TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto 3. Lig » 2013 - 2014 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
Gruplar:  01 02 03
  O G B M A Y AV P
1.ÜMRANİYESPOR 32 20 9 3 55 26 29 69
2.BERGAMA BELEDİYESPOR 32 16 9 7 52 29 23 57
3.KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 32 15 9 8 54 34 20 54
4.SİLİVRİSPOR 32 14 12 6 41 28 13 54
5.LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 32 14 11 7 42 22 20 53
6.ANKARA DEMİRSPOR 32 14 10 8 35 21 14 52
7.DERİNCE SPOR A.Ş. 32 14 10 8 38 30 8 52
8.SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 32 14 9 9 50 30 20 51
9.TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 32 13 9 10 35 28 7 48
10.BEYLERBEYİSPOR 32 11 14 7 47 33 14 47
11.KIZILCABÖLÜKSPOR 32 11 10 11 40 34 6 43
12.TEKİROVA BELEDİYESPOR 32 11 9 12 43 31 12 42
13.YEŞİL BURSA A.Ş. 32 11 9 12 47 38 9 42
14.PAYAS BELEDİYESPOR 1975 32 11 8 13 45 36 9 41
15.ADLİYESPOR 32 10 6 16 44 57 -13 36
16.ADIYAMANSPOR 32 9 6 17 32 47 -15 33
17.SİİRTSPOR 31 2 4 25 9 70 -61 7
18.BELEDİYE BİNGÖLSPOR 31 0 0 31 3 118 -115 -3

Not: Ligler statüsüne göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Gruplar:  01 02 03
20 Nisan 2014 14:30 SİİRTSPOR 0-3 BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14:30 BEYLERBEYİSPOR 2-2 SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14:30 ADLİYESPOR 2-0 TEKİROVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14:30 ADIYAMANSPOR 1-0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975 Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14:30 ANKARA DEMİRSPOR 0-1 YEŞİL BURSA A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14:30 KIZILCABÖLÜKSPOR 0-0 DERİNCE SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14:30 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2-3 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14:30 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1-1 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14:30 ÜMRANİYESPOR 3-0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 3. Lig
01 Grup
Sezon 2013-2014

