TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto 3. Lig » 2014 - 2015 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
Gruplar:  01 02 03
  O G B M A Y AV P
1.DARICA G.BİRLİĞİ 22 13 8 1 32 11 21 47
2.TUZLASPOR 22 12 9 1 42 20 22 45
3.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 22 9 11 2 27 14 13 38
4.ÇORUM BELEDİYESPOR 22 9 10 3 26 18 8 37
5.İSTANBULSPOR A.Ş. 22 10 6 6 30 16 14 36
6.TİRE 1922 SPOR 21 10 5 6 36 22 14 35
7.ADLİYESPOR 22 8 8 6 33 25 8 32
8.KIRIKHANSPOR 22 8 8 6 29 21 8 32
9.NİĞDE BELEDİYESPOR 22 8 8 6 28 22 6 32
10.BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 21 6 13 2 24 14 10 31
11.KIZILCABÖLÜKSPOR 22 8 7 7 28 21 7 31
12.MANAVGATSPOR 22 9 4 9 27 20 7 31
13.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 22 8 6 8 24 26 -2 30
14.ÇATALCA SPOR 22 6 6 10 20 25 -5 24
15.GAZİOSMANPAŞA 22 3 6 13 19 30 -11 15
16.SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 22 4 6 12 15 37 -22 15
17.TUTAP ŞEKERSPOR 22 2 7 13 13 45 -32 13
18.BOZÜYÜKSPOR 22 0 0 22 0 66 -66 0

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Gruplar:  01 02 03
22 Şubat 2015 - BOZÜYÜKSPOR 0-3 ADLİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Şubat 2015 - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0-3 DARICA G.BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
22 Şubat 2015 13:00 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0-1 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Şubat 2015 13:30 TUZLASPOR 2-2 ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
22 Şubat 2015 13:30 TUTAP ŞEKERSPOR 1-1 NİĞDE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Şubat 2015 13:30 ÇORUM BELEDİYESPOR 0-0 KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
22 Şubat 2015 13:30 KIZILCABÖLÜKSPOR 1-1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR Detaylar Detaylar
24 Şubat 2015 13:30 GAZİOSMANPAŞA 0-1 MANAVGATSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2015 14:30 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - TİRE 1922 SPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 3. Lig
01 Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
KIRIKHANSPOR 2 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR 1 - 3 TUZLASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 ÇATALCA SPOR
ADLİYESPOR 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
2.Hafta
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 6 TİRE 1922 SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
TUZLASPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 5 MANAVGATSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 KIRIKHANSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 2 ADLİYESPOR
3.Hafta
ADLİYESPOR 3 - 1 TUZLASPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 GAZİOSMANPAŞA
KIRIKHANSPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 4 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 0 ÇATALCA SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
MANAVGATSPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
4.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 KIRIKHANSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 4 - 3 ADLİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 MANAVGATSPOR
TUZLASPOR 2 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
5.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
KIRIKHANSPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 TUZLASPOR
MANAVGATSPOR 3 - 0 GAZİOSMANPAŞA
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 TUTAP ŞEKERSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
6.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
TUZLASPOR 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 KIRIKHANSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 2 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 1 - 2 ÇATALCA SPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 NİĞDE BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 ADLİYESPOR
7.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ADLİYESPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TUZLASPOR 3 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
MANAVGATSPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 2 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
ÇATALCA SPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
8.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 0 TİRE 1922 SPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 1 - 1 KIRIKHANSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 2 MANAVGATSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 ÇATALCA SPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 TUZLASPOR
9.Hafta
TUZLASPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MANAVGATSPOR 0 - 1 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
ADLİYESPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
10.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 MANAVGATSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 TUZLASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 DARICA G.BİRLİĞİ
11.Hafta
ÇATALCA SPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TUZLASPOR 5 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
MANAVGATSPOR 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ADLİYESPOR 1 - 1 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
TUTAP ŞEKERSPOR 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 0 KIRIKHANSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
12.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 ADLİYESPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 0 MANAVGATSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 TUZLASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 2 ÇATALCA SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
TİRE 1922 SPOR 3 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 5 NİĞDE BELEDİYESPOR
13.Hafta
ÇATALCA SPOR 0 - 2 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
TUZLASPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ADLİYESPOR 4 - 1 TİRE 1922 SPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 MANAVGATSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
14.Hafta
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 1 - 1 TUZLASPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 ADLİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
MANAVGATSPOR 0 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
15.Hafta
ÇATALCA SPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
ADLİYESPOR 1 - 2 MANAVGATSPOR
TUZLASPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
16.Hafta
TİRE 1922 SPOR 2 - 3 TUZLASPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 ÇATALCA SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 ADLİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 TUTAP ŞEKERSPOR
MANAVGATSPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
17.Hafta
ÇATALCA SPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
