜZCESPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 1 - 2 KEMERSPOR 2003
BAYRAMPAŞA 0 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 4 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 ERBAASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 4 OFSPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 12 BİNGÖL SPOR
7.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 2 BAYRAMPAŞA
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 1 - 1 YOMRASPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERBAASPOR 0 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 3 - 1 KEMERSPOR 2003
DÜZCESPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
8.Hafta
YOMRASPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 0 DÜZCESPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 ERBAASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 3 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 12 BİNGÖL SPOR
9.Hafta
12 BİNGÖL SPOR 2 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 2 KEMERSPOR 2003
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 YOMRASPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 2 BAYRAMPAŞA
ERBAASPOR 0 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
10.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 3 - 2 ÇANAKKALE DARDANEL SK
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 2 DÜZCESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 2 ERBAASPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 3 OFSPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 12 BİNGÖL SPOR
11.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 3 - 0 YOMRASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 0 BAYRAMPAŞA
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 0 KEMERSPOR 2003
DÜZCESPOR 3 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 2 - 0 ÇATALCA SPOR
12.Hafta
BAYRAMPAŞA 1 - 0 ERBAASPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 2 DÜZCESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 2 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRASPOR 2 - 1 OFSPOR A.Ş.
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 12 BİNGÖL SPOR
13.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 1 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 2 - 2 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 KEMERSPOR 2003
12 BİNGÖL SPOR 0 - 0 DÜZCESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
ERBAASPOR 4 - 1 YOMRASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
14.Hafta
ÇATALCA SPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 3 - 3 ERBAASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 0 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 4 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
DÜZCESPOR 1 - 1 ÇANAKKALE DARDANEL SK
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 12 BİNGÖL SPOR
15.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 1 DÜZCESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 0 KEMERSPOR 2003
ERBAASPOR 2 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 YOMRASPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 1 12 BİNGÖL SPOR
16.Hafta
BAYRAMPAŞA 0 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 1 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 2 ERBAASPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
YOMRASPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 2 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 0 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
17.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇATALCA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. - ÇANAKKALE DARDANEL SK
KOZAN BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BAYRAMPAŞA
ERBAASPOR - DÜZCESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
18.Hafta
ÇATALCA SPOR - 12 BİNGÖL SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - YOMRASPOR
ERBAASPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - DÜZCESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
19.Hafta
12 BİNGÖL SPOR - OFSPOR A.Ş.
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA - ÇATALCA SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KEMERSPOR 2003 - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
YOMRASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
20.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR - DÜZCESPOR
ÇATALCA SPOR - YOMRASPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
KOZAN BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR - OFSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KEMERSPOR 2003
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA - 12 BİNGÖL SPOR
21.Hafta
12 BİNGÖL SPOR - ERBAASPOR
OFSPOR A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMERSPOR 2003 - ÇATALCA SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - BERGAMA BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YOMRASPOR - BAYRAMPAŞA
22.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - DÜZCESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ERZİN BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA - KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - OFSPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ERBAASPOR
YOMRASPOR - 12 BİNGÖL SPOR
23.Hafta
12 BİNGÖL SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - ÇATALCA SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KEMERSPOR 2003 - YOMRASPOR
OFSPOR A.Ş. - BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA
DÜZCESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
24.Hafta
ÇATALCA SPOR - DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇANAKKALE DARDANEL SK
BAYRAMPAŞA - ERZİN BELEDİYESPOR
YOMRASPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - OFSPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
KEMERSPOR 2003 - 12 BİNGÖL SPOR
25.Hafta
OFSPOR A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
ÇANAKKALE DARDANEL SK - ÇATALCA SPOR
ERBAASPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
12 BİNGÖL SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DÜZCESPOR - BAYRAMPAŞA
26.Hafta
YOMRASPOR - DÜZCESPOR
BAYRAMPAŞA - ÇANAKKALE DARDANEL SK
BERGAMA BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KEMERSPOR 2003 - ERZİN BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇATALCA SPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ERBAASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - OFSPOR A.Ş.
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
27.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. - ÇATALCA SPOR
DÜZCESPOR - KEMERSPOR 2003
ERZİN BELEDİYESPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - YOMRASPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA
ERBAASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
28.Hafta
KOZAN BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - DÜZCESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KEMERSPOR 2003 - ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA - OFSPOR A.Ş.
YOMRASPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR - ERBAASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
29.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ÇATALCA SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
DÜZCESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. - YOMRASPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERBAASPOR - BAYRAMPAŞA
30.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
KEMERSPOR 2003 - OFSPOR A.Ş.
YOMRASPOR - ERBAASPOR
BAYRAMPAŞA - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
31.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ÇATALCA SPOR
ERBAASPOR - KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YOMRASPOR
12 BİNGÖL SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - BAYRAMPAŞA
KOZAN BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇANAKKALE DARDANEL SK - DÜZCESPOR
32.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA - BERGAMA BELEDİYESPOR
YOMRASPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
12 BİNGÖL SPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
ÇATALCA SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - OFSPOR A.Ş.
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
33.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KEMERSPOR 2003
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ÇATALCA SPOR
ERBAASPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
BERGAMA BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA
OFSPOR A.Ş. - DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - 12 BİNGÖL SPOR
34.Hafta
KEMERSPOR 2003 - BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
YOMRASPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - ERBAASPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - OFSPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
12 BİNGÖL SPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
TFF 3. Lig
02 Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
EROKSPOR A.Ş. 2 - 0 MUĞLASPOR
1461 TRABZON 1 - 1 KIRIKHANSPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 PAZARSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
2.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 EROKSPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 3 - 3 TİRE 1922 SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLASPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 2 1461 TRABZON
3.Hafta
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
EROKSPOR A.Ş. 1 - 2 PAZARSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
1461 TRABZON 2 - 3 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR 3 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 MUĞLASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
4.Hafta
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 2 - 2 TURGUTLUSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 TİRE 1922 SPOR
PAZARSPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 2 EROKSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 1461 TRABZON
5.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
EROKSPOR A.Ş. 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 PAZARSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
1461 TRABZON 1 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
KIRIKHANSPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
6.Hafta
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 2 - 1 KIRIKHANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 EROKSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 GÖLCÜKSPOR
PAZARSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 3 - 0 1461 TRABZON
7.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 3 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
TİRE 1922 SPOR 5 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 EROKSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 0 - 1 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
1461 TRABZON 0 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TURGUTLUSPOR 1 - 1 PAZARSPOR
8.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 TİRE 1922 SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 4 TURGUTLUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 KIRIKHANSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 1 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
MUĞLASPOR 2 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
EROKSPOR A.Ş. 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
9.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRIKHANSPOR 1 - 2 PAZARSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 EROKSPOR A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
1461 TRABZON 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
10.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 TURGUTLUSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 2 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
PAZARSPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
EROKSPOR A.Ş. 1 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 1461 TRABZON
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
11.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 EROKSPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 0 - 0 MUĞLASPOR
1461 TRABZON 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 2 GÖLCÜKSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1 - 1 PAZARSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
12.Hafta
EROKSPOR A.Ş. 1 - 4 1461 TRABZON
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
MUĞLASPOR 1 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 KIRIKHANSPOR
PAZARSPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TİRE 1922 SPOR 4 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 2 - 5 TURGUTLUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 4 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
13.Hafta
1461 TRABZON 2 - 3 GÖLCÜKSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 1 EROKSPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 1 - 0 PAZARSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 0 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
14.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR 3 - 2 MUĞLASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
EROKSPOR A.Ş. 2 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 1461 TRABZON
15.Hafta
KIRIKHANSPOR 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
1461 TRABZON 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 5 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 4 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 0 - 0 EROKSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
16.Hafta
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 2 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 4 PAZARSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 4 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 KIRIKHANSPOR
EROKSPOR A.Ş. 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 3 1461 TRABZON
17.Hafta
1461 TRABZON - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - EROKSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
PAZARSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
KIRIKHANSPOR - TURGUTLUSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - GÖLCÜKSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - TİRE 1922 SPOR
18.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - TİRE 1922 SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - GÖLCÜKSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
MUĞLASPOR - EROKSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR - 1461 TRABZON
19.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - KIRIKHANSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
GÖLCÜKSPOR - MUĞLASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - PAZARSPOR
