TFF
HOME
TFF
NATIONAL TEAMS
LEAGUES
CUPS
INFO BANK
 
 
TFF 3. League
23.03.2019 14:30 HEKİMOĞLU TRABZON 6-0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ Detaylar Details
23.03.2019 14:30 YOMRASPOR 3-1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Details
24.03.2019 14:30 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0-0 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Details
24.03.2019 15:00 ŞİLE YILDIZSPOR 1-2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Details
24.03.2019 15:00 ERBAASPOR 1-1 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Details
24.03.2019 15:00 ERGENE VELİMEŞE SPOR 2-1 KOZAN BELEDİYESPOR Detaylar Details
24.03.2019 15:00 GEBZESPOR 1-2 TİRE 1922 SPOR Detaylar Details
24.03.2019 15:00 SİLİVRİSPOR 2-0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Details
  P W D L F A AV P
1.HEKİMOĞLU TRABZON 26 15 10 1 39 14 25 55
2.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 26 14 11 1 43 22 21 53
3.NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 26 14 7 5 43 23 20 49
4.TİRE 1922 SPOR 26 12 11 3 34 22 12 47
5.ERGENE VELİMEŞE SPOR 27 12 10 5 39 25 14 46
6.ŞİLE YILDIZSPOR 26 11 5 10 43 36 7 38
7.YOMRASPOR 26 9 9 8 33 30 3 36
8.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 26 10 6 10 39 37 2 36
9.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 26 8 8 10 27 32 -5 32
10.KOZAN BELEDİYESPOR 26 7 10 9 22 25 -3 31
11.ERBAASPOR 26 6 11 9 28 30 -2 29
12.ARTVİN HOPASPOR 26 6 11 9 22 24 -2 29
13.ERZİN BELEDİYESPOR 27 4 15 8 30 35 -5 27
14.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 27 7 6 14 25 40 -15 27
15.SİLİVRİSPOR 27 6 8 13 20 28 -8 26
16.GEBZESPOR 27 5 11 11 26 35 -9 26
17.KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 27 1 5 21 14 69 -55 8
P.S. According to Football Competition Regulation of TFF, if two or more teams are on equal points after the end of the season, higher number of points obtained in the matches played among the teams in question will be used to seperate teams.
TFF 3. League
1. Grup Group
Season 2018-2019

1.Week
ŞİLE YILDIZSPOR 4 - 1 GEBZESPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 3 ARTVİN HOPASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YOMRASPOR 0 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 0 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 1 SİLİVRİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
2.Week
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
GEBZESPOR 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 3 YOMRASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 2 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
3.Week
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 0 ERBAASPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 GEBZESPOR
YOMRASPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
4.Week
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 ARTVİN HOPASPOR
GEBZESPOR 3 - 0 YOMRASPOR
ERBAASPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 5 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
5.Week
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 4 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
YOMRASPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 ERBAASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 3 GEBZESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
6.Week
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
GEBZESPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 6 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 ARTVİN HOPASPOR
ERBAASPOR 1 - 2 YOMRASPOR
7.Week
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 4 HEKİMOĞLU TRABZON
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 2 - 2 GEBZESPOR
YOMRASPOR 0 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 ERBAASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
8.Week
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ŞİLE YILDIZSPOR 4 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 3 TİRE 1922 SPOR
ERBAASPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 3 KOZAN BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 YOMRASPOR
9.Week
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
ARTVİN HOPASPOR 5 - 1 GEBZESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
YOMRASPOR 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 1 ERBAASPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
10.Week
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ERBAASPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 0 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
11.Week
TİRE 1922 SPOR 2 - 2 GEBZESPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 4 YOMRASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 ERBAASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
12.Week
YOMRASPOR 2 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 3 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ERBAASPOR 0 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 1 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
GEBZESPOR 0 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
13.Week
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 ERBAASPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 3 YOMRASPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 0 GEBZESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 2 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
14.Week
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
YOMRASPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 3 - 1 SİLİVRİSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 4 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
15.Week
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 YOMRASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 0 ERBAASPOR
16.Week
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 TİRE 1922 SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 5 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YOMRASPOR 2 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 GEBZESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
17.Week
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 5 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 0 - 0 ERBAASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 2 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 YOMRASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 0 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
18.Week
SİLİVRİSPOR 0 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
GEBZESPOR 3 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 YOMRASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 ERBAASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
19.Week
YOMRASPOR 1 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 SİLİVRİSPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 2 KOZAN BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 ARTVİN HOPASPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 GEBZESPOR
