TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » 2008-2009 Sezonu

Final Maçları
31 Mayıs 2009 17:00 TARSUS İDMAN YURDU 0-5 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
27 Mayıs 2009 17:00 TARSUS İDMAN YURDU 3-1 KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
28 Mayıs 2009 17:00 DARDANELSPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 4-1)
DENİZLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
25 Mayıs 2009 14:00 TARSUS İDMAN YURDU 2-0 ÇORUMSPOR Detaylar Detaylar
25 Mayıs 2009 17:00 Ş.URFASPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2009 14:00 TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. 0-2 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2009 17:00 DENİZLİ BELEDİYESPOR 1-0 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
Yükselme Grubu
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.BUCASPOR 17 11 4 2 33 19 14 37
2.MERSİN İDMAN YURDU 17 8 4 5 24 13 11 28
3.TOKATSPOR 17 7 5 5 24 27 -3 26
4.BELEDİYE VANSPOR 17 7 5 5 21 25 -4 26
5.TARSUS İDMAN YURDU 17 6 7 4 32 26 6 25
6.ÇORUMSPOR 17 6 6 5 23 21 2 24
7.BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 17 5 5 7 26 22 4 20
8.EYÜPSPOR 17 4 7 6 23 25 -2 19
9.KÖRFEZ BELEDİYESPOR 17 4 7 6 17 23 -6 19
10.DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR 17 0 4 13 13 35 -22 4
10.05.2009 15:30 BELEDİYE VANSPOR 0 - 3 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
10.05.2009 15:30 ÇORUMSPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
10.05.2009 15:30 MERSİN İDMAN YURDU 1 - 1 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. Detaylar Detaylar
10.05.2009 15:30 KÖRFEZ BELEDİYESPOR 3 - 1 BUCASPOR Detaylar Detaylar
10.05.2009 15:30 TOKATSPOR 1 - 0 DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR Detaylar Detaylar
Klasman Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.DARDANELSPOR A.Ş. 35 15 9 11 55 41 14 54
2.SARIYER 36 13 11 12 51 52 -1 50
3.BOZÜYÜKSPOR 35 13 10 12 44 44 0 49
4.GEBZESPOR 35 13 9 13 37 44 -7 48
5.GAZİOSMANPAŞA 35 11 14 10 38 35 3 47
6.PENDİKSPOR 35 13 7 15 45 41 4 46
7.BUGSAŞ SPOR 35 13 7 15 40 44 -4 46
8.DARICA G.BİRLİĞİ 35 11 9 15 38 45 -7 42
9.BEYLERBEYİ A.Ş. 35 11 5 19 46 65 -19 38
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
10.05.2009 15:30 DARICA G.BİRLİĞİ 3-2 SARIYER Detaylar Detaylar
10.05.2009 15:30 BUGSAŞ SPOR 3-1 BEYLERBEYİ A.Ş. Detaylar Detaylar
10.05.2009 15:30 BOZÜYÜKSPOR 0-0 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10.05.2009 15:30 PENDİKSPOR 1-2 GEBZESPOR Detaylar Detaylar
Kademe Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.EYÜPSPOR 16 7 6 3 23 13 10 27
2.KÖRFEZ BELEDİYESPOR 15 8 3 4 23 15 8 27
3.BUGSAŞ SPOR 15 7 3 5 24 22 2 24
4.PENDİKSPOR 15 6 3 6 16 15 1 21
5.GEBZESPOR 16 6 3 7 16 23 -7 21
6.GAZİOSMANPAŞA 16 4 8 4 15 17 -2 20
7.DARDANELSPOR A.Ş. 15 5 4 6 16 15 1 19
8.DARICA G.BİRLİĞİ 16 5 4 7 16 17 -1 19
9.SARIYER 16 4 7 5 21 25 -4 19
10.BOZÜYÜKSPOR 15 4 5 6 19 20 -1 17
11.BEYLERBEYİ A.Ş. 15 4 4 7 15 22 -7 16
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
30.11.2008 13:30 DARICA G.BİRLİĞİ 0-0 BOZÜYÜKSPOR Detaylar Detaylar
30.11.2008 13:30 GAZİOSMANPAŞA 1-1 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
30.11.2008 13:30 SARIYER 4-2 BUGSAŞ SPOR Detaylar Detaylar
30.11.2008 13:30 DARDANELSPOR A.Ş. 2-0 GEBZESPOR Detaylar Detaylar
30.11.2008 13:30 BEYLERBEYİ A.Ş. 1-2 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.