TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto 3. Lig » 2014 - 2015 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
Gruplar:  01 02 03
  O G B M A Y AV P
1.ADLİYESPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
2.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 0 0 0 0 0 0 0
3.BOZÜYÜKSPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
4.BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 0 0 0 0 0 0 0
5.ÇATALCA SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
6.ÇORUM BELEDİYESPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
7.DARICA G.BİRLİĞİ 0 0 0 0 0 0 0 0
8.GAZİOSMANPAŞA 0 0 0 0 0 0 0 0
9.İSTANBULSPOR A.Ş. 0 0 0 0 0 0 0 0
10.KIRIKHANSPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
11.KIZILCABÖLÜKSPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
12.MANAVGATSPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
13.NİĞDE BELEDİYESPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
14.SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 0 0 0 0 0 0 0
15.TİRE 1922 SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
16.TUTAP ŞEKERSPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
17.TUZLASPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
18.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 0 0 0 0 0 0 0

Not: Ligler statüsüne göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Gruplar:  01 02 03
7 Eylül 2014 16:00 KIRIKHANSPOR - TUTAP ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
7 Eylül 2014 16:00 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
7 Eylül 2014 16:30 KIZILCABÖLÜKSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
7 Eylül 2014 16:30 DARICA G.BİRLİĞİ - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
7 Eylül 2014 16:30 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
7 Eylül 2014 16:30 İSTANBULSPOR A.Ş. - ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
7 Eylül 2014 16:30 ADLİYESPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
7 Eylül 2014 16:30 MANAVGATSPOR - TUZLASPOR Detaylar Detaylar
7 Eylül 2014 17:00 TİRE 1922 SPOR - BOZÜYÜKSPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 3. Lig
01 Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
KIRIKHANSPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR - TUZLASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR - BOZÜYÜKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ÇATALCA SPOR
ADLİYESPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
2.Hafta
ÇATALCA SPOR - ADLİYESPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - MANAVGATSPOR
GAZİOSMANPAŞA - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BOZÜYÜKSPOR - KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
TUZLASPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
3.Hafta
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - KIZILCABÖLÜKSPOR
MANAVGATSPOR - BOZÜYÜKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - ÇATALCA SPOR
TİRE 1922 SPOR - GAZİOSMANPAŞA
KIRIKHANSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - TUTAP ŞEKERSPOR
ADLİYESPOR - TUZLASPOR
4.Hafta
ÇATALCA SPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
BOZÜYÜKSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR - TİRE 1922 SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
TUTAP ŞEKERSPOR - ADLİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - MANAVGATSPOR
GAZİOSMANPAŞA - KIRIKHANSPOR
TUZLASPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
5.Hafta
MANAVGATSPOR - GAZİOSMANPAŞA
NİĞDE BELEDİYESPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR - TUZLASPOR
ADLİYESPOR - BOZÜYÜKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
KIRIKHANSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
TİRE 1922 SPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
6.Hafta
TUZLASPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA - İSTANBULSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR - TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ADLİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - MANAVGATSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - KIRIKHANSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - ÇATALCA SPOR
BOZÜYÜKSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
7.Hafta
ADLİYESPOR - GAZİOSMANPAŞA
NİĞDE BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TUZLASPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KIRIKHANSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
TİRE 1922 SPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
ÇATALCA SPOR - BOZÜYÜKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ÇORUM BELEDİYESPOR
MANAVGATSPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
8.Hafta
TUTAP ŞEKERSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - TİRE 1922 SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - MANAVGATSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - ADLİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR - TUZLASPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇATALCA SPOR
GAZİOSMANPAŞA - NİĞDE BELEDİYESPOR
9.Hafta
ÇATALCA SPOR - GAZİOSMANPAŞA
TUZLASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - TİRE 1922 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - BOZÜYÜKSPOR
MANAVGATSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
ADLİYESPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
10.Hafta
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - İSTANBULSPOR A.Ş.
BOZÜYÜKSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
ÇORUM BELEDİYESPOR - ÇATALCA SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - MANAVGATSPOR
GAZİOSMANPAŞA - TUZLASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ADLİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - TUTAP ŞEKERSPOR
TİRE 1922 SPOR - KIRIKHANSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - NİĞDE BELEDİYESPOR
11.Hafta
TUTAP ŞEKERSPOR - GAZİOSMANPAŞA
DARICA G.BİRLİĞİ - KIRIKHANSPOR
BOZÜYÜKSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MANAVGATSPOR - TİRE 1922 SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ADLİYESPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
TUZLASPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
12.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - DARICA G.BİRLİĞİ
TİRE 1922 SPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA - BOZÜYÜKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ÇATALCA SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ADLİYESPOR
KIRIKHANSPOR - MANAVGATSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - TUZLASPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - NİĞDE BELEDİYESPOR
13.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. - KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - GAZİOSMANPAŞA
BOZÜYÜKSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - MANAVGATSPOR
ADLİYESPOR - TİRE 1922 SPOR
TUZLASPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇATALCA SPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
TUTAP ŞEKERSPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
14.Hafta
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - TUZLASPOR
KIRIKHANSPOR - ADLİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA - DARICA G.BİRLİĞİ
MANAVGATSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - BOZÜYÜKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ÇATALCA SPOR
TİRE 1922 SPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
15.Hafta
ÇATALCA SPOR - TİRE 1922 SPOR
BOZÜYÜKSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - DARICA G.BİRLİĞİ
TUTAP ŞEKERSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR - GAZİOSMANPAŞA
NİĞDE BELEDİYESPOR - KIRIKHANSPOR
ADLİYESPOR - MANAVGATSPOR
TUZLASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
16.Hafta
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - BOZÜYÜKSPOR
KIRIKHANSPOR - ÇATALCA SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ADLİYESPOR
TİRE 1922 SPOR - TUZLASPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - ÇORUM BELEDİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - GAZİOSMANPAŞA
KIZILCABÖLÜKSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
MANAVGATSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
17.Hafta
ÇATALCA SPOR - MANAVGATSPOR
TUZLASPOR - KIRIKHANSPOR
BOZÜYÜKSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - TİRE 1922 SPOR
GAZİOSMANPAŞA - KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ADLİYESPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
NİĞDE BELEDİYESPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
18.Hafta
ÇATALCA SPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - DARICA G.BİRLİĞİ
BOZÜYÜKSPOR - TİRE 1922 SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUZLASPOR - MANAVGATSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - ADLİYESPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - KIRIKHANSPOR
19.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
TİRE 1922 SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - TUZLASPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - ÇORUM BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR - BOZÜYÜKSPOR
ADLİYESPOR - ÇATALCA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ - NİĞDE BELEDİYESPOR
20.Hafta
ÇATALCA SPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
KIZILCABÖLÜKSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA - TİRE 1922 SPOR
BOZÜYÜKSPOR - MANAVGATSPOR
TUZLASPOR - ADLİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KIRIKHANSPOR
21.Hafta
KIRIKHANSPOR - GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ADLİYESPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
TİRE 1922 SPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - TUZLASPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - ÇATALCA SPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - KIZILCABÖLÜKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - BOZÜYÜKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
22.Hafta
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - DARICA G.BİRLİĞİ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
TUZLASPOR - ÇATALCA SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
BOZÜYÜKSPOR - ADLİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
GAZİOSMANPAŞA - MANAVGATSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - KIRIKHANSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
23.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. - GAZİOSMANPAŞA
ÇATALCA SPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
ADLİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ - TUZLASPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - BOZÜYÜKSPOR
TİRE 1922 SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
KIRIKHANSPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
MANAVGATSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
24.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
ÇORUM BELEDİYESPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - TİRE 1922 SPOR
BOZÜYÜKSPOR - ÇATALCA SPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - TUZLASPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - MANAVGATSPOR
GAZİOSMANPAŞA - ADLİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - NİĞDE BELEDİYESPOR
