TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

4.Tur Maçları
30 Ekim 2018 13:00 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Ekim 2018 13:00 SİVAS BELEDİYE SPOR 1-1
(Uzt. 3-2)
DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2018 14:00 KASTAMONUSPOR 1966 2-2
(Uzt. 2-3)
ALTAY Detaylar Detaylar
30 Ekim 2018 15:00 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 4-0 AFJET AFYONSPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2018 17:00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1-1
(Pen. 6-7)
KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
30 Ekim 2018 19:00 ANTALYASPOR A.Ş. 0-0
(Pen. 4-1)
YOMRASPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2018 20:30 BURSASPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
1461 TRABZON Detaylar Detaylar
31 Ekim 2018 13:00 BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0-2 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
31 Ekim 2018 13:30 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1-3 AYTEMİZ ALANYASPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2018 13:30 HATAYSPOR 3-1 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2018 13:45 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2-1 DEMİR GRUP SİVASSPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2018 14:00 BANDIRMASPOR BALTOK 0-0
(Pen. 2-4)
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2018 14:00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 6-1 KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2018 14:00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3-2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
31 Ekim 2018 14:00 ŞİLE YILDIZSPOR 2-5 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2018 14:00 ÜMRANİYESPOR 5-1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2018 15:00 MKE ANKARAGÜCÜ 1-0 ERBAASPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2018 17:00 KAYSERİSPOR 6-1 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2018 19:00 EVKUR YENİ MALATYASPOR 1-0 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2018 20:30 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3-0 ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
1 Kasım 2018 13:00 SARIYER 1-2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
1 Kasım 2018 13:00 GÜMÜŞHANESPOR 2-2
(Pen. 5-7)
GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
1 Kasım 2018 13:30 ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2-1 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
1 Kasım 2018 15:00 ADANA DEMİRSPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
DERSİM 62 SPOR Detaylar Detaylar
1 Kasım 2018 17:00 MENEMEN BELEDİYE SPOR 2-0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR Detaylar Detaylar
1 Kasım 2018 19:00 BALIKESİRSPOR BALTOK 3-1 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
1 Kasım 2018 19:00 GÖZTEPE A.Ş. 4-0 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. Detaylar Detaylar
1 Kasım 2018 20:30 GENÇLERBİRLİĞİ 1-0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
3.Tur Maçları
25 Eylül 2018 13:00 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2-1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
25 Eylül 2018 13:00 1461 TRABZON 1-1
(Pen. 7-6)
TUZLASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Eylül 2018 14:00 ERZİN BELEDİYESPOR 1-4 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2018 14:30 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 3-0 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2018 14:30 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1-0 SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2018 15:00 BOZÜYÜK VİTRASPOR 0-1 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2018 15:00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 5-0 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2018 15:00 KIRKLARELİSPOR 4-1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Eylül 2018 15:00 MALTEPESPOR 1-2 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2018 15:00 PENDİKSPOR 2-1 ALTINORDU A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Eylül 2018 15:00 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
25 Eylül 2018 16:30 TİRE 1922 SPOR 0-1 SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2018 18:30 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1-0 ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2018 20:30 ADANA DEMİRSPOR 2-1 YENİ ORDUSPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 13:00 YENİ AMASYA SPOR 2-5 ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 14:00 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 4-2)
HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 14:00 GAZİANTEPSPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
DERSİM 62 SPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 14:00 GÜMÜŞHANESPOR 1-0 SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 14:00 KİLİS BLD.SPOR 1-4 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 14:00 ERBAASPOR 1-0 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 14:00 HATAYSPOR 2-1 ESENLER EROKSPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 14:30 KARAMAN BELEDİYESPOR 1-3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 14:30 BARTINSPOR 1-2 SARIYER Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 14:30 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4-1 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 14:30 KARDEMİR KARABÜKSPOR 3-0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 14:30 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2-3 ALTAY Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 14:30 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0-2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 15:00 İSTANBULSPOR A.Ş. 3-1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 15:00 ŞİLE YILDIZSPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 15:00 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 2-2
(Pen. 6-7)
BUGSAŞ SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 15:00 BANDIRMASPOR 3-0 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 15:00 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0-4 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 15:00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2-1 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 15:00 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 2-1 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 17:00 AFJET AFYONSPOR 2-1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 18:00 FETHİYESPOR 2-0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 19:00 MKE ANKARAGÜCÜ 2-1 SERİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 19:00 ŞANLIURFASPOR 0-1 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 19:00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2-0 KEMERSPOR 2003 Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 19:00 BOLUSPOR 4-1 PAYASSPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2018 20:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-0 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
