TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Spor Toto BAL Baraj Maçları

Baraj Maçları
25 Nisan 2019 15:30 CEYHAN SPOR 1-0 KÜRKÇÜLER AMATÖRSPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2019 15:00 7 MART KADİRLİ DEMİRSPOR - TÜYSÜZSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 13:00 YAKUTİYESPOR - İDMANOCAĞISPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 13:00 ARHAVİ SPOR - BORÇKA SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 14:00 TONYA DOĞANSPOR - TRABZON FAROZ YALI SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 14:00 KAPADOKYA GÖREMESPOR - SUVERMEZKALESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 15:00 1926 BULANCAKSPOR - EYNESİL BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 15:00 ORTACA BELEDİYESPOR - TURGUTREİS SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 15:00 GÜLBAHÇESPOR - BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 15:30 11 NİSAN SPOR - SİVEREK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 16:00 ELBİSTAN BELEDİYESPOR - ANDIRIN YEŞİLDAĞ Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 13:00 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - T.METAL 1963 SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:00 BOZÜYÜK VİTRASPOR - 1308 OSMANELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:00 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR - TATVANSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:00 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - KIZILTEPE BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:00 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - ERUH GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:30 ALTINORDU BELEDİYESPOR - ORDUSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:30 BAYBURT BELEDİYESPOR - AYDINTEPE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:30 LADİK BELEDİYESPOR - TERMESPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 IĞDIRESSPOR - 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 KÜTAHYASPOR - AKINCILAR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 BARTINSPOR - AMASRASPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 YENİ AMASYA SPOR - MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 1074 ÇANKIRI SPOR - KURŞUNLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 SİNOPSPOR - BOYABAT 1868 SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 ALTINOVA BELEDİYESPOR - YALOVASPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR - TAŞKÖPRÜ SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 ÇANAKKALE DARDANEL SK - BOZCAADASPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 ÇERKEZKÖY 1911 DOĞAN SPOR - ÇORLU KÜLTÜR SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 KAHTA DİRİLİŞ SPOR - KAHTA 1978 SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:30 ISPARTA DAVRAZ SPOR - ISPARTA 32 EMRE SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:30 MANAVGAT BELEDİYESPOR - ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 16:00 UZUNKÖPRÜSPOR - OSMANLISPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2019 15:00 SERDİVANSPOR - PAMUKOVA 1968 SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2019 16:00 ARSUZ KARAAĞAÇSPOR - REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2019 14:00 1926 POLATLI BELEDİYE SPOR - ANKARA T.K.İ. Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2019 15:00 KİLİS BLD.SPOR - 79 KİLİS SPOR Detaylar Detaylar
2 Mayıs 2019 14:00 TURHALSPOR - NİKSAR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2019 14:00 KENDİRLİ BELEDİYE SPOR - SALARHA Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2019 14:00 12 BİNGÖL SPOR - SOLHAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 15:00 DEVREK BELEDİYESPOR - GELİKSPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 15:30 DİYARBAKIR YOLSPOR - BİSMİL 21 SPORTİF FAALİYETLER GENÇLİK KULÜBÜ Detaylar Detaylar
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Maçları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  O G B M A Y AV P
1.YOZGATSPOR 1959 FK 24 19 2 3 77 20 57 59
2.ÇARŞAMBASPOR 24 15 5 4 62 26 36 50
3.ÜNYE 1957 SPOR 24 14 4 6 50 27 23 46
4.LADİK BELEDİYESPOR 24 13 6 5 47 28 19 45
5.ALTINORDU BELEDİYESPOR 24 11 6 7 35 29 6 39
6.YENİ AMASYA SPOR 24 10 6 8 51 26 25 36
7.1074 ÇANKIRI SPOR 24 7 8 9 40 45 -5 29
8.TURHALSPOR 23 8 4 11 29 44 -15 28
9.KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR 24 6 8 10 38 39 -1 26
10.SUNGURLU BELEDİYESİ SPOR 24 6 7 11 31 41 -10 25
11.SİNOPSPOR 24 7 3 14 31 44 -13 24
12.HAVZA BELEDİYESPOR 24 4 4 16 18 78 -60 16
13.SAFRANBOLU BELEDİYE SPOR 23 3 1 19 16 78 -62 10
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
21.04.2019 15:00 SİNOPSPOR 0-2 ÇARŞAMBASPOR Detaylar Detaylar
21.04.2019 15:00 1074 ÇANKIRI SPOR 1-1 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
21.04.2019 15:00 ALTINORDU BELEDİYESPOR 1-2 YOZGATSPOR 1959 FK Detaylar Detaylar
21.04.2019 15:00 SUNGURLU BELEDİYESİ SPOR 3-1 ÜNYE 1957 SPOR Detaylar Detaylar
21.04.2019 15:00 TURHALSPOR - SAFRANBOLU BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
21.04.2019 16:15 LADİK BELEDİYESPOR 0-2 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.