TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 


LETONYA

0


UEFA SUPPORT ULUSLARARASI TURNUVA (Kadınlar Milli)

İSMETPAŞA
19.12.2008 - 13:30

Hakem: KATALINKULCSAR
Yardımcı Hakem: ADREA HIMA
Yardımcı Hakem: NATALIA RACHYNSKA
Dördüncü Hakem: NATALIA ALEKSAKHINA
Gözlemci: DONEVA GALINA
Temsilci:
Teknik Direktör: HAMDİ ASLAN
Antrenör:
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü:



TÜRKİYE

5

İlk 11
12. CIEKURE LUCIJA
3. ABOLINA GUNA
6. DUBROVSKA OLGA
7. PROPOSINA ANNA
8. CVECKOVSKA KARINA
11. IGNATJEVA ANGELINA
13. RADVILA DZASTINA
15. UPESJURE DITA
18. VULANE SKAIDRITE
19. SOKOLOVA JULIJA
20. DMITRIJAVE NADEZDA
Yedekler
1. MAKSIMOVA NINA
4. LACE NELLIJA
5. MOROZOVA JELENA
9. KADIROVA SABINE
10. VACIETE LIENE
21. BERNANE LASMA
Oyundan Çıkanlar
 DMITRIJAVE NADEZDA 28.dk
 UPESJURE DITA 30.dk
 LACE NELLIJA 80.dk
 SOKOLOVA JULIJA 83.dk
Oyuna Girenler
MOROZOVA JELENA 28.dk
LACE NELLIJA 30.dk
BERNANE LASMA 80.dk
VACIETE LIENE 83.dk
İlk 11
12. MERYEM ÖZYUMŞAK( SAKARYA YENİKENT GÜNEŞSPOR )
3. ÇİĞDEM BELCİ( MERSİNGÜCÜ CENGİZ TOPELSPOR )
4. KEZBAN GÜLŞEN( GAZİ ÜNİVERSİTESİSPOR )
5. REYHAN ŞEKER( GAZİ ÜNİVERSİTESİSPOR )
6. CANSU YAĞ( FSC MÖNCHENGLADBACH )
7. SEVAL KIRAÇ( KARTALSPOR )
8. BAŞAK ERSOY( MERSİN CAMSPOR )
9. BİLGİN DEFTERLİ( FFC BRAUWEİLER PULHEİM 2000 )
10. AYLİN YAREN( FC MALMO )
13. YELİZ DEMİR( TRABZONSPOR A.Ş. )
14. LÜTFİYE ERCİMEN( GAZİ ÜNİVERSİTESİSPOR )
Yedekler
1. DUYGU YILMAZ( GAZİ ÜNİVERSİTESİSPOR )
2. PELİNAY TOHUMCU( SAKARYA YENİKENT GÜNEŞSPOR )
11. NADİRE İNAN( SG WATTENSCHEİOL 09 )
15. BURCU DÜNER( SG WATTENSCHEİOL 09 )
16. EBRU GELİRLİ( MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR )
17. ESRA EROL( SAKARYA YENİKENT GÜNEŞSPOR )
18. MEVLÜDE ÖZTÜRK( SAKARYA YENİKENT GÜNEŞSPOR )
Goller
  SEVAL KIRAÇ,4.dk (F)
  REYHAN ŞEKER,8.dk (F)
  REYHAN ŞEKER,19.dk (F)
  BİLGİN DEFTERLİ,48.dk (F)
  EBRU GELİRLİ,88.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 ÇİĞDEM BELCİ 46.dk
 BİLGİN DEFTERLİ 88.dk
 LÜTFİYE ERCİMEN 46.dk
 REYHAN ŞEKER 88.dk
 KEZBAN GÜLŞEN 72.dk
 SEVAL KIRAÇ 74.dk
Oyuna Girenler
ESRA EROL( SAKARYA YENİKENT GÜNEŞSPOR ) 46.dk
NADİRE İNAN( SG WATTENSCHEİOL 09 ) 88.dk
MEVLÜDE ÖZTÜRK( SAKARYA YENİKENT GÜNEŞSPOR ) 46.dk
BURCU DÜNER( SG WATTENSCHEİOL 09 ) 88.dk
PELİNAY TOHUMCU( SAKARYA YENİKENT GÜNEŞSPOR ) 72.dk
EBRU GELİRLİ( MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR ) 74.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.