25.Hafta
ÇATALCA SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR - GAZİOSMANPAŞA
DARICA G.BİRLİĞİ - TUTAP ŞEKERSPOR
TİRE 1922 SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MANAVGATSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
TUZLASPOR - BOZÜYÜKSPOR
KIRIKHANSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
ADLİYESPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
26.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - MANAVGATSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - TUZLASPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - ADLİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KIRIKHANSPOR
GAZİOSMANPAŞA - ÇATALCA SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
27.Hafta
TUZLASPOR - GAZİOSMANPAŞA
TUTAP ŞEKERSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
MANAVGATSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
NİĞDE BELEDİYESPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ - BOZÜYÜKSPOR
ADLİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
KIRIKHANSPOR - TİRE 1922 SPOR
28.Hafta
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - ÇATALCA SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BOZÜYÜKSPOR
KIRIKHANSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - ADLİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - TUZLASPOR
GAZİOSMANPAŞA - TUTAP ŞEKERSPOR
TİRE 1922 SPOR - MANAVGATSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
29.Hafta
MANAVGATSPOR - KIRIKHANSPOR
BOZÜYÜKSPOR - GAZİOSMANPAŞA
DARICA G.BİRLİĞİ - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ADLİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUZLASPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TUTAP ŞEKERSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
İSTANBULSPOR A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
30.Hafta
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - ÇATALCA SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - BOZÜYÜKSPOR
MANAVGATSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
KIRIKHANSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR - TUZLASPOR
TİRE 1922 SPOR - ADLİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - TUTAP ŞEKERSPOR
GAZİOSMANPAŞA - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
31.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ - GAZİOSMANPAŞA
ADLİYESPOR - KIRIKHANSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - MANAVGATSPOR
ÇATALCA SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUZLASPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇORUM BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR - TİRE 1922 SPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
32.Hafta
TİRE 1922 SPOR - ÇATALCA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - BOZÜYÜKSPOR
GAZİOSMANPAŞA - ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - İSTANBULSPOR A.Ş.
MANAVGATSPOR - ADLİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - TUZLASPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - TUTAP ŞEKERSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
33.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR - MANAVGATSPOR
ÇATALCA SPOR - KIRIKHANSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ADLİYESPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
BOZÜYÜKSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
GAZİOSMANPAŞA - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
TUZLASPOR - TİRE 1922 SPOR
34.Hafta
MANAVGATSPOR - ÇATALCA SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BOZÜYÜKSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - ADLİYESPOR
KIRIKHANSPOR - TUZLASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - GAZİOSMANPAŞA
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - NİĞDE BELEDİYESPOR
Spor Toto 3. Lig
02 Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
GÖLCÜKSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ÇANKIRISPOR
ARSİNSPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR - EYÜPSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
2.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. - YEŞİL BURSA A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. - MALTEPESPOR
EYÜPSPOR - GÖLCÜKSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - ARSİNSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - ÇİNE MADRANSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
ÇANKIRISPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
3.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - ÇANKIRISPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
MALTEPESPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - EYÜPSPOR
GÖLCÜKSPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
4.Hafta
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - GÖLCÜKSPOR
EYÜPSPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - YEŞİL BURSA A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR - MALTEPESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - ARSİNSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - ÇİNE MADRANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
5.Hafta
68 YENİ AKSARAY SPOR - ÇANKIRISPOR
ÇİNE MADRANSPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ARSİNSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
GÖLCÜKSPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
MALTEPESPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
6.Hafta
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
EYÜPSPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ARSİNSPOR - MALTEPESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - GÖLCÜKSPOR
ÇANKIRISPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - ÇİNE MADRANSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - DARDANELSPOR A.Ş.
