TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » 2008-2009 Sezonu

Final Maçları
31 Mayıs 2009 17:00 TARSUS İDMAN YURDU 0-5 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
27 Mayıs 2009 17:00 TARSUS İDMAN YURDU 3-1 KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
28 Mayıs 2009 17:00 DARDANELSPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 4-1)
DENİZLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
25 Mayıs 2009 14:00 TARSUS İDMAN YURDU 2-0 ÇORUMSPOR Detaylar Detaylar
25 Mayıs 2009 17:00 Ş.URFASPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2009 14:00 TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. 0-2 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2009 17:00 DENİZLİ BELEDİYESPOR 1-0 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
Yükselme Grubu
  O G B M A Y AV P
1.BUCASPOR 9 6 2 1 15 9 6 20
2.MERSİN İDMAN YURDU 9 5 1 3 16 8 8 16
3.TARSUS İDMAN YURDU 9 4 3 2 19 13 6 15
4.ÇORUMSPOR 9 3 3 3 14 14 0 12
5.TOKATSPOR 9 3 3 3 14 16 -2 12
6.KÖRFEZ BELEDİYESPOR 9 3 3 3 8 11 -3 12
7.EYÜPSPOR 9 2 5 2 11 10 1 11
8.BELEDİYE VANSPOR 9 2 4 3 8 12 -4 10
9.BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 9 2 3 4 12 12 0 9
10.DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR 9 0 3 6 6 18 -12 3
15.03.2009 13:30 BELEDİYE VANSPOR 1 - 3 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
15.03.2009 13:30 KÖRFEZ BELEDİYESPOR 2 - 0 DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR Detaylar Detaylar
15.03.2009 13:30 MERSİN İDMAN YURDU 0 - 1 BUCASPOR Detaylar Detaylar
15.03.2009 13:30 ÇORUMSPOR 2 - 1 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. Detaylar Detaylar
15.03.2009 13:30 TOKATSPOR 1 - 3 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
Klasman Grupları
  O G B M A Y AV P
1.DARDANELSPOR A.Ş. 28 13 6 9 44 31 13 45
2.BOZÜYÜKSPOR 28 12 6 10 38 37 1 42
3.PENDİKSPOR 28 11 6 11 38 31 7 39
4.BUGSAŞ SPOR 28 11 5 12 34 37 -3 38
5.GEBZESPOR 28 10 7 11 30 39 -9 37
6.SARIYER 28 9 9 10 39 42 -3 36
7.GAZİOSMANPAŞA 28 8 11 9 31 32 -1 35
8.BEYLERBEYİ A.Ş. 28 9 5 14 34 49 -15 32
9.DARICA G.BİRLİĞİ 28 7 8 13 28 35 -7 29
15.03.2009 13:30 PENDİKSPOR 0-1 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
15.03.2009 13:30 BOZÜYÜKSPOR 1-0 GEBZESPOR Detaylar Detaylar
15.03.2009 13:30 BUGSAŞ SPOR 1-3 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
15.03.2009 13:30 DARICA G.BİRLİĞİ 0-1 BEYLERBEYİ A.Ş. Detaylar Detaylar
Kademe Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.MERSİN İDMAN YURDU 8 4 4 0 12 4 8 16
2.İSTANBULSPOR A.Ş. 9 3 4 2 9 6 3 13
3.BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 8 3 3 2 10 7 3 12
4.TÜRK TELEKOMSPOR 8 3 2 3 8 8 0 11
5.ALİBEYKÖY 8 2 4 2 8 5 3 10
6.KONYA ŞEKERSPOR 8 2 4 2 7 8 -1 10
7.ZEYTİNBURNUSPOR 8 2 3 3 7 8 -1 9
8.MKE KIRIKKALESPOR 8 1 5 2 6 8 -2 8
9.KIRŞEHİRSPOR 8 1 5 2 5 7 -2 8
10.ETİMESGUT ŞEKERSPOR A.Ş. 8 1 5 2 4 6 -2 8
11.MALTEPESPOR 9 1 5 3 10 19 -9 8
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
15.10.2008 15:00 İSTANBULSPOR A.Ş. 0-3 ALİBEYKÖY Detaylar Detaylar
15.10.2008 15:00 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 2-0 MKE KIRIKKALESPOR Detaylar Detaylar
15.10.2008 15:00 MERSİN İDMAN YURDU 2-1 TÜRK TELEKOMSPOR Detaylar Detaylar
15.10.2008 15:00 ETİMESGUT ŞEKERSPOR A.Ş. 0-0 KIRŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
15.10.2008 15:00 KONYA ŞEKERSPOR 2-0 MALTEPESPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.