TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 3. Lig » TFF 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
09.12.2018 13:00 HEKİMOĞLU TRABZON 1-2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
09.12.2018 13:00 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2-1 TİRE 1922 SPOR Detaylar Detaylar
09.12.2018 13:00 YOMRASPOR 2-1 KOZAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
09.12.2018 13:00 ERZİN BELEDİYESPOR 2-2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
09.12.2018 13:30 ERGENE VELİMEŞE SPOR 1-1 GEBZESPOR Detaylar Detaylar
09.12.2018 13:30 ERBAASPOR 1-1 SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
09.12.2018 13:30 ŞİLE YILDIZSPOR 5-0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
09.12.2018 13:30 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1-0 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 15 10 2 3 28 15 13 32
2.HEKİMOĞLU TRABZON 15 9 5 1 21 10 11 32
3.TİRE 1922 SPOR 15 7 6 2 22 15 7 27
4.ERGENE VELİMEŞE SPOR 16 6 8 2 21 13 8 26
5.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 15 6 8 1 22 15 7 26
6.YOMRASPOR 15 7 5 3 21 15 6 26
7.ŞİLE YILDIZSPOR 15 7 3 5 27 16 11 24
8.KOZAN BELEDİYESPOR 15 5 5 5 13 12 1 20
9.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 15 5 5 5 19 19 0 20
10.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 15 6 2 7 21 23 -2 20
11.ARTVİN HOPASPOR 15 4 6 5 15 13 2 18
12.SİLİVRİSPOR 15 5 3 7 14 16 -2 18
13.GEBZESPOR 15 3 7 5 19 23 -4 16
14.ERZİN BELEDİYESPOR 15 2 7 6 18 23 -5 13
15.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 15 3 3 9 13 26 -13 12
16.ERBAASPOR 15 1 7 7 8 17 -9 10
17.KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 15 0 2 13 6 37 -31 2
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 3. Lig
1. Grup Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR 4 - 1 GEBZESPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 3 ARTVİN HOPASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YOMRASPOR 0 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 0 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 1 SİLİVRİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
2.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
GEBZESPOR 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 3 YOMRASPOR
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 2 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
3.Hafta
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 GEBZESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 0 ERBAASPOR
YOMRASPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
4.Hafta
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 ARTVİN HOPASPOR
GEBZESPOR 3 - 0 YOMRASPOR
ERBAASPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
SİLİVRİSPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 5 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
5.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 4 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
YOMRASPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 3 GEBZESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 ERBAASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
6.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
GEBZESPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 6 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 ARTVİN HOPASPOR
ERBAASPOR 1 - 2 YOMRASPOR
7.Hafta
YOMRASPOR 0 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 4 HEKİMOĞLU TRABZON
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 2 - 2 GEBZESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 ERBAASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
8.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR 4 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 3 TİRE 1922 SPOR
ERBAASPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 3 KOZAN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 YOMRASPOR
9.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ARTVİN HOPASPOR 5 - 1 GEBZESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
YOMRASPOR 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 1 ERBAASPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
10.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
GEBZESPOR 0 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
11.Hafta
TİRE 1922 SPOR 2 - 2 GEBZESPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 4 YOMRASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 ERBAASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
12.Hafta
YOMRASPOR 2 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 3 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ERBAASPOR 0 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 1 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
GEBZESPOR 0 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
13.Hafta
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 ERBAASPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 3 YOMRASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 2 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 0 GEBZESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
14.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
YOMRASPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 3 - 1 SİLİVRİSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
ERBAASPOR 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 4 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
15.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 YOMRASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 0 ERBAASPOR
16.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 TİRE 1922 SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 5 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
YOMRASPOR 2 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 GEBZESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
17.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 5 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
GEBZESPOR 0 - 0 ERBAASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 2 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 YOMRASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 0 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
18.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 YOMRASPOR
GEBZESPOR 3 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 ERBAASPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
19.Hafta
YOMRASPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - SİLİVRİSPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ - KOZAN BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - GEBZESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ARTVİN HOPASPOR
20.Hafta
TİRE 1922 SPOR - KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR - YOMRASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
ERBAASPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GEBZESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
21.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - SİLİVRİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - ERBAASPOR
YOMRASPOR - GEBZESPOR
ARTVİN HOPASPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
22.Hafta
TİRE 1922 SPOR - ARTVİN HOPASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR - YOMRASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
GEBZESPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
23.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
YOMRASPOR - ERBAASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - TİRE 1922 SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ - SİLİVRİSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ŞİLE YILDIZSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - GEBZESPOR
24.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ARTVİN HOPASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - YOMRASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
GEBZESPOR - KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ERBAASPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
25.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
TİRE 1922 SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ARTVİN HOPASPOR - SİLİVRİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ŞİLE YILDIZSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - GEBZESPOR
YOMRASPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
26.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - YOMRASPOR
GEBZESPOR - ARTVİN HOPASPOR
SİLİVRİSPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ŞİLE YILDIZSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR - KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - TİRE 1922 SPOR
27.Hafta
TİRE 1922 SPOR - SİLİVRİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ - ŞİLE YILDIZSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
KOZAN BELEDİYESPOR - GEBZESPOR
ARTVİN HOPASPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
28.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON - KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
YOMRASPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ERZİN BELEDİYESPOR
GEBZESPOR - TİRE 1922 SPOR
SİLİVRİSPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR - ARTVİN HOPASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
29.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - SİLİVRİSPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - GEBZESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
TİRE 1922 SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
30.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
GEBZESPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR - TİRE 1922 SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ERZİN BELEDİYESPOR
YOMRASPOR - KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON - ARTVİN HOPASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
31.Hafta
SİLİVRİSPOR - GEBZESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
ARTVİN HOPASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ERBAASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
32.Hafta
ERBAASPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON - TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KOZAN BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - SİLİVRİSPOR
YOMRASPOR - ARTVİN HOPASPOR
33.Hafta
SİLİVRİSPOR - ERBAASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
KOZAN BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
TİRE 1922 SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
GEBZESPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
34.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YOMRASPOR - TİRE 1922 SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KOZAN BELEDİYESPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - SİLİVRİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - ARTVİN HOPASPOR
ERBAASPOR - GEBZESPOR
TFF 3. Lig
2. Grup Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 2 KEMERSPOR 2003
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
DÜZCESPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
PAZARSPOR 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
2.Hafta
ESENLER EROKSPOR 2 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 DÜZCESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 5 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 PAZARSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 4 YENİ ORDUSPOR
ALİBEYKÖYSPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
3.Hafta
DÜZCESPOR 1 - 0 PAZARSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
YENİ ORDUSPOR 3 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
4.Hafta
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 0 DÜZCESPOR
PAZARSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 5 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ALİBEYKÖYSPOR 2 - 2 KARŞIYAKA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
5.Hafta
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 0 PAZARSPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 4 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 2 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
DÜZCESPOR 3 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 1 - 3 ESENLER EROKSPOR
6.Hafta
ALİBEYKÖYSPOR 2 - 1 DÜZCESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ESENLER EROKSPOR 0 - 0 KEMERSPOR 2003
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 3 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 4 YENİ ORDUSPOR
7.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
YENİ ORDUSPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 0 PAZARSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
DÜZCESPOR 0 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
8.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 KARŞIYAKA
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 3 - 1 KEMERSPOR 2003
ESENLER EROKSPOR 0 - 3 DÜZCESPOR
PAZARSPOR 3 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 5 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 4 YENİ ORDUSPOR
OFSPOR A.Ş. 4 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
9.Hafta
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 3 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 PAZARSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 2 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 YENİ ORDUSPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
10.Hafta
YENİ ORDUSPOR 0 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
PAZARSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 DÜZCESPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 KARŞIYAKA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
11.Hafta
KEMERSPOR 2003 1 - 2 OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 0 PAZARSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 YENİ ORDUSPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
DÜZCESPOR 2 - 2 ADIYAMAN 1954 SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
12.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 0 DÜZCESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
PAZARSPOR 1 - 0 KEMERSPOR 2003
YENİ ORDUSPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
13.Hafta
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 0 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ALİBEYKÖYSPOR 3 - 2 PAZARSPOR
DÜZCESPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 YENİ ORDUSPOR
14.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 3 - 0 KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 3 ALİBEYKÖYSPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 3 DÜZCESPOR
PAZARSPOR 0 - 0 ESENLER EROKSPOR
15.Hafta
ALİBEYKÖYSPOR 2 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 PAZARSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR 4 - 3 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 1 YENİ ORDUSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 1 DÜZCESPOR
16.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 KARŞIYAKA
ADIYAMAN 1954 SPOR 3 - 0 KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 4 - 2 ESENLER EROKSPOR
DÜZCESPOR 0 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 2 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
17.Hafta
KARŞIYAKA 2 - 2 ELAZİZ BELEDİYESPOR
ALİBEYKÖYSPOR 2 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 2 DÜZCESPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 YENİ ORDUSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 PAZARSPOR
18.Hafta
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 4 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 DÜZCESPOR
ALİBEYKÖYSPOR 4 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 PAZARSPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 YENİ ORDUSPOR
19.Hafta
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ESENLER EROKSPOR
YENİ ORDUSPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
DÜZCESPOR - KARŞIYAKA
ADIYAMAN 1954 SPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ALİBEYKÖYSPOR
PAZARSPOR - OFSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
20.Hafta
ALİBEYKÖYSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
OFSPOR A.Ş. - BERGAMA BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - YENİ ORDUSPOR
PAZARSPOR - DÜZCESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - KARŞIYAKA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
21.Hafta
KARŞIYAKA - ALİBEYKÖYSPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR - OFSPOR A.Ş.