7.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. - DERİNCE SPOR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR - ÇANKIRISPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - ARSİNSPOR
GÖLCÜKSPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - MALTEPESPOR
EYÜPSPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
8.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - EYÜPSPOR
ÇANKIRISPOR - GÖLCÜKSPOR
ARSİNSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - ÇİNE MADRANSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
MALTEPESPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
9.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - ÇANKIRISPOR
ÇİNE MADRANSPOR - ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - DERİNCE SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - MALTEPESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
EYÜPSPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
GÖLCÜKSPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
10.Hafta
ÇANKIRISPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
ARSİNSPOR - GÖLCÜKSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MALTEPESPOR - ÇİNE MADRANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
11.Hafta
ÇİNE MADRANSPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - ÇANKIRISPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - DERİNCE SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - ARSİNSPOR
GÖLCÜKSPOR - MALTEPESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - KEMER TEKİROVA SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
12.Hafta
MALTEPESPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ARSİNSPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - GÖLCÜKSPOR
ÇANKIRISPOR - EYÜPSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
KEMER TEKİROVA SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - ÇİNE MADRANSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
13.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. - 68 YENİ AKSARAY SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - ÇANKIRISPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ÇİNE MADRANSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
GÖLCÜKSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - ARSİNSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - MALTEPESPOR
EYÜPSPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
14.Hafta
ARSİNSPOR - EYÜPSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR - GÖLCÜKSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
ÇANKIRISPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
MALTEPESPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
15.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. - 68 YENİ AKSARAY SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - ÇİNE MADRANSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - ÇANKIRISPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
GÖLCÜKSPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - ARSİNSPOR
EYÜPSPOR - MALTEPESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
16.Hafta
ÇİNE MADRANSPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
GÖLCÜKSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
ARSİNSPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
68 YENİ AKSARAY SPOR - EYÜPSPOR
MALTEPESPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ÇANKIRISPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
17.Hafta
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - 68 YENİ AKSARAY SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - ÇANKIRISPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - ÇİNE MADRANSPOR
EYÜPSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - ARSİNSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - MALTEPESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - GÖLCÜKSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
18.Hafta
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
KEMER TEKİROVA SPOR - MALTEPESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - GÖLCÜKSPOR
ÇANKIRISPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - ARSİNSPOR
EYÜPSPOR - ÇİNE MADRANSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - 68 YENİ AKSARAY SPOR
19.Hafta
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - ÇANKIRISPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - DARDANELSPOR A.Ş.
MALTEPESPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR - EYÜPSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
20.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - MALTEPESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - GÖLCÜKSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR - ARSİNSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - 68 YENİ AKSARAY SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - ÇİNE MADRANSPOR
21.Hafta
MALTEPESPOR - ÇANKIRISPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - EYÜPSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇİNE MADRANSPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
ARSİNSPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
22.Hafta
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - GÖLCÜKSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - YEŞİL BURSA A.Ş.
ARSİNSPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - MALTEPESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÇANKIRISPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
EYÜPSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. - ÇİNE MADRANSPOR
23.Hafta
GÖLCÜKSPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - ÇANKIRISPOR
ÇİNE MADRANSPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
MALTEPESPOR - ARSİNSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - EYÜPSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
YEŞİL BURSA A.Ş. - KEMER TEKİROVA SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
24.Hafta
KEMER TEKİROVA SPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - YEŞİL BURSA A.Ş.
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - EYÜPSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - GÖLCÜKSPOR
MALTEPESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÇANKIRISPOR - ÇİNE MADRANSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - DARDANELSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
25.Hafta
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR - ÇANKIRISPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - ARSİNSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - MALTEPESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
EYÜPSPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
DARDANELSPOR A.Ş. - KEMER TEKİROVA SPOR
ÇİNE MADRANSPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
26.Hafta
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - GÖLCÜKSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇANKIRISPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
KEMER TEKİROVA SPOR - EYÜPSPOR
MALTEPESPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ARSİNSPOR - ÇİNE MADRANSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - DARDANELSPOR A.Ş.
