TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
1. Grup
YAKUP ALKAN
TUZLASPOR
18
MURAT ALMIŞ
ADLİYESPOR
15
HÜSEYİN ÇELİK
KIZILCABÖLÜKSPOR
14
MERT HAKAN YANDAŞ
ALTINORDU A.Ş.
13
FATİH ARAT
MANAVGATSPOR
11
UĞUR UĞUR
GAZİOSMANPAŞA
11
ABDULKADİR KAPLAN
NİĞDE BELEDİYESPOR
10
CANBERK ÖZÇAKIR
ADLİYESPOR
10
ABDULKADİR KUZEY
İSTANBULSPOR A.Ş.
9
AHMET KUTLUER
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
9
KEMAL SAMET ÖZEN
TUZLASPOR
9
MEHMET ALAEDDİNOĞLU
TUZLASPOR
9
ÇAĞLAR YILDIZER
ÇORUM BELEDİYESPOR
8
İBRAHİM ALAN
KONYASPOR
8
OKAN EKEN
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
8
ALP ERTUNGA ERSAGUN ÇAKIROĞLU
ÇATALCA SPOR
7
EMİR CAN SAYAR
KIZILCABÖLÜKSPOR
7
ERDİ BALCI
NİĞDE BELEDİYESPOR
7
ONUR ERGÜN
İSTANBULSPOR A.Ş.
7
OZAN PAPAKER
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
7
YUSUF ATAY
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
7
BERKAN AKDENİZ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
6
BERKANT İSTANBUL
ALTINORDU A.Ş.
6
GÜNEY POLAT
İSTANBULSPOR A.Ş.
6
NEVZAT BİLEN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
6
ÖMER DEMİRCAN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
6
REHA KURT
ORDUSPOR
6
SEMİH MUSTAFA USTA
TEPECİKSPOR A.Ş.
6
TURGAY AN
ÇORUM BELEDİYESPOR
6
ALİM HARLAK
ALTINORDU A.Ş.
5
BARAN YARDIMCI
MANAVGATSPOR
5
BÜNYAMİN DEMİR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
5
ERHAN ÇELENK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
5
ERHAN GÖZETLİK
KIRIKHANSPOR
5
FATİH YILMAZ
KIRIKHANSPOR
5
GÖKHAN KARALİ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
5
MUHAMMET YILMAZ
ÇATALCA SPOR
5
OKAN BAYDEMİR
TUZLASPOR
5
ADİL ARICI
MANAVGATSPOR
4
BİLAL ÇEBİ
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
BURAK GÖKBEL
KIZILCABÖLÜKSPOR
4
EMİN YALIN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
4
FEYYAZ YAŞAR
TİRE 1922 SPOR
4
GÖRKEM ÖZKUL
NİĞDE BELEDİYESPOR
4
HAKAN ÇAKIR
FETHİYESPOR
4
MAZLUM GÜNEŞ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
4
OĞUZ GÜRBULAK
MANAVGATSPOR
4
ONUR ERİŞ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
4
SERKAN KÜÇÜK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
4
YAŞAR KAYAO
KIRIKHANSPOR
4
ZAFER ŞENSOY
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
ADEM AYDIN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
3
CENK CENGİZ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
3
EFE BERKER ÖZCAN
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
ERHAN AYDIN
ÇATALCA SPOR
3
ETHEM YILMAZ
GAZİOSMANPAŞA
3
FATİH YİĞEN
KIZILCABÖLÜKSPOR
3
GÖKHAN YILMAZ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
3
GÜNER OKAY
TİRE 1922 SPOR
3
HÜSEYİN YILMAZ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
3
KIVANÇ SALİHOĞLU
KIZILCABÖLÜKSPOR
3
MELİH VARDAR
BUCASPOR
3
MUSTAFA TAŞKIN
NİĞDE BELEDİYESPOR
3
SERDAR GÖKKAYA
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
3
SUAT KERÇİN
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
3
TURAN YILMAZ
ADLİYESPOR
3
UĞUR ERK
EYÜPSPOR
3
VEYSİ ÖZ
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
VOLKAN SERİM
KIRIKHANSPOR
3
YAHYA ALPASLAN
CEYHANSPOR
3
YAVUZ ODABAŞI
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
3
YUNUS GÜNDOĞDU
ŞEKERSPOR A.Ş.
3
ABDULSAMET KIRIM
BOLUSPOR
2
AHMET BUĞRA ERDOĞAN
ÇORUM BELEDİYESPOR
2
AKIN KARAASLAN
ÇORUM BELEDİYESPOR
2
ALİ KEMAL ÖZKAN
KARŞIYAKA
2
ANIL YILDIRIM
MANAVGATSPOR
2
BERAT ALİ GENÇ
ÇORUM BELEDİYESPOR
2
BURAK SERES
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
BURAK SÜRMELİ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
2
CEYHUN YAZAR
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
ÇAĞLAYAN İRECE
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
EMRAH AKAR
ÇORUM BELEDİYESPOR
2
EMRAH ERGÜR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
2
EMRE AKTAŞ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
2
EMRE AVCI
HACETTEPE SPOR
2
EMRE KARA
TUZLASPOR
2
ENDER ACAR
KIRIKHANSPOR
2
ERDEM KOÇAL
TUZLASPOR
2
FEYYAZ BELEN
MANAVGATSPOR
2
FIRAT BOZKURT
TEPECİKSPOR A.Ş.
2
GÖKHAN ÖZTÜRK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
2
HURŞİT TAŞCI
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
İLHAN FARUK GÜLER
TİRE 1922 SPOR
2
İMAM ALMAS
ÇORUM BELEDİYESPOR
2
İSMAİL SEVİNDİ
ADLİYESPOR
2
MAHMUT ORTAK
NİĞDE BELEDİYESPOR
2
MEHMET ATİK
TUZLASPOR
2
MERT CAYMAZ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
2
MUHAMMED FATİH KANAT
ÇORUM BELEDİYESPOR
2
MUHAMMET ALİ AYDIN
TİRE 1922 SPOR
2
MUHAMMET HASTÜRK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
2
MURAT YILMAZ
ÇATALCA SPOR
2
MUSTAFA SEVİM
TİRE 1922 SPOR
2
NEDİM KÖSEOĞLU
ÇORUM BELEDİYESPOR
2
OĞUZHAN BAYKAL
KIRIKHANSPOR
2
OKAN DURAN
TUZLASPOR
2
OSMAN KARAMAN
TUZLASPOR
2
ÖMER KABACA
NİĞDE BELEDİYESPOR
2
REHA YAYLI
NİĞDE BELEDİYESPOR
2
RIDVAN OKUŞ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
2
SADIK BAŞ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
2
SADIK ÇİFTPINAR
YENİ MALATYASPOR
2
SEBAHATTİN USTA
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
SEFA DURMUŞ
TUZLASPOR
2
TANER ARI
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
TAYFUN YANAR
ÇATALCA SPOR
2
ÜMİT KOCABAŞ
GAZİOSMANPAŞA
2
YUSUF ORHAN
TUZLASPOR
2
ZİYA İNDAY
ADLİYESPOR
2
AHMET AYDIN
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
AHMET MERCAN
GAZİOSMANPAŞA
1
ALPARSLAN EMRE ÇAPAR
BUCASPOR
1
AYKUT SEVİM
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
1
AZEM YAVUZ
ADLİYESPOR
1
BAŞARAN SARAÇOĞLU
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
1
BERKAY CEYLAN
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
BURAK BÜKEL
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
BURAK ET
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
BURAK YILMAZ
DENİZLİSPOR
1
CAN MORGÜL
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
CAN PARLAYAN
KEMER TEKİROVA SPOR
1
CİHAT KAHRAMAN
BALIKESİRSPOR
1
DEVRİM KILIÇ
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
1
DURMUŞ ARDA AĞIRKAN
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
EGECAN ÇEVİR
DERİNCE SPOR A.Ş.