27 Eylül 2018 13:00 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Eylül 2018 14:30 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0-4 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2018 14:30 GENÇLERBİRLİĞİ 2-0 BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2018 15:00 KASTAMONUSPOR 1966 3-2 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2018 15:00 EYÜPSPOR 1-3 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2018 17:00 BALIKESİRSPOR BALTOK 5-0 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
27 Eylül 2018 19:30 GİRESUNSPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
2.Tur Maçları
11 Eylül 2018 13:00 OFSPOR A.Ş. 1-1
(Pen. 3-5)
1461 TRABZON Detaylar Detaylar
11 Eylül 2018 14:30 PAZARSPOR 2-0 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2018 14:30 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
DERSİM 62 SPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2018 15:00 IĞDIRESSPOR 0-1 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2018 15:00 PAYASSPOR 0-0
(Pen. 4-1)
KOZAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2018 15:00 ANKARA ADLİYE SPOR 0-0
(Pen. 3-4)
BOZÜYÜK VİTRASPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2018 15:00 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 3-1 KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 13:00 ARTVİN HOPASPOR 0-0
(Pen. 3-4)
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 14:30 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1-0 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 14:30 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 3-0 CİZRE SPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 14:30 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0-0
(Uzt. 2-0)
SARIKAMIŞ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 14:30 HEKİMOĞLU TRABZON 0-2 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 14:30 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2-0 ELAZİZ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:00 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3-2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:00 KEMERSPOR 2003 2-2
(Pen. 7-6)
MUĞLASPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:00 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1-0 KÜTAHYASPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:00 KİLİS BLD.SPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:00 ERZİN BELEDİYESPOR 3-0 ADIYAMAN 1954 SPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:00 KARAMAN BELEDİYESPOR 2-1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:00 ERBAASPOR 0-0
(Pen. 4-3)
FATSA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:00 SERİK BELEDİYESPOR 4-1 KALE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:00 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 2-1 GEBZESPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:30 SİNOPSPOR 2-2
(Pen. 6-7)
YENİ ORDUSPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:30 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 2-1 DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:30 BERGAMA BELEDİYESPOR 2-1 BUCASPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:30 HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0-1 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:30 MALTEPESPOR 1-1
(Pen. 5-3)
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:30 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1-3 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:30 ŞİLE YILDIZSPOR 3-2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:30 ESENLER EROKSPOR 2-1 ERGENE VELİMEŞE SPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 15:30 SİLİVRİSPOR 1-0 ALİBEYKÖYSPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 19:00 TİRE 1922 SPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
12 Eylül 2018 19:00 KOCAELİSPOR 0-0
(Uzt. 2-0)
GÖLCÜKSPOR Detaylar Detaylar
13 Eylül 2018 13:00 YENİ AMASYA SPOR 1-0 ÇORUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
13 Eylül 2018 15:00 BARTINSPOR 2-1 ÇAYIROVA SPOR Detaylar Detaylar
13 Eylül 2018 15:30 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2-0 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
13 Eylül 2018 15:30 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2-1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR Detaylar Detaylar
1.Tur Maçları
28 Ağustos 2018 14:30 KARAMAN BELEDİYESPOR 1-0 YOZGATSPOR 1959 FK Detaylar Detaylar
28 Ağustos 2018 16:30 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 3-2 1074 ÇANKIRI SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 14:30 YENİ AMASYA SPOR 3-1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 14:30 SİNOPSPOR 0-0
(Pen. 4-2)
ÜNYE 1957 SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 15:15 KİLİS BLD.SPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 15:30 IĞDIRESSPOR 1-0 AĞRI 1970 SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 15:30 SERHAT ARDAHAN SPOR 0-3 SARIKAMIŞ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 15:30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 2-0 MUŞ MENDERES SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 15:30 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR 2-1 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 15:30 1955 BATMAN BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 4-5)
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 15:30 DERSİM 62 SPOR 4-1 K.YILDIRIMSPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 16:00 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2-1 MUT İDMAN YURDU BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 16:30 GAZİOSMANPAŞA 1-0 EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 16:30 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 2-0 ÇERKEZKÖY 1911 SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 16:30 ALTINOVA BELEDİYESPOR 3-3
(Uzt. 3-4)
ÇAYIROVA SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 16:30 BOZÜYÜK VİTRASPOR 3-2 BELEDİYE DERİNCE SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 16:30 MALTEPESPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
BEYLERBEYİSPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 16:30 YENİÇAĞA 0-2 BARTINSPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 16:30 KÜTAHYASPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
ÖDEMİŞ SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 16:30 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 2-1 BİGASPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2018 18:30 ISPARTA DAVRAZ SPOR 0-1 KALE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.