27.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ÇANKIRISPOR
EYÜPSPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR - ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR - MALTEPESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - KEMER TEKİROVA SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
28.Hafta
KEMER TEKİROVA SPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
MALTEPESPOR - GÖLCÜKSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - EYÜPSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR - ÇİNE MADRANSPOR
ÇANKIRISPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
29.Hafta
GÖLCÜKSPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
EYÜPSPOR - ÇANKIRISPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ARSİNSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - DERİNCE SPOR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - MALTEPESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
30.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. - KEMER TEKİROVA SPOR
MALTEPESPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - EYÜPSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - GÖLCÜKSPOR
ÇANKIRISPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ARSİNSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
31.Hafta
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - ÇANKIRISPOR
GÖLCÜKSPOR - ÇİNE MADRANSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
EYÜPSPOR - ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - MALTEPESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
32.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - GÖLCÜKSPOR
MALTEPESPOR - EYÜPSPOR
ARSİNSPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇİNE MADRANSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇANKIRISPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
33.Hafta
EYÜPSPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ÇİNE MADRANSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - ÇANKIRISPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - GÖLCÜKSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - MALTEPESPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
34.Hafta
68 YENİ AKSARAY SPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - EYÜPSPOR
GÖLCÜKSPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
MALTEPESPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇANKIRISPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
Spor Toto 3. Lig
03 Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - SANDIKLISPOR
ORHANGAZİSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BEYLERBEYİSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
SİLİVRİSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2.Hafta
KAYSERİ ŞEKERSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ORHANGAZİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - BEYLERBEYİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SANDIKLISPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - SİLİVRİSPOR
3.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR - SANDIKLISPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - BEYLERBEYİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
SİLİVRİSPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
4.Hafta
KAYSERİ ŞEKERSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SANDIKLISPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BEYLERBEYİSPOR - ORHANGAZİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - SİLİVRİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
5.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR - SANDIKLISPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - ORHANGAZİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - BEYLERBEYİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
6.Hafta
SANDIKLISPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - SİLİVRİSPOR
7.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - SANDIKLISPOR
SİLİVRİSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - ORHANGAZİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - BEYLERBEYİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
8.Hafta
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ORHANGAZİSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
BEYLERBEYİSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SANDIKLISPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
9.Hafta
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - SANDIKLISPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - BEYLERBEYİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ORHANGAZİSPOR
SİLİVRİSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
10.Hafta
SANDIKLISPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BEYLERBEYİSPOR - SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
11.Hafta
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR - ORHANGAZİSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - BEYLERBEYİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SANDIKLISPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
12.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - ERZİN BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BEYLERBEYİSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - SANDIKLISPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - SİLİVRİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ORHANGAZİSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
13.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SİLİVRİSPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - ORHANGAZİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - BEYLERBEYİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
14.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - SANDIKLISPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
15.Hafta
SİLİVRİSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SANDIKLISPOR - BEYLERBEYİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ETİMESGUT BLD. SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - ORHANGAZİSPOR
16.Hafta
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
BEYLERBEYİSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR - SANDIKLISPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - SİLİVRİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
17.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - BEYLERBEYİSPOR
SANDIKLISPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ORHANGAZİSPOR
SİLİVRİSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
18.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR - ORHANGAZİSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - BEYLERBEYİSPOR
SANDIKLISPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - SİLİVRİSPOR
19.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - SANDIKLISPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
SİLİVRİSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ORHANGAZİSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
BEYLERBEYİSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
20.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYLERBEYİSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - ORHANGAZİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - SİLİVRİSPOR
SANDIKLISPOR - ANKARA DEMİRSPOR
21.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - SANDIKLISPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
SİLİVRİSPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR - BEYLERBEYİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
22.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ORHANGAZİSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SANDIKLISPOR - SİLİVRİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
23.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - SANDIKLISPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - ORHANGAZİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - BEYLERBEYİSPOR
SİLİVRİSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
24.Hafta
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ORHANGAZİSPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
25.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - SANDIKLISPOR
SİLİVRİSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - BEYLERBEYİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ORHANGAZİSPOR
26.Hafta
BEYLERBEYİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KAYSERİ ŞEKERSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ORHANGAZİSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - SİLİVRİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
27.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR - SANDIKLISPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SİLİVRİSPOR - BEYLERBEYİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ORHANGAZİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
28.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - SANDIKLISPOR
ORHANGAZİSPOR - SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BEYLERBEYİSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
29.Hafta
SANDIKLISPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - ORHANGAZİSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - BEYLERBEYİSPOR
SİLİVRİSPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
30.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ORHANGAZİSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - SANDIKLISPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
31.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - BEYLERBEYİSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - ORHANGAZİSPOR
32.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BEYLERBEYİSPOR - SANDIKLISPOR
ANKARA DEMİRSPOR - SİLİVRİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
33.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SİLİVRİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SANDIKLISPOR - ORHANGAZİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BEYLERBEYİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
34.Hafta
ORHANGAZİSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - SANDIKLISPOR
BEYLERBEYİSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.