TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto 3. Lig » Spor Toto 3. Lig 2015 - 2016 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
Spor Toto 3. Lig Fikstür ve Puan Cetveli
Gruplar:  01 02 03
30 Nisan 2016 15:30 SİLİVRİSPOR 0-1 MALTEPESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 ARSİNSPOR 3-0 ALTAY Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 3-1 TİRE 1922 SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4-2 TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1-3 YEŞİL BURSA A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 KIRIKHANSPOR 4-1 KOZAN BLD.SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 KIZILCABÖLÜKSPOR 3-0 CİZRE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 DÜZCESPOR 1-0 TEKİRDAĞSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 ERZİN BELEDİYESPOR 4-2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR Detaylar Detaylar
Gruplar:  01 02 03
  O G B M A Y AV P
1.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 36 22 8 6 67 32 35 74
2.KIZILCABÖLÜKSPOR 36 20 8 8 52 34 18 68
3.TİRE 1922 SPOR 36 18 9 9 53 38 15 63
4.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 36 18 6 12 55 42 13 60
5.DÜZYURTSPOR 36 15 15 6 46 34 12 60
6.ERZİN BELEDİYESPOR 36 16 10 10 55 37 18 58
7.YEŞİL BURSA A.Ş. 36 15 11 10 47 32 15 56
8.TEKİRDAĞSPOR 36 13 8 15 44 44 0 47
9.KIRIKHANSPOR 36 13 8 15 35 40 -5 47
10.MALTEPESPOR 36 10 16 10 38 31 7 46
11.ALTAY 36 10 15 11 45 45 0 45
12.BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 36 11 12 13 37 46 -9 45
13.DÜZCESPOR 36 9 17 10 41 47 -6 44
14.SİLİVRİSPOR 36 13 4 19 36 41 -5 43
15.KOZAN BLD.SPOR 36 11 9 16 44 52 -8 42
16.ARSİNSPOR 36 11 9 16 38 47 -9 42
17.GÖLBAŞISPOR A.Ş. 36 10 8 18 36 49 -13 38
18.TURGUTLUSPOR 36 10 8 18 33 48 -15 38
19.CİZRE SPOR 36 3 7 26 16 79 -63 16

Spor Toto 3. Lig
01 Grup
Sezon 2015-2016

1.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 3 KOZAN BLD.SPOR
DÜZCESPOR 2 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 ALTAY
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 3 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
2.Hafta
KOZAN BLD.SPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ALTAY 2 - 1 MALTEPESPOR
CİZRE SPOR 0 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 1 DÜZCESPOR
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 SİLİVRİSPOR
3.Hafta
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 0 TEKİRDAĞSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 3 - 1 KOZAN BLD.SPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ARSİNSPOR 3 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 2 CİZRE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
DÜZCESPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
4.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 3 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 0 - 0 MALTEPESPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 ALTAY
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 2 KIRIKHANSPOR
KOZAN BLD.SPOR 4 - 1 ARSİNSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 0 SİLİVRİSPOR
CİZRE SPOR 0 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
5.Hafta
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 4 - 0 TEKİRDAĞSPOR
ALTAY 2 - 2 TURGUTLUSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 0 DÜZCESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 2 KOZAN BLD.SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 2 - 5 YEŞİL BURSA A.Ş.