TUZLASPOR 3 - 3 KIRIKHANSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 1 - 5 TİRE 1922 SPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 2 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
18.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
TUZLASPOR 2 - 0 MANAVGATSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 4 KIRIKHANSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 3 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 3 DARICA G.BİRLİĞİ
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
19.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 TUZLASPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 1 GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR 2 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
20.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 1 - 3 TİRE 1922 SPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 4 İSTANBULSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 1 KIRIKHANSPOR
TUZLASPOR 3 - 1 ADLİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 MANAVGATSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
21.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 1 ÇATALCA SPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 3 TUZLASPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 0 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
22.Hafta
TUZLASPOR 2 - 2 ÇATALCA SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 KIRIKHANSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 ADLİYESPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 DARICA G.BİRLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 MANAVGATSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
23.Hafta
MANAVGATSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
NİĞDE BELEDİYESPOR - BOZÜYÜKSPOR
TİRE 1922 SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - TUZLASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - GAZİOSMANPAŞA
ÇATALCA SPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
ADLİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
24.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR - KIRIKHANSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - TUZLASPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - MANAVGATSPOR
GAZİOSMANPAŞA - ADLİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR - ÇATALCA SPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - TİRE 1922 SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - NİĞDE BELEDİYESPOR
25.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ADLİYESPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
MANAVGATSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
TUZLASPOR - BOZÜYÜKSPOR
TİRE 1922 SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ÇATALCA SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR - GAZİOSMANPAŞA
DARICA G.BİRLİĞİ - TUTAP ŞEKERSPOR
26.Hafta
BOZÜYÜKSPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KIRIKHANSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - MANAVGATSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - TUZLASPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - ADLİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA - ÇATALCA SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
27.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
NİĞDE BELEDİYESPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ - BOZÜYÜKSPOR
ADLİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
KIRIKHANSPOR - TİRE 1922 SPOR
ÇATALCA SPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
MANAVGATSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUZLASPOR - GAZİOSMANPAŞA
TUTAP ŞEKERSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
28.Hafta
GAZİOSMANPAŞA - TUTAP ŞEKERSPOR
TİRE 1922 SPOR - MANAVGATSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - ADLİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - TUZLASPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - ÇATALCA SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BOZÜYÜKSPOR
KIRIKHANSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
29.Hafta
TUTAP ŞEKERSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
TUZLASPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
İSTANBULSPOR A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
ADLİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MANAVGATSPOR - KIRIKHANSPOR
BOZÜYÜKSPOR - GAZİOSMANPAŞA
DARICA G.BİRLİĞİ - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
30.Hafta
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - TUTAP ŞEKERSPOR
GAZİOSMANPAŞA - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR - TUZLASPOR
TİRE 1922 SPOR - ADLİYESPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - ÇATALCA SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - BOZÜYÜKSPOR
MANAVGATSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
KIRIKHANSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
31.Hafta
TUTAP ŞEKERSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - TİRE 1922 SPOR
TUZLASPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇORUM BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - MANAVGATSPOR
ÇATALCA SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - GAZİOSMANPAŞA
ADLİYESPOR - KIRIKHANSPOR
32.Hafta
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - TUTAP ŞEKERSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MANAVGATSPOR - ADLİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - TUZLASPOR
GAZİOSMANPAŞA - ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - İSTANBULSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR - ÇATALCA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - BOZÜYÜKSPOR
KIRIKHANSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
33.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
TUZLASPOR - TİRE 1922 SPOR
ADLİYESPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
BOZÜYÜKSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
GAZİOSMANPAŞA - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
TUTAP ŞEKERSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - MANAVGATSPOR
ÇATALCA SPOR - KIRIKHANSPOR
34.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR - GAZİOSMANPAŞA
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - ADLİYESPOR
KIRIKHANSPOR - TUZLASPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - ÇORUM BELEDİYESPOR
MANAVGATSPOR - ÇATALCA SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BOZÜYÜKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - NİĞDE BELEDİYESPOR
Spor Toto 3. Lig
02 Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 ÇANKIRISPOR
ARSİNSPOR 1 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 2 - 0 KEMER TEKİROVA SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
2.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 MALTEPESPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 0 ARSİNSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
3.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 4 DERİNCE SPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 2 EYÜPSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 2 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
