TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto 3. Lig » 2014 - 2015 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
Gruplar:  01 02 03
  O G B M A Y AV P
1.TUZLASPOR 32 21 10 1 69 28 41 73
2.DARICA G.BİRLİĞİ 32 18 11 3 48 20 28 65
3.İSTANBULSPOR A.Ş. 32 16 9 7 48 23 25 57
4.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 32 15 12 5 44 24 20 57
5.BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 32 12 17 3 43 23 20 53
6.ÇORUM BELEDİYESPOR 32 13 13 6 40 34 6 52
7.KIZILCABÖLÜKSPOR 32 13 11 8 46 31 15 50
8.TİRE 1922 SPOR 32 14 6 12 50 37 13 48
9.ADLİYESPOR 32 12 11 9 50 38 12 47
10.NİĞDE BELEDİYESPOR 32 11 11 10 41 33 8 44
11.MANAVGATSPOR 32 12 8 12 40 34 6 44
12.KIRIKHANSPOR 32 11 10 11 39 31 8 43
13.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 32 11 8 13 35 38 -3 41
14.ÇATALCA SPOR 32 10 9 13 32 32 0 39
15.GAZİOSMANPAŞA 32 7 9 16 35 44 -9 30
16.ŞEKERSPOR A.Ş. 32 4 7 21 23 65 -42 19
17.SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 32 4 6 22 15 67 -52 15
18.BOZÜYÜKSPOR 32 0 0 32 0 96 -96 0

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Gruplar:  01 02 03
26 Nisan 2015 - KIZILCABÖLÜKSPOR 3-0 BOZÜYÜKSPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2015 - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0-3 ŞEKERSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Nisan 2015 15:30 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3-4 TUZLASPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2015 15:30 KIRIKHANSPOR 0-0 NİĞDE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2015 15:30 GAZİOSMANPAŞA 3-3 ÇORUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2015 15:30 TİRE 1922 SPOR 2-1 ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2015 15:30 DARICA G.BİRLİĞİ 0-1 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Nisan 2015 15:30 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 4-1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Nisan 2015 15:30 MANAVGATSPOR 2-2 ADLİYESPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 3. Lig
01 Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
KIRIKHANSPOR 2 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR 1 - 3 TUZLASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 ÇATALCA SPOR
ADLİYESPOR 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
2.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 6 TİRE 1922 SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
TUZLASPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 5 MANAVGATSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 KIRIKHANSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 2 ADLİYESPOR
3.Hafta
ADLİYESPOR 3 - 1 TUZLASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 GAZİOSMANPAŞA
KIRIKHANSPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 4 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 0 ÇATALCA SPOR
MANAVGATSPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
4.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 MANAVGATSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 4 - 3 ADLİYESPOR
TUZLASPOR 2 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
5.Hafta
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 TUZLASPOR
MANAVGATSPOR 3 - 0 GAZİOSMANPAŞA
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 TUTAP ŞEKERSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
6.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 1 - 2 ÇATALCA SPOR
TUZLASPOR 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 KIRIKHANSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 2 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 NİĞDE BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 ADLİYESPOR
7.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ADLİYESPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TUZLASPOR 3 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
MANAVGATSPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇATALCA SPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
8.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 ÇATALCA SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 0 TİRE 1922 SPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 1 - 1 KIRIKHANSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 2 MANAVGATSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 TUZLASPOR
9.Hafta
TUZLASPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
KIRIKHANSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MANAVGATSPOR 0 - 1 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
ADLİYESPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
10.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 MANAVGATSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 TUZLASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 DARICA G.BİRLİĞİ
11.Hafta
ÇATALCA SPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TUZLASPOR 5 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR 1 - 1 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
MANAVGATSPOR 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 0 KIRIKHANSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
12.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 ADLİYESPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 0 MANAVGATSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 TUZLASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 2 ÇATALCA SPOR
TİRE 1922 SPOR 3 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 5 NİĞDE BELEDİYESPOR
13.Hafta
ÇATALCA SPOR 0 - 2 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TUZLASPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ADLİYESPOR 4 - 1 TİRE 1922 SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 MANAVGATSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 KIRIKHANSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
14.Hafta
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 1 - 1 TUZLASPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 ADLİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
MANAVGATSPOR 0 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
15.Hafta
ÇATALCA SPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
TUZLASPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ADLİYESPOR 1 - 2 MANAVGATSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
16.Hafta
TİRE 1922 SPOR 2 - 3 TUZLASPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 ÇATALCA SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 ADLİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 TUTAP ŞEKERSPOR
MANAVGATSPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
17.Hafta
ÇATALCA SPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
TUZLASPOR 3 - 3 KIRIKHANSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 2 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
TUTAP ŞEKERSPOR 1 - 5 TİRE 1922 SPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
18.Hafta
TUZLASPOR 2 - 0 MANAVGATSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 4 KIRIKHANSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 3 DARICA G.BİRLİĞİ
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 3 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
19.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 TUZLASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 1 GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR 2 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
20.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 1 - 3 TİRE 1922 SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 4 İSTANBULSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 1 KIRIKHANSPOR
TUZLASPOR 3 - 1 ADLİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 MANAVGATSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
21.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 1 ÇATALCA SPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 3 TUZLASPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 0 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
22.Hafta
TUZLASPOR 2 - 2 ÇATALCA SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 KIRIKHANSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 ADLİYESPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 DARICA G.BİRLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 MANAVGATSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 2 TİRE 1922 SPOR