1.Hafta
ADIYAMANSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ADLİYESPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 8 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
SİİRTSPOR 1 - 0 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 2 - 2 TEKİROVA BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
2.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 4 KIZILCABÖLÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 4 ADLİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 2 - 0 SİİRTSPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ADIYAMANSPOR
3.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
SİİRTSPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 1 - 2 DERİNCE BELEDİYESPOR
ADIYAMANSPOR 3 - 0 BEYLERBEYİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR 2 - 2 ÜMRANİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 11 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
4.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 1 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
BEYLERBEYİSPOR 4 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 3 ADLİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 4 - 0 SİİRTSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 4 - 1 ADIYAMANSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
5.Hafta
ADLİYESPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 4 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 DERİNCE BELEDİYESPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
SİİRTSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 2 BEYLERBEYİSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 0 - 0 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
6.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 0 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 4 - 2 ADLİYESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 2 SİİRTSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 2 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 0 ADIYAMANSPOR
7.Hafta
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 5 - 1 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
SİİRTSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADLİYESPOR 0 - 4 KIZILCABÖLÜKSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
8.Hafta
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
SİLİVRİSPOR 2 - 3 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 SİİRTSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 0 - 3 ADIYAMANSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 BERGAMA BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
9.Hafta
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 2 - 0 ÜMRANİYESPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
SİİRTSPOR 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ADIYAMANSPOR 2 - 1 ADLİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
10.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 0 ADIYAMANSPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 1 DERİNCE BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 7 TEKİROVA BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
ADLİYESPOR 2 - 5 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 0 SİİRTSPOR
11.Hafta
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SİİRTSPOR 1 - 2 ADLİYESPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
ADIYAMANSPOR 2 - 5 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
12.Hafta
ADLİYESPOR 1 - 2 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 2 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 ADIYAMANSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 SİİRTSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 DERİNCE BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
13.Hafta
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 ADLİYESPOR
ADIYAMANSPOR 3 - 1 SİİRTSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 3 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
14.Hafta
SİİRTSPOR 0 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 YEŞİL BURSA A.Ş.
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
ADLİYESPOR 1 - 0 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADIYAMANSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 3 - 4 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 SİLİVRİSPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 2 DERİNCE BELEDİYESPOR
15.Hafta
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 4 - 0 ADIYAMANSPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 0 BEYLERBEYİSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 7 ÜMRANİYESPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 SİİRTSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 1 ADLİYESPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 4 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
16.Hafta
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 3 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 SİLİVRİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
ADLİYESPOR 0 - 4 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
ADIYAMANSPOR 2 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
SİİRTSPOR 1 - 2 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
17.Hafta
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 ADIYAMANSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 6 - 0 SİİRTSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 5 ANKARA DEMİRSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 2 - 1 ADLİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
18.Hafta
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 0 ADLİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 0 ADIYAMANSPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 3 - 0 SİİRTSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 0 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 BEYLERBEYİSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
19.Hafta
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 2 TEKİROVA BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR 0 - 4 YEŞİL BURSA A.Ş.
ADIYAMANSPOR 1 - 1 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 2 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 4 - 0 SİLİVRİSPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
SİİRTSPOR 0 - 3 DERİNCE BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
20.Hafta
ÜMRANİYESPOR 3 - 2 ADLİYESPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 ADIYAMANSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 1 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 2 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SİLİVRİSPOR 3 - 0 SİİRTSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
21.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 2 DERİNCE BELEDİYESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 2 - 3 SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
ADLİYESPOR 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
SİİRTSPOR 0 - 3 YEŞİL BURSA A.Ş.
22.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 3 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 2 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 2 - 0 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 ADIYAMANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 ADLİYESPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 0 SİİRTSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
23.Hafta
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 SİLİVRİSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR 0 - 1 BEYLERBEYİSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 2 - 3 ÜMRANİYESPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 1 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
SİİRTSPOR - BELEDİYE BİNGÖLSPOR
24.Hafta
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 3 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 2 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
SİLİVRİSPOR 2 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 3 - 2 ADIYAMANSPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 SİİRTSPOR
25.Hafta
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 0 SİLİVRİSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ADLİYESPOR 2 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 1 DERİNCE BELEDİYESPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 ÜMRANİYESPOR
SİİRTSPOR 0 - 3 BEYLERBEYİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
26.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
BEYLERBEYİSPOR 0 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÜMRANİYESPOR 4 - 2 TEKİROVA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR 3 - 1 ADIYAMANSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 0 SİİRTSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
27.Hafta
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 0 BEYLERBEYİSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
ADIYAMANSPOR 0 - 1 SİLİVRİSPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 ADLİYESPOR
SİİRTSPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
28.Hafta
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 1 ADIYAMANSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 3 SİLİVRİSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ADLİYESPOR 3 - 0 SİİRTSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
29.Hafta
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADIYAMANSPOR 4 - 3 YEŞİL BURSA A.Ş.
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 3 - 0 ADLİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
SİİRTSPOR 0 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
30.Hafta
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 0 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİİRTSPOR 0 - 3 ADIYAMANSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 3 SİLİVRİSPOR
31.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 2 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 ADLİYESPOR
ADIYAMANSPOR 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 3 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 4 BEYLERBEYİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 3 - 0 SİİRTSPOR
32.Hafta
BEYLERBEYİSPOR 2 - 2 SİLİVRİSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 3 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 1 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
ADLİYESPOR 2 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
ADIYAMANSPOR 1 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÜMRANİYESPOR 3 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
SİİRTSPOR 0 - 3 BERGAMA BELEDİYESPOR
33.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK - ADLİYESPOR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ - SİİRTSPOR
ÜMRANİYESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR - ADIYAMANSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - BEYLERBEYİSPOR
SİLİVRİSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
TEKİROVA BELEDİYESPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
34.Hafta
SİİRTSPOR - TEKİROVA BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR - ÜMRANİYESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR - BELEDİYE BİNGÖLSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
ADIYAMANSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
Spor Toto 3. Lig
02 Grup
Sezon 2013-2014