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 2 CİZRE SPOR
6.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 2 TİRE 1922 SPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 5 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 ALTAY
KOZAN BLD.SPOR 1 - 1 MALTEPESPOR
TEKİRDAĞSPOR 4 - 1 ARSİNSPOR
DÜZCESPOR 2 - 2 KIRIKHANSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 5 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
7.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 2 DÜZCESPOR
ALTAY 0 - 2 KOZAN BLD.SPOR
ARSİNSPOR 1 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
8.Hafta
KOZAN BLD.SPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
DÜZCESPOR 0 - 4 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 0 - 0 MALTEPESPOR
CİZRE SPOR 0 - 3 ALTAY
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 1 ARSİNSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 3 - 0 TURGUTLUSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
9.Hafta
MALTEPESPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ARSİNSPOR 0 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 2 KOZAN BLD.SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 KIRIKHANSPOR
ALTAY 3 - 3 TEKİRDAĞSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 DÜZCESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 2 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 CİZRE SPOR
10.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
DÜZCESPOR 2 - 2 ARSİNSPOR
CİZRE SPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4 - 2 ALTAY
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KOZAN BLD.SPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 3 MALTEPESPOR
TEKİRDAĞSPOR 3 - 0 TİRE 1922 SPOR
11.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 1 CİZRE SPOR
ALTAY 1 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
MALTEPESPOR 2 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 1 KIRIKHANSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 2 TEKİRDAĞSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 2 DÜZCESPOR
12.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 2 TURGUTLUSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
CİZRE SPOR 2 - 2 KOZAN BLD.SPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 3 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 4 ALTAY
DÜZCESPOR 1 - 1 MALTEPESPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
13.Hafta
TURGUTLUSPOR 2 - 2 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
ALTAY 0 - 0 DÜZCESPOR
KOZAN BLD.SPOR 0 - 2 TEKİRDAĞSPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 0 KIRIKHANSPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
MALTEPESPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ARSİNSPOR 1 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
14.Hafta
KIRIKHANSPOR 0 - 2 MALTEPESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 ALTAY
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 KOZAN BLD.SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 SİLİVRİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
DÜZCESPOR 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
TEKİRDAĞSPOR 3 - 3 CİZRE SPOR
15.Hafta
KOZAN BLD.SPOR 2 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 0 - 1 DÜZCESPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
ALTAY 1 - 0 KIRIKHANSPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MALTEPESPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
16.Hafta
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 2 ALTAY
DÜZCESPOR 2 - 3 YEŞİL BURSA A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 2 MALTEPESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 4 - 2 KOZAN BLD.SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 2 TEKİRDAĞSPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 TİRE 1922 SPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 1 CİZRE SPOR
17.Hafta
TEKİRDAĞSPOR 1 - 2 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
CİZRE SPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
KOZAN BLD.SPOR 1 - 2 DÜZCESPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
MALTEPESPOR 1 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 2 ARSİNSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
ALTAY 3 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
18.Hafta
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 2 - 2 ALTAY
ARSİNSPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 2 KOZAN BLD.SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 TURGUTLUSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 2 TEKİRDAĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
DÜZCESPOR 3 - 2 CİZRE SPOR
19.Hafta
TİRE 1922 SPOR 3 - 2 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
ALTAY 0 - 0 ARSİNSPOR
KOZAN BLD.SPOR 3 - 0 KIRIKHANSPOR
MALTEPESPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 0 DÜZCESPOR
CİZRE SPOR 0 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
20.Hafta
KOZAN BLD.SPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 0 - 2 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 DÜZCESPOR
ALTAY 1 - 0 SİLİVRİSPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
CİZRE SPOR 0 - 3 KIRIKHANSPOR
21.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 KOZAN BLD.SPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 1 TEKİRDAĞSPOR
ARSİNSPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MALTEPESPOR 0 - 0 ALTAY
DÜZCESPOR 1 - 3 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3 - 0 CİZRE SPOR
22.Hafta
TEKİRDAĞSPOR 2 - 2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 1 DÜZCESPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 3 SİLİVRİSPOR
KOZAN BLD.SPOR 0 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 3 ARSİNSPOR
CİZRE SPOR 0 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 0 KIRIKHANSPOR
23.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ARSİNSPOR 3 - 1 KOZAN BLD.SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 TEKİRDAĞSPOR
MALTEPESPOR 5 - 1 TURGUTLUSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
ALTAY 2 - 2 TİRE 1922 SPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
24.Hafta
KOZAN BLD.SPOR 1 - 3 SİLİVRİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 2 KIRIKHANSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 2 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 1 - 0 ALTAY
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 MALTEPESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
DÜZCESPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
CİZRE SPOR 0 - 3 ARSİNSPOR
25.Hafta
MALTEPESPOR 1 - 1 KOZAN BLD.SPOR
ARSİNSPOR 1 - 2 TEKİRDAĞSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 0 DÜZCESPOR
ALTAY 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 3 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
26.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 0 TİRE 1922 SPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
KOZAN BLD.SPOR 0 - 0 ALTAY
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
CİZRE SPOR 0 - 3 MALTEPESPOR
27.Hafta
TURGUTLUSPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TİRE 1922 SPOR 4 - 2 KOZAN BLD.SPOR
MALTEPESPOR 2 - 0 TEKİRDAĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 DÜZCESPOR
ARSİNSPOR 1 - 2 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
ALTAY 3 - 0 CİZRE SPOR
28.Hafta
KOZAN BLD.SPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 1 SİLİVRİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 4 - 0 ARSİNSPOR
DÜZCESPOR 1 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 4 - 2 ALTAY
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
CİZRE SPOR 0 - 3 TİRE 1922 SPOR
29.Hafta
ARSİNSPOR 1 - 1 DÜZCESPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 2 TEKİRDAĞSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 4 - 0 KOZAN BLD.SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 1 KIRIKHANSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ALTAY 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 2 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
30.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 1 MALTEPESPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 0 ALTAY
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
DÜZCESPOR 2 - 2 SİLİVRİSPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
CİZRE SPOR 0 - 3 YEŞİL BURSA A.Ş.