4.Hafta
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
EYÜPSPOR 3 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 1 MALTEPESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 4 - 3 ÇİNE MADRANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
5.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
GÖLCÜKSPOR 3 - 4 KEMER TEKİROVA SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
ÇİNE MADRANSPOR 3 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 ARSİNSPOR
MALTEPESPOR 0 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
6.Hafta
ÇANKIRISPOR 1 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 3 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 3 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
EYÜPSPOR 4 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 MALTEPESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 0 GÖLCÜKSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 2 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
7.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 MALTEPESPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 KEMER TEKİROVA SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 1 ÇANKIRISPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 4 ARSİNSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
8.Hafta
ARSİNSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
MALTEPESPOR 2 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 3 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 0 EYÜPSPOR
ÇANKIRISPOR 2 - 4 GÖLCÜKSPOR
9.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 MALTEPESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
EYÜPSPOR 2 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 ÇANKIRISPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
10.Hafta
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MALTEPESPOR 0 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇANKIRISPOR 2 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
ARSİNSPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 0 - 3 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 3 EYÜPSPOR
11.Hafta
GÖLCÜKSPOR 1 - 3 MALTEPESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 2 - 2 KEMER TEKİROVA SPOR
ÇİNE MADRANSPOR 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 ÇANKIRISPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 ARSİNSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
12.Hafta
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 2 ÇİNE MADRANSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ARSİNSPOR 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
13.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 2 - 0 ÇANKIRISPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 ARSİNSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 0 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
14.Hafta
ARSİNSPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 3 GÖLCÜKSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 3 - 2 KEMER TEKİROVA SPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
MALTEPESPOR 1 - 3 DARDANELSPOR A.Ş.
15.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 6 - 2 ÇANKIRISPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 5 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 0 ARSİNSPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
16.Hafta
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 4 - 0 KEMER TEKİROVA SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
ARSİNSPOR 3 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 2 EYÜPSPOR
MALTEPESPOR 2 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
17.Hafta
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 3 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
EYÜPSPOR 1 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 0 MALTEPESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 2 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
18.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 2 - 4 ARSİNSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 5 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 0 MALTEPESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
19.Hafta
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 2 ÇANKIRISPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 4 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 3 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 3 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 2 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
20.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 2 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 2 ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 5 MALTEPESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
21.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 3 - 1 ÇANKIRISPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 2 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 4 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
ARSİNSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
22.Hafta
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 3 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 4 YEŞİL BURSA A.Ş.
ARSİNSPOR 2 - 5 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇANKIRISPOR 1 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - ÇİNE MADRANSPOR
23.Hafta
GÖLCÜKSPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - ÇANKIRISPOR
ÇİNE MADRANSPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
MALTEPESPOR - ARSİNSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - EYÜPSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
YEŞİL BURSA A.Ş. - KEMER TEKİROVA SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
24.Hafta
KEMER TEKİROVA SPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - YEŞİL BURSA A.Ş.
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - EYÜPSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - GÖLCÜKSPOR
MALTEPESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÇANKIRISPOR - ÇİNE MADRANSPOR
ARSİNSPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - DARDANELSPOR A.Ş.
25.Hafta
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR - ÇANKIRISPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - ARSİNSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - MALTEPESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
EYÜPSPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
DARDANELSPOR A.Ş. - KEMER TEKİROVA SPOR
ÇİNE MADRANSPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
26.Hafta
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - GÖLCÜKSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇANKIRISPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
KEMER TEKİROVA SPOR - EYÜPSPOR
MALTEPESPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ARSİNSPOR - ÇİNE MADRANSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - DARDANELSPOR A.Ş.