1.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 BATMAN PETROLSPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 0 ELİBOL SANDIKLISPOR
DÜZYURTSPOR 1 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 3 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
ÇIKSALIN SPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 3 - 2 MALTEPESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 0 ÜNYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 7 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
2.Hafta
ÜNYESPOR 1 - 0 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 3 DÜZYURTSPOR
BATMAN PETROLSPOR 1 - 3 HACETTEPE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MALTEPESPOR 0 - 0 ÇIKSALIN SPOR
3.Hafta
ÇIKSALIN SPOR 0 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 ELİBOL SANDIKLISPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 0 - 1 BATMAN PETROLSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 4 DÜZYURTSPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 4 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 0 MALTEPESPOR
ORHANGAZİSPOR 3 - 0 ÜNYESPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 5 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
4.Hafta
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇIKSALIN SPOR
MALTEPESPOR 2 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
DÜZYURTSPOR 1 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ÜNYESPOR 3 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
BATMAN PETROLSPOR 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
5.Hafta
BATMAN PETROLSPOR 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 0 ÜNYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 1 - 2 ELİBOL SANDIKLISPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 3 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ÇIKSALIN SPOR 2 - 2 DÜZYURTSPOR
6.Hafta
ÜNYESPOR 0 - 0 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 HACETTEPE SPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 1 - 0 BATMAN PETROLSPOR
MALTEPESPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 2 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 3 - 1 ORHANGAZİSPOR
DÜZYURTSPOR 2 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 2 - 1 ÇIKSALIN SPOR
7.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 ÇIKSALIN SPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 3 - 1 MALTEPESPOR
BATMAN PETROLSPOR 2 - 1 ÜNYESPOR
ORHANGAZİSPOR 3 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 2 ELİBOL SANDIKLISPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 2 DÜZYURTSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 2 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
8.Hafta
ÜNYESPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 5 HACETTEPE SPOR
MALTEPESPOR 1 - 2 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 1 BATMAN PETROLSPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 1 - 2 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
DÜZYURTSPOR 2 - 0 ORHANGAZİSPOR
ÇIKSALIN SPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
ELİBOL SANDIKLISPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
9.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ELİBOL SANDIKLISPOR 2 - 1 ÜNYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
BATMAN PETROLSPOR 5 - 1 MALTEPESPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 2 DÜZYURTSPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 0 ÇIKSALIN SPOR
HACETTEPE SPOR 4 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
10.Hafta
DÜZYURTSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
MALTEPESPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 2 - 1 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 2 BATMAN PETROLSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 ELİBOL SANDIKLISPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 0 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ÇIKSALIN SPOR 0 - 3 ORHANGAZİSPOR
ÜNYESPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
11.Hafta
ORHANGAZİSPOR 1 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
ÜNYESPOR 2 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
BATMAN PETROLSPOR 0 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 2 - 0 MALTEPESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 0 - 1 DÜZYURTSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 ÇIKSALIN SPOR
12.Hafta
ÇIKSALIN SPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 1 - 1 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 0 ELİBOL SANDIKLISPOR
DÜZYURTSPOR 1 - 0 BATMAN PETROLSPOR
MALTEPESPOR 2 - 1 ÜNYESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 3 - 1 ORHANGAZİSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
13.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 2 MALTEPESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 1 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
ÜNYESPOR 1 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
BATMAN PETROLSPOR 3 - 3 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 DÜZYURTSPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 3 - 2 ÇIKSALIN SPOR
14.Hafta
ORHANGAZİSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 4 - 0 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
ÇIKSALIN SPOR 1 - 1 BATMAN PETROLSPOR
DÜZYURTSPOR 0 - 0 ELİBOL SANDIKLISPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 - 0 ÜNYESPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 1 - 4 ÇORUM BELEDİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
15.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3 - 2 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 4 - 2 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 3 - 3 MALTEPESPOR
BATMAN PETROLSPOR 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
ELİBOL SANDIKLISPOR 3 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ÜNYESPOR 0 - 1 DÜZYURTSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇIKSALIN SPOR
16.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
ÇIKSALIN SPOR 2 - 1 ELİBOL SANDIKLISPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 0 BATMAN PETROLSPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 3 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 MALTEPESPOR
DÜZYURTSPOR 0 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 0 - 2 ÜNYESPOR
17.Hafta
BATMAN PETROLSPOR 3 - 2 ORHANGAZİSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ELİBOL SANDIKLISPOR 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MALTEPESPOR 1 - 0 DÜZYURTSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ÜNYESPOR 0 - 1 ÇIKSALIN SPOR
18.Hafta
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 0 ÇIKSALIN SPOR
MALTEPESPOR 2 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 3 DÜZYURTSPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 1 - 2 HACETTEPE SPOR