1
EMRAH BEDİR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
EMRE FIRTINA
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
EMRE GEMİCİ
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
EMRE ÖZER
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
EMRE YÜCE
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
ENGİN GÜLLE
GAZİOSMANPAŞA
1
EVREN HOROZAL
ÇATALCA SPOR
1
FATİH ÖZÇELİK
BUCASPOR
1
FATİH ÖZDEMİR
TİRE 1922 SPOR
1
FATİH UYAR
ADLİYESPOR
1
FATİH ÜGE
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
1
FERHAT GERGER
MANAVGATSPOR
1
GÖKHAN AKILLI
BOLUSPOR
1
GÖKHAN DEMİR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
GÖKHAN KARATAŞ
HACETTEPE SPOR
1
GÜNEY GÜRBÜZ
ÇİNE MADRANSPOR
1
HAKAN ALBAYRAK
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
HALİL SAĞDAŞ
MANAVGATSPOR
1
HAMİ ÇOLAK
ŞANLIURFASPOR
1
HARUN TORUN
ADLİYESPOR
1
HÜSEYİN İBİŞ
ADLİYESPOR
1
İLYAS AKAN
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
İSMAİL BAYDİL
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
İSMAİL ÇALIŞKAN
YENİBOSNA SPOR
1
KAAN YILDIRIM
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
KENAN AŞKAN
CİZRE SPOR
1
KIVANÇ DAĞ
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
LEVENT YILMAZ
ŞEKERSPOR A.Ş.
1
MEHMET AKİF TATLI
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
MEHMET ŞÜKRÜ ÖNDER
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
1
MEHMET YILMAZ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
MERT ÇETİN
GAZİOSMANPAŞA
1
MUHAMMED BAY
GAZİOSMANPAŞA
1
MUHAMMED KALKAN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
MURAT KÜRÜM
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
MURATHAN BURUŞ
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
MUSTAFA ALTUN
ANTALYASPOR A.Ş.
1
MUSTAFA GÜNER
ŞEKERSPOR A.Ş.
1
MUSTAFA GÜREL
TUZLASPOR
1
MUSTAFA TAHRAN
DENİZLİSPOR
1
OĞUZ BUDAK
ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR
1
OĞUZ KAAN HÖSÜK
KIRIKHANSPOR
1
OĞUZHAN YALÇIN
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
OĞUZKAN TELCİ
ANKARA DEMİRSPOR
1
OKAN DERNEK
ÇATALCA SPOR
1
ORHAN KALAFAT
ŞEKERSPOR A.Ş.
1
OSMAN BODUR
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
ÖZCAN POLAT
TİRE 1922 SPOR
1
ÖZGÜR ÇELİK
ÇATALCA SPOR
1
RECEP BERK ELİTEZ
TUZLASPOR
1
RECEP DOĞAN
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
1
SAMED ALİ KAYA
KAYSERİSPOR
1
SELÇUK BULUT
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
SEMİH OĞUZ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
SERCAN KARAGÖZ
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
SERCAN USLU
KOCAELİSPOR
1
SERHAT BALCİLAR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
1
SERHAT MADEN
TİRE 1922 SPOR
1
TAYFUN ÖZKAN
TİRE 1922 SPOR
1
TUNCAY FINDIKCI
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
1
UFUK ER
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
VOLKAN DİKMEN
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
1
YUNUS EMRE ALBAYRAK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
1
ZAFER CANSIZ
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
ZÜLFİKAR KARAÇALI
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESİ SPOR
1
2. Grup
ABUZER GAFFAR TOPLU
MALTEPESPOR
14
İLKER AVŞAR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
14
GÖKHAN ÖZER
SİVAS BELEDİYE SPOR
13
SELÇUK VURAL
ARSİNSPOR
13
UĞUR KARAKOÇ
ÇİNE MADRANSPOR
13
UĞUR AYHAN
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
12
YAVUZ AYAZOĞLU
YEŞİL BURSA A.Ş.
12
NURİ KAYA
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
11
NURULLAH DAĞAŞAN
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
10
AHMET GÜNEY
DERİNCE SPOR A.Ş.
9
EŞREF KOÇAK
DERİNCE SPOR A.Ş.
9
YELDAR YAMAÇ
GÖLCÜKSPOR
9
FURKAN AYDIN
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
8
GÖKHAN AYDAŞ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
8
MELIK DERIN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
8
OKAN SARI
DARDANELSPOR A.Ş.
8
SEZGİN BEKTAŞ
GÖLCÜKSPOR
8
ŞAHİN FISTIKCI
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
8
AHMET YAZAR
DARDANELSPOR A.Ş.
7
ALPEREN DOĞAN
EYÜPSPOR
7
GÖKHAN KILINÇ
EYÜPSPOR
7
HAKAN DOĞAN
68 YENİ AKSARAY SPOR
7
MUHAMMET ARAN
BALIKESİRSPOR
7
TUNÇ MURAT BEHRAM
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
7
AYKUT ÇİFT
GÖLCÜKSPOR
6
ÇAĞLAR YILDIRIM
MALTEPESPOR
6
MEHMET TOSUN
EYÜPSPOR
6
MELİH RAHMAN NİŞANCI
EYÜPSPOR
6
RAHMAN BUĞRA ÇAĞIRAN
ARSİNSPOR
6
RIDVAN AYKAN
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
6
SERDAR TOK
KEMER TEKİROVA SPOR
6
SERHAT BAŞTAN
DERİNCE SPOR A.Ş.
6
TAYFUN ÇAKAL
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
6
UMUT DİLEK
KEMER TEKİROVA SPOR
6
YAVUZ ODABAŞI
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
6
ALİ YILDIRIM
OFSPOR A.Ş.