DÜZCESPOR - KEMERSPOR 2003
ADIYAMAN 1954 SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - PAZARSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ESENLER EROKSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
YENİ ORDUSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
22.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR - DÜZCESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ADIYAMAN 1954 SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ESENLER EROKSPOR - KARŞIYAKA
ALİBEYKÖYSPOR - KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. - YENİ ORDUSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
23.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 - ESENLER EROKSPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR - PAZARSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR - OFSPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
DÜZCESPOR - ALİBEYKÖYSPOR
KARŞIYAKA - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
24.Hafta
ESENLER EROKSPOR - ALİBEYKÖYSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - KARŞIYAKA
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - KEMERSPOR 2003
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR - DÜZCESPOR
OFSPOR A.Ş. - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ELAZİZ BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - YENİ ORDUSPOR
25.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KEMERSPOR 2003 - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
DÜZCESPOR - ESENLER EROKSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - OFSPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - PAZARSPOR
ALİBEYKÖYSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA - KIZILCABÖLÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR - HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
26.Hafta
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - ALİBEYKÖYSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - KARŞIYAKA
KIZILCABÖLÜKSPOR - KEMERSPOR 2003
YENİ ORDUSPOR - DÜZCESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ESENLER EROKSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
PAZARSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
27.Hafta
ESENLER EROKSPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA - OFSPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR - YENİ ORDUSPOR
DÜZCESPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ALİBEYKÖYSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - PAZARSPOR
KEMERSPOR 2003 - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
28.Hafta
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR - DÜZCESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ESENLER EROKSPOR
YENİ ORDUSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - KARŞIYAKA
OFSPOR A.Ş. - KEMERSPOR 2003
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ALİBEYKÖYSPOR
29.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ALİBEYKÖYSPOR - OFSPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 - PAZARSPOR
ESENLER EROKSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
DÜZCESPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
KARŞIYAKA - BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - YENİ ORDUSPOR
30.Hafta
ADIYAMAN 1954 SPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - DÜZCESPOR
OFSPOR A.Ş. - ESENLER EROKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
YENİ ORDUSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR - KARŞIYAKA
BERGAMA BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR - ALİBEYKÖYSPOR
31.Hafta
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ALİBEYKÖYSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA - YENİ ORDUSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - OFSPOR A.Ş.
DÜZCESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ESENLER EROKSPOR - PAZARSPOR
32.Hafta
ADIYAMAN 1954 SPOR - KARŞIYAKA
YENİ ORDUSPOR - KEMERSPOR 2003
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR - ALİBEYKÖYSPOR
PAZARSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ESENLER EROKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
OFSPOR A.Ş. - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
33.Hafta
ALİBEYKÖYSPOR - YENİ ORDUSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - ADIYAMAN 1954 SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - DÜZCESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR - HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - OFSPOR A.Ş.
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - PAZARSPOR
34.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
ADIYAMAN 1954 SPOR - ALİBEYKÖYSPOR
PAZARSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
YENİ ORDUSPOR - ESENLER EROKSPOR
DÜZCESPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - KARŞIYAKA
BERGAMA BELEDİYESPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
TFF 3. Lig
3. Grup Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 2 TURGUTLUSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 1461 TRABZON
CİZRE SPOR 2 - 1 PAYASSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
BUCASPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
2.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
PAYASSPOR 1 - 0 BUCASPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
1461 TRABZON 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 1 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
3.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 2 PAYASSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
CİZRE SPOR 2 - 2 BUCASPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 MUĞLASPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 1461 TRABZON
4.Hafta
MUĞLASPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
1461 TRABZON 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 3 - 0 KOCAELİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 4 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 1 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
5.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 PAYASSPOR
MUĞLASPOR 1 - 0 1461 TRABZON
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
CİZRE SPOR 0 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 BUCASPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
6.Hafta
1461 TRABZON 2 - 2 CİZRE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
BUCASPOR 1 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 3 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 4 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
PAYASSPOR 0 - 2 KOCAELİSPOR
7.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
KOCAELİSPOR 3 - 0 BUCASPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
CİZRE SPOR 0 - 2 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1461 TRABZON 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 PAYASSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
8.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 3 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 0 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 1461 TRABZON
9.Hafta
1461 TRABZON 2 - 1 TURGUTLUSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 BUCASPOR
MUĞLASPOR 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 PAYASSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
10.Hafta
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
PAYASSPOR 1 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 KOCAELİSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
BUCASPOR 3 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
11.Hafta
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 2 - 0 PAYASSPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 BUCASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 3 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1461 TRABZON 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