BATMAN PETROLSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÜNYESPOR 0 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ELİBOL SANDIKLISPOR 1 - 0 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 5 - 0 ORHANGAZİSPOR
19.Hafta
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 3 - 0 ÜNYESPOR
DÜZYURTSPOR 6 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
ÇIKSALIN SPOR 1 - 0 MALTEPESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 1 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 BATMAN PETROLSPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 2 ELİBOL SANDIKLISPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
20.Hafta
DÜZYURTSPOR 5 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 2 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ÜNYESPOR 1 - 2 ORHANGAZİSPOR
BATMAN PETROLSPOR 2 - 0 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 0 ÇIKSALIN SPOR
21.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 ELİBOL SANDIKLISPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 2 BATMAN PETROLSPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 3 - 1 DÜZYURTSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 ÜNYESPOR
ÇIKSALIN SPOR 5 - 2 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
22.Hafta
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 4 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 - 4 DARICA G.BİRLİĞİ
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 0 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
MALTEPESPOR 5 - 2 ORHANGAZİSPOR
ÜNYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 3 - 0 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 1 BATMAN PETROLSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DÜZYURTSPOR 2 - 1 ÇIKSALIN SPOR
23.Hafta
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
BATMAN PETROLSPOR 1 - 0 ELİBOL SANDIKLISPOR
ÇIKSALIN SPOR 1 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 1 DÜZYURTSPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 0 - 0 ÜNYESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 3 - 2 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 MALTEPESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 5 - 2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
24.Hafta
DÜZYURTSPOR 1 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 4 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ÇIKSALIN SPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 2 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
MALTEPESPOR 0 - 1 HACETTEPE SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 1 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
ÜNYESPOR 0 - 1 BATMAN PETROLSPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
25.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ELİBOL SANDIKLISPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 4 DÜZYURTSPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 0 - 1 MALTEPESPOR
BATMAN PETROLSPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 ÜNYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 5 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 1 ÇIKSALIN SPOR
26.Hafta
DÜZYURTSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÜNYESPOR 0 - 1 ELİBOL SANDIKLISPOR
MALTEPESPOR 2 - 0 BATMAN PETROLSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 2 HACETTEPE SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 1 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
ÇIKSALIN SPOR 1 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 3 - 2 ORHANGAZİSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
27.Hafta
ELİBOL SANDIKLISPOR 2 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 MALTEPESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 0 - 3 DARICA G.BİRLİĞİ
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 ÜNYESPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 1 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 0 DÜZYURTSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 ÇIKSALIN SPOR
28.Hafta
DÜZYURTSPOR 1 - 2 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 1 - 4 HACETTEPE SPOR
MALTEPESPOR 1 - 0 ELİBOL SANDIKLISPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇIKSALIN SPOR 4 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 ÜNYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
29.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÜNYESPOR 2 - 0 MALTEPESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 2 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 2 - 3 68 YENİ AKSARAY SPOR
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 1 - 4 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 DÜZYURTSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 3 ÇIKSALIN SPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
30.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 1 HACETTEPE SPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 3 ELİBOL SANDIKLISPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇIKSALIN SPOR 1 - 1 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 0 ÜNYESPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 1 - 3 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DÜZYURTSPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
31.Hafta
BALÇOVA BELEDİYE SPOR 1 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 3 MALTEPESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
ÜNYESPOR 1 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 ÇIKSALIN SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR 1 - 1 DÜZYURTSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 2 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
32.Hafta
ÇIKSALIN SPOR 3 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
MALTEPESPOR 0 - 3 68 YENİ AKSARAY SPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 0 BALÇOVA BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 1 - 2 ELİBOL SANDIKLISPOR
DÜZYURTSPOR - ÜNYESPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
33.Hafta
68 YENİ AKSARAY SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
BALÇOVA BELEDİYE SPOR - ORHANGAZİSPOR
ELİBOL SANDIKLISPOR - ÇIKSALIN SPOR
MALTEPESPOR - ELAZIĞ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
HACETTEPE SPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÜNYESPOR - MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - DÜZYURTSPOR
34.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - BALÇOVA BELEDİYE SPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - ELİBOL SANDIKLISPOR
ORHANGAZİSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇIKSALIN SPOR - ÜNYESPOR
DÜZYURTSPOR - MALTEPESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
Spor Toto 3. Lig
03 Grup
Sezon 2013-2014

