TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Bölgesel Amatör Ligi » Arşiv » 2016 - 2017 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
BAL Baraj Maçları

Baraj Maçları
8 Nisan 2017 14:00 1955 BATMAN BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 3-0)
BATMAN TÜPRAŞSPOR Detaylar Detaylar
9 Nisan 2017 13:00 1960 SİLOPİ SPOR 1-0 CİZRE BOTAN SPOR Detaylar Detaylar
9 Nisan 2017 14:00 KURTALAN SPOR 1-3 SİİRT BOTANGÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2017 13:30 HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0-2 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2017 15:00 DİYARBAKIR YOLSPOR 1-0 ÇINAR BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2017 15:00 KİLİS BLD.SPOR 8-0 KİFADO GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2017 15:00 YOZGATSPOR 1959 FK 1-0 SORGUN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2017 15:00 CEYHAN SPOR 5-1 YUMURTALIK BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2017 16:00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 4-0 ÇAT GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
18 Nisan 2017 16:00 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR 4-3 EVRAN SPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 13:00 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
TATVANSPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 14:00 KELKİT BELEDİYE HÜRRİYET SPOR 2-2
(Uzt. 4-3)
GÜMÜŞHANE TELEKOMSPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 15:00 ÇİNE MADRANSPOR 0-1 KUŞADASISPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 16:00 ISPARTA DAVRAZ SPOR 7-0 DEREGÜMÜ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 19:00 GEREDESPOR 1-1
(Pen. 2-4)
YENİÇAĞA Detaylar Detaylar
20 Nisan 2017 15:00 TURHALSPOR 2-1 NİKSAR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2017 15:30 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR 3-1 KASTAMONU YOL SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 12:00 ARTVİN HOPASPOR 5-0 BORÇKA SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 13:00 AĞRI 1970 SPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
DİYADİN GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 14:00 62 PERTEK SPOR 5-0 TUNCELİ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 14:00 AKŞEHİR SPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 14:00 MUŞ SPOR FC 0-0
(Pen. 3-2)
ÖZ HASKÖY SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 14:30 KOZLU BELEDİYESPOR 0-3 DEVREK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 15:00 LADİK BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 4-3)
TERMESPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 15:00 GÖNEN BELEDİYESPOR 1-2 BALYA BELD SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 15:30 YATAĞANSPOR 2-2
(Pen. 5-4)
Y.MİLASSPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 16:00 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 2-0 NİZİPSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 12:00 ZARA BELEDİYESPOR 1-3 ŞARKIŞLA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15:00 İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SPOR 3-0 ARGUVAN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15:00 UZUNKÖPRÜSPOR 6-0 TUNCASPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15:00 SERİK BELEDİYESPOR 2-0 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15:00 HİSAR BELEDİYE SPOR 2-1 SALAR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15:00 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 2-1 KAYSERİ YOLSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15:00 ADIYAMAN 1954 SPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
KAHTASPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15:00 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3-0 AKSARAY KARADENİZSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15:00 MKE KIRIKKALESPOR 5-3 T.METAL 1963 SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15:30 YENİ AMASYA SPOR 4-2 MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15:30 AYANCIK BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 1-3)
SİNOPSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 16:00 BOZÜYÜK VİTRASPOR 4-0 BİLECİKSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 18:30 FİDAN SPOR 0-0
(Pen. 3-1)
TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 20:00 KARABİGA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 0-1 BİGASPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2017 15:00 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SPOR 3-0 TAVŞANLI GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
25 Nisan 2017 15:00 1926 BULANCAKSPOR 2-1 DERELİSPOR Detaylar Detaylar
25 Nisan 2017 16:00 İSKENDERUNSPOR 1967 0-0
(Uzt. 1-0)
REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2017 16:00 GAZİEMİR GENÇLİK VE SPOR 1-3 TORBALISPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2017 16:00 SERDİVANSPOR 2-2
(Pen. 7-8)
KARASUSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2017 16:00 ÖDEMİŞ SPOR 3-2 BORNOVA 1881 SPOR Detaylar Detaylar
29 Nisan 2017 15:30 ALAŞEHİR BELEDİYESPOR 3-1 SALİHLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 13:30 13 ŞUBAT ERZİNCAN GENÇLİK SPOR 4-1 ÜZÜMLÜ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 14:00 IĞDIR ARAS SPOR 2-0 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 15:00 KARAMAN BELEDİYESPOR 2-0 70 LARENDE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 16:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD.MESKİSPOR 1-1
(Pen. 3-5)
ANAMUR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 16:00 BARTINSPOR 5-2 ULUSÇINARSPOR Detaylar Detaylar
2 Mayıs 2017 13:00 PURSAKLAR BLD.SPOR 1-3 ANKARA ORMANSPOR Detaylar Detaylar
2 Mayıs 2017 16:30 ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş. 1-0 YENİMAHALLE BLD. Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2017 14:00 SERHAT ARDAHAN SPOR 6-0 HOÇVAN SPOR Detaylar Detaylar
7 Mayıs 2017 14:00 SARIKAMIŞ BELEDİYE SPOR 1-2 KARS 36 SPOR Detaylar Detaylar
7 Mayıs 2017 15:00 ZEYTİNBURNU 1957 KÜLTÜR VE DAYANIŞMA SPOR 2-2
(Uzt. 0-4)
ŞİLE YILDIZSPOR Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2017 15:00 ARAKLI 1961 SPOR 1-1
(Pen. 3-5)
HEKİMOĞLU DOĞANSPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  O G B M A Y AV P
1.ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 24 19 5 0 54 16 38 62
2.68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 24 16 6 2 50 26 24 54
3.YOZGATSPOR 1959 FK 24 13 5 6 39 24 15 44
4.NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 24 13 3 8 41 25 16 42
5.ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş. 24 12 3 9 30 30 0 39
6.KAYSERİ ŞEKERSPOR 24 10 3 11 27 34 -7 33
7.SİVAS DEMİRSPOR 24 9 5 10 24 26 -2 32
8.KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 24 9 4 11 27 28 -1 31
9.MKE KIRIKKALESPOR 24 7 5 12 26 42 -16 26
10.TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 24 5 8 11 23 33 -10 23
11.ZARA BELEDİYESPOR 24 6 4 14 29 41 -12 22
12.KAHRAMAN KAZAN BELEDİYESPOR 24 6 3 15 27 35 -8 21
13.YILDIZELİ BİRLİK SPOR 24 4 0 20 20 57 -37 9
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
YILDIZELİ BİRLİK SPOR 3
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
09.04.2017 15:00 YOZGATSPOR 1959 FK 2-0 ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş. Detaylar Detaylar
09.04.2017 15:00 SİVAS DEMİRSPOR 2-0 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
09.04.2017 15:00 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 5-2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
09.04.2017 15:00 ZARA BELEDİYESPOR 3-1 KAYSERİ ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
09.04.2017 15:00 MKE KIRIKKALESPOR 3-0 YILDIZELİ BİRLİK SPOR Detaylar Detaylar