20.Week
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 2 YOMRASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ERBAASPOR 3 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
21.Week
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 SİLİVRİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 ERBAASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 4 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 0 - 0 GEBZESPOR
22.Week
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 YOMRASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 3 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 5 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
SİLİVRİSPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 0 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
23.Week
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YOMRASPOR 1 - 1 ERBAASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1 - 0 SİLİVRİSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 GEBZESPOR
24.Week
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 3 - 2 YOMRASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 4 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
GEBZESPOR 1 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
25.Week
ARTVİN HOPASPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
YOMRASPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 GEBZESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 3 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 1 ERBAASPOR
26.Week
HEKİMOĞLU TRABZON 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ŞİLE YILDIZSPOR 3 - 3 ERZİN BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
ERBAASPOR 2 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
GEBZESPOR 2 - 1 ARTVİN HOPASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 YOMRASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
27.Week
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 0 GEBZESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 ERBAASPOR
28.Week
YOMRASPOR 3 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 6 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
GEBZESPOR 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
29.Week
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - SİLİVRİSPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - GEBZESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
ARTVİN HOPASPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
TİRE 1922 SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
30.Week
ERBAASPOR - TİRE 1922 SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ERZİN BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
GEBZESPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YOMRASPOR - KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON - ARTVİN HOPASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
31.Week
SİLİVRİSPOR - GEBZESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
TİRE 1922 SPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
ARTVİN HOPASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ERBAASPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
32.Week
HEKİMOĞLU TRABZON - TİRE 1922 SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ERBAASPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - SİLİVRİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KOZAN BELEDİYESPOR
YOMRASPOR - ARTVİN HOPASPOR
33.Week
SİLİVRİSPOR - ERBAASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
TİRE 1922 SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
GEBZESPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ARTVİN HOPASPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
34.Week
YOMRASPOR - TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - SİLİVRİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KOZAN BELEDİYESPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - ARTVİN HOPASPOR
ERBAASPOR - GEBZESPOR
TFF 3. League
2. Grup Group
Season 2018-2019

1.Week
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 2 KEMERSPOR 2003
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
DÜZCESPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
PAZARSPOR 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
2.Week
ESENLER EROKSPOR 2 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 DÜZCESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 5 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 PAZARSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 4 YENİ ORDUSPOR
ALİBEYKÖYSPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
3.Week
DÜZCESPOR 1 - 0 PAZARSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
YENİ ORDUSPOR 3 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
4.Week
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 0 DÜZCESPOR
PAZARSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 5 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ALİBEYKÖYSPOR 2 - 2 KARŞIYAKA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
5.Week
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 0 PAZARSPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 4 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 2 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
DÜZCESPOR 3 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 1 - 3 ESENLER EROKSPOR
6.Week
ALİBEYKÖYSPOR 2 - 1 DÜZCESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ESENLER EROKSPOR 0 - 0 KEMERSPOR 2003
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 3 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 4 YENİ ORDUSPOR
7.Week
KARŞIYAKA 0 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
YENİ ORDUSPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 0 PAZARSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
DÜZCESPOR 0 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
8.Week
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 KARŞIYAKA
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 3 - 1 KEMERSPOR 2003
ESENLER EROKSPOR 0 - 3 DÜZCESPOR
PAZARSPOR 3 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 5 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 4 YENİ ORDUSPOR
OFSPOR A.Ş. 4 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
9.Week
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 3 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 PAZARSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 2 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 YENİ ORDUSPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
10.Week
YENİ ORDUSPOR 0 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
PAZARSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 DÜZCESPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 KARŞIYAKA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