1461 TRABZON - YEŞİL BURSA A.Ş.
TURGUTLUSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
EROKSPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
TİRE 1922 SPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
20.Hafta
MUĞLASPOR - TİRE 1922 SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - GÖLCÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - TURGUTLUSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - EROKSPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. - KIRIKHANSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - 1461 TRABZON
21.Hafta
1461 TRABZON - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - MUĞLASPOR
EROKSPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÖLCÜKSPOR - PAZARSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
KIRIKHANSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
TURGUTLUSPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
TİRE 1922 SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
22.Hafta
PAZARSPOR - TİRE 1922 SPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - GÖLCÜKSPOR
MUĞLASPOR - TURGUTLUSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - EROKSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - KIRIKHANSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - 1461 TRABZON
23.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1461 TRABZON - MUĞLASPOR
GÖLCÜKSPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
TİRE 1922 SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
EROKSPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
TURGUTLUSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
KIRIKHANSPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
24.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - TİRE 1922 SPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - YEŞİL BURSA A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - GÖLCÜKSPOR
PAZARSPOR - TURGUTLUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
EROKSPOR A.Ş. - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR - KIRIKHANSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - 1461 TRABZON
25.Hafta
GÖLCÜKSPOR - EROKSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - MUĞLASPOR
TURGUTLUSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KAYSERİ ERCİYESSPOR
1461 TRABZON - PAZARSPOR
TİRE 1922 SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
KIRIKHANSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
26.Hafta
MUĞLASPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
EROKSPOR A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR - TURGUTLUSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÖLCÜKSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - KIRIKHANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - 1461 TRABZON
27.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - EROKSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - MUĞLASPOR
1461 TRABZON - KAYSERİ ERCİYESSPOR
KIRIKHANSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - PAZARSPOR
TURGUTLUSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TİRE 1922 SPOR - GÖLCÜKSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
28.Hafta
MUĞLASPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
PAZARSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
GÖLCÜKSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
EROKSPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - KIRIKHANSPOR
TİRE 1922 SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - 1461 TRABZON
29.Hafta
1461 TRABZON - EROKSPOR A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - MUĞLASPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - PAZARSPOR
KIRIKHANSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TURGUTLUSPOR - GÖLCÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - ERGENE VELİMEŞE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
30.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
PAZARSPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - YEŞİL BURSA A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - MUĞLASPOR
TİRE 1922 SPOR - TURGUTLUSPOR
EROKSPOR A.Ş. - KIRIKHANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÖLCÜKSPOR - 1461 TRABZON
31.Hafta
TURGUTLUSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. - EROKSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - ANKARA DEMİRSPOR
MUĞLASPOR - PAZARSPOR
KIRIKHANSPOR - GÖLCÜKSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
1461 TRABZON - TİRE 1922 SPOR
32.Hafta
EROKSPOR A.Ş. - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR - PAZARSPOR
GÖLCÜKSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - MUĞLASPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - TURGUTLUSPOR
TİRE 1922 SPOR - KIRIKHANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - 1461 TRABZON
33.Hafta
PAZARSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - EROKSPOR A.Ş.
1461 TRABZON - TURGUTLUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
MUĞLASPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRIKHANSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - GÖLCÜKSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
34.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - YEŞİL BURSA A.Ş.