31.Hafta
ARSİNSPOR 1 - 3 KIRIKHANSPOR
MALTEPESPOR 0 - 0 DÜZCESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 TEKİRDAĞSPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ALTAY 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 0 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
KOZAN BLD.SPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
32.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
DÜZCESPOR 0 - 0 ALTAY
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 3 - 1 TURGUTLUSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 0 KOZAN BLD.SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 0 ARSİNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
33.Hafta
MALTEPESPOR 0 - 0 KIRIKHANSPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 2 DÜZCESPOR
ALTAY 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
ARSİNSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
KOZAN BLD.SPOR 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
CİZRE SPOR 0 - 3 TEKİRDAĞSPOR
34.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 TURGUTLUSPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 3 KOZAN BLD.SPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 0 ARSİNSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 0 ALTAY
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 MALTEPESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
35.Hafta
KOZAN BLD.SPOR 1 - 4 ERZİN BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
MALTEPESPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 2 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 KIRIKHANSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 1 DÜZCESPOR
CİZRE SPOR 0 - 3 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
ALTAY 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
36.Hafta
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 0 MALTEPESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 1 ALTAY
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
KIRIKHANSPOR 1 - 0 TURGUTLUSPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
ARSİNSPOR 0 - 1 SİLİVRİSPOR
DÜZCESPOR 0 - 1 KOZAN BLD.SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 3 TİRE 1922 SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
37.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 1 - 4 ERZİN BELEDİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 KIRIKHANSPOR
ALTAY 0 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
MALTEPESPOR 0 - 1 ARSİNSPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KOZAN BLD.SPOR 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
CİZRE SPOR 0 - 3 DÜZCESPOR
38.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 2 TURGUTLUSPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
KIRIKHANSPOR 4 - 1 KOZAN BLD.SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 4 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ARSİNSPOR 3 - 0 ALTAY
SİLİVRİSPOR 0 - 1 MALTEPESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 3 YEŞİL BURSA A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 3 - 1 TİRE 1922 SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
Spor Toto 3. Lig
02 Grup
Sezon 2015-2016

1.Hafta
KEMERSPOR 2003 3 - 0 GAZİOSMANPAŞA
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 YOMRASPOR
ADLİYESPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 3 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ZARA BELEDİYESPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
2.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 3 KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
YOMRASPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 ADLİYESPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 0 ZARA BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 PAYASSPOR
3.Hafta
ZARA BELEDİYESPOR 0 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 2 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 5 - 1 YOMRASPOR
PAYASSPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
4.Hafta
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 KEMERSPOR 2003
DERİNCE SPOR A.Ş. 2 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 ADLİYESPOR
YOMRASPOR 3 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 PAYASSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
5.Hafta
ADLİYESPOR 2 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 3 - 1 YOMRASPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 0 GAZİOSMANPAŞA
PAYASSPOR 1 - 5 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 ZARA BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
6.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 2 PAYASSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 2 KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ZARA BELEDİYESPOR 1 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 3 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 1 - 0 ADLİYESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
7.Hafta
PAYASSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 1 YOMRASPOR
KEMERSPOR 2003 4 - 1 ZARA BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 5 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 3 DERİNCE SPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 2 GAZİOSMANPAŞA
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
8.Hafta
YOMRASPOR 2 - 0 PAYASSPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 ORHANGAZİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 KEMERSPOR 2003
GAZİOSMANPAŞA 2 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 0 ADLİYESPOR
ZARA BELEDİYESPOR 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
9.Hafta
KEMERSPOR 2003 2 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
PAYASSPOR 2 - 1 OFSPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 GAZİOSMANPAŞA
ORHANGAZİSPOR 2 - 1 ZARA BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 YOMRASPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ADLİYESPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
10.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ZARA BELEDİYESPOR 0 - 1 ADLİYESPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 3 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YOMRASPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 ORHANGAZİSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 PAYASSPOR
11.Hafta
ADLİYESPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 2 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KEMERSPOR 2003
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 5 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 1 ZARA BELEDİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 YOMRASPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
PAYASSPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
12.Hafta
ZARA BELEDİYESPOR 2 - 1 PAYASSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 ADLİYESPOR
YOMRASPOR 3 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 4 - 0 GAZİOSMANPAŞA
KEMERSPOR 2003 0 - 3 ORHANGAZİSPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 2 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
13.Hafta
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 1 YOMRASPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ZARA BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR 3 - 2 KEMERSPOR 2003
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
PAYASSPOR 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
14.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ZARA BELEDİYESPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 4 - 0 GAZİOSMANPAŞA
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 ADLİYESPOR
YOMRASPOR 1 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 PAYASSPOR
15.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 ZARA BELEDİYESPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 2 OFSPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
PAYASSPOR 0 - 1 KEMERSPOR 2003
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
16.Hafta
KEMERSPOR 2003 1 - 4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ZARA BELEDİYESPOR 1 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 1 GAZİOSMANPAŞA
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 4 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 3 YOMRASPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 PAYASSPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
17.Hafta
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 0 KEMERSPOR 2003
PAYASSPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 ADLİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 0 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 ZARA BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
18.Hafta
ADLİYESPOR 1 - 1 PAYASSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİOSMANPAŞA
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 5 - 0 YOMRASPOR
ZARA BELEDİYESPOR 3 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 1 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 3 OFSPOR A.Ş.
19.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 5 KEMERSPOR 2003
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 2 - 5 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ADLİYESPOR
YOMRASPOR 1 - 0 ZARA BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 0 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 2 ORHANGAZİSPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
20.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 ZARA BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 0 ADLİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 3 KEMERSPOR 2003
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
YOMRASPOR 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
21.Hafta
ADLİYESPOR 1 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 YOMRASPOR
ZARA BELEDİYESPOR 2 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 2 - 2 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
22.Hafta
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 1 PAYASSPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 2 ORHANGAZİSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 0 ZARA BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 3 ADLİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 4 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 0 - 0 KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
23.Hafta
ADLİYESPOR 0 - 0 GAZİOSMANPAŞA
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 YOMRASPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
PAYASSPOR 2 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
24.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 2 PAYASSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 4 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ZARA BELEDİYESPOR 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
YOMRASPOR 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 KEMERSPOR 2003
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 ADLİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
25.Hafta
ADLİYESPOR 2 - 2 YOMRASPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 ZARA BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 5 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
PAYASSPOR 5 - 0 GAZİOSMANPAŞA
ORHANGAZİSPOR 1 - 2 OFSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
26.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 3 PAYASSPOR
YOMRASPOR 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
ZARA BELEDİYESPOR 2 - 1 KEMERSPOR 2003
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 ADLİYESPOR
27.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
PAYASSPOR 0 - 1 YOMRASPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 2 GAZİOSMANPAŞA
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ZARA BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR 5 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 4 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BLD. SPOR 4 - 1 OFSPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
28.Hafta
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 PAYASSPOR
ZARA BELEDİYESPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 KEMERSPOR 2003
YOMRASPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 5 - 1 ADLİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
29.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 1 YOMRASPOR
PAYASSPOR 1 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 1 - 0 ZARA BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
30.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 0 PAYASSPOR
ZARA BELEDİYESPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 ORHANGAZİSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 3 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ADLİYESPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. 4 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
31.Hafta
ADLİYESPOR 2 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
PAYASSPOR 2 - 0 ZARA BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 2 YOMRASPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 4 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 0 - 2 KEMERSPOR 2003
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 0 OFSPOR A.Ş.