5
ANIL BİRCAN
KEMER TEKİROVA SPOR
5
ATAKAN ARSLAN
EYÜPSPOR
5
EMRE BALKI
ÇİNE MADRANSPOR
5
ERHAN KURT
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
5
GENCAY ERTEN
EYÜPSPOR
5
MUSTAFA CEVRET
SİVAS BELEDİYE SPOR
5
SEBAHATTİN HOROZ
ÇANKIRISPOR
5
SEYİD AHMET HAN
SİVAS BELEDİYE SPOR
5
SÜLEYMAN OLGUN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
5
UFUKCAN ENGİN
DARDANELSPOR A.Ş.
5
AHMET TEKER
MALTEPESPOR
4
BURAK AYDIN
YEŞİL BURSA A.Ş.
4
BURÇAĞ BAŞEL
ÇANKIRISPOR
4
BURHANETTİN ÇAKIREFE
ÇİNE MADRANSPOR
4
CAN PARLAYAN
KEMER TEKİROVA SPOR
4
CEMAL DOĞU
GÖLCÜKSPOR
4
EMRE TURGUT
ARSİNSPOR
4
ENİS GÜL
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
4
ENSAR ENES BAYKAN
DARDANELSPOR A.Ş.
4
ETHEM ÖZDEN
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
4
HAKAN BAHRAN
FETHİYESPOR
4
MEHMET AYAZ
YEŞİL BURSA A.Ş.
4
MEHMET KAYA
SOMASPOR
4
MERT ILIMAN
BURSASPOR
4
METİNCAN CİCİ
ÇANKIRISPOR
4
NAZİF ŞENER
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
4
OZAN ÇETİNKAYA
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
4
OZAN KILIÇOĞLU
GİRESUNSPOR
4
TAHİR TÜRKER
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
4
ABDULLAH SÖNMEZ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
3
ALİ CAN ÇELİK
KEMER TEKİROVA SPOR
3
ALPER OKUTAN
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
3
BARIŞ KAZER
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
3
BARIŞ SİNAN ÜSTÜN
BURSASPOR
3
BİLAL ŞEFLEK
YEŞİL BURSA A.Ş.
3
EMRE KÜÇÜK
ARSİNSPOR
3
EMRE KÜRKÜT
GÖLCÜKSPOR
3
ENES ERDAL İÇ
1461 TRABZON
3
FUAT ERARSLAN
MALTEPESPOR
3
GANİ BALKAN
MALTEPESPOR
3
HASAN KARAÇENGEL
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
3
İBRAHİM GÜREL
DERİNCE SPOR A.Ş.
3
NURİ FATİH AYDİN
ESKİŞEHİRSPOR
3
OKAN AKGÜL
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
3
ONUR TÜRK
KOCAELİ BİRLİK SPOR
3
ORHUN ÖZTÜRK
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
3
SAMET AKAYDİN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
3
SERDAR KARADUMAN
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
3
SEYİTHAN DEMİRCAN
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
3
TUNCAY ÖNDEL
EYÜPSPOR
3
UĞUR GEZEN
EYÜPSPOR
3
UMUT KORAY ÖZ
ÇANKIRISPOR
3
ALİ AYDIN
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
BARIŞ ŞAFFAK
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
2
BATINAY AK
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
2
CANER ÇOLAK
ARSİNSPOR
2
CENK ÖZBEY
KARŞIYAKA
2
DOĞAN ATEŞ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
EFŞAN GEÇGİN
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
EMİN ÇELİK
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
2
EMRE DOĞAN
ÇİNE MADRANSPOR
2
ESER ŞEN
EYÜPSPOR
2
FATİH ÇİÇEK
DERİNCE SPOR A.Ş.
2
FAZLI AYAN
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
GÖKHAN AÇIKGÖZ
GÖLCÜKSPOR
2
GÜRAY KULA
EYÜPSPOR
2
HALİL AKHAN
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
2
HASAN DİNÇEL
68 YENİ AKSARAY SPOR
2
KADİR TURHAN
YEŞİL BURSA A.Ş.
2
MEHMET TÜRK
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
2
METEHAN ANDAÇ ÖZLÜ
KEMER TEKİROVA SPOR
2
MURAT ÇELİK
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
2
MURAT KARA
SİLİVRİSPOR
2
MUSTAFA DEMİR
BALIKESİRSPOR
2
MUSTAFA KARA
ÇİNE MADRANSPOR
2
MUSTAFA ÖZKAYA
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
2
MUSTAFA YILDIZ
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
2
MÜNÜR SATILMIŞ
ARSİNSPOR
2
OĞUZHAN DEMİRER
GÖLCÜKSPOR
2
OLTAN KARAKULLUKÇU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
ÖMER EMİR
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
ÖMER HACISALİHOĞLU
68 YENİ AKSARAY SPOR
2
ÖNDER AKDAĞ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
RAMAZAN AKSOY
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
SAFA ÇAĞLAR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
SAMET KATANALP
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
2
SAVAŞ YORULMAZ
MALTEPESPOR
2
SEMİH KAHRAMAN
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
SERGEN YILMAZ
KEMER TEKİROVA SPOR
2
SEVCAN BIYIKLI
KEMER TEKİROVA SPOR
2
SİNAN YİTMEZ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
SÜLEYMAN VARLIK
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
UĞUR ÖTEN
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
2
UĞUR PARLAK
DARDANELSPOR A.Ş.
2
UĞURCAN ARSLANTÜRK
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
UMUT DOĞRU
DARDANELSPOR A.Ş.
2
ÜNAL AVCI
ÇİNE MADRANSPOR
2
YAKUP YİĞİT
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
YASİN MERT EGELİ
DARDANELSPOR A.Ş.
2
YEMEN TAŞ
68 YENİ AKSARAY SPOR
2
YUNUS CAN BOZKIR
AYDINSPOR 1923
2
YUNUS DOĞAN
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
2
YUNUS İLGEN
KOCAELİ BİRLİK SPOR
2
AHMET SEFA EMMİOĞLU
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
ALİ KURT
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
ALİCAN ÖZALTUN
YEŞİL BURSA A.Ş.
1
ATİLLA EREL
HATAYSPOR
1
AYHAN ATALAY ÖZYURT
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1
AYKUT KÖZ
DERİNCE SPOR A.Ş.
1
AZİZ KIZILGÜN
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
BATUKAN GÜVEN
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1
BERTUN AKGÜN
MALTEPESPOR
1
BİLAL DİKİCİ
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
BİRKAN KANBER
HACETTEPE SPOR
1
BURAK DOST
TİRE 1922 SPOR
1
BURAK SÜLEYMAN
KOCAELİSPOR
1
CANER SOLMAZ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
CEMAL ŞENER
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
CEMRE CİVELEK
ARSİNSPOR
1
CEVAT ÖZLER
MUDANYASPOR
1
CUMA ALİ ÜZÜM
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
1
ÇAĞRI GÜLCÜ
YEŞİL BURSA A.Ş.