23.Hafta
MANAVGATSPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 1 TUZLASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 GAZİOSMANPAŞA
ÇATALCA SPOR 1 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
ADLİYESPOR 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 1 - 2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
24.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 2 - 3 TUZLASPOR
GAZİOSMANPAŞA 3 - 1 ADLİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3 - 0 MANAVGATSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 ÇATALCA SPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 TİRE 1922 SPOR
25.Hafta
MANAVGATSPOR 4 - 4 KIZILCABÖLÜKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 4 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 2 GAZİOSMANPAŞA
ÇATALCA SPOR 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ 4 - 1 TUTAP ŞEKERSPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
TUZLASPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
26.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 1 - 0 ÇATALCA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 1 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 TUZLASPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 0 ADLİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 MANAVGATSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 TUTAP ŞEKERSPOR
27.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TUZLASPOR 3 - 1 GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR 1 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
ADLİYESPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
28.Hafta
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 ÇATALCA SPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 1 - 2 MANAVGATSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 4 TUZLASPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 0 ŞEKERSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 ADLİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
29.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
TUZLASPOR 3 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MANAVGATSPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 GAZİOSMANPAŞA
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
30.Hafta
KIRIKHANSPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
MANAVGATSPOR 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 ŞEKERSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 ADLİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 2 TUZLASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 ÇATALCA SPOR
31.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 4 - 2 TİRE 1922 SPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 4 KIZILCABÖLÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 MANAVGATSPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
ADLİYESPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TUZLASPOR 3 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
32.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 ÇATALCA SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 4 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MANAVGATSPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
GAZİOSMANPAŞA 3 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 4 TUZLASPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 ŞEKERSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
33.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
TUZLASPOR - TİRE 1922 SPOR
BOZÜYÜKSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
ÇORUM BELEDİYESPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
ADLİYESPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR - KIRIKHANSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - MANAVGATSPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
34.Hafta
KIRIKHANSPOR - TUZLASPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - ADLİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - GAZİOSMANPAŞA
TİRE 1922 SPOR - ŞEKERSPOR A.Ş.
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - ÇORUM BELEDİYESPOR
MANAVGATSPOR - ÇATALCA SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BOZÜYÜKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - NİĞDE BELEDİYESPOR
Spor Toto 3. Lig
02 Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 ÇANKIRISPOR
ARSİNSPOR 1 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 2 - 0 KEMER TEKİROVA SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
2.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 MALTEPESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 0 ARSİNSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
3.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 4 DERİNCE SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
MALTEPESPOR 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 2 EYÜPSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 2 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
4.Hafta
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
EYÜPSPOR 3 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 1 MALTEPESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 4 - 3 ÇİNE MADRANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
5.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 3 - 4 KEMER TEKİROVA SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
ÇİNE MADRANSPOR 3 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 ARSİNSPOR
MALTEPESPOR 0 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
6.Hafta
ÇANKIRISPOR 1 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 3 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 3 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR 4 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 0 GÖLCÜKSPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 MALTEPESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 2 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
7.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 MALTEPESPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 KEMER TEKİROVA SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 1 ÇANKIRISPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 4 ARSİNSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
8.Hafta
ARSİNSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
MALTEPESPOR 2 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 3 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR 2 - 4 GÖLCÜKSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 0 EYÜPSPOR
9.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 MALTEPESPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 ÇANKIRISPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
10.Hafta
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MALTEPESPOR 0 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
ÇANKIRISPOR 2 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 0 - 3 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 3 EYÜPSPOR
11.Hafta
GÖLCÜKSPOR 1 - 3 MALTEPESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 2 - 2 KEMER TEKİROVA SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 ÇANKIRISPOR
ÇİNE MADRANSPOR 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 ARSİNSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
12.Hafta
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 2 ÇİNE MADRANSPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
ARSİNSPOR 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇANKIRISPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
13.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 2 - 0 ÇANKIRISPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 ARSİNSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 0 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
14.Hafta
ARSİNSPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 3 GÖLCÜKSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 3 - 2 KEMER TEKİROVA SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 1 - 3 DARDANELSPOR A.Ş.