1.Hafta
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ARSİNSPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 0 KIRIKHANSPOR
1930 BAFRA SPOR 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 2 BELEDİYE VANSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 TUZLASPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 YENİ DİYARBAKIR SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 4 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2.Hafta
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 3 - 1 1930 BAFRA SPOR
TUZLASPOR 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
BELEDİYE VANSPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 ŞEKERSPOR A.Ş.
YENİ DİYARBAKIR SPOR 0 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 0 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
3.Hafta
KAYSERİ ŞEKERSPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
ARSİNSPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 3 - 3 KIRIKHANSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 TUZLASPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 BELEDİYE VANSPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 1 YENİ DİYARBAKIR SPOR
1930 BAFRA SPOR 1 - 4 İSTANBULSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
4.Hafta
BELEDİYE VANSPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 1930 BAFRA SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR SPOR 4 - 0 ARSİNSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KOCAELİSPOR 0 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
TUZLASPOR 4 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 1 - 1 ŞEKERSPOR A.Ş.
5.Hafta
1930 BAFRA SPOR 1 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ŞEKERSPOR A.Ş. 1 - 0 TUZLASPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 3 - 0 BELEDİYE VANSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ARSİNSPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 0 KOCAELİSPOR
6.Hafta
TUZLASPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 ŞEKERSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 0 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 1930 BAFRA SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 4 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
BELEDİYE VANSPOR 2 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
7.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
1930 BAFRA SPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 1 TUZLASPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 4 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
KOCAELİSPOR 2 - 1 BELEDİYE VANSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
ARSİNSPOR 3 - 5 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
8.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 KOCAELİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 1 ARSİNSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 0 ŞEKERSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR 4 - 2 1930 BAFRA SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
TUZLASPOR 1 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 3 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
9.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 5 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ARSİNSPOR 0 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 1 TUZLASPOR
1930 BAFRA SPOR 2 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KAYSERİ ŞEKERSPOR 3 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
10.Hafta
KIRIKHANSPOR 3 - 1 KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR 3 - 1 ARSİNSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 1 ŞEKERSPOR A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 3 - 2 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 1 BELEDİYE VANSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 1930 BAFRA SPOR
TUZLASPOR 3 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
11.Hafta
1930 BAFRA SPOR 1 - 2 ŞEKERSPOR A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 3 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
KOCAELİSPOR 1 - 4 TUZLASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
12.Hafta
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 4 - 0 1930 BAFRA SPOR
TUZLASPOR 2 - 1 BELEDİYE VANSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ŞEKERSPOR A.Ş. 1 - 1 ARSİNSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 1 KOCAELİSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
13.Hafta
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 2 - 1 KIRIKHANSPOR
BELEDİYE VANSPOR 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
1930 BAFRA SPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 2 ŞEKERSPOR A.Ş.
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 6 İSTANBULSPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 3 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 TUZLASPOR
14.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 3 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 1 1930 BAFRA SPOR
TUZLASPOR 2 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ARSİNSPOR 2 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BELEDİYE VANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
15.Hafta
TUZLASPOR 3 - 0 KIRIKHANSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 3 - 0 ARSİNSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 2 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 ŞEKERSPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 4 - 0 1930 BAFRA SPOR
BELEDİYE VANSPOR 0 - 2 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
16.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 3 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
1930 BAFRA SPOR 1 - 0 TUZLASPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 3 BELEDİYE VANSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 2 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 2 KIRIKHANSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 2 - 3 KOCAELİSPOR
ARSİNSPOR 2 - 3 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
17.Hafta
TUZLASPOR 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 ŞEKERSPOR A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR 1 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 1930 BAFRA SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 2 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
18.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 1930 BAFRA SPOR
TUZLASPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 3 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BELEDİYE VANSPOR 0 - 0 ŞEKERSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 0 - 2 ARSİNSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
19.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 3 KIRIKHANSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 4 - 1 KOCAELİSPOR
ARSİNSPOR 0 - 0 BELEDİYE VANSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 1 TUZLASPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1930 BAFRA SPOR 0 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
20.Hafta
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KOCAELİSPOR 3 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
TUZLASPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 1930 BAFRA SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 1 ARSİNSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 0 ŞEKERSPOR A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
21.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 BELEDİYE VANSPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 0 KIRIKHANSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 2 - 1 TUZLASPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
1930 BAFRA SPOR 1 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
22.Hafta
KOCAELİSPOR 1 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 1 1930 BAFRA SPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
TUZLASPOR 4 - 1 ŞEKERSPOR A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR 1 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR A.Ş.
23.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR A.Ş. 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 BELEDİYE VANSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
1930 BAFRA SPOR 2 - 3 KOCAELİSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ARSİNSPOR 1 - 0 TUZLASPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
24.Hafta
KIRIKHANSPOR 3 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 1930 BAFRA SPOR
BELEDİYE VANSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 3 ARSİNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 ŞEKERSPOR A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
TUZLASPOR 2 - 2 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR A.Ş.
25.Hafta
KOCAELİSPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
1930 BAFRA SPOR 0 - 0 BELEDİYE VANSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR A.Ş. 0 - 3 KIRIKHANSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
KAYSERİ ŞEKERSPOR 3 - 2 TUZLASPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. 3 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ARSİNSPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
26.Hafta
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 0 1930 BAFRA SPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 BELEDİYE VANSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 2 KOCAELİSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
GÖLCÜKSPOR 3 - 1 ŞEKERSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
TUZLASPOR 2 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR A.Ş.
27.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 2 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
1930 BAFRA SPOR 1 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KOCAELİSPOR 2 - 2 KIRIKHANSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 TUZLASPOR
BELEDİYE VANSPOR 1 - 3 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
28.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 1 - 1 1930 BAFRA SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 BELEDİYE VANSPOR
TUZLASPOR 4 - 2 KOCAELİSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 1 ARSİNSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
GÖLCÜKSPOR 3 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
29.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 3 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 2 ŞEKERSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 0 KIRIKHANSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BELEDİYE VANSPOR 4 - 0 TUZLASPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1930 BAFRA SPOR 1 - 5 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 3 GÖLCÜKSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
30.Hafta
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 3 KAYSERİ ŞEKERSPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ARSİNSPOR 3 - 0 1930 BAFRA SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 BELEDİYE VANSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 KOCAELİSPOR
TUZLASPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
31.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 2 ŞEKERSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
1930 BAFRA SPOR 2 - 5 KIRIKHANSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 2 ARSİNSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 3 - 1 TUZLASPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
BELEDİYE VANSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
32.Hafta
ARSİNSPOR 2 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 3 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 0 BELEDİYE VANSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 0 - 1 TUZLASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
1930 BAFRA SPOR 1 - 4 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. 1 - 4 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
33.Hafta
KAYSERİ ŞEKERSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KOCAELİSPOR - YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ŞEKERSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - ARSİNSPOR
KIRIKHANSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR - 1930 BAFRA SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR - GÖLCÜKSPOR
34.Hafta
ARSİNSPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1930 BAFRA SPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. - BELEDİYE VANSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - TUZLASPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ŞEKERSPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - KIRIKHANSPOR
GÖLCÜKSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
 