1
DEVRİM KILIÇ
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
1
DOĞANCAN MEMİCİL
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
1
DOĞUKAN BAD
EYÜPSPOR
1
EGECAN ÇEVİR
DERİNCE SPOR A.Ş.
1
EMİR ÇUBUKÇU
YEŞİL BURSA A.Ş.
1
EMRE BAYRAM
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
EMREHAN CEYLAN
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
ENES SEVİMLİ
ÇANKIRISPOR
1
ERDAL KÜÇÜKKARA
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1
ERDİNÇ KARAKAŞ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
ERDİNÇ PEKGÖZ
EYÜPSPOR
1
ERDOĞAN KOÇ
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
ERKAN YETİŞMİŞ
EYÜPSPOR
1
ERSİN YONAR
ÇANKIRISPOR
1
EYÜP RIDVAN KARAKAŞ
ADIYAMAN 1954 SPOR
1
FAHRETTİN BIYIKLI
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
FERHAT AYDİN
OFSPOR A.Ş.
1
FERİT ŞENER
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
FURKAN DUMLU
MALTEPESPOR
1
GÖKHAN DEMİR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
HAKAN DOĞRU
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
HAKAN KUŞ
KARŞIYAKA
1
HAKAN TİCE
BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE SPOR
1
HAMİT TAŞKIN
BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE SPOR
1
HÜRKAL EREN TURAN
ÇANKIRISPOR
1
HÜSEYİN AKBAŞ
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
HÜSEYİN YAHYAOĞLU
ARSİNSPOR
1
İBRAHİM KONUKSEVER
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
İLKER SAYAN
DARDANELSPOR A.Ş.
1
KAAN BARTU BÜYÜKYILDIRIM
ÇİNE MADRANSPOR
1
KEMAL ATICI
BOLUSPOR
1
KEREM ÇAĞATAY
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
KIVANÇ DAĞ
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
KORAY ÖZTÜRK
YEŞİL BURSA A.Ş.
1
MACİT ARABACI
GÖLCÜKSPOR
1
MEHMET KAHVECİOĞLU
ETİMESGUT BLD. SPOR
1
MEHMET MERT ÖZKAPTAN
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
MEHMET ÖZDIRAZ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
MELİK SERMET KAYAŞ
ÇANKIRISPOR
1
METEHAN BAYRAKÇI
YEŞİL BURSA A.Ş.
1
MUHAMMET ALİ YENİLMEZ
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1
MUHAMMET SAVAŞÇI
DERİNCE SPOR A.Ş.
1
MUHİTTİN BOZKURT
ÇİNE MADRANSPOR
1
MURAT AKGÜL
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
MURAT MERCAN
ÇANKIRISPOR
1
MURAT YETİMHELLAÇ
ARSİNSPOR
1
MUSTAFA ACUN
BURSASPOR
1
MUSTAFA MURAT USLU
YEŞİL BURSA A.Ş.
1
MUSTAFA TAHRAN
DENİZLİSPOR
1
NİYAZİ NAYERNAZLI
GÖLCÜKSPOR
1
NURİ MELİH MURSAL
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
OĞULCAN AHMET ERDUL
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1
OKAN ASLAN
GÖLCÜKSPOR
1
ONUR ÇAKIR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
1
ONUR KINTAŞ
ÇİNE MADRANSPOR
1
OZAN AYDIN
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
1
ÖMER FARUK ALTUN
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1
ÖMER FARUK ÇELİMLİ
DERİNCE SPOR A.Ş.
1
ÖZCAN ÖZDEMİR
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
ÖZGÜR ÇELİK
ÇATALCA SPOR
1
ÖZHAN CAN YILMAZ
ÇANKIRISPOR
1
POLAT GÜREN
GÖLCÜKSPOR
1
RESUL EKREM TURHAN
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
1
RIDVAN KAVAL
ETİMESGUT BLD. SPOR
1
SAMİ İZCİCAN
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
SELAHATTİN ENÜR
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
SELCAN PEKKANLI
YEŞİL BURSA A.Ş.
1
SELİM KAYACI
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
SEMİH KÜÇÜK
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
SERDAL ALAN
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
1
SERTAÇ GÜZEL
KEMER TEKİROVA SPOR
1
SUAT BOZKURT
DARDANELSPOR A.Ş.
1
ŞAHİN ÇAKIR
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
TEMEL TAŞKIN
ÇANKIRISPOR
1
TOLGA AYDIN
DERİNCE SPOR A.Ş.
1
TUGAY MEŞEKOPARAN
YEŞİL BURSA A.Ş.
1
UĞUR DEMİROĞLU
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
1
UĞUR DURMUŞ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
UĞUR YALÇIN
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
1
UMUT AKPINAR
KÜTAHYASPOR
1
ÜMİT TEKE
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
YALÇIN AKDOĞAN
MALTEPESPOR
1
YASİN ÜNAL
KEMER TEKİROVA SPOR
1
YUNUS BABA
ARSİNSPOR
1
YUSUF DUMAN
KEMER TEKİROVA SPOR
1
 
Ligler » TFF 3. Lig » TFF 3. Lig Arşiv » 2014-2015 Sezonu
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.TUZLASPOR A.Ş. 34 21 11 2 73 33 40 74
2.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 34 19 11 4 50 23 27 68
3.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 34 17 12 5 50 24 26 63
4.İSTANBULSPOR A.Ş. 34 17 10 7 53 23 30 61
5.ÇORUM BELEDİYESPOR 34 14 14 6 44 36 8 56
6.KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 34 12 18 4 45 26 19 54
7.TİRE 1922 SPOR 34 16 6 12 56 39 17 54
8.KIZILCABÖLÜKSPOR 34 14 11 9 50 35 15 53
9.ANKARA ADLİYE SPOR 34 12 12 10 50 39 11 48
10.NİĞDE BELEDİYESPOR 34 12 11 11 44 40 4 47
11.ÇATALCA SPOR 34 12 9 13 34 32 2 45
12.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 34 12 8 14 40 41 -1 44
13.MANAVGATSPOR 34 12 8 14 42 38 4 44
14.KIRIKHANSPOR 34 11 11 12 41 34 7 44
15.GAZİOSMANPAŞA 34 9 9 16 39 46 -7 36
16.TURAN SPOR A.Ş. 34 4 7 23 23 71 -48 16
17.HAÇKA SPOR 33 4 6 23 15 70 -55 15
18.BOZÜYÜKSPOR 33 0 0 33 0 99 -99 0
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
TURAN SPOR A.Ş. 3
HAÇKA SPOR 3

Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
10 Mayıs 2015 - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0-3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2015 - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3-0 BOZÜYÜKSPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2015 15:30 KIRIKHANSPOR 2-2 TUZLASPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2015 15:30 MANAVGATSPOR 0-1 ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2015 15:30 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1-1 ÇORUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2015 15:30 DARICA G.BİRLİĞİ 1-0 ADLİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2015 15:30 TİRE 1922 SPOR - ŞEKERSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2015 15:30 İSTANBULSPOR A.Ş. 5-0 NİĞDE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2015 15:30 KIZILCABÖLÜKSPOR 1-2 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
Spor Toto 3. Lig
01 Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
KIRIKHANSPOR 2 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR 1 - 3 TUZLASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 ÇATALCA SPOR
ADLİYESPOR 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
2.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 6 TİRE 1922 SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
TUZLASPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 5 MANAVGATSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 KIRIKHANSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 2 ADLİYESPOR
3.Hafta
ADLİYESPOR 3 - 1 TUZLASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 GAZİOSMANPAŞA
KIRIKHANSPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 4 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 0 ÇATALCA SPOR
MANAVGATSPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
4.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 MANAVGATSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 4 - 3 ADLİYESPOR
TUZLASPOR 2 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
5.Hafta
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 TUZLASPOR
MANAVGATSPOR 3 - 0 GAZİOSMANPAŞA
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 TUTAP ŞEKERSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
6.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 1 - 2 ÇATALCA SPOR
TUZLASPOR 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 KIRIKHANSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 2 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 NİĞDE BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 ADLİYESPOR
7.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ADLİYESPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TUZLASPOR 3 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
MANAVGATSPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇATALCA SPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
8.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 ÇATALCA SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 0 TİRE 1922 SPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 1 - 1 KIRIKHANSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 2 MANAVGATSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 TUZLASPOR
9.Hafta
TUZLASPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
KIRIKHANSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MANAVGATSPOR 0 - 1 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
ADLİYESPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
10.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 MANAVGATSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 TUZLASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 DARICA G.BİRLİĞİ
11.Hafta
ÇATALCA SPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TUZLASPOR 5 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR 1 - 1 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
MANAVGATSPOR 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 0 KIRIKHANSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
12.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 ADLİYESPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 0 MANAVGATSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 TUZLASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 2 ÇATALCA SPOR
TİRE 1922 SPOR 3 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 5 NİĞDE BELEDİYESPOR
13.Hafta
ÇATALCA SPOR 0 - 2 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TUZLASPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ADLİYESPOR 4 - 1 TİRE 1922 SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 MANAVGATSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 KIRIKHANSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
14.Hafta
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 1 - 1 TUZLASPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 ADLİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
MANAVGATSPOR 0 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
15.Hafta
ÇATALCA SPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
TUZLASPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ADLİYESPOR 1 - 2 MANAVGATSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
16.Hafta
TİRE 1922 SPOR 2 - 3 TUZLASPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 0 ÇATALCA SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 ADLİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 TUTAP ŞEKERSPOR
MANAVGATSPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
17.Hafta
ÇATALCA SPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
TUZLASPOR 3 - 3 KIRIKHANSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 2 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
TUTAP ŞEKERSPOR 1 - 5 TİRE 1922 SPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
18.Hafta
TUZLASPOR 2 - 0 MANAVGATSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 4 KIRIKHANSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 3 DARICA G.BİRLİĞİ
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 3 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
19.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 TUZLASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 1 GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR 2 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
20.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 1 - 3 TİRE 1922 SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 4 İSTANBULSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 1 KIRIKHANSPOR
TUZLASPOR 3 - 1 ADLİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 MANAVGATSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
21.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 1 ÇATALCA SPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 3 TUZLASPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 0 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
22.Hafta
TUZLASPOR 2 - 2 ÇATALCA SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 KIRIKHANSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 1 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 ADLİYESPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 DARICA G.BİRLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 MANAVGATSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 2 TİRE 1922 SPOR
23.Hafta
MANAVGATSPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 1 TUZLASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 GAZİOSMANPAŞA
ÇATALCA SPOR 1 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
ADLİYESPOR 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 1 - 2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
24.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 2 - 3 TUZLASPOR
GAZİOSMANPAŞA 3 - 1 ADLİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3 - 0 MANAVGATSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 ÇATALCA SPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 TİRE 1922 SPOR
25.Hafta
MANAVGATSPOR 4 - 4 KIZILCABÖLÜKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 4 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 2 GAZİOSMANPAŞA
ÇATALCA SPOR 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ 4 - 1 TUTAP ŞEKERSPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
TUZLASPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
26.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 1 - 0 ÇATALCA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 1 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 TUZLASPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 0 ADLİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 MANAVGATSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 TUTAP ŞEKERSPOR
27.Hafta
ŞEKERSPOR A.Ş. 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TUZLASPOR 3 - 1 GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR 1 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
ADLİYESPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
28.Hafta
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 ÇATALCA SPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 1 - 2 MANAVGATSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 4 TUZLASPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 0 ŞEKERSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 ADLİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
29.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
TUZLASPOR 3 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MANAVGATSPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 GAZİOSMANPAŞA
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
30.Hafta
KIRIKHANSPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
MANAVGATSPOR 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 ŞEKERSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 ADLİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 2 TUZLASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 ÇATALCA SPOR
31.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 4 - 2 TİRE 1922 SPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 4 KIZILCABÖLÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 MANAVGATSPOR
ÇATALCA SPOR 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
ADLİYESPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TUZLASPOR 3 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
32.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 ÇATALCA SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 4 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MANAVGATSPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
GAZİOSMANPAŞA 3 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 4 TUZLASPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 ŞEKERSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
33.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
TUZLASPOR 2 - 3 TİRE 1922 SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
ADLİYESPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 2 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 2 MANAVGATSPOR
ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BOZÜYÜKSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
34.Hafta
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
MANAVGATSPOR 0 - 1 ÇATALCA SPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 2 TUZLASPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 ADLİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 2 GAZİOSMANPAŞA
TİRE 1922 SPOR - ŞEKERSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 5 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
Spor Toto 3. Lig
02 Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 ÇANKIRISPOR
ARSİNSPOR 1 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 2 - 0 KEMER TEKİROVA SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
2.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 MALTEPESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 0 ARSİNSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
3.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 4 DERİNCE SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
MALTEPESPOR 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 2 EYÜPSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 2 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
4.Hafta
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
EYÜPSPOR 3 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 1 MALTEPESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 4 - 3 ÇİNE MADRANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
5.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 3 - 4 KEMER TEKİROVA SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
ÇİNE MADRANSPOR 3 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 ARSİNSPOR
MALTEPESPOR 0 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
6.Hafta
ÇANKIRISPOR 1 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 3 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 3 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR 4 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 0 GÖLCÜKSPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 MALTEPESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 2 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
7.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 MALTEPESPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 KEMER TEKİROVA SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 1 ÇANKIRISPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 4 ARSİNSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
8.Hafta
ARSİNSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
MALTEPESPOR 2 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 3 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR 2 - 4 GÖLCÜKSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 0 EYÜPSPOR
9.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 MALTEPESPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 ÇANKIRISPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
10.Hafta
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MALTEPESPOR 0 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
ÇANKIRISPOR 2 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 0 - 3 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 3 EYÜPSPOR
11.Hafta
GÖLCÜKSPOR 1 - 3 MALTEPESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 2 - 2 KEMER TEKİROVA SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 ÇANKIRISPOR
ÇİNE MADRANSPOR 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 ARSİNSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
12.Hafta
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 2 ÇİNE MADRANSPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
ARSİNSPOR 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 2 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇANKIRISPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
13.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 2 - 0 ÇANKIRISPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 ARSİNSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 0 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
14.Hafta
ARSİNSPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 3 GÖLCÜKSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 3 - 2 KEMER TEKİROVA SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 1 - 3 DARDANELSPOR A.Ş.