32.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 3 PAYASSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
ZARA BELEDİYESPOR 1 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 2 ADLİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 4 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
YOMRASPOR 4 - 0 GAZİOSMANPAŞA
33.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 4 - 0 ZARA BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 4 - 0 YOMRASPOR
ADLİYESPOR 0 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 KEMERSPOR 2003
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
34.Hafta
KEMERSPOR 2003 1 - 1 PAYASSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
ZARA BELEDİYESPOR 0 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ORHANGAZİSPOR 4 - 2 ADLİYESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİOSMANPAŞA
35.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 2 ZARA BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
YOMRASPOR 0 - 2 OFSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 KEMERSPOR 2003
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
36.Hafta
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 PAYASSPOR
ADLİYESPOR 2 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 3 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 0 YOMRASPOR
ZARA BELEDİYESPOR 0 - 2 GAZİOSMANPAŞA
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
37.Hafta
OFSPOR A.Ş. 3 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 2 ZARA BELEDİYESPOR
1920 MARAŞ SPOR 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
GAZİOSMANPAŞA 4 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 2 KEMERSPOR 2003
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 ORHANGAZİSPOR
YOMRASPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
38.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 PAYASSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 1920 MARAŞ SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ZARA BELEDİYESPOR 3 - 2 YOMRASPOR
KEMERSPOR 2003 6 - 2 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 GAZİOSMANPAŞA
Spor Toto 3. Lig
03 Grup
Sezon 2015-2016

1.Hafta
GÖLCÜKSPOR 1 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
24ERZİNCANSPOR 1 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 BEYLERBEYİSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 4 - 1 SANDIKLISPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 MANAVGATSPOR
ÇİNE MADRANSPOR 0 - 2 ÇATALCA SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 2 DERSİM SPOR
2.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR 0 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MANAVGATSPOR 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DERSİM SPOR 0 - 0 24ERZİNCANSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
3.Hafta
GÖLCÜKSPOR 4 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 SANDIKLISPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
24ERZİNCANSPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 0 ÇATALCA SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 DERSİM SPOR
4.Hafta
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 4 NİĞDE BELEDİYESPOR
MANAVGATSPOR 1 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 24ERZİNCANSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
DERSİM SPOR 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
BEYLERBEYİSPOR 3 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
5.Hafta
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 ÇATALCA SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 3 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
24ERZİNCANSPOR 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 5 - 1 SANDIKLISPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 MANAVGATSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 0 DERSİM SPOR
6.Hafta
MANAVGATSPOR 1 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 3 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ÇİNE MADRANSPOR 0 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
DERSİM SPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 3 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR 1 - 1 24ERZİNCANSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
7.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 MANAVGATSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 SANDIKLISPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 3 BERGAMA BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 1 DERSİM SPOR
24ERZİNCANSPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
8.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 4 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
MANAVGATSPOR 1 - 2 BEYLERBEYİSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 2 24ERZİNCANSPOR
SANDIKLISPOR 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
BERGAMA BELEDİYESPOR 4 - 4 KASTAMONUSPOR 1966
DERSİM SPOR 2 - 2 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
9.Hafta
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 ÇATALCA SPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 2 MANAVGATSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
24ERZİNCANSPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 7 - 3 SANDIKLISPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 6 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
10.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
SANDIKLISPOR 2 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 2 24ERZİNCANSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 1 BEYLERBEYİSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
MANAVGATSPOR 4 - 1 DERSİM SPOR
11.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 4 ÇATALCA SPOR
DERSİM SPOR 2 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 4 - 3 ÇİNE MADRANSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 2 - 0 SANDIKLISPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
24ERZİNCANSPOR 3 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
12.Hafta
SANDIKLISPOR 6 - 3 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ÇATALCA SPOR 3 - 4 BEYLERBEYİSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 0 24ERZİNCANSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 1 MANAVGATSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 3 NİĞDE BELEDİYESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 4 - 1 DERSİM SPOR
13.Hafta
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
24ERZİNCANSPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
DERSİM SPOR 4 - 1 SANDIKLISPOR
MANAVGATSPOR 0 - 4 DARDANELSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 2 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
14.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR 3 - 0 DERSİM SPOR
SANDIKLISPOR 1 - 2 MANAVGATSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 3 GÖLCÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
15.Hafta
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 24ERZİNCANSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
DERSİM SPOR 2 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 2 SANDIKLISPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