TİRE 1922 SPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
EROKSPOR A.Ş. - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
KAYSERİ ERCİYESSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - PAZARSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - MUĞLASPOR
TURGUTLUSPOR - KIRIKHANSPOR
GÖLCÜKSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - 1461 TRABZON
TFF 3. Lig
03 Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 0 AYDINSPOR 1923
TEKİRDAĞSPOR 0 - 0 ARSİNSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 2 PAYASSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 1 CİZRE SPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
2.Hafta
PAYASSPOR 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 TEKİRDAĞSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ARSİNSPOR 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
3.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 3 - 1 PAYASSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
TEKİRDAĞSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 3 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 0 ARSİNSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 CİZRE SPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
4.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 AYDINSPOR 1923
PAYASSPOR 0 - 1 TEKİRDAĞSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR 2 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
5.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 3 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ARSİNSPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
AYDINSPOR 1923 0 - 1 KOCAELİSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 4 - 0 PAYASSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 3 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
6.Hafta
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 2 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
CİZRE SPOR 3 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
PAYASSPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 1 TEKİRDAĞSPOR
7.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 KOCAELİSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 1 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TEKİRDAĞSPOR 3 - 1 CİZRE SPOR
ARSİNSPOR 1 - 2 PAYASSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 4 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
8.Hafta
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 4 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 3 - 2 TEKİRDAĞSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 4 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
CİZRE SPOR 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
9.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 0 PAYASSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 6 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 2 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 1 CİZRE SPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
10.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 AYDINSPOR 1923
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 2 KOCAELİSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
CİZRE SPOR 1 - 2 ARSİNSPOR
PAYASSPOR 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
11.Hafta
ARSİNSPOR 0 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 CİZRE SPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
PAYASSPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
12.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 PAYASSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 ARSİNSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 2 TEKİRDAĞSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 1 AYDINSPOR 1923
CİZRE SPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
13.Hafta
ARSİNSPOR 0 - 2 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 2 - 2 CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
KOCAELİSPOR 2 - 2 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 3 ELAZİZ BELEDİYESPOR
14.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 PAYASSPOR
CİZRE SPOR 1 - 5 ÇORUM BELEDİYESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 2 - 0 TEKİRDAĞSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 ARSİNSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
15.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
AYDINSPOR 1923 0 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
16.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 KOCAELİSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 2 - 0 AYDINSPOR 1923
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 4 TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 1 - 1 PAYASSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 0 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 CİZRE SPOR
17.Hafta
PAYASSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
KOCAELİSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
CİZRE SPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 - TEKİRDAĞSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
18.Hafta
CİZRE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
AYDINSPOR 1923 - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - TEKİRDAĞSPOR
KOCAELİSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
19.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ARSİNSPOR
TEKİRDAĞSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - AYDINSPOR 1923
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - KOCAELİSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - PAYASSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - CİZRE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ELAZİZ BELEDİYESPOR
20.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
PAYASSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
KIZILCABÖLÜKSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - AYDINSPOR 1923
KOCAELİSPOR - TEKİRDAĞSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
21.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ARSİNSPOR
AYDINSPOR 1923 - TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KOCAELİSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - ÇORUM BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
TEKİRDAĞSPOR - PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - CİZRE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
22.Hafta
PAYASSPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - AYDINSPOR 1923
ÇORUM BELEDİYESPOR - TEKİRDAĞSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ARSİNSPOR
CİZRE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
23.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - TARSUS İDMAN YURDU
ARSİNSPOR - KOCAELİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - CİZRE SPOR
AYDINSPOR 1923 - PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
TEKİRDAĞSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
24.Hafta
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇORUM BELEDİYESPOR - AYDINSPOR 1923
KOCAELİSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
CİZRE SPOR - TEKİRDAĞSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - ANKARA ADLİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - ARSİNSPOR
25.Hafta
TEKİRDAĞSPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - KOCAELİSPOR
ARSİNSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - CİZRE SPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - KIZILCABÖLÜKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - PAYASSPOR
AYDINSPOR 1923 - ELAZİZ BELEDİYESPOR
26.Hafta
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR - AYDINSPOR 1923
PAYASSPOR - KOCAELİSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - TEKİRDAĞSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ARSİNSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
27.Hafta
AYDINSPOR 1923 - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
KOCAELİSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - PAYASSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ELAZİZ BELEDİYESPOR
28.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR - PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ARSİNSPOR
CİZRE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - TEKİRDAĞSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - KOCAELİSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - AYDINSPOR 1923
29.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ÇORUM BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
KOCAELİSPOR - CİZRE SPOR
PAYASSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
30.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
CİZRE SPOR - PAYASSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - ARSİNSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - AYDINSPOR 1923
KIZILCABÖLÜKSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - KOCAELİSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - TEKİRDAĞSPOR
31.Hafta
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
AYDINSPOR 1923 - ANKARA ADLİYE SPOR
KOCAELİSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ARSİNSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ÇORUM BELEDİYESPOR - CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ELAZİZ BELEDİYESPOR
32.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR - CİZRE SPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - PAYASSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - ARSİNSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - TEKİRDAĞSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - AYDINSPOR 1923
33.Hafta
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - TEKİRDAĞSPOR
ARSİNSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ANKARA ADLİYE SPOR
PAYASSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
CİZRE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KOCAELİSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
AYDINSPOR 1923 - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
34.Hafta
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - PAYASSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - ÇORUM BELEDİYESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - ARSİNSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
TEKİRDAĞSPOR - AYDINSPOR 1923
ANKARA ADLİYE SPOR - KOCAELİSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.