15.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 6 - 2 ÇANKIRISPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 5 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 0 ARSİNSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
16.Hafta
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 4 - 0 KEMER TEKİROVA SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
ARSİNSPOR 3 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
MALTEPESPOR 2 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 2 EYÜPSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
17.Hafta
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 3 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
EYÜPSPOR 1 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 0 MALTEPESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 2 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
18.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 2 - 4 ARSİNSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 5 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 0 MALTEPESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
19.Hafta
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 2 ÇANKIRISPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 4 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 3 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 2 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 3 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
20.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 2 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 2 ARSİNSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 5 MALTEPESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
21.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 3 - 1 ÇANKIRISPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 2 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 4 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ARSİNSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
22.Hafta
ARSİNSPOR 2 - 5 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 3 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 4 YEŞİL BURSA A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇANKIRISPOR 1 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
23.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 2 ÇANKIRISPOR
ÇİNE MADRANSPOR 0 - 2 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
MALTEPESPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 EYÜPSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
24.Hafta
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 3 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 2 GÖLCÜKSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MALTEPESPOR 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR 2 - 4 ÇİNE MADRANSPOR
ARSİNSPOR 2 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
25.Hafta
GÖLCÜKSPOR 6 - 0 ÇANKIRISPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 1 ARSİNSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 0 MALTEPESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR 0 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
26.Hafta
KEMER TEKİROVA SPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 1 - 3 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 4 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
MALTEPESPOR 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ARSİNSPOR 1 - 2 ÇİNE MADRANSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
27.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
EYÜPSPOR 3 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 2 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 0 KEMER TEKİROVA SPOR
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 ÇANKIRISPOR
28.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 4 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 0 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 3 DARDANELSPOR A.Ş.
29.Hafta
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 ÇANKIRISPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 3 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 3 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 ARSİNSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 KEMER TEKİROVA SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 MALTEPESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
30.Hafta
DERİNCE SPOR A.Ş. 2 - 2 KEMER TEKİROVA SPOR
MALTEPESPOR 0 - 4 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 2 GÖLCÜKSPOR
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 2 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
31.Hafta
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 3 - 0 ÇANKIRISPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
KEMER TEKİROVA SPOR 3 - 3 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 MALTEPESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
32.Hafta
MALTEPESPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
ARSİNSPOR 1 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇANKIRISPOR 0 - 3 KEMER TEKİROVA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 0 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
33.Hafta
EYÜPSPOR 2 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 ÇİNE MADRANSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 3 - 2 ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 2 GÖLCÜKSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 3 - 2 MALTEPESPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 2 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 0 ÇANKIRISPOR
34.Hafta
ÇİNE MADRANSPOR 0 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 0 DERİNCE SPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 2 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR 1 - 3 KEMER TEKİROVA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 4 YEŞİL BURSA A.Ş.
MALTEPESPOR 0 - 3 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇANKIRISPOR 0 - 3 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
Spor Toto 3. Lig
03 Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 1 SANDIKLISPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BEYLERBEYİSPOR 3 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 ORHANGAZİSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
3.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 SANDIKLISPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 0 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
4.Hafta
BEYLERBEYİSPOR 2 - 2 ORHANGAZİSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 3 SİLİVRİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 3 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 3 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
5.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 2 SANDIKLISPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 3 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
6.Hafta
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 SİLİVRİSPOR
SANDIKLISPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
7.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 1 SANDIKLISPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 2 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 4 BEYLERBEYİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
8.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 SİLİVRİSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
9.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 2 ORHANGAZİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 4 - 2 SANDIKLISPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 4 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
10.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SANDIKLISPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
11.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 0 ORHANGAZİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 1 BEYLERBEYİSPOR
SANDIKLISPOR 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
12.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 SANDIKLISPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 4 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
13.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 3 - 2 BEYLERBEYİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 2 ORHANGAZİSPOR
14.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 1 SANDIKLISPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
15.Hafta
SİLİVRİSPOR 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR 0 - 1 BEYLERBEYİSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 3 ERZİN BELEDİYESPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
16.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 4 - 3 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 3 SANDIKLISPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
17.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR 2 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
SİLİVRİSPOR 4 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 4 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
18.Hafta
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR 1 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 2 SİLİVRİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 3 ERZİN BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
19.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 SANDIKLISPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 4 - 2 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 2 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
20.Hafta
BEYLERBEYİSPOR 2 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 ORHANGAZİSPOR
SANDIKLISPOR 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
21.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 4 - 2 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 SANDIKLISPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 4 - 3 KAYSERİ ŞEKERSPOR
22.Hafta
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 3 ERZİN BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
23.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 SANDIKLISPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 1 BEYLERBEYİSPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
24.Hafta
ORHANGAZİSPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 3 SİLİVRİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 3 KAYSERİ ŞEKERSPOR
25.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 5 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 1 SANDIKLISPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
26.Hafta
BEYLERBEYİSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 3 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR 2 - 1 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
27.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 SANDIKLISPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
28.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 4 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 1 SANDIKLISPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
29.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 2 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR 4 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 4 BEYLERBEYİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 1 ORHANGAZİSPOR
30.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 SANDIKLISPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 1 SİLİVRİSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 2 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BEYLERBEYİSPOR 4 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 7 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
31.Hafta
SİLİVRİSPOR 2 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 6 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR 4 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 3 - 0 BEYLERBEYİSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 4 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
32.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 SANDIKLISPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 0 SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 4 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 2 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
33.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 0 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 4 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 3 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
SANDIKLISPOR 3 - 1 ORHANGAZİSPOR
34.Hafta
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 2 SANDIKLISPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 5 - 1 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 5 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
3. Grup
CENK SARITAŞ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
19
FATİH ŞERİFOĞLU
ANKARA DEMİRSPOR
18
ABDÜLKADİR AKYILDIZ
SAKARYASPOR A.Ş.