11.Week
KEMERSPOR 2003 1 - 2 OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 0 PAZARSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 YENİ ORDUSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
DÜZCESPOR 2 - 2 ADIYAMAN 1954 SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
12.Week
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 0 DÜZCESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
PAZARSPOR 1 - 0 KEMERSPOR 2003
YENİ ORDUSPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
13.Week
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 0 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ALİBEYKÖYSPOR 3 - 2 PAZARSPOR
DÜZCESPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 YENİ ORDUSPOR
14.Week
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 3 - 0 KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 3 ALİBEYKÖYSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 3 DÜZCESPOR
PAZARSPOR 0 - 0 ESENLER EROKSPOR
15.Week
ALİBEYKÖYSPOR 2 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 PAZARSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR 4 - 3 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 1 YENİ ORDUSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 1 DÜZCESPOR
16.Week
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 KARŞIYAKA
ADIYAMAN 1954 SPOR 3 - 0 KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 4 - 2 ESENLER EROKSPOR
DÜZCESPOR 0 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 2 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
17.Week
KARŞIYAKA 2 - 2 ELAZİZ BELEDİYESPOR
ALİBEYKÖYSPOR 2 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 2 DÜZCESPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 YENİ ORDUSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 PAZARSPOR
18.Week
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 4 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 PAZARSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 DÜZCESPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
ALİBEYKÖYSPOR 4 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 YENİ ORDUSPOR
19.Week
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 3 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 4 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 3 - 2 ALİBEYKÖYSPOR
PAZARSPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 KEMERSPOR 2003
YENİ ORDUSPOR 2 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
DÜZCESPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
20.Week
ALİBEYKÖYSPOR 0 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR 7 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 1 YENİ ORDUSPOR
PAZARSPOR 0 - 2 DÜZCESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 3 KARŞIYAKA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
21.Week
KARŞIYAKA 0 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
DÜZCESPOR 1 - 1 KEMERSPOR 2003
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 2 PAZARSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 ESENLER EROKSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
22.Week
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 DÜZCESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ESENLER EROKSPOR 3 - 1 KARŞIYAKA
ALİBEYKÖYSPOR 0 - 1 KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. 0 - 5 YENİ ORDUSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
23.Week
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 1 ESENLER EROKSPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR 2 - 3 PAZARSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
24.Week
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 1 - 0 DÜZCESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 KEMERSPOR 2003
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 5 YENİ ORDUSPOR
PAZARSPOR 1 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
25.Week
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KEMERSPOR 2003 2 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 2 OFSPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 PAZARSPOR
ALİBEYKÖYSPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR 2 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
26.Week
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 4 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KARŞIYAKA
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 KEMERSPOR 2003
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR 2 - 0 DÜZCESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 3 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 1 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
PAZARSPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
27.Week
ESENLER EROKSPOR 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 3 YENİ ORDUSPOR
DÜZCESPOR 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 PAZARSPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 4 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
28.Week
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 0 DÜZCESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 5 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 KEMERSPOR 2003
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
29.Week
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ALİBEYKÖYSPOR - OFSPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 - PAZARSPOR
ESENLER EROKSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
DÜZCESPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
KARŞIYAKA - BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - YENİ ORDUSPOR
30.Week
ADIYAMAN 1954 SPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - DÜZCESPOR
OFSPOR A.Ş. - ESENLER EROKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
YENİ ORDUSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR - KARŞIYAKA
BERGAMA BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR - ALİBEYKÖYSPOR
31.Week
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ALİBEYKÖYSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA - YENİ ORDUSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - OFSPOR A.Ş.
DÜZCESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ESENLER EROKSPOR - PAZARSPOR
32.Week
ADIYAMAN 1954 SPOR - KARŞIYAKA
YENİ ORDUSPOR - KEMERSPOR 2003
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR - ALİBEYKÖYSPOR
PAZARSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ESENLER EROKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
OFSPOR A.Ş. - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
33.Week
ALİBEYKÖYSPOR - YENİ ORDUSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - ADIYAMAN 1954 SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - DÜZCESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR - HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - OFSPOR A.Ş.