15.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 6 - 2 ÇANKIRISPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 5 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 0 ARSİNSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
16.Hafta
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 4 - 0 KEMER TEKİROVA SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
ARSİNSPOR 3 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
MALTEPESPOR 2 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 2 EYÜPSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
17.Hafta
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 3 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
EYÜPSPOR 1 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 0 MALTEPESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 2 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
18.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 2 - 4 ARSİNSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 5 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 0 MALTEPESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
19.Hafta
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 2 ÇANKIRISPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 4 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 3 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 2 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 3 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
20.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 2 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 2 ARSİNSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 5 MALTEPESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
21.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 3 - 1 ÇANKIRISPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 2 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 4 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ARSİNSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
22.Hafta
ARSİNSPOR 2 - 5 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 3 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 4 YEŞİL BURSA A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇANKIRISPOR 1 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
23.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 2 ÇANKIRISPOR
ÇİNE MADRANSPOR 0 - 2 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
MALTEPESPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 EYÜPSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
24.Hafta
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 3 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 2 GÖLCÜKSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MALTEPESPOR 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR 2 - 4 ÇİNE MADRANSPOR
ARSİNSPOR 2 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
25.Hafta
GÖLCÜKSPOR 6 - 0 ÇANKIRISPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 1 ARSİNSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 0 MALTEPESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR 0 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
26.Hafta
KEMER TEKİROVA SPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 1 - 3 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 4 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
MALTEPESPOR 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ARSİNSPOR 1 - 2 ÇİNE MADRANSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
27.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
EYÜPSPOR 3 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 2 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 0 KEMER TEKİROVA SPOR
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 ÇANKIRISPOR
28.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 4 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 3 DARDANELSPOR A.Ş.
29.Hafta
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 ÇANKIRISPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 3 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 3 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 ARSİNSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 KEMER TEKİROVA SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 MALTEPESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
30.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 2 - 2 KEMER TEKİROVA SPOR
MALTEPESPOR 0 - 4 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 2 GÖLCÜKSPOR
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 2 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
31.Hafta
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 3 - 0 ÇANKIRISPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
KEMER TEKİROVA SPOR 3 - 3 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 MALTEPESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
32.Hafta
MALTEPESPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
ARSİNSPOR 1 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇANKIRISPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
33.Hafta
EYÜPSPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - ÇANKIRISPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ÇİNE MADRANSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - GÖLCÜKSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - MALTEPESPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
34.Hafta
MALTEPESPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
68 YENİ AKSARAY SPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - EYÜPSPOR
GÖLCÜKSPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
ÇANKIRISPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
Spor Toto 3. Lig
03 Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 1 SANDIKLISPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BEYLERBEYİSPOR 3 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 ORHANGAZİSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
3.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 SANDIKLISPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 0 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
4.Hafta
BEYLERBEYİSPOR 2 - 2 ORHANGAZİSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 3 SİLİVRİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 3 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 3 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
5.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 2 SANDIKLISPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 3 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
6.Hafta
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 SİLİVRİSPOR
SANDIKLISPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
7.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 1 SANDIKLISPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 2 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 4 BEYLERBEYİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
8.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 SİLİVRİSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
9.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 2 ORHANGAZİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 4 - 2 SANDIKLISPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 4 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
10.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SANDIKLISPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
11.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 0 ORHANGAZİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 1 BEYLERBEYİSPOR
SANDIKLISPOR 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
12.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 SANDIKLISPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 4 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
13.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 3 - 2 BEYLERBEYİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 2 ORHANGAZİSPOR
14.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 1 SANDIKLISPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
15.Hafta
SİLİVRİSPOR 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR 0 - 1 BEYLERBEYİSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 3 ERZİN BELEDİYESPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
16.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 4 - 3 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 3 SANDIKLISPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
17.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR 2 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
SİLİVRİSPOR 4 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 4 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
18.Hafta
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR 1 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 2 SİLİVRİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 3 ERZİN BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
19.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 SANDIKLISPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 4 - 2 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 2 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
20.Hafta
BEYLERBEYİSPOR 2 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 ORHANGAZİSPOR
SANDIKLISPOR 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
21.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 4 - 2 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 SANDIKLISPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 4 - 3 KAYSERİ ŞEKERSPOR
22.Hafta
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 3 ERZİN BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
23.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 SANDIKLISPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 1 BEYLERBEYİSPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
24.Hafta
ORHANGAZİSPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 3 SİLİVRİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 3 KAYSERİ ŞEKERSPOR
25.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 5 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 1 SANDIKLISPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
26.Hafta
BEYLERBEYİSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 3 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR 2 - 1 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
27.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 SANDIKLISPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
28.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 4 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 1 SANDIKLISPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
29.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 2 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR 4 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 4 BEYLERBEYİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 1 ORHANGAZİSPOR
30.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 SANDIKLISPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 1 SİLİVRİSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 2 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BEYLERBEYİSPOR 4 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 7 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
31.Hafta
SİLİVRİSPOR 2 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 6 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR 4 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 3 - 0 BEYLERBEYİSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 4 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
32.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 SANDIKLISPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 0 SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 4 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 2 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
33.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
SİLİVRİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BEYLERBEYİSPOR
SANDIKLISPOR - ORHANGAZİSPOR
34.Hafta
ORHANGAZİSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - SANDIKLISPOR
ANKARA DEMİRSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BEYLERBEYİSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.