TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » 2008-2009 Sezonu

Final Maçları
31 Mayıs 2009 17:00 TARSUS İDMAN YURDU 0-5 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
27 Mayıs 2009 17:00 TARSUS İDMAN YURDU 3-1 KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
28 Mayıs 2009 17:00 DARDANELSPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 4-1)
DENİZLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
25 Mayıs 2009 14:00 TARSUS İDMAN YURDU 2-0 ÇORUMSPOR Detaylar Detaylar
25 Mayıs 2009 17:00 Ş.URFASPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2009 14:00 TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. 0-2 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2009 17:00 DENİZLİ BELEDİYESPOR 1-0 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
Yükselme Grubu
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.BUCASPOR 12 8 3 1 24 11 13 27
2.MERSİN İDMAN YURDU 12 6 2 4 18 10 8 20
3.TOKATSPOR 12 5 4 3 20 20 0 19
4.TARSUS İDMAN YURDU 12 4 5 3 23 18 5 17
5.ÇORUMSPOR 12 4 5 3 17 15 2 17
6.BELEDİYE VANSPOR 12 4 4 4 14 21 -7 16
7.KÖRFEZ BELEDİYESPOR 12 3 5 4 12 17 -5 14
8.BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 12 3 4 5 17 16 1 13
9.EYÜPSPOR 12 2 6 4 15 17 -2 12
10.DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR 12 0 4 8 8 23 -15 4
05.04.2009 14:30 TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. Detaylar Detaylar
05.04.2009 14:30 EYÜPSPOR 1 - 2 BUCASPOR Detaylar Detaylar
05.04.2009 14:30 BELEDİYE VANSPOR 4 - 2 DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR Detaylar Detaylar
05.04.2009 14:30 ÇORUMSPOR 2 - 0 KÖRFEZ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
05.04.2009 14:30 TOKATSPOR 1 - 0 MERSİN İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
Klasman Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.DARDANELSPOR A.Ş. 31 14 6 11 50 37 13 48
2.PENDİKSPOR 30 13 6 11 40 31 9 45
3.SARIYER 31 11 10 10 44 44 0 43
4.BOZÜYÜKSPOR 30 12 7 11 38 38 0 43
5.BUGSAŞ SPOR 31 12 5 14 35 39 -4 41
6.GEBZESPOR 31 11 8 12 32 41 -9 41
7.GAZİOSMANPAŞA 31 9 12 10 32 33 -1 39
8.BEYLERBEYİ A.Ş. 30 10 5 15 38 53 -15 35
9.DARICA G.BİRLİĞİ 31 8 8 15 30 40 -10 32
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
05.04.2009 14:30 BEYLERBEYİ A.Ş. 3-2 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
05.04.2009 14:30 SARIYER 1-1 GEBZESPOR Detaylar Detaylar
05.04.2009 14:30 DARICA G.BİRLİĞİ 1-0 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
05.04.2009 14:30 BUGSAŞ SPOR 0-1 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
Kademe Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.KÖRFEZ BELEDİYESPOR 11 7 1 3 19 10 9 22
2.BUGSAŞ SPOR 11 5 3 3 17 15 2 18
3.EYÜPSPOR 11 4 4 3 14 11 3 16
4.PENDİKSPOR 11 5 1 5 10 9 1 16
5.DARDANELSPOR A.Ş. 11 4 3 4 13 12 1 15
6.BEYLERBEYİ A.Ş. 11 4 3 4 12 14 -2 15
7.GAZİOSMANPAŞA 11 2 7 2 9 8 1 13
8.SARIYER 11 2 7 2 13 15 -2 13
9.DARICA G.BİRLİĞİ 11 3 3 5 9 11 -2 12
10.GEBZESPOR 11 3 3 5 11 19 -8 12
11.BOZÜYÜKSPOR 10 2 3 5 14 17 -3 9
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
05.11.2008 14:00 DARICA G.BİRLİĞİ 0-1 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
05.11.2008 14:00 EYÜPSPOR 2-2 BUGSAŞ SPOR Detaylar Detaylar
05.11.2008 14:00 GEBZESPOR 2-1 KÖRFEZ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
05.11.2008 14:00 DARDANELSPOR A.Ş. 0-0 SARIYER Detaylar Detaylar
05.11.2008 14:00 BEYLERBEYİ A.Ş. 0-0 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.