TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » 2008-2009 Sezonu

Final Maçları
31 Mayıs 2009 17:00 TARSUS İDMAN YURDU 0-5 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
27 Mayıs 2009 17:00 TARSUS İDMAN YURDU 3-1 KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
28 Mayıs 2009 17:00 DARDANELSPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 4-1)
DENİZLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
25 Mayıs 2009 14:00 TARSUS İDMAN YURDU 2-0 ÇORUMSPOR Detaylar Detaylar
25 Mayıs 2009 17:00 Ş.URFASPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
KONYA ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2009 14:00 TRABZON KARADENİZSPOR A.Ş. 0-2 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2009 17:00 DENİZLİ BELEDİYESPOR 1-0 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
Yükselme Grubu
  O G B M A Y AV P
1.BELEDİYE VANSPOR 2 1 1 0 3 1 2 4
2.TARSUS İDMAN YURDU 2 1 1 0 3 1 2 4
3.KÖRFEZ BELEDİYESPOR 2 1 1 0 1 0 1 4
4.BUCASPOR 2 1 1 0 1 0 1 4
5.ÇORUMSPOR 2 1 0 1 3 3 0 3
6.MERSİN İDMAN YURDU 2 1 0 1 2 2 0 3
7.EYÜPSPOR 2 0 2 0 0 0 0 2
8.TOKATSPOR 2 0 1 1 1 3 -2 1
9.BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 2 0 1 1 1 3 -2 1
10.DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR 2 0 0 2 3 5 -2 0
25.01.2009 13:30 BELEDİYE VANSPOR 0 - 0 BUCASPOR Detaylar Detaylar
25.01.2009 13:30 EYÜPSPOR 0 - 0 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. Detaylar Detaylar
25.01.2009 13:30 MERSİN İDMAN YURDU 0 - 1 KÖRFEZ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25.01.2009 13:30 ÇORUMSPOR 3 - 2 DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR Detaylar Detaylar
25.01.2009 13:30 TOKATSPOR 1 - 3 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
Klasman Grupları
  O G B M A Y AV P
1.PENDİKSPOR 21 10 3 8 31 20 11 33
2.DARDANELSPOR A.Ş. 22 9 5 8 34 26 8 32
3.BUGSAŞ SPOR 22 9 4 9 30 30 0 31
4.GEBZESPOR 22 8 6 8 22 30 -8 30
5.SARIYER 22 7 7 8 32 36 -4 28
6.BOZÜYÜKSPOR 22 7 6 9 29 33 -4 27
7.DARICA G.BİRLİĞİ 22 6 7 9 25 29 -4 25
8.BEYLERBEYİ A.Ş. 21 7 4 10 25 32 -7 25
9.GAZİOSMANPAŞA 22 5 9 8 20 29 -9 24
25.01.2009 13:30 SARIYER 2-4 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
25.01.2009 13:30 BOZÜYÜKSPOR 0-5 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
25.01.2009 13:30 BUGSAŞ SPOR 2-0 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
25.01.2009 13:30 DARICA G.BİRLİĞİ 1-2 GEBZESPOR Detaylar Detaylar
Kademe Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.MERSİN İDMAN YURDU 2 1 1 0 3 1 2 4
2.MALTEPESPOR 2 1 1 0 4 3 1 4
3.KONYA ŞEKERSPOR 2 1 1 0 2 1 1 4
4.ALİBEYKÖY 2 0 2 0 1 1 0 2
5.İSTANBULSPOR A.Ş. 2 0 2 0 1 1 0 2
6.ZEYTİNBURNUSPOR 2 0 2 0 1 1 0 2
7.ETİMESGUT ŞEKERSPOR A.Ş. 2 0 2 0 0 0 0 2
8.KIRŞEHİRSPOR 1 0 1 0 1 1 0 1
9.TÜRK TELEKOMSPOR 2 0 1 1 3 4 -1 1
10.MKE KIRIKKALESPOR 2 0 1 1 0 1 -1 1
11.BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 1 0 0 1 0 2 -2 0
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
07.09.2008 16:00 MALTEPESPOR 3-2 TÜRK TELEKOMSPOR Detaylar Detaylar
07.09.2008 16:00 MERSİN İDMAN YURDU 2-0 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. Detaylar Detaylar
07.09.2008 16:00 ETİMESGUT ŞEKERSPOR A.Ş. 0-0 İSTANBULSPOR(MARMARA A.Ş) Detaylar Detaylar
07.09.2008 16:00 KONYA ŞEKERSPOR 1-1 ALİBEYKÖY Detaylar Detaylar
07.09.2008 16:00 ZEYTİNBURNUSPOR 0-0 MKE KIRIKKALESPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.