16
İSMAİL DÜZGÜN
SİLİVRİSPOR
15
EMRAH DURSUN
SANDIKLISPOR
12
KADİR ARİ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
11
HAKAN YAĞMURKAYA
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
10
HÜSEYİN BAK
ANKARA DEMİRSPOR
10
İBRAHİM İDİS
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
10
MURAT HACIOĞLU
ETİMESGUT BLD. SPOR
10
NUREDDİN ERSOY
ERZİN BELEDİYESPOR
10
ABDULLAH CEMAL KÜÇÜKYILMAZ
ETİMESGUT BLD. SPOR
9
ERHAN GÖÇ
BEYLERBEYİSPOR
8
MEHMET ALBAYRAK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
8
SERDAR KARADUMAN
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
8
ZAFER KARGOĞLU
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
8
ALPER YENER
TARSUS İDMAN YURDU
7
ANIL DİLAVER
BUCASPOR
7
BARIŞ ÇİÇEK
ORHANGAZİSPOR
7
CEBRAİL SERÇEK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
7
DOĞAN SEÇKİN ŞAVKIN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
7
GÖKHAN YAZICI
TRABZONSPOR A.Ş.
7
LEVENT DEMİRAY
SAKARYASPOR A.Ş.
7
MERT KAYTANKAŞ
BERGAMA BELEDİYESPOR
7
RIDVAN ÇELİK
ERZİN BELEDİYESPOR
7
SERDAR VEFA YEŞİL
BERGAMA BELEDİYESPOR
7
BATTAL DEMİRBİLEK
KARŞIYAKA
6
CEMİL KARAKUM
KAYSERİ ŞEKERSPOR
6
ERCAN GÜNERİ
ETİMESGUT BLD. SPOR
6
FATİH BOLAT
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
6
MURAT KARA
SİLİVRİSPOR
6
SEYİT ALİ AKGÜL
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
6
UMUT ASLAN
ANKARA DEMİRSPOR
6
YUSUF AKBULUT
ORHANGAZİSPOR
6
AYKUT ÇAKAY
BEYLERBEYİSPOR
5
GÖKHAN ÇETİNUS
BERGAMA BELEDİYESPOR
5
İBRAHİM KONGUR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
5
MEHMET BAĞLI
SANDIKLISPOR
5
MEHMET FUAT GÖLBAŞI
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
5
MEHMET YAMAN
SANDIKLISPOR
5
MELİK YEĞİN
MANİSASPOR
5
VOLKAN KABADAYI
KAYSERİ ŞEKERSPOR
5
YUNUS EMRE MEST
ŞANLIURFASPOR
5
AHMET KAAN ERGÜN
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
4
ALİ KOÇAK
BANDIRMASPOR
4
ALİ KURT
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
4
AYDIN İNANÇ
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
4
BERAT SATILMIŞ
BEYLERBEYİSPOR
4
FURKAN SAFİ
ETİMESGUT BLD. SPOR
4
HABİB UZUN
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
4
KEREM TULGAR
BEYLERBEYİSPOR
4
MURAT CAN BÖLÜKBAŞI
GENÇLERBİRLİĞİ
4
MURAT TAN
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
4
MUSTAFA KAYA
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
4
OĞUZHAN YILDIRIM
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
4
OLTAN KARAKULLUKÇU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
4
ÖMER YAVUZ
SANDIKLISPOR
4
SAMET ALBAYRAK
SİLİVRİSPOR
4
UMUT ÇAKIR
ERZİN BELEDİYESPOR
4
ADLAN CANLIKA
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
3
AHMET BUĞRAHAN TUNCAY
KEÇİÖRENGÜCÜ
3
ALİ ÖZGÜR BASA
BEYLERBEYİSPOR
3
DENİZ SERT
AFJET AFYONSPOR
3
EMİRHAN ATİLLA
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
3
EMRAH TACİR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
3
EMRE GEMİCİ
NİĞDE BELEDİYESPOR
3
EMRE KAHRAMAN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
3
ERÇİN ILGAZ
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
3
ERKUT BAŞKAYA
GENÇLERBİRLİĞİ
3
HIFSULLAH İSMAİL ERDOĞAN
BEYLERBEYİSPOR
3
KAZIM ŞEKER
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
3
KUDRET İLERİ
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
3
KUDRET KANOĞLU
MANİSASPOR
3
MUHAMMET ÇAĞLAR
BERGAMA BELEDİYESPOR
3
MUHAMMET HAŞİM ÇOBAN
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
MUHİTTİN TÜMBÜL
ADANA DEMİRSPOR
3
ORÇUN SELDUMAN
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
3
SAMET ÖNGER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
3
SEFER SEVER
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
3
SERTAÇ ERGEN
BEYLERBEYİSPOR
3
SÜLEYMAN KÖSE
KAYSERİ ŞEKERSPOR
3
TUGAY KOMŞU
ADIYAMAN 1954 SPOR
3
TUNAHAN BİLGİN
ORHANGAZİSPOR
3
ULAŞ ALİ ÇELİK
BEYLERBEYİSPOR
3
ÜNAL NOYAN
ALANYASPOR
3
VİJDAN ALADAĞ
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
3
YUNUS ÜNSAL
ADANA DEMİRSPOR
3
ADEM GEZİCİ
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
2
ADNAN KIZILGÖZ
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
2
ALİ KAFADAR
CİZRE SPOR
2
ALİ SAY
KARŞIYAKA
2
ANIL GİR
PENDİKSPOR
2
ARDA ŞAHİN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
AYVAZ KOÇ
CEYHANSPOR
2
BARIŞ ÇETİN
SANDIKLISPOR
2
BURAK GÖKSEL
SAKARYASPOR A.Ş.
2
BURAK ÖZTÜRK
KAYSERİ ŞEKERSPOR
2
CAN AKGÜN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
ÇAĞATAY ÇEKEN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
ÇOŞKUN ARSLAN
ERZİN BELEDİYESPOR
2
DEVRİM AKSONGUR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
2
EMİR CAN SAYAR
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
EMRE KÖKSAL
ETİMESGUT BLD. SPOR
2
EMRE ŞAHİN
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
2
EMRE TURGUT
ARSİNSPOR
2
ERSİN ASLIYÜKSEK
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
2
FATİH ÇOLAK
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
FATİH GÜLTEKİN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
FATİH ÖZÇELİK
BUCASPOR
2
FATİH ÖZER
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
2
FATİH SERCAN EKİNCİ
BEYLERBEYİSPOR
2
HAKAN ÇERİ
ANKARA DEMİRSPOR
2
HARUN TUTUM
BOLUSPOR
2
HASAN GÜNDOĞDU
PENDİKSPOR
2
HİCABİ DEMİR
ORHANGAZİSPOR
2
HÜSEYİN ÇİRAY
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
HÜSEYİN EMRE DURMUŞ
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
2
KARTAL ÖZTAŞKIN
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
2
MEDENİ BİNGÖL
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
MEHMET ATİK
TUZLASPOR
2
MUAMMER ERDOĞDU
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
MURAT RÜZGAR
FENERBAHÇE A.Ş.
