TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » 2008-2009 Sezonu

Final Maçları
31 Mayıs 2009 17:00 TARSUS İDMAN YURDU 0-5 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
27 Mayıs 2009 17:00 TARSUS İDMAN YURDU 3-1 KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
28 Mayıs 2009 17:00 DARDANELSPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 4-1)
DENİZLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
25 Mayıs 2009 14:00 TARSUS İDMAN YURDU 2-0 ÇORUMSPOR Detaylar Detaylar
25 Mayıs 2009 17:00 Ş.URFASPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2009 14:00 TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. 0-2 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2009 17:00 DENİZLİ BELEDİYESPOR 1-0 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
Yükselme Grubu
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.BUCASPOR 13 8 4 1 26 13 13 28
2.MERSİN İDMAN YURDU 13 7 2 4 19 10 9 23
3.TOKATSPOR 13 6 4 3 22 21 1 22
4.TARSUS İDMAN YURDU 13 4 6 3 25 20 5 18
5.ÇORUMSPOR 13 4 5 4 17 16 1 17
6.BELEDİYE VANSPOR 13 4 5 4 14 21 -7 17
7.EYÜPSPOR 13 3 6 4 16 17 -1 15
8.KÖRFEZ BELEDİYESPOR 13 3 6 4 12 17 -5 15
9.BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 13 3 4 6 18 18 0 13
10.DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR 13 0 4 9 8 24 -16 4
12.04.2009 14:30 KÖRFEZ BELEDİYESPOR 0 - 0 BELEDİYE VANSPOR Detaylar Detaylar
12.04.2009 14:30 DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
12.04.2009 14:30 BUCASPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
12.04.2009 14:30 MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 ÇORUMSPOR Detaylar Detaylar
12.04.2009 14:30 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 1 - 2 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
Klasman Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.DARDANELSPOR A.Ş. 31 14 6 11 50 37 13 48
2.PENDİKSPOR 31 13 6 12 40 32 8 45
3.BOZÜYÜKSPOR 31 12 8 11 38 38 0 44
4.GEBZESPOR 32 12 8 12 34 41 -7 44
5.SARIYER 32 11 10 11 44 47 -3 43
6.GAZİOSMANPAŞA 32 10 12 10 35 33 2 42
7.BUGSAŞ SPOR 32 12 6 14 35 39 -4 42
8.DARICA G.BİRLİĞİ 32 9 8 15 31 40 -9 35
9.BEYLERBEYİ A.Ş. 31 10 5 16 38 55 -17 35
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
12.04.2009 14:30 GAZİOSMANPAŞA 3-0 SARIYER Detaylar Detaylar
12.04.2009 14:30 GEBZESPOR 2-0 BEYLERBEYİ A.Ş. Detaylar Detaylar
12.04.2009 14:30 BOZÜYÜKSPOR 0-0 BUGSAŞ SPOR Detaylar Detaylar
12.04.2009 14:30 PENDİKSPOR 0-1 DARICA G.BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
Kademe Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.KÖRFEZ BELEDİYESPOR 12 7 2 3 19 10 9 23
2.BUGSAŞ SPOR 12 5 3 4 17 16 1 18
3.EYÜPSPOR 12 4 5 3 14 11 3 17
4.GAZİOSMANPAŞA 12 3 7 2 11 9 2 16
5.PENDİKSPOR 11 5 1 5 10 9 1 16
6.DARDANELSPOR A.Ş. 12 4 3 5 14 14 0 15
7.DARICA G.BİRLİĞİ 12 4 3 5 10 11 -1 15
8.BEYLERBEYİ A.Ş. 12 4 3 5 13 17 -4 15
9.GEBZESPOR 12 4 3 5 12 19 -7 15
10.SARIYER 12 2 7 3 13 16 -3 13
11.BOZÜYÜKSPOR 11 3 3 5 17 18 -1 12
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
09.11.2008 14:00 DARICA G.BİRLİĞİ 1-0 BUGSAŞ SPOR Detaylar Detaylar
09.11.2008 14:00 BOZÜYÜKSPOR 3-1 BEYLERBEYİ A.Ş. Detaylar Detaylar
09.11.2008 14:00 GAZİOSMANPAŞA 2-1 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
09.11.2008 14:00 SARIYER 0-1 GEBZESPOR Detaylar Detaylar
09.11.2008 14:00 KÖRFEZ BELEDİYESPOR 0-0 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.