TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

 

TAKIM - TEAM
Raymond Domenech
FORMA - TEAM KITS
KADRO - SQUAD

ADI
NAME

SOYADI
SURNAME

D. TARİHİ
B. DATE

TAKIMI
CLUB

KALECİLER - GOALKEEPERS

Gregory

Coupet

31.12.1972

O. Lyon

Sebastien

Frey

18.03.1980

Fiorentina

Steve

Mandanda

28.03.1985

Marsilya

DEFANS OYUNCULARI - DEFENDERS

Eric

Abidal

11.09.1979

Barcelona

Jean-Alain

Boumsong

14.12.1979

O. Lyon

Francois

Clerc

18.04.1983

O. Lyon

Patrice

Evra

15.05.1981

Manchester United

William

Gallas

17.08.1977

Arsenal

Willy

Sagnol

18.03.1977

Bayern Münih

Sebastien

Squillaci

11.08.1980

O. Lyon

Lilian

Thuram

01.01.1972

Barcelona

ORTA SAHA OYUNCULARI - MIDFIELDERS

Lassana

Diarra

10.03.1985

Portsmouth

Claude

Makelele

18.02.1973

Chelsea

Jeremy

Toulalan

10.09.1983

O. Lyon

Patrick

Vieira

23.06.1976

Inter

FORVET OYUNCULARI - FORWARDS

Nicolas

Anelka

14.03.1979

Chelsea

Samir

Nasri

26.06.1987

Marsilya

Karim

Benzema

19.12.1987

O. Lyon

Bafetimbi

Gomis

06.08.1985

Saint-Etienne

Sidney

Govou

27.07.1979

O. Lyon

Thierry

Henry

17.08.1977

Barcelona

Franck

Ribery

07.04.1983

Bayern Münih

Florent

Malouda

13.06.1980

Chelsea

C GRUBU PUAN TABLOSU
Gruplar:  A B C D
Takımlar O G B M A Y P
1.HOLLANDA 3 3 0 0 9 1 9
2.İTALYA 3 1 1 1 3 4 4
3.ROMANYA 3 0 2 1 1 3 2
4.FRANSA 3 0 1 2 1 6 1
Tüm Maçlar Çeyrek Final Yarı Final Final
A
B
C
D
MAÇ TAKVİMİ
 7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   25   26   29 
Tüm Maçlar
07.06.2008 19:00
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
0 - 1
ÇEK CUMHURİYETİ

07.06.2008 21:45
Stade de Genève - Cenevre
A
PORTEKİZ
2 - 0
TÜRKİYE

08.06.2008 19:00
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
0 - 1
HIRVATİSTAN

08.06.2008 21:45
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
ALMANYA
2 - 0
POLONYA

09.06.2008 19:00
Letzigrund Stadion - Zürih
C
ROMANYA
0 - 0
FRANSA

09.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
3 - 0
İTALYA

10.06.2008 19:00
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
İSPANYA
4 - 1
RUSYA

10.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
0 - 2
İSVEÇ

11.06.2008 19:00
Stade de Genève - Cenevre
A
ÇEK CUMHURİYETİ
1 - 3
PORTEKİZ

11.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
1 - 2
TÜRKİYE

12.06.2008 19:00
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
HIRVATİSTAN
2 - 1
ALMANYA

12.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
1 - 1
POLONYA

13.06.2008 19:00
Letzigrund Stadion - Zürih
C
İTALYA
1 - 1
ROMANYA

13.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
4 - 1
FRANSA

14.06.2008 19:00
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
İSVEÇ
1 - 2
İSPANYA

14.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
0 - 1
RUSYA

15.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
A
İSVİÇRE
2 - 0
PORTEKİZ

15.06.2008 21:45
Stade de Genève - Cenevre
A
TÜRKİYE
3 - 2
ÇEK CUMHURİYETİ

16.06.2008 21:45
Wörthersee Stadion - Klagenfurt
B
POLONYA
0 - 1
HIRVATİSTAN

16.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
B
AVUSTURYA
0 - 1
ALMANYA

17.06.2008 21:45
Stade de Suisse Wankdorf - Bern
C
HOLLANDA
2 - 0
ROMANYA

17.06.2008 21:45
Letzigrund Stadion - Zürih
C
FRANSA
0 - 2
İTALYA

18.06.2008 20:45
Stadion Tivoli NEU - Innsbruck
D
RUSYA
2 - 0
İSVEÇ

18.06.2008 21:45
Stadion Salzburg Wals - Salzburg
D
YUNANİSTAN
1 - 2
İSPANYA

19.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Çeyrek Final
PORTEKİZ
2 - 3
ALMANYA

20.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Çeyrek Final
HIRVATİSTAN
2 - 4
TÜRKİYE

21.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Çeyrek Final
HOLLANDA
1 - 3
RUSYA

22.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Çeyrek Final
İSPANYA
4 - 2
İTALYA

25.06.2008 21:45
St. Jakob Park - Basel
Yarı Final
ALMANYA
3 - 2
TÜRKİYE

26.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Yarı Final
RUSYA
0 - 3
İSPANYA

29.06.2008 21:45
Ernst Happel Stadion - Viyana
Final
ALMANYA
0 - 1
İSPANYA

Eleme Grubu Puan Tablosu ve Sonuçlar - Qualifying Group Standings and Results

B Grubu

O

G

B

M

A

Y

P

1. İtalya

12

9

2

1

22

9

29

2. Fransa

12

8

2

2

25

5

26

3. İskoçya

12

8

0

4

21

12

24

4. Ukrayna

12

5

2

5

18

16

17

5. Litvanya

12

5

1

6

11

13

16

6. Gürcistan

12

3

1

8

16

19

10

7. Faroe Adaları

12

0

0

12

4

43

0

 

Tarih

Rakip

Evinde - Deplasmanda

Skor

02.09.2006

Gürcistan

Deplasmanda

3 - 0

06.09.2006

İtalya

Evinde

3 - 1

07.10.2006

İskoçya

Deplasmanda

0 - 1

11.10.2006

Faroe Adaları

Evinde

5 - 0

24.03.2007

Litvanya

Deplasmanda

1 - 0

02.06.2007

Ukrayna

Evinde

2 - 0

06.06.2007

Gürcistan

Evinde

1 - 0

08.09.2007

İtalya

Deplasmanda

0 - 0

12.09.2007

İskoçya

Evinde

0 - 1

13.10.2007

Faroe Adaları

Deplasmanda

6 - 0

17.10.2007

Litvanya

Evinde

2 - 0

21.11.2007

Ukrayna

Deplasmanda

2 - 2


NOT:
Skor kısmında ilk takım olarak Fransa alınmıştır.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.