2
MUSTAFA ÇEÇENOĞLU
BEYLERBEYİSPOR
2
NURETTİN ÇAĞLAR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
OĞUZ KÜÇÜK
BERGAMA BELEDİYESPOR
2
ÖMER ESENKAYA
KONYASPOR
2
ÖZGÜR KEDİKLİ
SAKARYASPOR A.Ş.
2
RECEP GÜLER
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
2
RIDVAN KAVAL
ETİMESGUT BLD. SPOR
2
SEDAT DAĞ
ETİMESGUT BLD. SPOR
2
SEDDAR KARAMAN
ANTALYASPOR A.Ş.
2
SİNAN AKAYDİN
SANDIKLISPOR
2
SÜLEYMAN ALTUNTAŞ
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
2
ŞEMSETTİN ENDER KILIÇ
SİLİVRİSPOR
2
TANER GÜRSOY
SİLİVRİSPOR
2
UĞUR ÇELİK
DARDANELSPOR A.Ş.
2
YASİN YENER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
YUNUS AKMAN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
YUNUS EMRE ESERDİ
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
2
ZAHİD AYDIN
68 YENİ AKSARAY SPOR
2
ZAHİD KAYA
GÖZTEPE A.Ş.
2
ABDULLAH BERKAY VELİVAR
MANİSASPOR
1
ABDÜLKERİM KILIÇ
ORHANGAZİSPOR
1
AHMET SEFA EMMİOĞLU
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
AHMET TURAN SOLAK
DÜZCESPOR
1
AHMET ÜNER
SANDIKLISPOR
1
ALAATTİN HAMZA OK
SAKARYASPOR A.Ş.
1
ALPER COŞAR
BEYLERBEYİSPOR
1
ALTAN AKSOY
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
1
AYDIN KUZU
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
1
AYTUNÇ ÖDEN
KAYSERİ ŞEKERSPOR
1
BARAN BASUT
SANDIKLISPOR
1
BERAT EYÜPOĞLU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
COŞKUN KILIÇ
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1
ÇAĞRI TEKİN
HACETTEPE SPOR
1
DOĞA İŞERİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
DOĞANCAN AKKAYA
KAYSERİ ŞEKERSPOR
1
DOĞUŞ ÇAKIN
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
1
EKREM SÜTÇÜ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
EMRAH CÜLEN
TUZLASPOR
1
EMRAH ÖZTÜRK
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
EMRE AKDAĞ
ANKARA DEMİRSPOR
1
EMRE EROL
KAYSERİ ŞEKERSPOR
1
EMRE ÖZİVGEN
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1
ERTUĞRUL KÖKTÜRK
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
EŞREF KORKMAZOĞLU
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
FURKAN IŞIKDEMİR
GİRESUNSPOR
1
GÖKHAN KAYA
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
1
GÖKHAN ÖZKAN
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1
HAKKI TÜRKAY ATCI
KARTALSPOR
1
HALİL ÜNSAL
SANDIKLISPOR
1
HARUN TURGUT İŞYERİ
BEYLERBEYİSPOR
1
HAYRİ MERT YOMRALIOĞLU
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1
HÜSEYİN BÖYÜK
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
1
HÜSEYİN EROL
ANKARA DEMİRSPOR
1
İRFAN BAL
SİLİVRİSPOR
1
İSMAİL BULUT
KAYSERİ ŞEKERSPOR
1
KEMAL ÜNAL
SANDIKLISPOR
1
KEREM KAYA
ORHANGAZİSPOR
1
KERİM DELER
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
1
LÜTFÜ BERK OSMANCIK
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
1
MEHMET KARAKEÇİLİ
ERZİN BELEDİYESPOR
1
MERT YÜKSEL
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
METEHAN ÇAKAL
BEYLERBEYİSPOR
1
MİKAİL ÜZÜMCÜ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
MİZGİN DEMİR
FETHİYESPOR
1
MUHARREM DOĞAN
SİLİVRİSPOR
1
MURAT BERGE
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
MUSTAFA AKGÜN
SAKARYASPOR A.Ş.
1
MUSTAFA CAN CAP
ORHANGAZİSPOR
1
MUSTAFA KEMAL KÜÇÜK
ERZİN BELEDİYESPOR
1
MUSTAFA SERKAN GÜÇLÜ
KAYSERİ ŞEKERSPOR
1
NAZIM ORTAFİDAN
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
1
OĞUZHAN DÜZENLİ
SİLİVRİSPOR
1
OĞUZHAN PALAZ
MANİSASPOR
1
OKAN ÜNAL
İNEGÖLSPOR
1
OKAN YILDIZ
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
ONUR ÇAKMAKCI
ESKİŞEHİRSPOR
1
ORHAN PAMUKÇU
SİLİVRİSPOR
1
OSMAN YILDIRGAN
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
OZAN HANÇER
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
ÖMER FARUK ÇELİMLİ
DERİNCE SPOR A.Ş.
1
ÖMERCAN ÖNDAŞ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
ÖZGÜR ERGÜN
SİLİVRİSPOR
1
ÖZGÜR MERİÇ GAYRETLİ
TOKATSPOR
1
ÖZKAN SERBEST
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
PEKİN KÖŞNEK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
RAMAZAN ÖZTÜRK
ERZİN BELEDİYESPOR
1
RIDVAN GÖKÇE
TOKATSPOR
1
SALİH KARDEŞGİDEN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
SAMET SAMANCI
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
SAYİM ÇELİK
ERZİN BELEDİYESPOR
1
SEÇKİN BEKTAŞ
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
SEDAT CENGİZ
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
1
SERHAN KARAHAN
ORHANGAZİSPOR
1
SERKAN ESEN
SANDIKLISPOR
1
SERVER YILMAZ
ANKARA DEMİRSPOR
1
TAHİR TÜRKER
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1
TEVFİK DOĞUKAN PALA
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
TUGAY KIRCALI
KARŞIYAKA
1
UĞUR ADEM GEZER
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
UTKU DEMİREL
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
ÜNAL AVCI
ÇİNE MADRANSPOR
1
VOLKAN DİKMEN
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
1
YASİR VARDAR
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
YAŞAR KABAKÇI
KAYSERİ ŞEKERSPOR
1
YEMEN TAŞ
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
YENER DEMİRCİ
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1
YUNUS KARABACAK
AFJET AFYONSPOR
1
YUNUS YAŞAR
SİLİVRİSPOR
1
ZEKİ GÜNDOĞDU
ETİMESGUT BLD. SPOR
1
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.