12.Hafta
BUCASPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
KOCAELİSPOR 0 - 0 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 3 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 0 - 0 1461 TRABZON
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 CİZRE SPOR
13.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 2 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
MUĞLASPOR 0 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 PAYASSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 2 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
CİZRE SPOR 0 - 2 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
1461 TRABZON 1 - 0 BUCASPOR
14.Hafta
KOCAELİSPOR 3 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 3 - 0 GÖLCÜKSPOR
BUCASPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 1461 TRABZON
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 0 MUĞLASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 3 TURGUTLUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
15.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 1 PAYASSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 1 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
MUĞLASPOR 3 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 BUCASPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
16.Hafta
BUCASPOR 0 - 3 TURGUTLUSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 MUĞLASPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
PAYASSPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 1461 TRABZON
17.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1461 TRABZON 0 - 0 KOCAELİSPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 BUCASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 PAYASSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 CİZRE SPOR
18.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 3 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1461 TRABZON 0 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 BUCASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 2 - 0 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 2 - 3 CİZRE SPOR
19.Hafta
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
CİZRE SPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - MUĞLASPOR
KOCAELİSPOR - GÖLCÜKSPOR
BUCASPOR - PAYASSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - 1461 TRABZON
20.Hafta
BUCASPOR - CİZRE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
GÖLCÜKSPOR - BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
TURGUTLUSPOR - KOCAELİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1461 TRABZON - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAYASSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
21.Hafta
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ - PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - 1461 TRABZON
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - FATSA BELEDİYESPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - GÖLCÜKSPOR
CİZRE SPOR - MUĞLASPOR
SERİK BELEDİYESPOR - BUCASPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - TURGUTLUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
22.Hafta
1461 TRABZON - MUĞLASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - KOCAELİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
PAYASSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR - BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
SERİK BELEDİYESPOR - CİZRE SPOR
23.Hafta
CİZRE SPOR - 1461 TRABZON
KOCAELİSPOR - PAYASSPOR
MUĞLASPOR - FATSA BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - GÖLCÜKSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ - SERİK BELEDİYESPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BUCASPOR
24.Hafta
GÖLCÜKSPOR - MUĞLASPOR
BUCASPOR - KOCAELİSPOR
TURGUTLUSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
PAYASSPOR - BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR - 1461 TRABZON
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ - CİZRE SPOR
25.Hafta
KOCAELİSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON - GÖLCÜKSPOR
CİZRE SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - PAYASSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
MUĞLASPOR - TURGUTLUSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - BUCASPOR
26.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - MUĞLASPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ - KOCAELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR - FATSA BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR - 1461 TRABZON
PAYASSPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - CİZRE SPOR
27.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR - PAYASSPOR
MUĞLASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1461 TRABZON - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - TURGUTLUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - BUCASPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
CİZRE SPOR - GÖLCÜKSPOR
28.Hafta
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - FATSA BELEDİYESPOR
BUCASPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
PAYASSPOR - MUĞLASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - 1461 TRABZON
SERİK BELEDİYESPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR - GÖLCÜKSPOR
KOCAELİSPOR - CİZRE SPOR
29.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR - SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON - PAYASSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR - BUCASPOR
CİZRE SPOR - TURGUTLUSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KOCAELİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÖLCÜKSPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
30.Hafta
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ - ANKARA ADLİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - TURGUTLUSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - MUĞLASPOR
KOCAELİSPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - GÖLCÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAYASSPOR - FATSA BELEDİYESPOR
BUCASPOR - 1461 TRABZON
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - CİZRE SPOR
31.Hafta
TURGUTLUSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
CİZRE SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - BUCASPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR - PAYASSPOR
MUĞLASPOR - BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1461 TRABZON - SERİK BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
32.Hafta
CİZRE SPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR - GÖLCÜKSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ - 1461 TRABZON
SERİK BELEDİYESPOR - FATSA BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - TURGUTLUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - MUĞLASPOR
KOCAELİSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
33.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR - BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1461 TRABZON - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR - BUCASPOR
MUĞLASPOR - KOCAELİSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - PAYASSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - CİZRE SPOR
34.Hafta
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ - GÖLCÜKSPOR
CİZRE SPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - 1461 TRABZON
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - FATSA BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR - TURGUTLUSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - MUĞLASPOR
BUCASPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - ANKARA ADLİYE SPOR
PAYASSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.