MANAVGATSPOR 2 - 1 ÇATALCA SPOR
16.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 DERSİM SPOR
SANDIKLISPOR 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 2 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 1 MANAVGATSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 5 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
24ERZİNCANSPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 4 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 1 BEYLERBEYİSPOR
17.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 0 24ERZİNCANSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
DERSİM SPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
MANAVGATSPOR 3 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 ÇATALCA SPOR
18.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 DERSİM SPOR
ÇİNE MADRANSPOR 0 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 2 - 1 SANDIKLISPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 1 MANAVGATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 1 BEYLERBEYİSPOR
24ERZİNCANSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
19.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
MANAVGATSPOR 5 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 1 24ERZİNCANSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DERSİM SPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
20.Hafta
SANDIKLISPOR 0 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 0 24ERZİNCANSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DERSİM SPOR 2 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 3 GÖLCÜKSPOR
MANAVGATSPOR 4 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
21.Hafta
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 SANDIKLISPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 3 MANAVGATSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 BEYLERBEYİSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 ÇATALCA SPOR
24ERZİNCANSPOR 1 - 2 DERSİM SPOR
22.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
MANAVGATSPOR 2 - 3 24ERZİNCANSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DERSİM SPOR 0 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ÇATALCA SPOR 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
23.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 DERSİM SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 0 SANDIKLISPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 MANAVGATSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
24ERZİNCANSPOR 1 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 BEYLERBEYİSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
24.Hafta
ÇATALCA SPOR 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
MANAVGATSPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
SANDIKLISPOR 1 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 1 24ERZİNCANSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
DERSİM SPOR 2 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
25.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 1 ÇATALCA SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 DERSİM SPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 MANAVGATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
24ERZİNCANSPOR 3 - 1 SANDIKLISPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 1 - 3 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
26.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
MANAVGATSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 24ERZİNCANSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
DERSİM SPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
27.Hafta
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 1 DERSİM SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 ÇATALCA SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
24ERZİNCANSPOR 2 - 2 ÇİNE MADRANSPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 SANDIKLISPOR
28.Hafta
ÇİNE MADRANSPOR 0 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 3 BEYLERBEYİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 3 24ERZİNCANSPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
MANAVGATSPOR 0 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
SANDIKLISPOR 2 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
29.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DERSİM SPOR 1 - 0 MANAVGATSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 SANDIKLISPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 3 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
24ERZİNCANSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
30.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 24ERZİNCANSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR 1 - 3 BEYLERBEYİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 4 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 2 GÖLCÜKSPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 DERSİM SPOR
31.Hafta
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 0 SANDIKLISPOR
DERSİM SPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
MANAVGATSPOR 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
24ERZİNCANSPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
32.Hafta
ÇATALCA SPOR 2 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 24ERZİNCANSPOR
ÇİNE MADRANSPOR 0 - 1 BEYLERBEYİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 0 MANAVGATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR 2 - 3 DERSİM SPOR
33.Hafta
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
MANAVGATSPOR 2 - 2 SANDIKLISPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DERSİM SPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
34.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
24ERZİNCANSPOR 2 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR 1 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 2 DERSİM SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
35.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
MANAVGATSPOR 1 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
DERSİM SPOR 3 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 SANDIKLISPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 24ERZİNCANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
36.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 2 MANAVGATSPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
24ERZİNCANSPOR 2 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 3 DERSİM SPOR
37.Hafta
SANDIKLISPOR 0 - 3 ÇATALCA SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 4 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
MANAVGATSPOR 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 24ERZİNCANSPOR
DERSİM SPOR 0 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
38.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
24ERZİNCANSPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
ÇİNE MADRANSPOR 3 - 0 SANDIKLISPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 MANAVGATSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 4 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 4 - 0 DERSİM SPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.