TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » 2008-2009 Sezonu

Final Maçları
31 Mayıs 2009 17:00 TARSUS İDMAN YURDU 0-5 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
27 Mayıs 2009 17:00 TARSUS İDMAN YURDU 3-1 KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
28 Mayıs 2009 17:00 DARDANELSPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 4-1)
DENİZLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
25 Mayıs 2009 14:00 TARSUS İDMAN YURDU 2-0 ÇORUMSPOR Detaylar Detaylar
25 Mayıs 2009 17:00 Ş.URFASPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2009 14:00 TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. 0-2 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2009 17:00 DENİZLİ BELEDİYESPOR 1-0 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
Yükselme Grubu
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.BUCASPOR 14 9 4 1 28 14 14 31
2.MERSİN İDMAN YURDU 14 7 2 5 19 11 8 23
3.TOKATSPOR 14 6 5 3 22 21 1 23
4.TARSUS İDMAN YURDU 14 5 6 3 29 23 6 21
5.BELEDİYE VANSPOR 14 5 5 4 15 21 -6 20
6.ÇORUMSPOR 14 4 6 4 17 16 1 18
7.EYÜPSPOR 14 3 7 4 17 18 -1 16
8.KÖRFEZ BELEDİYESPOR 14 3 7 4 13 18 -5 16
9.BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 14 3 4 7 19 20 -1 13
10.DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR 14 0 4 10 11 28 -17 4
19.04.2009 13:00 BELEDİYE VANSPOR 1 - 0 MERSİN İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
19.04.2009 14:30 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR Detaylar Detaylar
19.04.2009 14:30 TARSUS İDMAN YURDU 4 - 3 DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR Detaylar Detaylar
19.04.2009 14:30 EYÜPSPOR 1 - 1 KÖRFEZ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19.04.2009 14:30 TOKATSPOR 0 - 0 ÇORUMSPOR Detaylar Detaylar
Klasman Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.DARDANELSPOR A.Ş. 32 15 6 11 52 38 14 51
2.SARIYER 33 12 10 11 45 47 -2 46
3.PENDİKSPOR 32 13 6 13 40 33 7 45
4.GAZİOSMANPAŞA 33 11 12 10 37 34 3 45
5.BOZÜYÜKSPOR 32 12 8 12 40 41 -1 44
6.GEBZESPOR 33 12 8 13 35 43 -8 44
7.BUGSAŞ SPOR 32 12 6 14 35 39 -4 42
8.DARICA G.BİRLİĞİ 33 10 8 15 34 42 -8 38
9.BEYLERBEYİ A.Ş. 32 10 5 17 39 57 -18 35
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
19.04.2009 14:30 DARDANELSPOR A.Ş. 2-1 GEBZESPOR Detaylar Detaylar
19.04.2009 14:30 BEYLERBEYİ A.Ş. 1-2 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
19.04.2009 14:30 SARIYER 1-0 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
19.04.2009 14:30 DARICA G.BİRLİĞİ 3-2 BOZÜYÜKSPOR Detaylar Detaylar
Kademe Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.KÖRFEZ BELEDİYESPOR 13 8 2 3 21 11 10 26
2.BUGSAŞ SPOR 13 6 3 4 19 17 2 21
3.EYÜPSPOR 13 5 5 3 17 11 6 20
4.GAZİOSMANPAŞA 13 4 7 2 12 9 3 19
5.PENDİKSPOR 12 5 1 6 11 11 0 16
6.BOZÜYÜKSPOR 12 4 3 5 18 18 0 15
7.DARDANELSPOR A.Ş. 13 4 3 6 14 15 -1 15
8.DARICA G.BİRLİĞİ 13 4 3 6 11 13 -2 15
9.BEYLERBEYİ A.Ş. 12 4 3 5 13 17 -4 15
10.GEBZESPOR 13 4 3 6 12 20 -8 15
11.SARIYER 13 2 7 4 13 19 -6 13
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
16.11.2008 14:00 PENDİKSPOR 1-2 BUGSAŞ SPOR Detaylar Detaylar
16.11.2008 14:00 DARICA G.BİRLİĞİ 1-2 KÖRFEZ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16.11.2008 14:00 EYÜPSPOR 3-0 SARIYER Detaylar Detaylar
16.11.2008 14:00 GEBZESPOR 0-1 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
16.11.2008 14:00 DARDANELSPOR A.Ş. 0-1 BOZÜYÜKSPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.