27.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ÇANKIRISPOR
EYÜPSPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR - ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR - MALTEPESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - KEMER TEKİROVA SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
28.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - EYÜPSPOR
MALTEPESPOR - GÖLCÜKSPOR
ARSİNSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - ÇİNE MADRANSPOR
ÇANKIRISPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
KEMER TEKİROVA SPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
29.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
EYÜPSPOR - ÇANKIRISPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ARSİNSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - DERİNCE SPOR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - MALTEPESPOR
30.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. - KEMER TEKİROVA SPOR
MALTEPESPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - EYÜPSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - GÖLCÜKSPOR
ÇİNE MADRANSPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ARSİNSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
31.Hafta
GÖLCÜKSPOR - ÇİNE MADRANSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - ÇANKIRISPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
EYÜPSPOR - ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - MALTEPESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
32.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - GÖLCÜKSPOR
MALTEPESPOR - EYÜPSPOR
ARSİNSPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇİNE MADRANSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇANKIRISPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
33.Hafta
EYÜPSPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ÇİNE MADRANSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - ÇANKIRISPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - GÖLCÜKSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - MALTEPESPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
34.Hafta
68 YENİ AKSARAY SPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - EYÜPSPOR
GÖLCÜKSPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
MALTEPESPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇANKIRISPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
Spor Toto 3. Lig
03 Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 1 SANDIKLISPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BEYLERBEYİSPOR 3 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2.Hafta
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 ORHANGAZİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
3.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 SANDIKLISPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 0 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
4.Hafta
KAYSERİ ŞEKERSPOR 3 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SANDIKLISPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 3 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 2 ORHANGAZİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 3 SİLİVRİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
5.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 2 SANDIKLISPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 3 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
6.Hafta
SANDIKLISPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 SİLİVRİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
7.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 1 SANDIKLISPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 2 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 4 BEYLERBEYİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
8.Hafta
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 SİLİVRİSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
9.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 2 ORHANGAZİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 4 - 2 SANDIKLISPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 4 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
10.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SANDIKLISPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
11.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 0 ORHANGAZİSPOR
SANDIKLISPOR 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 1 BEYLERBEYİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
12.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 SANDIKLISPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 4 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
13.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 2 ORHANGAZİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 3 - 2 BEYLERBEYİSPOR
14.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 1 SANDIKLISPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
15.Hafta
SİLİVRİSPOR 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 1 BEYLERBEYİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 3 ERZİN BELEDİYESPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
16.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 4 - 3 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 3 SANDIKLISPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
17.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
SANDIKLISPOR 2 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
SİLİVRİSPOR 4 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 4 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
18.Hafta
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 2 SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 3 ERZİN BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
SANDIKLISPOR 1 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
19.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 SANDIKLISPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SİLİVRİSPOR 4 - 2 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
20.Hafta
BEYLERBEYİSPOR 2 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 ORHANGAZİSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
SANDIKLISPOR 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
21.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 4 - 2 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 SANDIKLISPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 4 - 3 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
22.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 3 ERZİN BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
23.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - SANDIKLISPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - ORHANGAZİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - BEYLERBEYİSPOR
SİLİVRİSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
24.Hafta
ORHANGAZİSPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BEYLERBEYİSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
25.Hafta
SİLİVRİSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - SANDIKLISPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ORHANGAZİSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - BEYLERBEYİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
26.Hafta
BEYLERBEYİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KAYSERİ ŞEKERSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
27.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - SANDIKLISPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SİLİVRİSPOR - BEYLERBEYİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ORHANGAZİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
28.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - SANDIKLISPOR
ORHANGAZİSPOR - SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BEYLERBEYİSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
29.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - ORHANGAZİSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - BEYLERBEYİSPOR
SİLİVRİSPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
30.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - SANDIKLISPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ORHANGAZİSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
31.Hafta
SİLİVRİSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - BEYLERBEYİSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - ORHANGAZİSPOR
32.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR - SANDIKLISPOR
ANKARA DEMİRSPOR - SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
33.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BEYLERBEYİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SANDIKLISPOR - ORHANGAZİSPOR
34.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
ORHANGAZİSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - SANDIKLISPOR
BEYLERBEYİSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.