2013-2014 SEZONU SPOR TOTO 3. LİG GRUPLARI

1. GRUP

2. GRUP

3. GRUP

TEKİROVA BLD. SPOR

MANAVGAT EVRENSEKİ

ŞEKERSPOR A.Ş.

ANKARA DEMİRSPOR

HACETTEPE

KEÇİÖRENGÜCÜ

ADLİYESPOR

ERZURUM BB SPOR

ERZİNCAN REFAHİYESPOR

BLD. BİNGÖLSPOR

ELİBOL SANDIKLISPOR

DENİZLİ BLD. SPOR

KIZILCABÖLÜKSPOR

BATMAN PETROLSPOR

BLD. VANSPOR

SİİRTSPOR

ELAZIĞ BLD. SPOR

YENİ DİYARBAKIRSPOR

ADIYAMANSPOR

ORHANGAZİSPOR

AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR

OYAK RENAULTSPOR

BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.

KIRIKHANSPOR

PAYAS BLD. SPOR 1975

ÇORUM BLD. SPOR

Y. YOZGATSPOR A.Ş.

SİVAS 4 EYLÜL BLD. SPOR

BALÇOVA BLD. SPOR

MENEMEN BLD. SPOR

BERGAMA BLD. SPOR

SAKARYASPOR A.Ş.

GÖLCÜKSPOR

DERİNCE BLD. SPOR

DARICA G. BİRLİĞİ

KOCAELİSPOR

SİLİVRİSPOR

ÇIKSALINSPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.

BEYLERBEYİSPOR

MALTEPESPOR

ANADOLU ÜSKÜDAR

ÜMRANİYESPOR

SANCAKTEPE BLD. SPOR

TUZLASPOR

F. KARAGÜMRÜK A.Ş.

68 YENİ AKSARAYSPOR

KAYSERİ ŞEKERSPOR

K.MARAŞ BB SPOR

ÜNYESPOR

1930 BAFRASPOR

TRABZON KANUNİ FK

DÜZYURTSPOR

ARSİNSPOR

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.