09.04.2017 15:00 KAZAN BELEDİYESPOR 0-2 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR Detaylar Detaylar
HAKAN DOĞAN
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
21
İBRAHİM ÜLÜM
Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR
17
NDONG-MEYE LAURYS
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
17
SİLVİNO JOAO DE CARVALHO
GEBZESPOR
17
ABDULLAH BERAT DEMİR
DİYARBAKIR YOLSPOR
16
CENK KASIMOĞLU
KELKİT BELEDİYE HÜRRİYET SPOR
16
HÜSEYİN ÇELİK
IĞDIR ARAS SPOR
16
SİNAN TİMUR
HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ
16
ABOUBACAR KONE
KİLİS BLD.SPOR
15
AHMET GÜNDOĞDU
ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ ALEMDAĞ SPOR
15
CEMAL DELİKTAŞ
ISPARTA DAVRAZ SPOR
15
HAKAN ÖZTÜRK
K.BULVARSPOR
15
MAHSUM DÖKER
MARDİN 47 SPOR
15
MUSTAFA AVCI
ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR
15
SERCAN TUNÇ
KOCAÇEŞME
15
SERDAL ÖZ
ÇORLU SPOR 1947
15
SIBONISO LUNGELO MTSHALI
ISPARTA DAVRAZ SPOR
15
TOMA TABATADZE
KURTULUŞSPOR
15
BURAK TOKER
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
14
EBUBEKİR YARDİM
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SPOR
14
FATİH ÖZAYDIN
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESİ SPOR
14
LUCAS SEBASTIAN RODRIGUEZ
ARABAN BELEDİYE SPOR
14
ALİ KİREŞ
AKŞEHİR SPOR
13
AYDIN KUZU
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK
13
EMRE ÇAĞLAR
ADIYAMAN 1954 SPOR
13
FERDİ KÖSEM
SÖKESPOR
13
GÖKHAN KOÇ
ÇARŞAMBASPOR
13
HASAN ÖZÇELİK
KİLİS BLD.SPOR
13
KAIUMZHAN SHARIPOV
SERHAT ARDAHAN SPOR
13
QUESI JONATHAN WESTON
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK
13
SERHAT KARADABAN
HİSAR BELEDİYE SPOR
13
CEMİL KARAKUM
1920 MARAŞ SPOR
12
HALİL AKHAN
ORTACA BELEDİYESPOR
12
MUHAMMED ENES DEMİR
ZEYTİNBURNU 1957 KÜLTÜR VE DAYANIŞMA SPOR
12
MUSTAFA YILDIRIM
YATAĞANSPOR
12
NAZIM ORTAFİDAN
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
12
SEVERİN BRİCE BİKOKO
GÜZELORDU SPOR
12
SİNAN YİTMEZ
KARAMAN BELEDİYESPOR
12
ÜMİT CAN BATMAN
MERSİN B.ŞEHİR BLD.MESKİSPOR
12
VILI ISIANI
SERİK BELEDİYESPOR
12
ZİNDAN ALTIN
ELAZIĞ YOLSPOR
12
ABDUL RAZZAK OMAR
ARSİNSPOR
11
ALPER AYDIN
ERGENE VELİMEŞE SPOR
11
ALPEREN GÖKTÜRK GÜNEŞ
ARAKLI 1961 SPOR
11
BÜLENT ÇAKMAK
BEYKÖY BELEDİYESPOR
11
CUMAALİ BULUT
YENİ AMASYA SPOR
11
FATİH AKMAZ
KARAMAN BELEDİYESPOR
11
FERDİ BAŞODA
TURGUTLUSPOR
11
GÖKHAN ŞANLITÜRK
FATSA BELEDİYESPOR
11
GÜVEN GÜNERİ
SERHAT ARDAHAN SPOR
11
HAKAN AYDEMİR
KURTULUŞSPOR
11
ISMAEL KONE
SANDIKLISPOR
11
MEHMET ASLAN
EROKSPOR
11
METİN AKAN
ZAFERSPOR
11
MUHAMMET ÖZDEMİR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
11
MUSTAFA ÖZKAYA
YOZGATSPOR 1959 FK
11
MÜCAHİT TOPAL
ÇAYELİ SPOR
11
ÖMER KAPLAN
ALAŞEHİR BELEDİYESPOR
11
ÖZCAN ALKAN
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
11
ÖZGÜR BAYIR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
11
RECEP GAYIK
FATSA BELEDİYESPOR
11
ÜMİT TURAN
BAŞKALE GENÇLİK SPOR
11
YUSUF DEMİR
BARTINSPOR
11
AKIN AKTAŞ
KEPEZ BELEDİYESPOR
10
ALİBERK TETİK
GÜRSU BELEDİYESPOR
10
BABACAR MBAYE DIOP
GEBZESPOR
10
CİHAN TAN
ÇORLU SPOR 1947
10
EKREM AYDOĞMUŞ
K.BULVARSPOR
10
EMRE CAN ÖZBAY
KOZLU BELEDİYESPOR
10
EMRE UYANIK
BEYKÖY BELEDİYESPOR
10
FATİH DENİZ
GÜZELORDU SPOR
10
FIRAT AKSOY
BELEN BELEDİYESPOR
10
GÖKHAN DEMİR
ARTVİN HOPASPOR
10
GÖKSEL YAMAN
ÇİĞLİ BELEDİYESPOR
10
HAKAN DEMİR
ÇORLU SPOR 1947
10
JONAS SUKA
ÇİNE MADRANSPOR
10
METİN KURT
ZARA BELEDİYESPOR
10
MUHAMMET KARAKAYA
ARAS 12 MARTSPOR
10
MURAT GÜRSU
K.BULVARSPOR
10
OĞUZ ERDEM
KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR
10
OĞUZHAN YILDIRIM
IĞDIR ARAS SPOR
10
ONUR OSMAN EREL
ARSİNSPOR
10
ORHAN YÜKSEL
HİSAR BELEDİYE SPOR
10
SELMAN YILDIZ
ARTVİN HOPASPOR
10
SERHAT GÖRMEN
UZUNKÖPRÜSPOR
10
SERKAN GÜL
1960 SİLOPİ SPOR
10
ŞÜKRÜ FURKAN SAĞLAM
ETİSPOR
10
UĞUR YALÇIN
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
10
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.