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - PAZARSPOR
34.Week
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR - ALİBEYKÖYSPOR
PAZARSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR - ESENLER EROKSPOR
DÜZCESPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - KARŞIYAKA
BERGAMA BELEDİYESPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
TFF 3. League
3. Grup Group
Season 2018-2019

1.Week
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 2 TURGUTLUSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 1461 TRABZON
CİZRE SPOR 2 - 1 PAYASSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
BUCASPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
2.Week
ANKARA ADLİYE SPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
PAYASSPOR 1 - 0 BUCASPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 1 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
3.Week
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 2 PAYASSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
CİZRE SPOR 2 - 2 BUCASPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 MUĞLASPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 1461 TRABZON
4.Week
MUĞLASPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
1461 TRABZON 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 3 - 0 KOCAELİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 4 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 1 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
5.Week
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 PAYASSPOR
CİZRE SPOR 0 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 1 - 0 1461 TRABZON
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 BUCASPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
6.Week
1461 TRABZON 2 - 2 CİZRE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR 1 - 3 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 4 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BUCASPOR 1 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
PAYASSPOR 0 - 2 KOCAELİSPOR
7.Week
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
KOCAELİSPOR 3 - 0 BUCASPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 PAYASSPOR
1461 TRABZON 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR 0 - 2 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
8.Week
PAYASSPOR 3 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
BUCASPOR 0 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 1461 TRABZON
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
9.Week
1461 TRABZON 2 - 1 TURGUTLUSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 BUCASPOR
MUĞLASPOR 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
10.Week
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
PAYASSPOR 1 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 KOCAELİSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
BUCASPOR 3 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
11.Week
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 2 - 0 PAYASSPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 BUCASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 3 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1461 TRABZON 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
12.Week
KOCAELİSPOR 0 - 0 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BUCASPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 3 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 0 - 0 1461 TRABZON
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 CİZRE SPOR
13.Week
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 2 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
MUĞLASPOR 0 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 PAYASSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
CİZRE SPOR 0 - 2 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1461 TRABZON 1 - 0 BUCASPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
14.Week
KOCAELİSPOR 3 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 3 - 0 GÖLCÜKSPOR
BUCASPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 1461 TRABZON
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 3 TURGUTLUSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 0 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
15.Week
TURGUTLUSPOR 0 - 1 PAYASSPOR
1461 TRABZON 1 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
MUĞLASPOR 3 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 BUCASPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
16.Week
BUCASPOR 0 - 3 TURGUTLUSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 MUĞLASPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
PAYASSPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 1461 TRABZON
17.Week
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1461 TRABZON 0 - 0 KOCAELİSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 BUCASPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 PAYASSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 CİZRE SPOR
18.Week
TURGUTLUSPOR 2 - 3 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 0 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 BUCASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 2 - 0 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 2 - 3 CİZRE SPOR
19.Week
KOCAELİSPOR 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
CİZRE SPOR 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 2 TURGUTLUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 MUĞLASPOR
BUCASPOR 0 - 1 PAYASSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 0 1461 TRABZON
20.Week
BUCASPOR 1 - 3 CİZRE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1461 TRABZON 0 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
21.Week
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 2 PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 1461 TRABZON
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 MUĞLASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 1 BUCASPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 TURGUTLUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
22.Week
1461 TRABZON 2 - 0 MUĞLASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5 - 1 KOCAELİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 3 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
BUCASPOR 0 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 CİZRE SPOR
23.Week
CİZRE SPOR 1 - 0 1461 TRABZON
KOCAELİSPOR 3 - 0 PAYASSPOR
MUĞLASPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 TURGUTLUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 BUCASPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
24.Week
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 1461 TRABZON
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 MUĞLASPOR
BUCASPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
PAYASSPOR 0 - 0 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 3 - 2 CİZRE SPOR
25.Week
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 BUCASPOR
CİZRE SPOR 2 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 0 PAYASSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
26.Week
BUCASPOR 2 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
PAYASSPOR 0 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 4 1461 TRABZON
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 MUĞLASPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 KOCAELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 CİZRE SPOR
27.Week
MUĞLASPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 0 PAYASSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
1461 TRABZON 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 BUCASPOR
28.Week
BUCASPOR 3 - 3 ANKARA ADLİYE SPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 1461 TRABZON
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
PAYASSPOR 3 - 0 MUĞLASPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 CİZRE SPOR
29.Week
ANKARA ADLİYE SPOR - SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON - PAYASSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR - BUCASPOR
CİZRE SPOR - TURGUTLUSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KOCAELİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÖLCÜKSPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
30.Week
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ - ANKARA ADLİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - TURGUTLUSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - MUĞLASPOR
KOCAELİSPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - GÖLCÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAYASSPOR - FATSA BELEDİYESPOR
BUCASPOR - 1461 TRABZON
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - CİZRE SPOR
31.Week
TURGUTLUSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
CİZRE SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - BUCASPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR - PAYASSPOR
MUĞLASPOR - BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1461 TRABZON - SERİK BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
32.Week
CİZRE SPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR - GÖLCÜKSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ - 1461 TRABZON
SERİK BELEDİYESPOR - FATSA BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - TURGUTLUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - MUĞLASPOR
KOCAELİSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
33.Week
ANKARA ADLİYE SPOR - BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
TURGUTLUSPOR - BUCASPOR
MUĞLASPOR - KOCAELİSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - PAYASSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1461 TRABZON - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - CİZRE SPOR
34.Week
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ - GÖLCÜKSPOR
CİZRE SPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - 1461 TRABZON
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - FATSA BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR - TURGUTLUSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - MUĞLASPOR
PAYASSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - ANKARA ADLİYE SPOR
BUCASPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
 
 
 

Contact | Copyrights | Term of Use | Sponsors
All rights reserved.