TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » 2008-2009 Sezonu

Final Maçları
31 Mayıs 2009 17:00 TARSUS İDMAN YURDU 0-5 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
27 Mayıs 2009 17:00 TARSUS İDMAN YURDU 3-1 KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
28 Mayıs 2009 17:00 DARDANELSPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 4-1)
DENİZLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
25 Mayıs 2009 14:00 TARSUS İDMAN YURDU 2-0 ÇORUMSPOR Detaylar Detaylar
25 Mayıs 2009 17:00 Ş.URFASPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2009 14:00 TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. 0-2 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2009 17:00 DENİZLİ BELEDİYESPOR 1-0 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
Yükselme Grubu
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.BUCASPOR 10 6 3 1 16 10 6 21
2.MERSİN İDMAN YURDU 10 6 1 3 17 8 9 19
3.TARSUS İDMAN YURDU 10 4 4 2 21 15 6 16
4.ÇORUMSPOR 10 3 4 3 15 15 0 13
5.TOKATSPOR 10 3 4 3 17 19 -2 13
6.KÖRFEZ BELEDİYESPOR 10 3 4 3 11 14 -3 13
7.BELEDİYE VANSPOR 10 3 4 3 10 13 -3 13
8.EYÜPSPOR 10 2 6 2 13 12 1 12
9.BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 10 2 3 5 13 14 -1 9
10.DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR 10 0 3 7 6 19 -13 3
21.03.2009 12:00 BELEDİYE VANSPOR 2 - 1 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. Detaylar Detaylar
22.03.2009 13:30 EYÜPSPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
22.03.2009 13:30 ÇORUMSPOR 1 - 1 BUCASPOR Detaylar Detaylar
22.03.2009 13:30 TOKATSPOR 3 - 3 KÖRFEZ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23.03.2009 13:30 MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR Detaylar Detaylar
Klasman Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.DARDANELSPOR A.Ş. 29 14 6 9 48 32 16 48
2.BOZÜYÜKSPOR 29 12 7 10 38 37 1 43
3.BUGSAŞ SPOR 29 12 5 12 35 37 -2 41
4.PENDİKSPOR 28 11 6 11 38 31 7 39
5.SARIYER 29 10 9 10 41 43 -2 39
6.GEBZESPOR 29 10 7 12 30 40 -10 37
7.GAZİOSMANPAŞA 29 8 12 9 31 32 -1 36
8.BEYLERBEYİ A.Ş. 29 9 5 15 35 51 -16 32
9.DARICA G.BİRLİĞİ 29 7 8 14 29 39 -10 29
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
22.03.2009 13:30 SARIYER 2-1 BEYLERBEYİ A.Ş. Detaylar Detaylar
22.03.2009 13:30 DARICA G.BİRLİĞİ 1-4 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
22.03.2009 13:30 BUGSAŞ SPOR 1-0 GEBZESPOR Detaylar Detaylar
22.03.2009 13:30 BOZÜYÜKSPOR 0-0 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
Kademe Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.KÖRFEZ BELEDİYESPOR 9 7 1 1 17 6 11 22
2.BUGSAŞ SPOR 9 4 2 3 12 12 0 14
3.PENDİKSPOR 9 4 1 4 8 7 1 13
4.BEYLERBEYİ A.Ş. 9 4 1 4 11 13 -2 13
5.GAZİOSMANPAŞA 9 2 6 1 8 5 3 12
6.EYÜPSPOR 9 3 3 3 10 8 2 12
7.DARICA G.BİRLİĞİ 10 3 3 4 9 10 -1 12
8.DARDANELSPOR A.Ş. 9 3 2 4 11 11 0 11
9.SARIYER 9 2 5 2 12 14 -2 11
10.GEBZESPOR 9 2 3 4 8 15 -7 9
11.BOZÜYÜKSPOR 9 1 3 5 11 16 -5 6
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
26.10.2008 14:00 EYÜPSPOR 0-1 DARICA G.BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
26.10.2008 14:00 PENDİKSPOR 1-0 GEBZESPOR Detaylar Detaylar
26.10.2008 14:00 BUGSAŞ SPOR 2-0 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26.10.2008 14:00 KÖRFEZ BELEDİYESPOR 3-1 BEYLERBEYİ A.Ş. Detaylar Detaylar
26.10.2008 14:00 SARIYER 3-3 BOZÜYÜKSPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.