TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » 2008-2009 Sezonu

Final Maçları
31 Mayıs 2009 17:00 TARSUS İDMAN YURDU 0-5 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
27 Mayıs 2009 17:00 TARSUS İDMAN YURDU 3-1 KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
28 Mayıs 2009 17:00 DARDANELSPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 4-1)
DENİZLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
25 Mayıs 2009 14:00 TARSUS İDMAN YURDU 2-0 ÇORUMSPOR Detaylar Detaylar
25 Mayıs 2009 17:00 Ş.URFASPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2009 14:00 TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. 0-2 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2009 17:00 DENİZLİ BELEDİYESPOR 1-0 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
Yükselme Grubu
  O G B M A Y AV P
1.TARSUS İDMAN YURDU 3 2 1 0 4 1 3 7
2.BUCASPOR 3 2 1 0 4 2 2 7
3.MERSİN İDMAN YURDU 3 2 0 1 7 2 5 6
4.BELEDİYE VANSPOR 3 1 2 0 3 1 2 5
5.KÖRFEZ BELEDİYESPOR 3 1 2 0 2 1 1 5
6.ÇORUMSPOR 3 1 1 1 4 4 0 4
7.EYÜPSPOR 3 0 2 1 2 3 -1 2
8.DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR 3 0 1 2 3 5 -2 1
9.BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 3 0 1 2 1 4 -3 1
10.TOKATSPOR 3 0 1 2 1 8 -7 1
01.02.2009 13:30 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
01.02.2009 13:30 BUCASPOR 3 - 2 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
01.02.2009 13:30 DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR 0 - 0 BELEDİYE VANSPOR Detaylar Detaylar
01.02.2009 13:30 KÖRFEZ BELEDİYESPOR 1 - 1 ÇORUMSPOR Detaylar Detaylar
01.02.2009 13:30 MERSİN İDMAN YURDU 5 - 0 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
Klasman Grupları
  O G B M A Y AV P
1.DARDANELSPOR A.Ş. 23 10 5 8 35 26 9 35
2.PENDİKSPOR 22 10 4 8 31 20 11 34
3.BUGSAŞ SPOR 23 9 5 9 30 30 0 32
4.GEBZESPOR 23 8 7 8 23 31 -8 31
5.SARIYER 23 7 8 8 33 37 -4 29
6.BOZÜYÜKSPOR 22 7 6 9 29 33 -4 27
7.GAZİOSMANPAŞA 23 6 9 8 21 29 -8 27
8.DARICA G.BİRLİĞİ 23 6 7 10 25 30 -5 25
9.BEYLERBEYİ A.Ş. 22 7 4 11 25 33 -8 25
01.02.2009 13:30 DARDANELSPOR A.Ş. 1-0 BEYLERBEYİ A.Ş. Detaylar Detaylar
01.02.2009 13:30 GEBZESPOR 1-1 SARIYER Detaylar Detaylar
01.02.2009 13:30 PENDİKSPOR 0-0 BUGSAŞ SPOR Detaylar Detaylar
02.02.2009 13:30 GAZİOSMANPAŞA 1-0 DARICA G.BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
Kademe Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.ALİBEYKÖY 3 1 2 0 3 1 2 5
2.MALTEPESPOR 3 1 2 0 6 5 1 5
3.KONYA ŞEKERSPOR 3 1 2 0 2 1 1 5
4.MERSİN İDMAN YURDU 2 1 1 0 3 1 2 4
5.BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 2 1 0 1 2 2 0 3
6.İSTANBULSPOR A.Ş. 3 0 3 0 1 1 0 3
7.KIRŞEHİRSPOR 2 0 2 0 2 2 0 2
8.TÜRK TELEKOMSPOR 3 0 2 1 4 5 -1 2
9.MKE KIRIKKALESPOR 3 0 2 1 2 3 -1 2
10.ZEYTİNBURNUSPOR 3 0 2 1 1 3 -2 2
11.ETİMESGUT ŞEKERSPOR A.Ş. 3 0 2 1 0 2 -2 2
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
11.09.2008 16:00 TÜRK TELEKOMSPOR 1-1 KIRŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
11.09.2008 16:00 MKE KIRIKKALESPOR 2-2 MALTEPESPOR Detaylar Detaylar
11.09.2008 16:00 ALİBEYKÖY 2-0 ZEYTİNBURNUSPOR Detaylar Detaylar
11.09.2008 16:00 İSTANBULSPOR(MARMARA A.Ş) 0-0 KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
11.09.2008 16:00 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 2-0 ETİMESGUT ŞEKERSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.